სპორტინგი — გიმარაეში — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 23/24
კვი 21 აპრ··ტური 30·სპორტინგი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები3
- 1ბარათები1
- 9დარტყმები6
- 4კარში დარტყმები1
- 10ჯარიმები10
- 16აუტები10
- 2თამაშგარეები6
- 8კარიდან დარტყმები10
- 1მოგერიებები0
- 19ვარდნები14
- 9ჩაჭრები10
- 6დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სპორტინგი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 9 | Total shots | 6 |
| 4 | Shots on target | 1 |
| 10 | Fouls | 10 |
| 16 | Throw-ins | 10 |
| 2 | Offsides | 6 |
| 8 | Goal kicks | 10 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 19 | Tackles | 14 |
| 9 | Interceptions | 10 |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 64 | Ball possession | 36 |
| 2.29 | Expected goals (xG) | 0.26 |
| 644 | Passes | 365 |
| 10 | Free kicks | 9 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 578 | Accurate passes | 304 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 6 | Shots inside box | 3 |
| 4 | Shots off target | 4 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 6 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 22 | Accurate long balls | 22 |
| 54 | Final third entries | 42 |
| 4 | Accurate crosses | 2 |
| 16 | Throw-ins | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4% | Aerial duels (%) | 10% |
| 35% | Ground duels (%) | 27% |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 4 | Dispossessed | 8 |
| დაცვა | ||
| 9% | Tackles won (%) | 8% |
| 9 | Interceptions | 10 |
| 6 | Clearances | 14 |
| 40 | Ball recoveries | 37 |
| მეკარის თამაში | ||
| 8 | Goal kicks | 10 |
| 0.06 | Goals prevented | -0.77 |
| 1 | Saves | 0 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.3 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.3 |
| სპორტინგი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 3 | Total shots | 2 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 11 | Throw-ins | 5 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 2 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 7 | Tackles | 7 |
| 3 | Interceptions | 7 |
| 1 | Dribbles | 1 |
| 70 | Ball possession | 30 |
| 0.87 | Expected goals (xG) | 0.06 |
| 368 | Passes | 162 |
| 6 | Free kicks | 3 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 334 | Accurate passes | 137 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 0 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots inside box | 0 |
| 0 | Shots off target | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 12 | Accurate long balls | 8 |
| 35 | Final third entries | 15 |
| 2 | Accurate crosses | 0 |
| 11 | Throw-ins | 5 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2% | Aerial duels (%) | 4% |
| 14% | Ground duels (%) | 11% |
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 1 | Dribbles | 1 |
| 2 | Dispossessed | 3 |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 4% |
| 3 | Interceptions | 7 |
| 2 | Clearances | 9 |
| 16 | Ball recoveries | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Saves | 0 |
| სპორტინგი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 6 | Total shots | 4 |
| 1 | Shots on target | 0 |
| 5 | Throw-ins | 5 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 6 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 12 | Tackles | 7 |
| 6 | Interceptions | 3 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 1.41 | Expected goals (xG) | 0.20 |
| 276 | Passes | 203 |
| 4 | Free kicks | 6 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 244 | Accurate passes | 167 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 3 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots inside box | 3 |
| 4 | Shots off target | 4 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 10 | Accurate long balls | 14 |
| 19 | Final third entries | 27 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 5 | Throw-ins | 5 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2% | Aerial duels (%) | 6% |
| 21% | Ground duels (%) | 16% |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 2 | Dispossessed | 5 |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 4% |
| 6 | Interceptions | 3 |
| 4 | Clearances | 5 |
| 24 | Ball recoveries | 24 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Saves | 0 |
შემადგენლობები
სპორტინგი3-4-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
სპორტინგი9 დარტყმა · 3 კარში · 3 გოლი · 2.21 xG
გიმარაეში6 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.26 xG
სპორტინგი3 დარტყმა · 2 კარში · 2 გოლი · 0.84 xG
გიმარაეში2 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.06 xG
სპორტინგი6 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 1.37 xG
გიმარაეში4 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.20 xG
- სპორტინგი
- გიმარაეში
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სპორტინგი16 შეფასებული
გიმარაეში16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სპორტინგი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktor GyökeresForward | 90′ | 8.5 | 2 | 3 | 1.55 | 11/17 | 7/14 | 1 | ||||
| 25Gonçalo InácioDefender | 90′ | 7.4 | 110/116 | 2/7 | 2 | |||||||
| 11Nuno SantosDefender | 90′ | 7.4 | 46/54 | 5/7 | 3 | |||||||
| Sebastián CoatesDefender | 90′ | 7.4 | 82/87 | 4/6 | 2 | |||||||
| Franco IsraelGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 24/29 | 1 | ||||||||
| Morten HjulmandMidfielder | 90′ | 6.6 | 51/60 | 4/5 | 2 | |||||||
| 10Geny CatamoDefender | 86′ | 6.6 | 1 | 0.15 | 38/49 | 1 | 4/8 | 2 | ||||
| Jeremiah St JusteDefender | 82′ | 7.1 | 88/90 | 1/4 | 1 | |||||||
| Pedro GonçalvesForward | 78′ | 8.8 | 1 | 1 | 2 | 0.10 | 27/30 | 2 | 2/5 | |||
| Daniel BragançaMidfielder | 78′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 36/42 | 1 | 5/9 | 2 | ||||
| Francisco TrincãoForward | 78′ | 6.7 | 1 | 1 | 0.18 | 36/40 | 1 | 1/3 | 1 | |||
| Hidemasa MoritaMidfielder | 12′ | 6.7 | 11/11 | 1 | ||||||||
| Marcus EdwardsForward | 12′ | 6.6 | 1 | 0.17 | 5/5 | 2/3 | 1 | |||||
| PaulinhoForward | 12′ | 6.3 | 10/10 | 0/2 | ||||||||
| 72Eduardo QuaresmaDefender | 8′ | 7.1 | 2/2 | 1/2 | 1 | |||||||
| 22Iván FresnedaDefender | 8′ | 6.4 | 1/2 | 1/1 | 1 | |||||||
| Diogo PintoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Koba KoindrediMidfielder | — | — |
გიმარაეში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21Toni BorevkovićDefender | 90′ | 7.4 | 19/22 | 3/4 | 1 | |||||||
| Tiago SilvaMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 0.03 | 50/60 | 1 | 5/7 | 2 | ||||
| Tomás HändelMidfielder | 90′ | 6.6 | 45/48 | 1 | 5/5 | 2 | ||||||
| Bruno VarelaGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 25/35 | 1/1 | ||||||||
| Manu SilvaDefender | 90′ | 6.3 | 30/39 | 8/14 | 5 | |||||||
| 2Miguel MagaDefender | 90′ | 5.6 | 17/20 | 2/7 | 1 | |||||||
| Kaio CésarForward | 85′ | 6.1 | 1 | 0.02 | 12/18 | 1/7 | ||||||
| Afonso FreitasDefender | 75′ | 6.6 | 9/13 | 3/4 | 2 | |||||||
| Tomás RibeiroDefender | 75′ | 6.0 | 20/22 | 1/1 | 1 | |||||||
| André AndréMidfielder | 59′ | 6.6 | 23/25 | 2/5 | ||||||||
| Adrián ButzkeForward | 59′ | 6.1 | 11/14 | 2/4 | ||||||||
| Nuno SantosMidfielder | 31′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 16/18 | 1 | 2/3 | |||||
| Jota SilvaForward | 31′ | 6.0 | 2 | 0.16 | 5/6 | 1 | 0/8 | |||||
| Mikel VillanuevaDefender | 15′ | 6.4 | 1 | 0.02 | 8/9 | 1/1 | ||||||
| Alberto CostaDefender | 15′ | 6.0 | 10/11 | 0/3 | ||||||||
| Nélson OliveiraForward | 9′ | 6.8 | 4/5 | 1/2 | ||||||||
| CharlesGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Mamadou TounkaraDefender | — | — | ||||||||||
| Ronaldo LumungoForward | — | — | ||||||||||
| Zé CarlosDefender | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- პარ 14 აგვსპორტინგი 3-2 გიმარაეში
- ორშ 4 მაისისპორტინგი 5-1 გიმარაეში
- სამ 23 დეკგიმარაეში 1-4 სპორტინგი
- შაბ 17 მაისისპორტინგი 2-0 გიმარაეში
- პარ 3 იანგიმარაეში 4-4 სპორტინგი
- შაბ 9 დეკგიმარაეში 3-2 სპორტინგი
- ორშ 24 აპრგიმარაეში 0-2 სპორტინგი
- შაბ 5 ნოესპორტინგი 3-0 გიმარაეში
- შაბ 19 მარგიმარაეში 1-3 სპორტინგი
- შაბ 30 ოქტსპორტინგი 1-0 გიმარაეში