ნიცა — მონაკო — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 23/24
კვი 11 თებ··ტური 21·მონაკო მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 8კუთხურები2
- 5ბარათები4
- 15დარტყმები9
- 5კარში დარტყმები5
- 17ჯარიმები14
- 18აუტები21
- 0თამაშგარეები2
- 3კარიდან დარტყმები7
- 2მოგერიებები3
- 28ვარდნები26
- 7ჩაჭრები7
- 16დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ნიცა | მაჩვენებელი | მონაკო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 2 |
| 5 | Yellow cards | 4 |
| 15 | Total shots | 9 |
| 5 | Shots on target | 5 |
| 17 | Fouls | 14 |
| 18 | Throw-ins | 21 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 3 | Goal kicks | 7 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 28 | Tackles | 26 |
| 7 | Interceptions | 7 |
| 16 | Dribbles | 7 |
| 47 | Ball possession | 53 |
| 2.14 | Expected goals (xG) | 1.73 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 12 | Free kicks | 17 |
| 3 | Big chances | 3 |
| 403 | Passes | 482 |
| 340 | Accurate passes | 407 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 7 | Shots off target | 3 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots outside box | 2 |
| 11 | Shots inside box | 7 |
| შეტევა | ||
| 5 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 2 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 25 | Accurate long balls | 15 |
| 5 | Accurate crosses | 1 |
| 18 | Throw-ins | 21 |
| 47 | Final third entries | 47 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 10% | Aerial duels (%) | 10% |
| 16 | Dribbles | 7 |
| 13 | Dispossessed | 20 |
| 56% | Ground duels (%) | 50% |
| დაცვა | ||
| 7 | Interceptions | 7 |
| 54 | Ball recoveries | 56 |
| 19% | Tackles won (%) | 12% |
| 8 | Clearances | 28 |
| მეკარის თამაში | ||
| -0.93 | Goals prevented | 0.21 |
| 2 | Saves | 3 |
| 3 | Goal kicks | 7 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.8 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | მონაკო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 11 | Total shots | 4 |
| 4 | Shots on target | 2 |
| 8 | Throw-ins | 13 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 13 | Tackles | 11 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 10 | Dribbles | 4 |
| 50 | Ball possession | 50 |
| 1.88 | Expected goals (xG) | 0.35 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 5 | Free kicks | 9 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 229 | Passes | 237 |
| 197 | Accurate passes | 196 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots off target | 1 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| 8 | Shots inside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 13 | Accurate long balls | 11 |
| 2 | Accurate crosses | 0 |
| 8 | Throw-ins | 13 |
| 29 | Final third entries | 17 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 4% | Aerial duels (%) | 6% |
| 10 | Dribbles | 4 |
| 6 | Dispossessed | 8 |
| 28% | Ground duels (%) | 24% |
| დაცვა | ||
| 2 | Interceptions | 4 |
| 29 | Ball recoveries | 23 |
| 9% | Tackles won (%) | 4% |
| 4 | Clearances | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 3 |
| 0 | Goal kicks | 4 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | მონაკო |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 1 |
| 4 | Yellow cards | 2 |
| 4 | Total shots | 5 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 10 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 3 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 15 | Tackles | 15 |
| 5 | Interceptions | 3 |
| 6 | Dribbles | 3 |
| 43 | Ball possession | 57 |
| 0.27 | Expected goals (xG) | 1.38 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 7 | Free kicks | 8 |
| 0 | Big chances | 3 |
| 174 | Passes | 245 |
| 143 | Accurate passes | 211 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots off target | 2 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 1 | Shots outside box | 0 |
| 3 | Shots inside box | 5 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 12 | Accurate long balls | 4 |
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| 10 | Throw-ins | 8 |
| 18 | Final third entries | 30 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 6% | Aerial duels (%) | 4% |
| 6 | Dribbles | 3 |
| 7 | Dispossessed | 12 |
| 28% | Ground duels (%) | 26% |
| დაცვა | ||
| 5 | Interceptions | 3 |
| 25 | Ball recoveries | 33 |
| 10% | Tackles won (%) | 8% |
| 4 | Clearances | 15 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 0 |
| 3 | Goal kicks | 3 |
შემადგენლობები
ნიცა4-3-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ნიცა15 დარტყმა · 5 კარში · 2 გოლი · 2.28 xG
მონაკო9 დარტყმა · 5 კარში · 3 გოლი · 1.82 xG
ნიცა11 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 2.02 xG
მონაკო4 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.36 xG
ნიცა4 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.26 xG
მონაკო5 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 1.46 xG
- ნიცა
- მონაკო
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ნიცა16 შეფასებული
მონაკო12 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ნიცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evann GuessandForward | 90′ | 7.2 | 1 | 3 | 0.53 | 10/14 | 1 | 9/17 | 2 | |||
| 55Youssouf NdayishimiyeMidfielder | 90′ | 7.2 | 2 | 0.04 | 52/56 | 1 | 14/19 | 7 | ||||
| Jean-Clair TodiboDefender | 90′ | 6.8 | 58/68 | 4/9 | 3 | |||||||
| Melvin BardDefender | 90′ | 6.8 | 47/57 | 7/12 | 4 | |||||||
| Marcin BułkaGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 26/30 | 2 | ||||||||
| 8Morgan SansonMidfielder | 83′ | 7.1 | 1 | 2 | 0.12 | 15/18 | 1 | 5/14 | 3 | |||
| 6Hicham BoudaouiMidfielder | 75′ | 7.7 | 19/23 | 2 | 9/13 | 3 | ||||||
| Gaëtan LabordeForward | 75′ | 7.4 | 1 | 4 | 1.13 | 9/15 | 3/9 | |||||
| Tom LouchetForward | 67′ | 6.7 | 14/18 | 1 | 5/10 | 3 | ||||||
| Jordan LotombaDefender | 67′ | 6.1 | 22/25 | 4/6 | 2 | |||||||
| 4DanteDefender | 54′ | 6.3 | 1 | 0.19 | 47/52 | 1/4 | ||||||
| Pablo RosarioMidfielder | 23′ | 6.8 | 1 | 0.06 | 7/8 | 1/2 | ||||||
| Khéphren ThuramMidfielder | 23′ | 6.3 | 2/4 | 3/5 | ||||||||
| Valentin RosierDefender | 16′ | 6.6 | 1 | 0.04 | 6/6 | 2 | ||||||
| Mohamed Ali ChoForward | 15′ | 6.8 | 1 | 0.07 | 1/2 | 1/4 | 1 | |||||
| Romain PerraudDefender | 15′ | 5.6 | 5/7 | 0/2 | ||||||||
| Alexis Claude-MauriceForward | — | — | ||||||||||
| Aliou BaldeForward | — | — | ||||||||||
| 33Antoine MendyDefender | — | — | ||||||||||
| Maxime DupéGoalkeeper | — | — |
მონაკო
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6Denis ZakariaMidfielder | 90′ | 8.8 | 2 | 2 | 0.08 | 49/56 | 5/10 | 2 | ||||
| Ismail JakobsDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.11 | 34/36 | 9/12 | 5 | |||||
| 16Philipp KöhnGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 21/28 | 3 | ||||||||
| 22Mohammed SalisuDefender | 90′ | 7.1 | 65/68 | 5/10 | 3 | |||||||
| Guillermo MaripánDefender | 90′ | 6.7 | 47/51 | 4/5 | ||||||||
| Thilo KehrerDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.04 | 29/41 | 1 | 5/9 | 4 | ||||
| Youssouf FofanaMidfielder | 90′ | 6.3 | 1 | 0.07 | 36/44 | 7/16 | 4 | |||||
| Mohamed CamaraMidfielder | 89′ | 6.4 | 1 | 1 | 0.20 | 45/51 | 1 | 8/19 | 4 | |||
| 10Aleksandr GolovinForward | 80′ | 6.6 | 1 | 1 | 0.35 | 21/27 | 4/13 | 1 | ||||
| 18Takumi MinaminoForward | 79′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.20 | 26/30 | 1 | 5/10 | 1 | |||
| Maghnes AklioucheMidfielder | 11′ | 6.6 | 9/12 | 1 | 2/5 | 1 | ||||||
| 9Folarin BalogunForward | 10′ | 6.3 | 1 | 0.65 | 1/2 | 1/3 | ||||||
| 37Edan DiopMidfielder | 1′ | — | 0/1 | 2/2 | 1 | |||||||
| Eliesse Ben SeghirMidfielder | — | — | ||||||||||
| Kassoum OuattaraDefender | — | — | ||||||||||
| Radosław MajeckiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Soungoutou MagassaMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.