ნიუელს ოლდ ბოისი — ხიმნასია ლ.პ. — პროფესიონალური ლიგა
პროფესიონალური ლიგასეზონი 2023
ორშ 3 ივლ··ტური 22·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები6
- 3ბარათები4
- 17დარტყმები12
- 6კარში დარტყმები5
- 15ჯარიმები13
- 24აუტები23
- 2თამაშგარეები1
- 9კარიდან დარტყმები9
- 3მოგერიებები4
- 20ვარდნები12
- 10ჩაჭრები9
- 21დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ნიუელს ოლდ ბოისი | მაჩვენებელი | ხიმნასია ლ.პ. |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 6 |
| 3 | Yellow cards | 4 |
| 17 | Total shots | 12 |
| 6 | Shots on target | 5 |
| 15 | Fouls | 13 |
| 24 | Throw-ins | 23 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 9 | Goal kicks | 9 |
| 3 | Goalkeeper saves | 4 |
| 20 | Tackles | 12 |
| 10 | Interceptions | 9 |
| 21 | Dribbles | 4 |
| 64 | Ball possession | 36 |
| 1.15 | Expected goals (xG) | 0.89 |
| 471 | Passes | 256 |
| 13 | Free kicks | 13 |
| 372 | Accurate passes | 162 |
| 3 | Big chances | 3 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots off target | 4 |
| 4 | Blocked shots | 3 |
| 8 | Shots inside box | 7 |
| 9 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 2 |
| 2 | Fouled in final third | 2 |
| 2 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 24 | Throw-ins | 23 |
| 9 | Accurate crosses | 3 |
| 17 | Accurate long balls | 25 |
| 56 | Final third entries | 62 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 64% | Duels won (%) | 36% |
| 8 | Dispossessed | 11 |
| 21 | Dribbles | 4 |
| 54% | Ground duels (%) | 29% |
| 14% | Aerial duels (%) | 10% |
| დაცვა | ||
| 10% | Tackles won (%) | 9% |
| 10 | Interceptions | 9 |
| 13 | Clearances | 14 |
| 68 | Ball recoveries | 64 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 4 |
| 9 | Goal kicks | 9 |
| -0.74 | Goals prevented | -0.12 |
| ნიუელს ოლდ ბოისი | მაჩვენებელი | ხიმნასია ლ.პ. |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 10 | Total shots | 5 |
| 2 | Shots on target | 4 |
| 14 | Throw-ins | 12 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 9 | Tackles | 8 |
| 7 | Interceptions | 4 |
| 11 | Dribbles | 2 |
| 65 | Ball possession | 35 |
| 0.74 | Expected goals (xG) | 0.27 |
| 223 | Passes | 123 |
| 9 | Free kicks | 6 |
| 171 | Accurate passes | 80 |
| 2 | Big chances | 1 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 1 |
| 4 | Blocked shots | 0 |
| 5 | Shots inside box | 1 |
| 5 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 14 | Throw-ins | 12 |
| 6 | Accurate crosses | 1 |
| 10 | Accurate long balls | 15 |
| 25 | Final third entries | 29 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 63% | Duels won (%) | 37% |
| 6 | Dispossessed | 4 |
| 11 | Dribbles | 2 |
| 29% | Ground duels (%) | 16% |
| 8% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 6% |
| 7 | Interceptions | 4 |
| 4 | Clearances | 8 |
| 34 | Ball recoveries | 32 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 1 |
| 2 | Goal kicks | 3 |
| ნიუელს ოლდ ბოისი | მაჩვენებელი | ხიმნასია ლ.პ. |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 6 |
| 3 | Yellow cards | 2 |
| 7 | Total shots | 7 |
| 4 | Shots on target | 1 |
| 10 | Throw-ins | 11 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 7 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 11 | Tackles | 4 |
| 3 | Interceptions | 5 |
| 10 | Dribbles | 2 |
| 64 | Ball possession | 36 |
| 0.41 | Expected goals (xG) | 0.62 |
| 248 | Passes | 133 |
| 4 | Free kicks | 7 |
| 201 | Accurate passes | 82 |
| 1 | Big chances | 2 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 3 |
| 0 | Blocked shots | 3 |
| 3 | Shots inside box | 6 |
| 4 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 2 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 10 | Throw-ins | 11 |
| 3 | Accurate crosses | 2 |
| 7 | Accurate long balls | 10 |
| 31 | Final third entries | 33 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 65% | Duels won (%) | 35% |
| 2 | Dispossessed | 7 |
| 10 | Dribbles | 2 |
| 25% | Ground duels (%) | 13% |
| 6% | Aerial duels (%) | 4% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 3% |
| 3 | Interceptions | 5 |
| 9 | Clearances | 6 |
| 34 | Ball recoveries | 32 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 3 |
| 7 | Goal kicks | 6 |
შემადგენლობები
ნიუელს ოლდ ბოისი4-3-3
სათადარიგოები
ხიმნასია ლ.პ.4-2-3-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ნიუელს ოლდ ბოისი16 შეფასებული
ხიმნასია ლ.პ.16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ნიუელს ოლდ ბოისი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brian AguirreForward | 90′ | 7.7 | 2 | 0.07 | 11/18 | 2 | 11/15 | 2 | ||||
| Cristian FerreiraMidfielder | 90′ | 7.7 | 3 | 0.05 | 31/42 | 4 | 5/10 | 3 | ||||
| Guillermo OrtízDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 3 | 0.52 | 65/77 | 5/9 | |||||
| Jorge RecaldeForward | 90′ | 7.1 | 2 | 0.07 | 21/25 | 2 | 6/9 | 1 | ||||
| Marcos PortilloMidfielder | 90′ | 6.7 | 47/62 | 2 | 12/19 | 6 | ||||||
| Jherson MosqueraDefender | 90′ | 6.3 | 36/41 | 1 | 5/9 | 3 | ||||||
| Lucas HoyosGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 35/41 | 3 | ||||||||
| Bruno PittónDefender | 76′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 13/21 | 1 | 3/4 | 1 | ||||
| Gustavo VelázquezDefender | 76′ | 6.1 | 1 | 0.02 | 39/45 | 6/6 | 2 | |||||
| Lisandro MontenegroMidfielder | 55′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.04 | 32/35 | 2/4 | |||||
| Jeremías Pérez TicaForward | 46′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.05 | 11/17 | 2 | 4/4 | ||||
| Ramiro SordoForward | 44′ | 6.8 | 3/10 | 4/9 | ||||||||
| Ivan GómezMidfielder | 21′ | 6.6 | 6/8 | 2/4 | ||||||||
| Facundo MansillaDefender | 14′ | 6.6 | 12/12 | |||||||||
| Justo GianiForward | 14′ | 6.3 | 2 | 0.27 | 0/3 | 3/4 | 2 | |||||
| Pablo PérezMidfielder | 14′ | 6.3 | 10/14 | 0/1 | ||||||||
| Armando MéndezDefender | — | — | ||||||||||
| 8David SoteloMidfielder | — | — | ||||||||||
| Djorkaeff ReascoForward | — | — | ||||||||||
| Guillermo BalziMidfielder | — | — | ||||||||||
| Julian ContreraMidfielder | — | — | ||||||||||
| Leonel VangioniDefender | — | — | ||||||||||
| Williams BarlasinaGoalkeeper | — | — |
ხიმნასია ლ.პ.
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo EnriqueDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 13/19 | 4/9 | 1 | |||||
| Leonardo MoralesDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 1 | 0.25 | 20/23 | 2 | 0/1 | ||||
| Tomás DursoGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 9/29 | 0/1 | 4 | |||||||
| Felipe SánchezDefender | 90′ | 6.3 | 12/20 | 4/6 | 2 | |||||||
| 26Franco TorresForward | 90′ | 6.1 | 11/18 | 4/7 | ||||||||
| Nicolás ColazoDefender | 90′ | 6.0 | 15/24 | 1 | 4/10 | 2 | ||||||
| Alan LescanoMidfielder | 80′ | 6.8 | 3 | 0.13 | 20/29 | 1 | 5/12 | 3 | ||||
| Benjamín DomínguezForward | 80′ | 6.6 | 1 | 2 | 0.10 | 9/15 | 1/6 | |||||
| Cristian TarragonaForward | 51′ | 6.7 | 1 | 1 | 2 | 0.14 | 8/13 | 1 | 2/11 | |||
| Antonio NapolitanoMidfielder | 45′ | 6.8 | 9/13 | 3/8 | 2 | |||||||
| 5Ignacio MiramónMidfielder | 45′ | 6.8 | 8/9 | 3/8 | 2 | |||||||
| Agustín BolívarMidfielder | 45′ | 6.0 | 8/13 | 1/6 | ||||||||
| Agustín SanchezMidfielder | 45′ | 6.0 | 6/11 | 1 | 1/5 | |||||||
| 29Ivo MamminiForward | 39′ | 6.4 | 1 | 0.04 | 7/12 | 1 | 5/10 | |||||
| Agustín RamírezForward | 10′ | 6.6 | 3/3 | 2/5 | ||||||||
| Eric RamírezForward | 10′ | 6.0 | 2 | 0.17 | 4/5 | 0/2 | ||||||
| 25Alexis SteimbachDefender | — | — | ||||||||||
| 31Bautista Barros SchelottoDefender | — | — | ||||||||||
| Bruno PalazzoDefender | — | — | ||||||||||
| Diego MastrangeloDefender | — | — | ||||||||||
| Franco SoldanoForward | — | — | ||||||||||
| 34Leandro MamutMidfielder | — | — | ||||||||||
| 23Nelson InsfránGoalkeeper | — | — |