ბეშიქთაში — გაზიანთეფი — სუპერ ლიგა
სუპერ ლიგასეზონი 23/24
ორშ 30 ოქტ··ტური 10·ბეშიქთაში მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები3
- 2ბარათები5
- 14დარტყმები12
- 6კარში დარტყმები6
- 15ჯარიმები16
- 14აუტები22
- 1თამაშგარეები1
- 9კარიდან დარტყმები6
- 6მოგერიებები4
- 13ვარდნები23
- 17ჩაჭრები10
- 14დრიბლინგები10
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ბეშიქთაში | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 3 |
| 2 | Yellow cards | 5 |
| 14 | Total shots | 12 |
| 6 | Shots on target | 6 |
| 15 | Fouls | 16 |
| 14 | Throw-ins | 22 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 9 | Goal kicks | 6 |
| 6 | Goalkeeper saves | 4 |
| 13 | Tackles | 23 |
| 17 | Interceptions | 10 |
| 14 | Dribbles | 10 |
| 64 | Ball possession | 36 |
| 1.03 | Expected goals (xG) | 1.09 |
| 15 | Free kicks | 14 |
| 1 | Red cards | 1 |
| 496 | Passes | 282 |
| 2 | Big chances | 3 |
| 421 | Accurate passes | 200 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 5 | Shots off target | 5 |
| 5 | Shots inside box | 10 |
| 9 | Shots outside box | 2 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 3 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 14 | Throw-ins | 22 |
| 5 | Accurate crosses | 4 |
| 45 | Accurate long balls | 14 |
| 95 | Final third entries | 30 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 42% | Ground duels (%) | 47% |
| 22% | Aerial duels (%) | 8% |
| 14 | Dribbles | 10 |
| 54% | Duels won (%) | 46% |
| 9 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 8% | Tackles won (%) | 17% |
| 17 | Interceptions | 10 |
| 62 | Ball recoveries | 68 |
| 13 | Clearances | 28 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Saves | 4 |
| 9 | Goal kicks | 6 |
| 1.18 | Goals prevented | 0.42 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.1 |
| ბეშიქთაში | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 7 | Total shots | 5 |
| 3 | Shots on target | 2 |
| 6 | Throw-ins | 11 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 7 | Tackles | 12 |
| 7 | Interceptions | 4 |
| 9 | Dribbles | 3 |
| 71 | Ball possession | 29 |
| 0.28 | Expected goals (xG) | 0.48 |
| 8 | Free kicks | 8 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 271 | Passes | 113 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 236 | Accurate passes | 69 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots off target | 3 |
| 2 | Shots inside box | 4 |
| 5 | Shots outside box | 1 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 6 | Throw-ins | 11 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 24 | Accurate long balls | 9 |
| 64 | Final third entries | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 24% | Ground duels (%) | 23% |
| 11% | Aerial duels (%) | 3% |
| 9 | Dribbles | 3 |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 4 | Dispossessed | 1 |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 9% |
| 7 | Interceptions | 4 |
| 24 | Ball recoveries | 30 |
| 5 | Clearances | 16 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 3 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| ბეშიქთაში | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 4 |
| 7 | Total shots | 7 |
| 3 | Shots on target | 4 |
| 8 | Throw-ins | 11 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 2 |
| 4 | Goalkeeper saves | 1 |
| 6 | Tackles | 11 |
| 10 | Interceptions | 6 |
| 5 | Dribbles | 7 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 0.75 | Expected goals (xG) | 0.61 |
| 7 | Free kicks | 6 |
| 1 | Red cards | 1 |
| 225 | Passes | 169 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 185 | Accurate passes | 131 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots off target | 2 |
| 3 | Shots inside box | 6 |
| 4 | Shots outside box | 1 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 8 | Throw-ins | 11 |
| 3 | Accurate crosses | 2 |
| 21 | Accurate long balls | 5 |
| 31 | Final third entries | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 18% | Ground duels (%) | 24% |
| 11% | Aerial duels (%) | 5% |
| 5 | Dribbles | 7 |
| 50% | Duels won (%) | 50% |
| 5 | Dispossessed | 3 |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 8% |
| 10 | Interceptions | 6 |
| 38 | Ball recoveries | 38 |
| 8 | Clearances | 12 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 2 |
შემადგენლობები
ბეშიქთაში4-2-3-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ბეშიქთაში16 შეფასებული
გაზიანთეფი13 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ბეშიქთაში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ersin DestanoğluGoalkeeper | 90′ | 8.8 | 18/20 | 6 | ||||||||
| Cenk TosunForward | 90′ | 7.9 | 1 | 4 | 0.37 | 5/11 | 7/9 | |||||
| 20Necip UysalDefender | 90′ | 7.9 | 68/71 | 3/4 | 1 | |||||||
| Baktiyor ZaynutdinovDefender | 90′ | 7.7 | 4 | 0.14 | 52/58 | 2 | 5/12 | 1 | ||||
| Gedson FernandesMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 0.02 | 41/52 | 1 | 13/20 | 4 | ||||
| 7Milot RashicaForward | 90′ | 7.4 | 1 | 22/29 | 2 | 5/13 | 2 | |||||
| Onur BulutDefender | 90′ | 6.7 | 48/55 | 3 | 3/10 | |||||||
| Alex Oxlade-ChamberlainMidfielder | 81′ | 8.2 | 1 | 2 | 0.13 | 44/48 | 3 | 5/10 | ||||
| Eric BaillyDefender | 81′ | 7.7 | 44/55 | 10/12 | 3 | |||||||
| Salih UçanMidfielder | 67′ | 8.2 | 1 | 2 | 0.31 | 42/49 | 4/7 | 1 | ||||
| Yakup Arda KılıçMidfielder | 60′ | 6.8 | 10/13 | 1 | 2/6 | |||||||
| Rachid GhezzalForward | 21′ | 6.6 | 8/12 | 1/5 | ||||||||
| Amir HadžiahmetovićMidfielder | 19′ | 6.0 | 8/9 | 2/5 | ||||||||
| Demir Ege TıknazMidfielder | 9′ | 6.8 | 5/7 | 1/3 | ||||||||
| Jean OnanaMidfielder | 9′ | 6.8 | 4/5 | 1/1 | 1 | |||||||
| Jackson MulekaForward | 9′ | 6.4 | 1 | 0.03 | 2/2 | 2/2 | ||||||
| Ante RebićMidfielder | — | — | ||||||||||
| Gökhan InlerMidfielder | — | — | ||||||||||
| 23Mustafa HekimoğluForward | — | — | ||||||||||
| 90Semih KılıçsoyForward | — | — | ||||||||||
| Utku YuvakuranGoalkeeper | — | — |
გაზიანთეფი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44Alexandru MaximMidfielder | 90′ | 8.2 | 34/44 | 4 | 9/14 | 1 | ||||||
| 4Arda KızıldağDefender | 90′ | 7.1 | 3 | 0.12 | 15/22 | 7/14 | 2 | |||||
| Júnior MoraisDefender | 90′ | 7.1 | 27/32 | 3 | 9/14 | 6 | ||||||
| Mustafa EskihellaçDefender | 90′ | 6.8 | 19/24 | 7/9 | 3 | |||||||
| Nicolas N'KoulouDefender | 90′ | 6.6 | 12/12 | 1/2 | 1 | |||||||
| Florin NițăGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 5/24 | 4 | ||||||||
| Furkan SoyalpMidfielder | 90′ | 6.6 | 2 | 0.04 | 29/41 | 1 | 7/17 | 6 | ||||
| Papy DjilobodjiDefender | 90′ | 6.1 | 15/23 | 1/2 | 1 | |||||||
| Max GradelMidfielder | 89′ | 6.4 | 2 | 0.18 | 18/24 | 2 | 4/14 | 1 | ||||
| Denis DrăguşForward | 82′ | 6.1 | 3 | 0.40 | 8/12 | 7/17 | 2 | |||||
| Brayan RiascosForward | 67′ | 6.0 | 2 | 0.31 | 5/8 | 2/13 | ||||||
| Lazar MarkovićMidfielder | 23′ | 6.1 | 10/13 | 1/3 | ||||||||
| İlker KarakaşForward | 8′ | 6.3 | 2/2 | 1 | ||||||||
| Salem M'BakataDefender | 1′ | — | 1/1 | |||||||||
| Batuhan ŞenGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Ertuğrul ErsoyDefender | — | — | ||||||||||
| Janio BikelMidfielder | — | — | ||||||||||
| Marko JevtovićMidfielder | — | — | ||||||||||
| 11Mirza CihanMidfielder | — | — | ||||||||||
| 61Ogün ÖzçiçekMidfielder | — | — | ||||||||||
| Onurhan BabuscuMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 5-3-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- პარ 1 მაისიგაზიანთეფი 0-2 ბეშიქთაში
- ორშ 8 დეკბეშიქთაში 2-2 გაზიანთეფი
- ორშ 10 მარბეშიქთაში 1-2 გაზიანთეფი
- კვი 6 ოქტგაზიანთეფი 1-1 ბეშიქთაში
- ორშ 11 მარგაზიანთეფი 2-0 ბეშიქთაში
- კვი 25 დეკგაზიანთეფი 1-1 ბეშიქთაში
- პარ 14 იანბეშიქთაში 1-0 გაზიანთეფი
- შაბ 21 აგვგაზიანთეფი 0-0 ბეშიქთაში
- შაბ 6 მარბეშიქთაში 2-1 გაზიანთეფი
- პარ 6 ნოეგაზიანთეფი 3-1 ბეშიქთაში