გიმარაეში — სპორტინგი — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 24/25
პარ 3 იან··ტური 17·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები2
- 4ბარათები5
- 15დარტყმები9
- 5კარში დარტყმები5
- 12ჯარიმები14
- 25აუტები21
- 1თამაშგარეები2
- 5კარიდან დარტყმები9
- 1მოგერიებები1
- 18ვარდნები17
- 8ჩაჭრები6
- 4დრიბლინგები11
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სპორტინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 2 |
| 4 | Yellow cards | 5 |
| 15 | Total shots | 9 |
| 5 | Shots on target | 5 |
| 12 | Fouls | 14 |
| 25 | Throw-ins | 21 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 5 | Goal kicks | 9 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 18 | Tackles | 17 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 11 |
| 53 | Ball possession | 47 |
| 1.75 | Expected goals (xG) | 1.16 |
| 468 | Passes | 423 |
| 4 | Big chances | 2 |
| 14 | Free kicks | 12 |
| 383 | Accurate passes | 345 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 3 |
| 5 | Blocked shots | 1 |
| 9 | Shots inside box | 6 |
| 6 | Shots outside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 6 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 26 | Touches in penalty area | 22 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 6 | Accurate crosses | 2 |
| 29 | Accurate long balls | 18 |
| 44 | Final third entries | 40 |
| 25 | Throw-ins | 21 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dispossessed | 10 |
| 36% | Ground duels (%) | 40% |
| 8% | Aerial duels (%) | 8% |
| 4 | Dribbles | 11 |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| დაცვა | ||
| 12% | Tackles won (%) | 10% |
| 14 | Clearances | 22 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 47 | Ball recoveries | 46 |
| მეკარის თამაში | ||
| -1.93 | Goals prevented | -2.24 |
| 1 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 9 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.1 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სპორტინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 6 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 12 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 2 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 10 | Tackles | 5 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 0.16 | Expected goals (xG) | 0.50 |
| 262 | Passes | 256 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 6 | Free kicks | 3 |
| 213 | Accurate passes | 222 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 2 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots inside box | 3 |
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 16 | Accurate long balls | 6 |
| 24 | Final third entries | 23 |
| 12 | Throw-ins | 7 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 1 | Dispossessed | 6 |
| 18% | Ground duels (%) | 11% |
| 5% | Aerial duels (%) | 2% |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 64% | Duels won (%) | 36% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 3% |
| 6 | Clearances | 10 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| 25 | Ball recoveries | 30 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 0 |
| 2 | Goal kicks | 5 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სპორტინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 0 |
| 3 | Yellow cards | 4 |
| 10 | Total shots | 3 |
| 4 | Shots on target | 2 |
| 13 | Throw-ins | 14 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 1 |
| 8 | Tackles | 12 |
| 2 | Interceptions | 2 |
| 2 | Dribbles | 8 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 1.59 | Expected goals (xG) | 0.66 |
| 206 | Passes | 167 |
| 4 | Big chances | 1 |
| 8 | Free kicks | 9 |
| 170 | Accurate passes | 123 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 1 |
| 3 | Blocked shots | 0 |
| 8 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Shots outside box | 0 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 4 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 5 | Accurate crosses | 1 |
| 13 | Accurate long balls | 12 |
| 20 | Final third entries | 17 |
| 13 | Throw-ins | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dispossessed | 4 |
| 18% | Ground duels (%) | 29% |
| 3% | Aerial duels (%) | 6% |
| 2 | Dribbles | 8 |
| 38% | Duels won (%) | 62% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 7% |
| 8 | Clearances | 12 |
| 2 | Interceptions | 2 |
| 22 | Ball recoveries | 16 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 1 |
| 3 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
გიმარაეში4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
გიმარაეში15 დარტყმა · 5 კარში · 4 გოლი · 1.72 xG
სპორტინგი9 დარტყმა · 5 კარში · 4 გოლი · 1.14 xG
გიმარაეში5 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.15 xG
სპორტინგი6 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.46 xG
გიმარაეში10 დარტყმა · 4 კარში · 3 გოლი · 1.57 xG
სპორტინგი3 დარტყმა · 2 კარში · 2 გოლი · 0.68 xG
- გიმარაეში
- სპორტინგი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
გიმარაეში15 შეფასებული
სპორტინგი15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
გიმარაეში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago SilvaMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 1 | 0.03 | 59/68 | 1 | 5/8 | 1 | |||
| Alberto CostaDefender | 90′ | 6.6 | 2 | 0.04 | 28/42 | 5/6 | 3 | |||||
| 4Óscar RivasDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 56/61 | 0/1 | ||||||
| Kaio CésarForward | 90′ | 6.6 | 1 | 5 | 0.68 | 20/30 | 5/17 | |||||
| Bruno VarelaGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 28/35 | 1 | ||||||||
| 13João MendesDefender | 90′ | 6.3 | 34/42 | 4/8 | 4 | |||||||
| Jorge FernandesDefender | 90′ | 6.1 | 51/54 | 1 | 4/5 | 2 | ||||||
| Manu SilvaMidfielder | 82′ | 6.7 | 1 | 0.03 | 43/54 | 4 | 4/9 | 2 | ||||
| Nuno SantosForward | 64′ | 6.3 | 25/34 | 1 | 0/6 | |||||||
| 20SamuMidfielder | 63′ | 6.8 | 22/24 | 5/7 | 3 | |||||||
| Dieu-Merci MichelForward | 47′ | 7.4 | 1 | 3 | 0.72 | 3/4 | 4/9 | |||||
| 11Gustavo SilvaForward | 43′ | 6.8 | 1 | 0.05 | 2/3 | 2/3 | ||||||
| João MendesMidfielder | 27′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.12 | 4/7 | 3/4 | 1 | ||||
| 18Telmo ArcanjoMidfielder | 26′ | 7.8 | 2 | 6/8 | 3 | 3/8 | 2 | |||||
| Tomás HändelMidfielder | 8′ | 6.6 | 2/2 | 0/1 | ||||||||
| 5Marco CruzMidfielder | — | — | ||||||||||
| 2Miguel MagaDefender | — | — | ||||||||||
| Mikel VillanuevaDefender | — | — | ||||||||||
| Zé CarlosMidfielder | — | — |
სპორტინგი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktor GyökeresForward | 90′ | 9.1 | 3 | 3 | 0.81 | 18/27 | 1 | 2/7 | ||||
| Francisco TrincãoForward | 90′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.07 | 17/21 | 4/8 | 2 | ||||
| Jeremiah St JusteDefender | 90′ | 6.6 | 70/74 | 3/9 | 1 | |||||||
| Morten HjulmandMidfielder | 90′ | 6.3 | 44/54 | 1 | 3/6 | 1 | ||||||
| Ousmane DiomandeDefender | 90′ | 6.3 | 51/58 | 3/5 | 1 | |||||||
| Matheus ReisDefender | 90′ | 6.1 | 21/30 | 7/10 | 1 | |||||||
| Franco IsraelGoalkeeper | 90′ | 5.6 | 24/28 | 1/1 | 1 | |||||||
| Hidemasa MoritaMidfielder | 86′ | 6.4 | 1 | 38/51 | 2 | 4/9 | 2 | |||||
| 72Eduardo QuaresmaDefender | 86′ | 6.1 | 28/37 | 9/11 | 3 | |||||||
| 10Geny CatamoMidfielder | 79′ | 6.1 | 3 | 0.12 | 11/14 | 2/9 | ||||||
| Geovany QuendaMidfielder | 55′ | 7.2 | 2 | 1 | 0.08 | 13/15 | 2 | 1/5 | 1 | |||
| 20Maximiliano AraújoMidfielder | 35′ | 6.4 | 6/6 | 1 | 2/4 | 1 | ||||||
| 22Iván FresnedaDefender | 11′ | 7.1 | 3/5 | 6/6 | 4 | |||||||
| 52João SimõesMidfielder | 11′ | 6.6 | 1/2 | |||||||||
| Conrad HarderForward | 11′ | 6.6 | 1 | 1 | 0.03 | 0/1 | 1 | 1/2 | ||||
| Alexandre BritoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Marcus EdwardsForward | — | — | ||||||||||
| Mauro CoutoForward | — | — | ||||||||||
| Vladan KovačevićGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 6Zeno DebastDefender | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- პარ 14 აგვსპორტინგი 3-2 გიმარაეში
- ორშ 4 მაისისპორტინგი 5-1 გიმარაეში
- სამ 23 დეკგიმარაეში 1-4 სპორტინგი
- შაბ 17 მაისისპორტინგი 2-0 გიმარაეში
- კვი 21 აპრსპორტინგი 3-0 გიმარაეში
- შაბ 9 დეკგიმარაეში 3-2 სპორტინგი
- ორშ 24 აპრგიმარაეში 0-2 სპორტინგი
- შაბ 5 ნოესპორტინგი 3-0 გიმარაეში
- შაბ 19 მარგიმარაეში 1-3 სპორტინგი
- შაბ 30 ოქტსპორტინგი 1-0 გიმარაეში