ოსტრავა — სლოვაცკო — 1. ლიგა
1. ლიგასეზონი 25/26
კვი 24 აგვ··ტური 6·ოსტრავა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 13კუთხურები3
- 3ბარათები2
- 22დარტყმები12
- 5კარში დარტყმები3
- 10ჯარიმები13
- 12აუტები13
- 3თამაშგარეები3
- 11კარიდან დარტყმები13
- 3მოგერიებები3
- 7ვარდნები12
- 5ჩაჭრები9
- 11დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ოსტრავა | მაჩვენებელი | სლოვაცკო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 13 | Corner kicks | 3 |
| 3 | Yellow cards | 2 |
| 22 | Total shots | 12 |
| 5 | Shots on target | 3 |
| 10 | Fouls | 13 |
| 12 | Throw-ins | 13 |
| 3 | Offsides | 3 |
| 11 | Goal kicks | 13 |
| 3 | Goalkeeper saves | 3 |
| 7 | Tackles | 12 |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 11 | Dribbles | 7 |
| 61 | Ball possession | 39 |
| 1.67 | Expected goals (xG) | 0.49 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 477 | Passes | 316 |
| 13 | Free kicks | 10 |
| 416 | Accurate passes | 239 |
| დარტყმები | ||
| 11 | Shots off target | 9 |
| 6 | Blocked shots | 0 |
| 13 | Shots inside box | 7 |
| 9 | Shots outside box | 5 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 34 | Touches in penalty area | 16 |
| 5 | Fouled in final third | 2 |
| 3 | Offsides | 3 |
| პასები | ||
| 12 | Throw-ins | 13 |
| 9 | Accurate crosses | 9 |
| 22 | Accurate long balls | 14 |
| 65 | Final third entries | 41 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 6 | Dispossessed | 3 |
| 11 | Dribbles | 7 |
| 30% | Ground duels (%) | 29% |
| 17% | Aerial duels (%) | 23% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 6% |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 18 | Clearances | 48 |
| 43 | Ball recoveries | 35 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 3 |
| 11 | Goal kicks | 13 |
| 0.27 | Goals prevented | -0.17 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.7 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| ოსტრავა | მაჩვენებელი | სლოვაცკო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 6 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 7 | Throw-ins | 6 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 4 | Goal kicks | 6 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 5 | Tackles | 5 |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 5 | Dribbles | 1 |
| 71 | Ball possession | 29 |
| 0.82 | Expected goals (xG) | 0.18 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 277 | Passes | 114 |
| 7 | Free kicks | 4 |
| 246 | Accurate passes | 75 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 4 |
| 5 | Blocked shots | 0 |
| 5 | Shots inside box | 3 |
| 6 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 4 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 7 | Throw-ins | 6 |
| 5 | Accurate crosses | 3 |
| 9 | Accurate long balls | 6 |
| 36 | Final third entries | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 1 | Dispossessed | 2 |
| 5 | Dribbles | 1 |
| 17% | Ground duels (%) | 10% |
| 10% | Aerial duels (%) | 16% |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 4% |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 11 | Clearances | 31 |
| 24 | Ball recoveries | 19 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 4 | Goal kicks | 6 |
| ოსტრავა | მაჩვენებელი | სლოვაცკო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 6 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 5 | Throw-ins | 7 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 7 | Goal kicks | 7 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 2 | Tackles | 7 |
| 1 | Interceptions | 4 |
| 6 | Dribbles | 6 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 0.85 | Expected goals (xG) | 0.31 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 200 | Passes | 202 |
| 6 | Free kicks | 6 |
| 170 | Accurate passes | 164 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots off target | 5 |
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 8 | Shots inside box | 4 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 5 | Throw-ins | 7 |
| 4 | Accurate crosses | 6 |
| 13 | Accurate long balls | 8 |
| 29 | Final third entries | 27 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 5 | Dispossessed | 1 |
| 6 | Dribbles | 6 |
| 13% | Ground duels (%) | 19% |
| 7% | Aerial duels (%) | 7% |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 2% |
| 1 | Interceptions | 4 |
| 7 | Clearances | 17 |
| 19 | Ball recoveries | 16 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 7 | Goal kicks | 7 |
შემადგენლობები
ოსტრავა3-1-4-2
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ოსტრავა16 შეფასებული
სლოვაცკო15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ოსტრავა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5Jiří BoulaMidfielder | 90′ | 7.7 | 2 | 0.19 | 39/49 | 2 | 7/12 | 1 | ||||
| Dominik HolecGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 26/32 | 3 | ||||||||
| David LischkaDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 46/52 | 2/5 | ||||||
| 95Daniel HolzerDefender | 90′ | 7.1 | 4 | 0.19 | 39/43 | 8 | 4/6 | 2 | ||||
| 37Matěj ChalušDefender | 90′ | 6.8 | 57/65 | 5/13 | ||||||||
| Karel PojeznýDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.01 | 40/47 | 3/6 | 1 | |||||
| Christ Junior TiehiMidfielder | 84′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 42/47 | 1 | 4/9 | 2 | ||||
| Ladislav AlmásiForward | 74′ | 7.7 | 1 | 6 | 0.76 | 7/8 | 1 | 6/13 | ||||
| Dennis OwusuForward | 68′ | 7.4 | 2 | 0.09 | 16/19 | 1 | 6/9 | 1 | ||||
| Christian FrydekMidfielder | 68′ | 6.6 | 1 | 3 | 0.12 | 34/39 | 3 | 3/9 | ||||
| Alexander MunksgaardDefender | 45′ | 6.4 | 20/22 | 2/2 | ||||||||
| David BuchtaMidfielder | 45′ | 6.4 | 10/10 | 1 | 0/4 | |||||||
| Matěj ŠínMidfielder | 22′ | 6.4 | 5/6 | 2/3 | ||||||||
| Srđan PlavšićMidfielder | 22′ | 6.4 | 1 | 19/19 | 2 | 0/1 | ||||||
| Erik PrekopForward | 16′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.16 | 4/6 | 3/5 | |||||
| Tomas ZlatohlavekForward | 10′ | 7.1 | 12/13 | 0/2 | ||||||||
| 11David LatalForward | — | — | ||||||||||
| Eldar ŠehićDefender | — | — | ||||||||||
| Matúš RusnákMidfielder | — | — | ||||||||||
| 17Michal FrydrychDefender | — | — | ||||||||||
| Patrick KpozoDefender | — | — | ||||||||||
| 1Viktor BudinskýGoalkeeper | — | — |
სლოვაცკო
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10Michal TrávníkMidfielder | 90′ | 7.4 | 4 | 0.13 | 25/36 | 2 | 9/14 | 4 | ||||
| 29Milan HečaGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 26/32 | 1/1 | 3 | |||||||
| 4Andrej StojchevskiDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.04 | 23/28 | 1 | 3/8 | |||||
| 5Filip VaškoDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.06 | 30/34 | 6/10 | 1 | |||||
| Jonathan MulderDefender | 90′ | 6.3 | 30/33 | 5/9 | 1 | |||||||
| 2Gigli NdefeDefender | 90′ | 6.1 | 1 | 0.02 | 15/21 | 3 | 3/7 | |||||
| 15Patrik BlahútForward | 88′ | 6.0 | 19/20 | 0/4 | ||||||||
| 20Marek HavlíkMidfielder | 77′ | 6.8 | 20/30 | 2/3 | 1 | |||||||
| Marko KvasinaForward | 77′ | 6.6 | 2 | 0.06 | 8/15 | 13/19 | 2 | |||||
| Milan PetrželaForward | 58′ | 6.3 | 7/12 | 3/9 | 1 | |||||||
| Petr ReinberkDefender | 58′ | 6.0 | 16/26 | 1 | 1/5 | 1 | ||||||
| 9Alan MarinelliForward | 32′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 8/11 | 2 | 2/3 | |||||
| 77Pavel JuroškaMidfielder | 32′ | 5.6 | 2 | 0.13 | 4/8 | 0/2 | ||||||
| Michael KrmenčíkForward | 13′ | 6.6 | 3/3 | 2/2 | ||||||||
| 8Daniel TetourMidfielder | 13′ | 6.3 | 4/4 | 1/2 | 1 | |||||||
| Daniel BaratMidfielder | 2′ | — | 1/3 | 1/1 | ||||||||
| Jiri BorekGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jiri HamzaDefender | — | — | ||||||||||
| Martin KoscelníkDefender | — | — | ||||||||||
| Tomáš FryštákGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Vlastimil DanicekMidfielder | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- შაბ 19 სექსლოვაცკო 2-2 ოსტრავა
- სამ 12 მაისისლოვაცკო 2-1 ოსტრავა
- კვი 1 თებსლოვაცკო 2-2 ოსტრავა
- შაბ 14 დეკოსტრავა 3-1 სლოვაცკო
- კვი 18 აგვსლოვაცკო 1-0 ოსტრავა
- კვი 26 მაისიოსტრავა 6-0 სლოვაცკო
- კვი 26 ნოესლოვაცკო 2-0 ოსტრავა
- შაბ 29 ივლოსტრავა 0-0 სლოვაცკო
- შაბ 8 აპრსლოვაცკო 0-1 ოსტრავა
- კვი 16 ოქტოსტრავა 3-1 სლოვაცკო