ვასკო და გამა — ფორტალეზა — სერია A
სერია Aსეზონი 2024
ოთხ 3 ივლ··ტური 14·ვასკო და გამა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები3
- 4ბარათები3
- 19დარტყმები10
- 9კარში დარტყმები4
- 21ჯარიმები12
- 23აუტები12
- 2თამაშგარეები1
- 6კარიდან დარტყმები8
- 4მოგერიებები7
- 15ართმევები27
- 7ჩაჭრები9
- 3დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ვასკო და გამა | მაჩვენებელი | ფორტალეზა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 3 |
| 4 | Yellow cards | 3 |
| 19 | Total shots | 10 |
| 9 | Shots on target | 4 |
| 21 | Fouls | 12 |
| 23 | Throw-ins | 12 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 8 |
| 4 | Goalkeeper saves | 7 |
| 15 | Tackles | 27 |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 59 | Ball possession | 41 |
| 1.82 | Expected goals (xG) | 0.48 |
| 12 | Free kicks | 21 |
| 436 | Accurate passes | 276 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 6 | Big chances | 1 |
| 518 | Passes | 349 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 11 | Shots inside box | 4 |
| 5 | Blocked shots | 2 |
| 5 | Shots off target | 4 |
| 8 | Shots outside box | 6 |
| შეტევა | ||
| 5 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 16 | Touches in penalty area | 10 |
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| პასები | ||
| 27 | Accurate long balls | 20 |
| 55 | Final third entries | 58 |
| 7 | Accurate crosses | 2 |
| 23 | Throw-ins | 12 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 15 | Dispossessed | 12 |
| 30% | Ground duels (%) | 53% |
| 15% | Aerial duels (%) | 12% |
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| 3 | Dribbles | 5 |
| დაცვა | ||
| 10% | Tackles won (%) | 15% |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 14 | Clearances | 13 |
| 50 | Ball recoveries | 54 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 7 |
| 6 | Goal kicks | 8 |
| 2 | High claims | 1 |
| 0.93 | Goals prevented | 0.19 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| ვასკო და გამა | მაჩვენებელი | ფორტალეზა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 10 | Total shots | 5 |
| 4 | Shots on target | 2 |
| 16 | Throw-ins | 4 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 6 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 4 | Tackles | 15 |
| 3 | Interceptions | 1 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 67 | Ball possession | 33 |
| 1.29 | Expected goals (xG) | 0.38 |
| 9 | Free kicks | 5 |
| 251 | Accurate passes | 103 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 3 | Big chances | 1 |
| 294 | Passes | 143 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 7 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots off target | 2 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 3 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 16 | Accurate long balls | 10 |
| 24 | Final third entries | 24 |
| 4 | Accurate crosses | 2 |
| 16 | Throw-ins | 4 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 10 | Dispossessed | 4 |
| 15% | Ground duels (%) | 23% |
| 8% | Aerial duels (%) | 6% |
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| 2 | Dribbles | 3 |
| დაცვა | ||
| 3% | Tackles won (%) | 9% |
| 3 | Interceptions | 1 |
| 6 | Clearances | 6 |
| 24 | Ball recoveries | 24 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 3 |
| 2 | Goal kicks | 6 |
| ვასკო და გამა | მაჩვენებელი | ფორტალეზა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 1 |
| 3 | Yellow cards | 2 |
| 9 | Total shots | 5 |
| 5 | Shots on target | 2 |
| 7 | Throw-ins | 8 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 2 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 11 | Tackles | 12 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 1 | Dribbles | 2 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 0.53 | Expected goals (xG) | 0.10 |
| 3 | Free kicks | 16 |
| 185 | Accurate passes | 173 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 224 | Passes | 206 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots inside box | 1 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots off target | 2 |
| 5 | Shots outside box | 4 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 11 | Accurate long balls | 10 |
| 31 | Final third entries | 34 |
| 3 | Accurate crosses | 0 |
| 7 | Throw-ins | 8 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dispossessed | 8 |
| 15% | Ground duels (%) | 30% |
| 7% | Aerial duels (%) | 6% |
| 38% | Duels won (%) | 62% |
| 1 | Dribbles | 2 |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 6% |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 8 | Clearances | 7 |
| 26 | Ball recoveries | 30 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 4 |
| 4 | Goal kicks | 2 |
შემადგენლობები
ვასკო და გამა4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ვასკო და გამა19 დარტყმა · 9 კარში · 2 გოლი · 1.83 xG
ფორტალეზა10 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.50 xG
ვასკო და გამა10 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 1.29 xG
ფორტალეზა5 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.40 xG
ვასკო და გამა9 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 0.54 xG
ფორტალეზა5 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.10 xG
- ვასკო და გამა
- ფორტალეზა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ვასკო და გამა16 შეფასებული
ფორტალეზა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ვასკო და გამა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo VegettiForward | 90′ | 7.7 | 1 | 7 | 1.21 | 16/19 | 9/22 | 1 | ||||
| 28AdsonForward | 90′ | 7.4 | 50/55 | 4 | 4/11 | 1 | ||||||
| 85Mateus CarvalhoMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.06 | 51/57 | 4/7 | 2 | ||||
| 1Léo JardimGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 13/24 | 4 | ||||||||
| 6Lucas PitonDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 38/46 | 4 | 1/6 | ||||||
| LéoDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 0.03 | 65/73 | 1 | 4/5 | 1 | ||||
| 96Paulo HenriqueDefender | 81′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 25/33 | 6/9 | 3 | |||||
| JPMidfielder | 76′ | 6.4 | 4 | 0.20 | 26/31 | 1 | 7/19 | 4 | ||||
| 7DavidForward | 69′ | 7.4 | 1 | 30/35 | 2 | 1/4 | ||||||
| Hugo MouraMidfielder | 68′ | 6.0 | 2 | 0.11 | 30/37 | 3/10 | 1 | |||||
| MaiconDefender | 45′ | 6.8 | 36/43 | 3/4 | ||||||||
| Robert RojasDefender | 45′ | 6.4 | 29/33 | 1/3 | 1 | |||||||
| Zé GabrielMidfielder | 22′ | 6.4 | 1 | 0.02 | 9/10 | 2/6 | 1 | |||||
| Erick MarcusForward | 21′ | 6.1 | 1 | 0.10 | 7/7 | 1 | 0/2 | |||||
| Dimitri PayetMidfielder | 14′ | 6.1 | 4/4 | 0/1 | ||||||||
| 2Puma RodríguezDefender | 9′ | 6.1 | 7/11 | 0/1 | ||||||||
| Bruno PraxedesMidfielder | — | — | ||||||||||
| Juan SforzaMidfielder | — | — | ||||||||||
| KeillerGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Luiz GustavoDefender | — | — | ||||||||||
| RayanForward | — | — | ||||||||||
| RossiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Victor LuisDefender | — | — |
ფორტალეზა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1João RicardoGoalkeeper | 90′ | 8.2 | 12/15 | 7 | ||||||||
| Emanuel BrítezDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 0.10 | 25/34 | 11/11 | 4 | |||||
| Pedro AugustoMidfielder | 90′ | 6.6 | 32/38 | 1 | 5/7 | 1 | ||||||
| TingaDefender | 90′ | 6.4 | 27/40 | 1 | 3/7 | 1 | ||||||
| Breno LopesForward | 90′ | 6.1 | 3 | 0.23 | 21/27 | 7/15 | 1 | |||||
| TitiDefender | 71′ | 6.8 | 17/23 | 8/13 | 5 | |||||||
| Juan Martín LuceroForward | 71′ | 6.6 | 2 | 0.04 | 6/9 | 1 | 1/6 | |||||
| Tomás PochettinoMidfielder | 59′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 11/16 | 1 | 6/6 | 3 | ||||
| Bruno PachecoDefender | 59′ | 6.4 | 17/23 | 5/10 | 4 | |||||||
| 88Lucas SashaMidfielder | 45′ | 6.6 | 14/17 | 5/7 | 4 | |||||||
| Matheus RossettoMidfielder | 45′ | 6.4 | 46/48 | 1 | 1/4 | |||||||
| HérculesForward | 39′ | 5.8 | 7/11 | 0/2 | ||||||||
| MarinhoMidfielder | 31′ | 7.1 | 2 | 0.05 | 4/6 | 6/9 | 1 | |||||
| Felipe JonatanDefender | 31′ | 6.4 | 13/15 | 1 | 1/4 | 1 | ||||||
| Kauan RodriguesMidfielder | 19′ | 6.6 | 21/24 | 1 | 2/4 | 1 | ||||||
| Renato KayzerForward | 19′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 3/3 | 4/5 | 1 | |||||
| Alexsandro AmorimMidfielder | — | — | ||||||||||
| Benjamin KuscevicDefender | — | — | ||||||||||
| DuduDefender | — | — | ||||||||||
| IarleyForward | — | — | ||||||||||
| Imanol MachucaForward | — | — | ||||||||||
| KozlinskiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 6Tomás CardonaDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-4-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.