კასა პია — ფამალიკაო — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 24/25
კვი 5 იან··ტური 17·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები7
- 3ბარათები3
- 6დარტყმები19
- 3კარში დარტყმები14
- 11ჯარიმები6
- 33აუტები27
- 5თამაშგარეები2
- 8კარიდან დარტყმები7
- 13მოგერიებები2
- 18ვარდნები16
- 7ჩაჭრები9
- 11დრიბლინგები9
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| კასა პია | მაჩვენებელი | ფამალიკაო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 7 |
| 3 | Yellow cards | 3 |
| 6 | Total shots | 19 |
| 3 | Shots on target | 14 |
| 11 | Fouls | 6 |
| 33 | Throw-ins | 27 |
| 5 | Offsides | 2 |
| 8 | Goal kicks | 7 |
| 13 | Goalkeeper saves | 2 |
| 18 | Tackles | 16 |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 11 | Dribbles | 9 |
| 55 | Ball possession | 45 |
| 0.73 | Expected goals (xG) | 1.46 |
| 438 | Passes | 362 |
| 6 | Free kicks | 11 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 2 | Big chances | 3 |
| 355 | Accurate passes | 275 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots outside box | 6 |
| 1 | Blocked shots | 2 |
| 2 | Shots off target | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots inside box | 13 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 2 |
| 1 | Big chances missed | 3 |
| 18 | Touches in penalty area | 26 |
| 5 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 33 | Throw-ins | 27 |
| 3 | Accurate crosses | 11 |
| 27 | Accurate long balls | 16 |
| 51 | Final third entries | 53 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 11 | Dribbles | 9 |
| 9% | Aerial duels (%) | 18% |
| 34% | Ground duels (%) | 35% |
| 9 | Dispossessed | 9 |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| დაცვა | ||
| 21 | Clearances | 26 |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 12% | Tackles won (%) | 12% |
| 50 | Ball recoveries | 48 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1.83 | Goals prevented | 0.62 |
| 8 | Goal kicks | 7 |
| 13 | Saves | 2 |
| 0 | High claims | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.7 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.5 |
| კასა პია | მაჩვენებელი | ფამალიკაო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 4 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 3 | Total shots | 9 |
| 3 | Shots on target | 7 |
| 14 | Throw-ins | 16 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 6 | Goalkeeper saves | 2 |
| 8 | Tackles | 8 |
| 3 | Interceptions | 3 |
| 7 | Dribbles | 6 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 0.43 | Expected goals (xG) | 0.39 |
| 212 | Passes | 196 |
| 3 | Free kicks | 4 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 165 | Accurate passes | 150 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Blocked shots | 2 |
| 0 | Shots off target | 0 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots inside box | 6 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 14 | Throw-ins | 16 |
| 2 | Accurate crosses | 5 |
| 19 | Accurate long balls | 10 |
| 24 | Final third entries | 29 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 7 | Dribbles | 6 |
| 6% | Aerial duels (%) | 8% |
| 18% | Ground duels (%) | 18% |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| დაცვა | ||
| 12 | Clearances | 10 |
| 3 | Interceptions | 3 |
| 6% | Tackles won (%) | 6% |
| 25 | Ball recoveries | 23 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 6 | Saves | 2 |
| კასა პია | მაჩვენებელი | ფამალიკაო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 3 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 3 | Total shots | 10 |
| 0 | Shots on target | 7 |
| 19 | Throw-ins | 11 |
| 3 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 4 |
| 7 | Goalkeeper saves | 0 |
| 10 | Tackles | 8 |
| 4 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.30 | Expected goals (xG) | 1.07 |
| 226 | Passes | 166 |
| 3 | Free kicks | 7 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 190 | Accurate passes | 125 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots outside box | 3 |
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots off target | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots inside box | 7 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 3 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 19 | Throw-ins | 11 |
| 1 | Accurate crosses | 6 |
| 8 | Accurate long balls | 6 |
| 27 | Final third entries | 24 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 3 |
| 3% | Aerial duels (%) | 10% |
| 16% | Ground duels (%) | 17% |
| 4 | Dispossessed | 5 |
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| დაცვა | ||
| 9 | Clearances | 16 |
| 4 | Interceptions | 6 |
| 6% | Tackles won (%) | 6% |
| 25 | Ball recoveries | 25 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 4 |
| 7 | Saves | 0 |
შემადგენლობები
კასა პია3-4-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
კასა პია6 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.69 xG
ფამალიკაო19 დარტყმა · 14 კარში · 1 გოლი · 1.44 xG
კასა პია3 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.37 xG
ფამალიკაო9 დარტყმა · 7 კარში · 1 გოლი · 0.37 xG
კასა პია3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.32 xG
ფამალიკაო10 დარტყმა · 7 კარში · 0 გოლი · 1.07 xG
- კასა პია
- ფამალიკაო
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
კასა პია16 შეფასებული
ფამალიკაო14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
კასა პია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Patrick SequeiraGoalkeeper | 90′ | 9.9 | 20/25 | 13 | ||||||||
| 4João GoulartDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.12 | 50/60 | 8/13 | 3 | ||||
| Duplexe TchambaDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.14 | 55/64 | 1 | 3/8 | 1 | ||||
| Nuno MoreiraForward | 90′ | 6.7 | 1 | 19/21 | 3 | 3/9 | 1 | |||||
| Telasco SegoviaMidfielder | 90′ | 6.7 | 2 | 0.14 | 47/60 | 9/18 | 3 | |||||
| Leonardo LeloDefender | 90′ | 6.6 | 21/29 | 1 | 4/5 | 1 | ||||||
| 6José FonteDefender | 83′ | 6.4 | 49/55 | 1/3 | 1 | |||||||
| 29Jérémy LivolantForward | 82′ | 6.6 | 11/14 | 1/5 | ||||||||
| Gaizka LarrazabalDefender | 70′ | 6.4 | 1 | 0.02 | 27/39 | 4/8 | 2 | |||||
| 90CassianoForward | 70′ | 6.3 | 1 | 0.28 | 2/5 | 3/8 | 1 | |||||
| Beni MukendiMidfielder | 53′ | 6.4 | 30/33 | 2/9 | 2 | |||||||
| Andrian KraevMidfielder | 37′ | 6.8 | 8/9 | 1/2 | 1 | |||||||
| Samuel ObengForward | 20′ | 6.8 | 0/1 | 1/4 | 1 | |||||||
| 18André GeraldesDefender | 20′ | 6.4 | 9/14 | 2/3 | 1 | |||||||
| Ruben KluivertDefender | 12′ | 6.3 | 6/7 | |||||||||
| Max SvenssonForward | 8′ | 6.4 | 1/2 | 1/1 | ||||||||
| Fahem Benaissa-YahiaDefender | — | — | ||||||||||
| Henrique PereiraForward | — | — | ||||||||||
| Miguel SousaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ricardo BatistaGoalkeeper | — | — |
ფამალიკაო
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafa SoaresDefender | 90′ | 8.2 | 34/44 | 7 | 3/5 | 1 | ||||||
| Mirko TopićMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 0.04 | 33/38 | 8/9 | 4 | |||||
| 6Tom Van De LooiMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 47/56 | 4 | 4/8 | 1 | |||||
| 23Gil DiasForward | 90′ | 7.1 | 4 | 0.13 | 16/18 | 3/8 | 1 | |||||
| Justin De HaasDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.29 | 43/46 | 3/6 | 1 | |||||
| Enea MihajDefender | 90′ | 6.4 | 2 | 0.16 | 30/48 | 4/5 | ||||||
| 25Lazar CarevićGoalkeeper | 90′ | 6.4 | 10/21 | 1/1 | 2 | |||||||
| 17Rodrigo PinheiroDefender | 90′ | 6.4 | 12/18 | 2/3 | ||||||||
| 7SorrisoForward | 86′ | 7.7 | 4 | 0.10 | 17/25 | 2 | 6/14 | 1 | ||||
| 11Óscar ArandaForward | 74′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.07 | 17/20 | 1 | 5/10 | 2 | |||
| Gustavo SáMidfielder | 65′ | 7.1 | 11/20 | 2 | 6/13 | 3 | ||||||
| 14Mathias De AmorimMidfielder | 25′ | 6.4 | 2 | 0.28 | 4/4 | 4/7 | 2 | |||||
| Mario GonzálezForward | 16′ | 6.6 | 2 | 0.29 | 0/2 | 3/4 | ||||||
| RochinhaForward | 9′ | 6.4 | 1 | 0.05 | 1/2 | 1 | 1/3 | |||||
| Afonso RodriguesForward | — | — | ||||||||||
| CalegariDefender | — | — | ||||||||||
| Otso LiimattaMidfielder | — | — | ||||||||||
| RiccieliDefender | — | — | ||||||||||
| Samuel LobatoMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-3
- სტუმრის სქემა
- 4-2-3-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.