ესპანეთი — რუმინეთი — EURO, Qualification
EURO, Qualificationსეზონი 2021
ორშ 18 ნოე··ტური 10·ჯგუფი F·ესპანეთი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 8კუთხურები2
- 1ბარათები1
- 21დარტყმები6
- 6კარში დარტყმები2
- 10ჯარიმები7
- 14აუტები10
- 1თამაშგარეები6
- 2კარიდან დარტყმები17
- 2მოგერიებები2
- 19ვარდნები14
- 7ჩაჭრები9
- 8დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ესპანეთი | მაჩვენებელი | რუმინეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 21 | Total shots | 6 |
| 6 | Shots on target | 2 |
| 10 | Fouls | 7 |
| 14 | Throw-ins | 10 |
| 1 | Offsides | 6 |
| 2 | Goal kicks | 17 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 19 | Tackles | 14 |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 8 | Dribbles | 5 |
| 74 | Ball possession | 26 |
| 5 | Big chances | 1 |
| 866 | Passes | 298 |
| 7 | Free kicks | 10 |
| 797 | Accurate passes | 233 |
| დარტყმები | ||
| 10 | Shots off target | 0 |
| 5 | Blocked shots | 4 |
| 13 | Shots inside box | 4 |
| 8 | Shots outside box | 2 |
| 2 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 3 | Big chances missed | 1 |
| 5 | Fouled in final third | 2 |
| 1 | Offsides | 6 |
| პასები | ||
| 14 | Throw-ins | 10 |
| 7 | Accurate crosses | 2 |
| 54 | Accurate long balls | 28 |
| 105 | Final third entries | 17 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 10 | Dispossessed | 8 |
| 8 | Dribbles | 5 |
| 34% | Ground duels (%) | 28% |
| 4% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 12% | Tackles won (%) | 7% |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 3 | Clearances | 20 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 2 | Goal kicks | 17 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.2 |
| ესპანეთი | მაჩვენებელი | რუმინეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 3 |
| 5 | Shots on target | 2 |
| 6 | Throw-ins | 5 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 0 | Goal kicks | 6 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 7 | Tackles | 6 |
| 4 | Interceptions | 4 |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 76 | Ball possession | 24 |
| 3 | Big chances | 1 |
| 434 | Passes | 134 |
| 5 | Free kicks | 3 |
| 405 | Accurate passes | 102 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 0 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 8 | Shots inside box | 3 |
| 3 | Shots outside box | 0 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 3 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 3 |
| პასები | ||
| 6 | Throw-ins | 5 |
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 30 | Accurate long balls | 9 |
| 50 | Final third entries | 4 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 54% | Duels won (%) | 46% |
| 4 | Dispossessed | 5 |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 18% | Ground duels (%) | 12% |
| 1% | Aerial duels (%) | 4% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 4% |
| 4 | Interceptions | 4 |
| 1 | Clearances | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 0 | Goal kicks | 6 |
| ესპანეთი | მაჩვენებელი | რუმინეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 10 | Total shots | 3 |
| 1 | Shots on target | 0 |
| 8 | Throw-ins | 5 |
| 0 | Offsides | 3 |
| 2 | Goal kicks | 11 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 12 | Tackles | 8 |
| 3 | Interceptions | 5 |
| 2 | Dribbles | 1 |
| 72 | Ball possession | 28 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 432 | Passes | 164 |
| 2 | Free kicks | 7 |
| 392 | Accurate passes | 131 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 0 |
| 3 | Blocked shots | 3 |
| 5 | Shots inside box | 1 |
| 5 | Shots outside box | 2 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 3 |
| პასები | ||
| 8 | Throw-ins | 5 |
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| 24 | Accurate long balls | 19 |
| 55 | Final third entries | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 6 | Dispossessed | 3 |
| 2 | Dribbles | 1 |
| 16% | Ground duels (%) | 16% |
| 3% | Aerial duels (%) | 4% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 3% |
| 3 | Interceptions | 5 |
| 2 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 0 |
| 2 | Goal kicks | 11 |
შემადგენლობები
ესპანეთი4-3-3
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ესპანეთი14 შეფასებული
რუმინეთი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ესპანეთი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iñigo MartínezDefender | 90′ | 8.2 | 126/130 | 2 | 5/9 | 4 | ||||||
| José Luis GayàDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 71/73 | 2 | 3/6 | ||||||
| Fabián RuizMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 1 | 100/106 | 5/9 | 4 | |||||
| Saúl ÑíguezMidfielder | 90′ | 7.4 | 3 | 72/80 | 3/8 | 1 | ||||||
| Álvaro MorataForward | 90′ | 7.4 | 2 | 32/37 | 3 | 4/6 | ||||||
| Sergio BusquetsMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 83/87 | 1 | 2/9 | 2 | |||||
| Dani CarvajalDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 73/82 | 1 | 3/7 | 3 | |||||
| Kepa ArrizabalagaGoalkeeper | 90′ | 7.2 | 24/25 | 2 | ||||||||
| Santi CazorlaForward | 68′ | 7.7 | 1 | 2 | 62/70 | 2 | 4/5 | 2 | ||||
| Sergio RamosDefender | 63′ | 7.1 | 1 | 60/62 | 1/2 | 1 | ||||||
| Gerard MorenoForward | 57′ | 9.3 | 2 | 5 | 45/52 | 1 | 5/7 | 1 | ||||
| Mikel OyarzabalForward | 33′ | 7.1 | 1 | 3 | 22/30 | 1 | 1/2 | |||||
| Raúl AlbiolDefender | 27′ | 6.6 | 18/19 | 1/2 | 1 | |||||||
| Paco AlcácerForward | 22′ | 7.4 | 3 | 9/13 | 1 | 1/2 | ||||||
| Dani OlmoMidfielder | — | — | ||||||||||
| David De GeaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jesús NavasDefender | — | — | ||||||||||
| Juan BernatDefender | — | — | ||||||||||
| Pablo SarabiaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Pau LópezGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Pau TorresDefender | — | — | ||||||||||
| RodriMidfielder | — | — | ||||||||||
| Thiago AlcântaraMidfielder | — | — |
რუმინეთი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tudor BăluțăMidfielder | 90′ | 6.8 | 1 | 24/33 | 4/6 | 3 | ||||||
| Adrian RusDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 23/26 | 1 | 2/6 | 1 | |||||
| George PușcașForward | 90′ | 6.3 | 1 | 11/16 | 5/9 | 1 | ||||||
| Alin ToșcaDefender | 90′ | 6.3 | 17/23 | 4/4 | 2 | |||||||
| Ionuț NedelcearuDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 21/24 | 3/5 | 2 | ||||||
| Romario BenzarDefender | 90′ | 5.5 | 22/34 | 3/4 | 1 | |||||||
| Ciprian TătărușanuGoalkeeper | 90′ | 5.4 | 25/29 | 2 | ||||||||
| Nicolae StanciuMidfielder | 90′ | 5.4 | 1 | 17/22 | 2/13 | |||||||
| Ianis HagiForward | 73′ | 7.1 | 1 | 18/22 | 1 | 6/8 | 2 | |||||
| Răzvan MarinMidfielder | 65′ | 6.6 | 17/24 | 2/5 | 2 | |||||||
| Florinel ComanForward | 56′ | 6.3 | 7/10 | 1 | 3/7 | |||||||
| Alexandru MitrițăMidfielder | 34′ | 6.8 | 10/12 | 1 | 2/3 | |||||||
| Alexandru CicâldăuMidfielder | 25′ | 6.1 | 10/12 | 0/3 | ||||||||
| Dan NistorMidfielder | 17′ | 6.1 | 11/11 | 0/1 | ||||||||
| Andrei BurcăDefender | — | — | ||||||||||
| Ciprian DeacForward | — | — | ||||||||||
| Claudiu KeșerüForward | — | — | ||||||||||
| Constantin BudescuMidfielder | — | — | ||||||||||
| Denis AlibecForward | — | — | ||||||||||
| Florin NițăGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Nicușor BancuMidfielder | — | — | ||||||||||
| Silviu Lung Jr.Goalkeeper | — | — | ||||||||||
| Vasile MogoșDefender | — | — |