მონცა — რომა — სერია A
სერია Aსეზონი 23/24
შაბ 2 მარ··ტური 27·რომა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები3
- 1ბარათები4
- 16დარტყმები12
- 5კარში დარტყმები6
- 11ჯარიმები18
- 5აუტები6
- 0თამაშგარეები1
- 6კარიდან დარტყმები8
- 2მოგერიებები4
- 10ვარდნები9
- 8ჩაჭრები6
- 4დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონცა | მაჩვენებელი | რომა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 4 |
| 16 | Total shots | 12 |
| 5 | Shots on target | 6 |
| 11 | Fouls | 18 |
| 5 | Throw-ins | 6 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 8 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 10 | Tackles | 9 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 6 |
| 49 | Ball possession | 51 |
| 0.89 | Expected goals (xG) | 1.84 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 432 | Passes | 445 |
| 18 | Free kicks | 11 |
| 391 | Accurate passes | 397 |
| დარტყმები | ||
| 10 | Shots inside box | 7 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 3 |
| 8 | Shots off target | 3 |
| 6 | Shots outside box | 5 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 6 |
| პასები | ||
| 5 | Throw-ins | 6 |
| 8 | Accurate crosses | 5 |
| 30 | Accurate long balls | 15 |
| 40 | Final third entries | 33 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 32% | Ground duels (%) | 26% |
| 6 | Dispossessed | 1 |
| 9% | Aerial duels (%) | 5% |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 4 | Dribbles | 6 |
| დაცვა | ||
| 11 | Clearances | 10 |
| 31 | Ball recoveries | 34 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 6% | Tackles won (%) | 5% |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 8 |
| -1.62 | Goals prevented | -0.26 |
| 2 | Saves | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.1 |
| მონცა | მაჩვენებელი | რომა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 7 |
| 1 | Shots on target | 4 |
| 1 | Throw-ins | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 2 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 5 |
| 1 | Interceptions | 2 |
| 0 | Dribbles | 4 |
| 42 | Ball possession | 58 |
| 0.20 | Expected goals (xG) | 0.81 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 199 | Passes | 268 |
| 7 | Free kicks | 4 |
| 181 | Accurate passes | 251 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots inside box | 4 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots off target | 2 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 1 | Throw-ins | 2 |
| 3 | Accurate crosses | 3 |
| 18 | Accurate long balls | 7 |
| 18 | Final third entries | 21 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 14% | Ground duels (%) | 13% |
| 3 | Dispossessed | 1 |
| 4% | Aerial duels (%) | 1% |
| 56% | Duels won (%) | 44% |
| 0 | Dribbles | 4 |
| დაცვა | ||
| 7 | Clearances | 4 |
| 16 | Ball recoveries | 19 |
| 1 | Interceptions | 2 |
| 5% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 2 |
| 2 | Saves | 1 |
| მონცა | მაჩვენებელი | რომა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 11 | Total shots | 5 |
| 4 | Shots on target | 2 |
| 4 | Throw-ins | 4 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 3 | Tackles | 4 |
| 7 | Interceptions | 4 |
| 4 | Dribbles | 2 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 0.69 | Expected goals (xG) | 1.03 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 233 | Passes | 177 |
| 11 | Free kicks | 7 |
| 210 | Accurate passes | 146 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots inside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 2 |
| 5 | Shots off target | 1 |
| 4 | Shots outside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 4 |
| პასები | ||
| 4 | Throw-ins | 4 |
| 5 | Accurate crosses | 2 |
| 12 | Accurate long balls | 8 |
| 22 | Final third entries | 12 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 18% | Ground duels (%) | 13% |
| 3 | Dispossessed | 0 |
| 5% | Aerial duels (%) | 4% |
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 4 | Dribbles | 2 |
| დაცვა | ||
| 4 | Clearances | 6 |
| 15 | Ball recoveries | 15 |
| 7 | Interceptions | 4 |
| 1% | Tackles won (%) | 1% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Saves | 3 |
შემადგენლობები
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მონცა16 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 0.91 xG
რომა12 დარტყმა · 6 კარში · 4 გოლი · 1.89 xG
მონცა5 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.20 xG
რომა7 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.83 xG
მონცა11 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.71 xG
რომა5 დარტყმა · 2 კარში · 2 გოლი · 1.06 xG
- მონცა
- რომა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონცა15 შეფასებული
რომა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19Samuele BirindelliDefender | 90′ | 7.1 | 2 | 0.06 | 31/38 | 2 | 5/8 | 1 | ||||
| 44Andrea CarboniDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 4 | 0.42 | 57/60 | 1 | 3/3 | ||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 27/34 | 1/1 | 2 | |||||||
| Warren BondoMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 26/29 | 5/9 | 1 | |||||
| 32Matteo PessinaMidfielder | 90′ | 6.3 | 55/61 | 3/4 | 1 | |||||||
| Pablo MaríDefender | 90′ | 6.3 | 50/54 | 3/4 | 2 | |||||||
| Milan ĐurićForward | 85′ | 7.1 | 2 | 0.20 | 6/10 | 6/12 | ||||||
| Luca CaldirolaDefender | 85′ | 6.1 | 1 | 0.03 | 41/43 | 1 | 3/4 | 1 | ||||
| Valentín CarboniMidfielder | 68′ | 6.3 | 1 | 3 | 0.08 | 27/28 | 1 | 4/12 | 2 | |||
| 47Dany MotaForward | 66′ | 7.1 | 1 | 0.02 | 26/27 | 3 | 1/4 | |||||
| Georgios KyriakopoulosDefender | 45′ | 6.8 | 17/18 | 2 | 2/3 | 1 | ||||||
| 28Andrea ColpaniForward | 45′ | 6.3 | 6/6 | 1 | 1/2 | 1 | ||||||
| Daniel MaldiniForward | 24′ | 7.2 | 1 | 0.04 | 3/4 | 3 | 4/5 | |||||
| Roberto GagliardiniMidfielder | 22′ | 6.3 | 4/4 | 0/1 | ||||||||
| Jean-Daniel Akpa AkproMidfielder | 10′ | 6.4 | 1 | 0.02 | 4/5 | |||||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Alessio ZerbinForward | — | — | ||||||||||
| Davide BettellaDefender | — | — | ||||||||||
| José MachínMidfielder | — | — | ||||||||||
| Lorenzo ColomboForward | — | — | ||||||||||
| 26Patrick CiurriaForward | — | — | ||||||||||
| Pedro PereiraDefender | — | — | ||||||||||
| Stefano GoriGoalkeeper | — | — |
რომა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romelu LukakuForward | 90′ | 8.2 | 1 | 1 | 3 | 0.66 | 15/19 | 3 | 0/3 | |||
| Leandro ParedesMidfielder | 90′ | 8.2 | 1 | 2 | 0.79 | 64/70 | 1 | 5/7 | 3 | |||
| 99Mile SvilarGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 21/22 | 1/1 | 4 | |||||||
| 5Evan NdickaDefender | 90′ | 7.1 | 74/79 | 5/10 | 2 | |||||||
| 4Bryan CristanteMidfielder | 90′ | 6.8 | 2 | 0.12 | 31/36 | 2/8 | ||||||
| Stephan El ShaarawyForward | 90′ | 6.3 | 1 | 0.07 | 25/26 | 1/6 | 1 | |||||
| 21Paulo DybalaForward | 77′ | 7.8 | 1 | 1 | 1 | 0.04 | 15/19 | 2 | 2/5 | 1 | ||
| 23Gianluca ManciniDefender | 77′ | 6.6 | 47/50 | 1/3 | ||||||||
| Zeki ÇelikDefender | 63′ | 7.4 | 19/23 | 1 | 4/9 | 1 | ||||||
| 7Lorenzo PellegriniMidfielder | 59′ | 7.3 | 1 | 2 | 0.09 | 18/23 | 4/6 | |||||
| AngeliñoDefender | 59′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 21/25 | 1 | 1/3 | |||||
| Chris SmallingDefender | 31′ | 6.3 | 11/11 | 1/2 | ||||||||
| Edoardo BoveMidfielder | 31′ | 6.3 | 10/10 | 1/3 | 1 | |||||||
| Rasmus KristensenDefender | 27′ | 6.1 | 7/8 | 0/1 | ||||||||
| Dean HuijsenDefender | 13′ | 6.7 | 16/19 | 1 | 1/2 | |||||||
| Tommaso BaldanziMidfielder | 13′ | 6.3 | 3/5 | 2/3 | ||||||||
| Diego LlorenteDefender | — | — | ||||||||||
| Houssem AouarMidfielder | — | — | ||||||||||
| Leonardo SpinazzolaDefender | — | — | ||||||||||
| Nicola ZalewskiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Pietro BoerGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Renato SanchesMidfielder | — | — | ||||||||||
| Rui PatrícioGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Sardar AzmounForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.