მონცა — კრემონეზე — სერია A
სერია Aსეზონი 22/23
შაბ 18 მარ··ტური 27·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 8კუთხურები4
- 3ბარათები5
- 15დარტყმები8
- 7კარში დარტყმები2
- 12ჯარიმები12
- 15აუტები9
- 3თამაშგარეები2
- 12კარიდან დარტყმები9
- 1მოგერიებები6
- 3ვარდნები9
- 3ჩაჭრები10
- 11დრიბლინგები8
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონცა | მაჩვენებელი | კრემონეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 4 |
| 3 | Yellow cards | 5 |
| 15 | Total shots | 8 |
| 7 | Shots on target | 2 |
| 12 | Fouls | 12 |
| 15 | Throw-ins | 9 |
| 3 | Offsides | 2 |
| 12 | Goal kicks | 9 |
| 1 | Goalkeeper saves | 6 |
| 3 | Tackles | 9 |
| 3 | Interceptions | 10 |
| 11 | Dribbles | 8 |
| 65 | Ball possession | 35 |
| 2.03 | Expected goals (xG) | 0.68 |
| 10 | Free kicks | 10 |
| 644 | Passes | 336 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 559 | Accurate passes | 256 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Blocked shots | 2 |
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 11 | Shots inside box | 5 |
| 5 | Shots off target | 4 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 3 |
| 3 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 7 | Accurate crosses | 3 |
| 33 | Accurate long balls | 16 |
| 15 | Throw-ins | 9 |
| 53 | Final third entries | 53 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dispossessed | 2 |
| 11 | Dribbles | 8 |
| 24% | Ground duels (%) | 27% |
| 50% | Duels won (%) | 50% |
| 17% | Aerial duels (%) | 14% |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 7% |
| 3 | Interceptions | 10 |
| 14 | Clearances | 17 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 6 |
| 12 | Goal kicks | 9 |
| -0.32 | Goals prevented | 0.56 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.7 |
| მონცა | მაჩვენებელი | კრემონეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 9 | Total shots | 2 |
| 3 | Shots on target | 0 |
| 7 | Throw-ins | 5 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 7 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 2 | Tackles | 1 |
| 2 | Interceptions | 2 |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 66 | Ball possession | 34 |
| 1.47 | Expected goals (xG) | 0.10 |
| 7 | Free kicks | 4 |
| 339 | Passes | 173 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 302 | Accurate passes | 134 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 8 | Shots inside box | 2 |
| 3 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 7 | Accurate crosses | 1 |
| 18 | Accurate long balls | 6 |
| 7 | Throw-ins | 5 |
| 29 | Final third entries | 19 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 1 | Dispossessed | 1 |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 12% | Ground duels (%) | 8% |
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 7% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 1% | Tackles won (%) | 0% |
| 2 | Interceptions | 2 |
| 9 | Clearances | 9 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 3 | Goal kicks | 7 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.1 |
| მონცა | მაჩვენებელი | კრემონეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 4 |
| 6 | Total shots | 6 |
| 4 | Shots on target | 2 |
| 8 | Throw-ins | 4 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 9 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 1 | Tackles | 8 |
| 1 | Interceptions | 8 |
| 8 | Dribbles | 5 |
| 64 | Ball possession | 36 |
| 0.56 | Expected goals (xG) | 0.59 |
| 3 | Free kicks | 6 |
| 305 | Passes | 163 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 257 | Accurate passes | 122 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 0 | Accurate crosses | 2 |
| 15 | Accurate long balls | 10 |
| 8 | Throw-ins | 4 |
| 24 | Final third entries | 34 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dispossessed | 1 |
| 8 | Dribbles | 5 |
| 12% | Ground duels (%) | 19% |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 10% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 1% | Tackles won (%) | 7% |
| 1 | Interceptions | 8 |
| 5 | Clearances | 8 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 3 |
| 9 | Goal kicks | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.6 |
შემადგენლობები
მონცა3-1-4-2
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მონცა15 დარტყმა · 7 კარში · 1 გოლი · 2.10 xG
კრემონეზე8 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.67 xG
მონცა9 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 1.54 xG
კრემონეზე2 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.09 xG
მონცა6 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.56 xG
კრემონეზე6 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.58 xG
- მონცა
- კრემონეზე
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონცა16 შეფასებული
კრემონეზე16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo MaríDefender | 90′ | 7.4 | 92/106 | 5/5 | ||||||||
| 26Patrick CiurriaDefender | 90′ | 7.4 | 2 | 0.44 | 39/46 | 1 | 2/2 | 1 | ||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 30/33 | 1/1 | 1 | |||||||
| Carlos AugustoDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 2 | 0.11 | 34/39 | 1 | 2/6 | ||||
| 32Matteo PessinaMidfielder | 90′ | 6.4 | 70/81 | 1 | 5/11 | 1 | ||||||
| Luca CaldirolaDefender | 90′ | 6.1 | 1 | 0.06 | 67/72 | 2/5 | ||||||
| Andrea PetagnaForward | 77′ | 7.2 | 3 | 0.32 | 11/19 | 2 | 6/9 | |||||
| Stefano SensiMidfielder | 77′ | 6.6 | 47/53 | 4/8 | 1 | |||||||
| Gianluca CaprariForward | 65′ | 7.4 | 1 | 0.04 | 19/24 | 2 | 3/7 | |||||
| José MachínMidfielder | 65′ | 6.8 | 40/44 | 3/7 | ||||||||
| Armando IzzoDefender | 65′ | 6.4 | 2 | 0.62 | 59/68 | 1 | 1/3 | |||||
| 47Dany MotaForward | 25′ | 7.4 | 11/12 | 3 | 2/5 | |||||||
| Filippo RanocchiaMidfielder | 25′ | 7.1 | 3 | 0.19 | 16/19 | 2/5 | ||||||
| 6Valentin AntovDefender | 25′ | 6.3 | 18/21 | 2/4 | ||||||||
| 28Andrea ColpaniMidfielder | 13′ | 6.8 | 1 | 0.27 | 5/5 | 1 | 1/4 | |||||
| Christian GytkjærForward | 13′ | 6.3 | 1/2 | |||||||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Alessio CragnoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Andrea BarberisMidfielder | — | — | ||||||||||
| Franco CarboniMidfielder | — | — | ||||||||||
| Giulio DonatiDefender | — | — | ||||||||||
| Marco D'AlessandroMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mattia ValotiMidfielder | — | — | ||||||||||
| 19Samuele BirindelliMidfielder | — | — | ||||||||||
| Samuele VignatoMidfielder | — | — |
კრემონეზე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soualiho MeïtéMidfielder | 90′ | 7.7 | 25/31 | 1 | 9/12 | 3 | ||||||
| Marco CarnesecchiGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 19/29 | 6 | ||||||||
| Johan VásquezDefender | 90′ | 6.7 | 27/41 | 4/6 | 1 | |||||||
| Emanuel AiwuDefender | 90′ | 6.6 | 31/35 | 5/7 | 1 | |||||||
| 15Matteo BianchettiDefender | 90′ | 6.3 | 17/22 | 4/6 | ||||||||
| Emanuele ValeriDefender | 90′ | 6.0 | 1 | 0.04 | 18/27 | 1 | 0/2 | |||||
| Charles PickelMidfielder | 85′ | 5.6 | 27/35 | 3/6 | ||||||||
| David OkerekeForward | 65′ | 6.6 | 2 | 0.10 | 11/13 | 3/5 | ||||||
| Pablo GaldamesMidfielder | 63′ | 7.4 | 1 | 0.05 | 21/27 | 3 | 1/5 | 1 | ||||
| Michele CastagnettiMidfielder | 45′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.10 | 24/26 | 1 | 2/5 | 1 | |||
| Daniel CiofaniForward | 45′ | 7.1 | 1 | 3 | 0.37 | 8/11 | 1/6 | 1 | ||||
| Leonardo SernicolaDefender | 45′ | 6.8 | 15/18 | 1 | 2/7 | |||||||
| Frank TsadjoutForward | 45′ | 6.4 | 3/4 | 3/5 | ||||||||
| Marco BenassiMidfielder | 27′ | 6.1 | 7/9 | 1/2 | 1 | |||||||
| Cyriel DessersForward | 25′ | 6.1 | 1/4 | 2/6 | ||||||||
| Alex FerrariDefender | 11′ | 6.6 | 2/4 | 1/2 | ||||||||
| Christian AcellaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Cristian BuonaiutoForward | — | — | ||||||||||
| Felix Afena-GyanForward | — | — | ||||||||||
| Giacomo QuagliataDefender | — | — | ||||||||||
| Gianluca SaroGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Luka LochoshviliDefender | — | — | ||||||||||
| Mouhamadou SarrGoalkeeper | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-2-1
- სტუმრის სქემა
- 3-5-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.