ფლამენგო — ბაჰია — სერია A
სერია Aსეზონი 2023
შაბ 30 სექ··ტური 25·ფლამენგო მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 12კუთხურები2
- 1ბარათები2
- 15დარტყმები6
- 5კარში დარტყმები4
- 11ჯარიმები13
- 13აუტები20
- 1თამაშგარეები3
- 4კარიდან დარტყმები11
- 4მოგერიებები4
- 15ვარდნები16
- 4ჩაჭრები12
- 9დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ფლამენგო | მაჩვენებელი | ბაჰია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 12 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 15 | Total shots | 6 |
| 5 | Shots on target | 4 |
| 11 | Fouls | 13 |
| 13 | Throw-ins | 20 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 4 | Goal kicks | 11 |
| 4 | Goalkeeper saves | 4 |
| 15 | Tackles | 16 |
| 4 | Interceptions | 12 |
| 9 | Dribbles | 7 |
| 67 | Ball possession | 33 |
| 1.42 | Expected goals (xG) | 0.55 |
| 13 | Free kicks | 11 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 535 | Passes | 272 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 461 | Accurate passes | 201 |
| დარტყმები | ||
| 8 | Shots inside box | 5 |
| 2 | Hit woodwork | 0 |
| 5 | Blocked shots | 0 |
| 7 | Shots outside box | 1 |
| 5 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 3 |
| 5 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 58 | Final third entries | 35 |
| 4 | Accurate crosses | 5 |
| 28 | Accurate long balls | 27 |
| 13 | Throw-ins | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 15% | Aerial duels (%) | 21% |
| 8 | Dispossessed | 3 |
| 50% | Duels won (%) | 50% |
| 37% | Ground duels (%) | 32% |
| 9 | Dribbles | 7 |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 12 |
| 8 | Clearances | 20 |
| 14% | Tackles won (%) | 9% |
| 55 | Ball recoveries | 48 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0.61 | Goals prevented | 0.28 |
| 4 | Goal kicks | 11 |
| 4 | Saves | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.6 |
| ფლამენგო | მაჩვენებელი | ბაჰია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 7 | Total shots | 4 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 9 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 1 | Goal kicks | 7 |
| 3 | Goalkeeper saves | 1 |
| 8 | Tackles | 9 |
| 1 | Interceptions | 8 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 66 | Ball possession | 34 |
| 0.29 | Expected goals (xG) | 0.10 |
| 8 | Free kicks | 6 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 252 | Passes | 134 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 209 | Accurate passes | 98 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots inside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots outside box | 1 |
| 3 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 2 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 30 | Final third entries | 22 |
| 1 | Accurate crosses | 3 |
| 13 | Accurate long balls | 16 |
| 9 | Throw-ins | 8 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4% | Aerial duels (%) | 16% |
| 6 | Dispossessed | 3 |
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| 21% | Ground duels (%) | 16% |
| 5 | Dribbles | 3 |
| დაცვა | ||
| 1 | Interceptions | 8 |
| 5 | Clearances | 9 |
| 7% | Tackles won (%) | 5% |
| 31 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Goal kicks | 7 |
| 3 | Saves | 1 |
| ფლამენგო | მაჩვენებელი | ბაჰია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 8 | Total shots | 2 |
| 4 | Shots on target | 1 |
| 4 | Throw-ins | 12 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 7 | Tackles | 7 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 68 | Ball possession | 32 |
| 1.13 | Expected goals (xG) | 0.45 |
| 5 | Free kicks | 5 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 283 | Passes | 138 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 252 | Accurate passes | 103 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots inside box | 2 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 3 | Shots outside box | 0 |
| 2 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 1 |
| 3 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 28 | Final third entries | 13 |
| 3 | Accurate crosses | 2 |
| 15 | Accurate long balls | 11 |
| 4 | Throw-ins | 12 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 11% | Aerial duels (%) | 5% |
| 2 | Dispossessed | 0 |
| 56% | Duels won (%) | 44% |
| 16% | Ground duels (%) | 16% |
| 4 | Dribbles | 4 |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 4 |
| 3 | Clearances | 11 |
| 7% | Tackles won (%) | 4% |
| 24 | Ball recoveries | 21 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Saves | 3 |
შემადგენლობები
ფლამენგო4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ფლამენგო15 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 1.45 xG
ბაჰია6 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.53 xG
ფლამენგო7 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.28 xG
ბაჰია4 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.10 xG
ფლამენგო8 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 1.17 xG
ბაჰია2 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.43 xG
- ფლამენგო
- ბაჰია
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ფლამენგო16 შეფასებული
ბაჰია16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ფლამენგო
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Agustín RossiGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 20/23 | 4 | ||||||||
| Fabrício BrunoDefender | 90′ | 7.9 | 62/68 | 1 | 4/5 | 1 | ||||||
| 5Erick PulgarMidfielder | 90′ | 7.4 | 4 | 0.25 | 36/44 | 1 | 4/7 | 2 | ||||
| GersonMidfielder | 90′ | 7.1 | 45/49 | 2 | 4/12 | 2 | ||||||
| 6Ayrton LucasDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 0.01 | 50/56 | 8/17 | 3 | |||||
| 4Léo PereiraDefender | 90′ | 6.7 | 71/81 | 7/11 | 3 | |||||||
| Everton RibeiroForward | 89′ | 7.2 | 1 | 0.02 | 46/55 | 3 | 3/5 | |||||
| 27Bruno HenriqueForward | 76′ | 7.4 | 2 | 0.08 | 13/17 | 1 | 5/13 | |||||
| 9Pedro GuilhermeForward | 66′ | 7.1 | 1 | 2 | 0.87 | 3/6 | 1 | 5/9 | 2 | |||
| WesleyDefender | 66′ | 6.8 | 26/30 | 1 | 4/9 | |||||||
| Thiago MaiaMidfielder | 66′ | 6.6 | 1 | 0.01 | 29/37 | 1/4 | ||||||
| 7Luiz AraújoForward | 24′ | 7.4 | 2 | 0.06 | 15/21 | 1 | 5/8 | 2 | ||||
| Gabriel BarbosaForward | 24′ | 7.1 | 18/18 | 1 | ||||||||
| MatheuzinhoDefender | 24′ | 6.8 | 10/10 | |||||||||
| Everton CebolinhaForward | 14′ | 6.4 | 2 | 0.07 | 12/13 | 2/5 | ||||||
| Victor HugoMidfielder | 9′ | 6.1 | 5/7 | |||||||||
| David LuizDefender | — | — | ||||||||||
| Filipe LuísDefender | — | — | ||||||||||
| Igor JesusMidfielder | — | — | ||||||||||
| Matheus CunhaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| PabloDefender | — | — | ||||||||||
| Rodrigo CaioDefender | — | — | ||||||||||
| SantosGoalkeeper | — | — |
ბაჰია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcos FelipeGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 21/34 | 4 | ||||||||
| RezendeMidfielder | 90′ | 7.4 | 16/21 | 2/6 | ||||||||
| ThacianoMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 18/23 | 6/11 | 4 | |||||
| Vitor HugoDefender | 90′ | 7.1 | 13/16 | 3/4 | 2 | |||||||
| GilbertoDefender | 90′ | 5.6 | 26/40 | 1 | 12/23 | 2 | ||||||
| Yago FelipeMidfielder | 84′ | 7.4 | 27/29 | 4/7 | 2 | |||||||
| Camilo CándidoDefender | 84′ | 6.3 | 13/16 | 1 | 0/1 | |||||||
| Rafael RatãoForward | 66′ | 6.6 | 3 | 0.08 | 14/14 | 4/9 | 3 | |||||
| 7AdemirForward | 65′ | 6.1 | 8/13 | 1 | 5/11 | |||||||
| 27EveraldoForward | 51′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 6/14 | 1 | 6/8 | 1 | ||||
| 4KanuDefender | 49′ | 6.0 | 10/12 | 1/4 | ||||||||
| Gabriel XavierDefender | 39′ | 6.3 | 14/20 | 2/3 | ||||||||
| BielForward | 25′ | 6.6 | 1/1 | 1 | 2/6 | |||||||
| 46Luciano JubaMidfielder | 24′ | 6.6 | 1 | 0.42 | 9/12 | 3/6 | 1 | |||||
| Vítor JacaréForward | 15′ | 6.8 | 0/1 | 2/5 | ||||||||
| 5Nicolás AcevedoMidfielder | 15′ | 6.4 | 5/6 | 1/1 | 1 | |||||||
| AdrielGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| CicinhoDefender | — | — | ||||||||||
| Diego RosaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Lucas MugniMidfielder | — | — | ||||||||||
| Matheus BahiaDefender | — | — | ||||||||||
| Raul GustavoDefender | — | — | ||||||||||
| Vinicius MingottiForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-4-2
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.