სპარტა — ვალვაიკი — ერედივიზიონი
ერედივიზიონისეზონი 24/25
კვი 19 იან··ტური 19·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები9
- 0ბარათები1
- 20დარტყმები20
- 5კარში დარტყმები5
- 3ჯარიმები9
- 25აუტები19
- 1თამაშგარეები0
- 6კარიდან დარტყმები9
- 4მოგერიებები4
- 26ართმევები20
- 13ჩაჭრები9
- 6დრიბლინგები11
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სპარტა | მაჩვენებელი | ვალვაიკი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 9 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 20 | Total shots | 20 |
| 5 | Shots on target | 5 |
| 3 | Fouls | 9 |
| 25 | Throw-ins | 19 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 9 |
| 4 | Goalkeeper saves | 4 |
| 26 | Tackles | 20 |
| 13 | Interceptions | 9 |
| 6 | Dribbles | 11 |
| 50 | Ball possession | 50 |
| 1.36 | Expected goals (xG) | 2.95 |
| 3 | Big chances | 4 |
| 310 | Accurate passes | 321 |
| 392 | Passes | 394 |
| 9 | Free kicks | 3 |
| დარტყმები | ||
| 12 | Shots inside box | 13 |
| 8 | Shots outside box | 7 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 6 | Shots off target | 6 |
| 9 | Blocked shots | 9 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Big chances missed | 3 |
| 29 | Touches in penalty area | 21 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 25 | Throw-ins | 19 |
| 6 | Accurate crosses | 5 |
| 26 | Accurate long balls | 26 |
| 52 | Final third entries | 41 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 59% | Duels won (%) | 41% |
| 6 | Dribbles | 11 |
| 41% | Ground duels (%) | 34% |
| 29% | Aerial duels (%) | 15% |
| 5 | Dispossessed | 14 |
| დაცვა | ||
| 12% | Tackles won (%) | 12% |
| 64 | Ball recoveries | 67 |
| 13 | Interceptions | 9 |
| 21 | Clearances | 36 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | High claims | 2 |
| 4 | Saves | 4 |
| 6 | Goal kicks | 9 |
| 0.37 | Goals prevented | 0.43 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.4 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.9 |
| სპარტა | მაჩვენებელი | ვალვაიკი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 3 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 11 | Total shots | 9 |
| 3 | Shots on target | 3 |
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 10 | Tackles | 10 |
| 6 | Interceptions | 3 |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 0.78 | Expected goals (xG) | 2.18 |
| 1 | Big chances | 3 |
| 174 | Accurate passes | 165 |
| 214 | Passes | 205 |
| 3 | Free kicks | 0 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots inside box | 7 |
| 4 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots off target | 3 |
| 6 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 4 | Accurate crosses | 2 |
| 16 | Accurate long balls | 14 |
| 28 | Final third entries | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 59% | Duels won (%) | 41% |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 16% | Ground duels (%) | 13% |
| 16% | Aerial duels (%) | 9% |
| 4 | Dispossessed | 6 |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 6% |
| 34 | Ball recoveries | 35 |
| 6 | Interceptions | 3 |
| 9 | Clearances | 17 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 4 | Goal kicks | 5 |
| სპარტა | მაჩვენებელი | ვალვაიკი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 6 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 9 | Total shots | 11 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 16 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 16 | Tackles | 10 |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 3 | Dribbles | 8 |
| 48 | Ball possession | 52 |
| 0.59 | Expected goals (xG) | 0.77 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 136 | Accurate passes | 156 |
| 178 | Passes | 189 |
| 6 | Free kicks | 3 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots inside box | 6 |
| 4 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 4 | Shots off target | 3 |
| 3 | Blocked shots | 6 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 16 | Throw-ins | 8 |
| 2 | Accurate crosses | 3 |
| 10 | Accurate long balls | 12 |
| 24 | Final third entries | 21 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 3 | Dribbles | 8 |
| 25% | Ground duels (%) | 21% |
| 13% | Aerial duels (%) | 6% |
| 1 | Dispossessed | 8 |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 6% |
| 30 | Ball recoveries | 32 |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 12 | Clearances | 19 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
სპარტა4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
სპარტა20 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 1.34 xG
ვალვაიკი20 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 2.82 xG
სპარტა11 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.76 xG
ვალვაიკი9 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 2.11 xG
სპარტა9 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.58 xG
ვალვაიკი11 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.71 xG
- სპარტა
- ვალვაიკი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სპარტა13 შეფასებული
ვალვაიკი16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სპარტა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saïd BakariDefender | 90′ | 8.5 | 1 | 1 | 0.21 | 48/55 | 1 | 4/6 | 3 | |||
| Arno VerschuerenMidfielder | 90′ | 7.4 | 3 | 0.13 | 24/31 | 2 | 11/16 | 4 | ||||
| Joshua KitolanoMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 25/30 | 6/12 | 4 | |||||
| Nick OlijGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 15/23 | 3/4 | 4 | |||||||
| Rick MeissenDefender | 90′ | 7.2 | 46/49 | 6/9 | 3 | |||||||
| Mike EerdhuijzenDefender | 90′ | 7.1 | 41/46 | 1 | 6/11 | 1 | ||||||
| Patrick van AanholtDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.04 | 22/26 | 3 | 4/6 | 2 | ||||
| Camiel NeghliForward | 90′ | 6.7 | 1 | 2 | 0.09 | 26/34 | 3 | 3/8 | 2 | |||
| Tobias LauritsenForward | 90′ | 6.6 | 4 | 0.37 | 13/26 | 2 | 15/22 | 2 | ||||
| Carel EitingMidfielder | 82′ | 7.4 | 5 | 0.29 | 28/44 | 2 | 3/9 | 2 | ||||
| 10Shunsuke MitoForward | 70′ | 7.1 | 1 | 0.09 | 14/16 | 6/12 | 2 | |||||
| Nökkvi ÞórissonForward | 20′ | 6.1 | 4/7 | 2/3 | 1 | |||||||
| KaykyMidfielder | 8′ | 7.1 | 2 | 0.08 | 4/5 | 1/1 | ||||||
| 12Boyd ReithDefender | — | — | ||||||||||
| Djevencio van der KustDefender | — | — | ||||||||||
| 22Jonathan de GuzmánMidfielder | — | — | ||||||||||
| 6Julian BaasMidfielder | — | — | ||||||||||
| Kaylen ReitmaierGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| MetinhoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mohamed NassohMidfielder | — | — | ||||||||||
| Pelle ClementMidfielder | — | — | ||||||||||
| 14Teo QuinteroMidfielder | — | — | ||||||||||
| Youri SchoonderwaldtGoalkeeper | — | — |
ვალვაიკი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yassin OukiliMidfielder | 90′ | 7.9 | 5 | 0.23 | 27/33 | 4 | 7/10 | 3 | ||||
| Julian LelieveldMidfielder | 90′ | 7.4 | 35/43 | 4 | 4/7 | 3 | ||||||
| 33Faissal Al MazyaniDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 0.02 | 42/48 | 1 | 5/12 | 4 | ||||
| 4Liam Van GelderenDefender | 90′ | 7.3 | 2 | 0.28 | 40/45 | 1 | 6/12 | 1 | ||||
| Jeroen HouwenGoalkeeper | 90′ | 7.2 | 24/35 | 4 | ||||||||
| Richonell MargaretForward | 90′ | 6.7 | 1 | 3 | 0.77 | 21/25 | 4 | 4/13 | ||||
| Mohamed IhattarenMidfielder | 88′ | 7.4 | 3 | 0.10 | 23/30 | 1 | 2/8 | |||||
| Oskar ZawadaForward | 83′ | 7.1 | 1 | 4 | 1.38 | 12/16 | 1 | 3/13 | ||||
| Roshon van EijmaDefender | 73′ | 7.1 | 1 | 0.13 | 31/37 | 7/11 | 2 | |||||
| 22Tim van de LooMidfielder | 73′ | 6.4 | 27/30 | 2 | 4/13 | 1 | ||||||
| Luuk WoutersDefender | 45′ | 7.4 | 13/18 | 1 | 3/3 | 3 | ||||||
| Aaron MeijersDefender | 45′ | 6.6 | 11/13 | 3/6 | 2 | |||||||
| Kevin FelidaMidfielder | 17′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 6/9 | 1/5 | 1 | |||||
| Godfried RoemeratoeMidfielder | 17′ | 6.3 | 6/8 | 0/4 | ||||||||
| 29Michiel KramerForward | 13′ | 6.1 | 1/2 | 0/2 | ||||||||
| Reuven NiemeijerMidfielder | 8′ | 6.3 | 2/2 | |||||||||
| Alexander JakobsenMidfielder | — | — | ||||||||||
| Chris LokesaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Joey KestingGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 5Juan Familia-CastilloDefender | — | — | ||||||||||
| 31Luuk VogelsGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Patrick VroeghMidfielder | — | — | ||||||||||
| Silvester van der WaterForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-3-1-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.