ბელგია — სლოვაკეთი — EURO
EUROსეზონი 2024
ორშ 17 ივნ··ტური 1·ჯგუფი E·ნეიტრალური მოედანი·სლოვაკეთი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები7
- 3ბარათები1
- 16დარტყმები10
- 5კარში დარტყმები4
- 14ჯარიმები10
- 18აუტები19
- 2თამაშგარეები1
- 6კარიდან დარტყმები10
- 3მოგერიებები5
- 14ვარდნები8
- 2ჩაჭრები9
- 8დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ბელგია | მაჩვენებელი | სლოვაკეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 7 |
| 3 | Yellow cards | 1 |
| 16 | Total shots | 10 |
| 5 | Shots on target | 4 |
| 14 | Fouls | 10 |
| 18 | Throw-ins | 19 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 10 |
| 3 | Goalkeeper saves | 5 |
| 14 | Tackles | 8 |
| 2 | Interceptions | 9 |
| 8 | Dribbles | 6 |
| 60 | Ball possession | 40 |
| 1.70 | Expected goals (xG) | 0.57 |
| 4 | Big chances | 1 |
| 573 | Passes | 367 |
| 10 | Free kicks | 13 |
| 488 | Accurate passes | 283 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 4 |
| 5 | Blocked shots | 2 |
| 10 | Shots inside box | 6 |
| 6 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 4 | Big chances missed | 0 |
| 34 | Touches in penalty area | 15 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 18 | Throw-ins | 19 |
| 4 | Accurate crosses | 6 |
| 22 | Accurate long balls | 25 |
| 58 | Final third entries | 41 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 2 | Dispossessed | 11 |
| 8 | Dribbles | 6 |
| 32% | Ground duels (%) | 27% |
| 8% | Aerial duels (%) | 10% |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 4% |
| 2 | Interceptions | 9 |
| 15 | Clearances | 19 |
| 48 | Ball recoveries | 44 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 5 |
| 6 | Goal kicks | 10 |
| 0.37 | Goals prevented | 1.02 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.7 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.6 |
| ბელგია | მაჩვენებელი | სლოვაკეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 6 | Total shots | 6 |
| 2 | Shots on target | 4 |
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 3 | Goalkeeper saves | 2 |
| 4 | Tackles | 2 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 6 | Dribbles | 1 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 0.76 | Expected goals (xG) | 0.41 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 255 | Passes | 224 |
| 3 | Free kicks | 8 |
| 219 | Accurate passes | 178 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 1 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots inside box | 5 |
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 1 | Accurate crosses | 5 |
| 8 | Accurate long balls | 14 |
| 20 | Final third entries | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 1 | Dispossessed | 4 |
| 6 | Dribbles | 1 |
| 13% | Ground duels (%) | 11% |
| 4% | Aerial duels (%) | 4% |
| დაცვა | ||
| 1% | Tackles won (%) | 2% |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 9 | Clearances | 4 |
| 21 | Ball recoveries | 19 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 2 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| ბელგია | მაჩვენებელი | სლოვაკეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 0 |
| 10 | Total shots | 4 |
| 3 | Shots on target | 0 |
| 9 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 10 | Tackles | 6 |
| 0 | Interceptions | 5 |
| 2 | Dribbles | 5 |
| 69 | Ball possession | 31 |
| 0.94 | Expected goals (xG) | 0.16 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 318 | Passes | 143 |
| 7 | Free kicks | 5 |
| 269 | Accurate passes | 105 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 3 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 6 | Shots inside box | 1 |
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 8 |
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| 14 | Accurate long balls | 11 |
| 38 | Final third entries | 21 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 1 | Dispossessed | 7 |
| 2 | Dribbles | 5 |
| 19% | Ground duels (%) | 16% |
| 4% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 2% |
| 0 | Interceptions | 5 |
| 6 | Clearances | 15 |
| 27 | Ball recoveries | 25 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
შემადგენლობები
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ბელგია16 დარტყმა · 5 კარში · 0 გოლი · 1.75 xG
სლოვაკეთი10 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.57 xG
ბელგია6 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.77 xG
სლოვაკეთი6 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.41 xG
ბელგია10 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.98 xG
სლოვაკეთი4 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.16 xG
- ბელგია
- სლოვაკეთი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ბელგია15 შეფასებული
სლოვაკეთი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ბელგია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amadou OnanaMidfielder | 90′ | 7.7 | 2 | 0.09 | 53/63 | 9/10 | 2 | |||||
| Kevin De BruyneMidfielder | 90′ | 7.3 | 3 | 0.24 | 39/51 | 4 | 4/6 | |||||
| Zeno DebastDefender | 90′ | 6.7 | 89/99 | 3/6 | 2 | |||||||
| Koen CasteelsGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 35/39 | 3 | ||||||||
| Wout FaesDefender | 90′ | 6.6 | 67/83 | 6/10 | 3 | |||||||
| Timothy CastagneDefender | 90′ | 6.4 | 47/51 | 0/6 | ||||||||
| Romelu LukakuForward | 90′ | 5.6 | 3 | 0.59 | 14/17 | 2 | 1/3 | |||||
| Yannick CarrascoDefender | 84′ | 6.7 | 2 | 0.11 | 58/65 | 1 | 2/2 | 1 | ||||
| Jérémy DokuForward | 84′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 16/21 | 1 | 6/12 | |||||
| Leandro TrossardForward | 74′ | 6.4 | 3 | 0.13 | 14/21 | 1 | 4/8 | 2 | ||||
| Orel MangalaMidfielder | 57′ | 6.1 | 27/28 | 1/3 | 1 | |||||||
| Johan BakayokoForward | 33′ | 6.4 | 2 | 0.46 | 13/15 | 2 | 3/6 | 2 | ||||
| Youri TielemansMidfielder | 16′ | 7.1 | 14/16 | 1/2 | 1 | |||||||
| Loïs OpendaForward | 14′ | 6.8 | 0/1 | 1 | 0/1 | |||||||
| Dodi LukebakioForward | 14′ | 6.1 | 2/3 | 0/2 | ||||||||
| Arthur TheateDefender | — | — | ||||||||||
| Arthur VermeerenMidfielder | — | — | ||||||||||
| Aster VranckxMidfielder | — | — | ||||||||||
| Axel WitselDefender | — | — | ||||||||||
| Charles De KetelaereForward | — | — | ||||||||||
| Jan VertonghenDefender | — | — | ||||||||||
| Matz SelsGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Maxim De CuyperDefender | — | — | ||||||||||
| Thomas KaminskiGoalkeeper | — | — |
სლოვაკეთი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin DúbravkaGoalkeeper | 90′ | 8.2 | 25/47 | 5 | ||||||||
| Dávid HanckoDefender | 90′ | 7.7 | 25/36 | 1 | 3/6 | 2 | ||||||
| Milan ŠkriniarDefender | 90′ | 7.7 | 24/26 | 1 | 2/4 | 1 | ||||||
| Denis VavroDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 46/56 | 3/3 | 1 | |||||
| Juraj KuckaMidfielder | 90′ | 7.4 | 3 | 0.21 | 17/26 | 1 | 5/8 | 1 | ||||
| Peter PekaríkDefender | 90′ | 7.1 | 15/15 | 1/4 | ||||||||
| Stanislav LobotkaMidfielder | 90′ | 6.6 | 42/46 | 2/6 | 1 | |||||||
| Ondrej DudaMidfielder | 89′ | 7.4 | 45/47 | 4/10 | ||||||||
| Ivan SchranzForward | 81′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.04 | 13/19 | 3 | 1/3 | ||||
| Lukáš HaraslínForward | 70′ | 7.9 | 2 | 0.12 | 14/19 | 2 | 8/10 | 1 | ||||
| Róbert BoženíkForward | 70′ | 6.8 | 2 | 0.09 | 5/11 | 3/13 | 1 | |||||
| David StrelecForward | 20′ | 6.8 | 1 | 0.07 | 6/11 | 3/6 | ||||||
| Tomáš SuslovMidfielder | 20′ | 6.8 | 4/6 | 2/3 | ||||||||
| Dávid ĎurišForward | 9′ | 6.1 | 0/1 | |||||||||
| Adam ObertDefender | 1′ | — | 2/2 | |||||||||
| Henrich RavasGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| László BénesMidfielder | — | — | ||||||||||
| Leo SauerMidfielder | — | — | ||||||||||
| Lubomir TuptaForward | — | — | ||||||||||
| Marek RodákGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Matúš BeroMidfielder | — | — | ||||||||||
| Norbert GyömbérDefender | — | — | ||||||||||
| Patrik HrošovskýMidfielder | — | — | ||||||||||
| Sebastian KóšaDefender | — | — | ||||||||||
| Tomáš RigoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Vernon De MarcoDefender | — | — |