პიზა — მონცა — სერია B
სერია Bსეზონი 21/22
კვი 29 მაისი··Final·მონცა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები4
- 5ბარათები4
- 17დარტყმები15
- 6კარში დარტყმები7
- 25ჯარიმები15
- 47აუტები29
- 0თამაშგარეები2
- 14კარიდან დარტყმები12
- 3მოგერიებები3
- 24ვარდნები26
- 13ჩაჭრები17
- 3დრიბლინგები15
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| პიზა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 4 |
| 5 | Yellow cards | 4 |
| 17 | Total shots | 15 |
| 6 | Shots on target | 7 |
| 25 | Fouls | 15 |
| 47 | Throw-ins | 29 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 14 | Goal kicks | 12 |
| 3 | Goalkeeper saves | 3 |
| 24 | Tackles | 26 |
| 13 | Interceptions | 17 |
| 3 | Dribbles | 15 |
| 50 | Ball possession | 50 |
| 2 | Big chances | 4 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 392 | Passes | 417 |
| 14 | Free kicks | 24 |
| 261 | Accurate passes | 277 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 5 |
| 5 | Blocked shots | 3 |
| 10 | Shots inside box | 9 |
| 7 | Shots outside box | 6 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 2 |
| 5 | Fouled in final third | 6 |
| 0 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 47 | Throw-ins | 29 |
| 10 | Accurate crosses | 5 |
| 30 | Accurate long balls | 61 |
| 91 | Final third entries | 79 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 12 | Dispossessed | 11 |
| 3 | Dribbles | 15 |
| 41% | Ground duels (%) | 65% |
| 27% | Aerial duels (%) | 27% |
| დაცვა | ||
| 15% | Tackles won (%) | 16% |
| 13 | Interceptions | 17 |
| 18 | Clearances | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 3 |
| 14 | Goal kicks | 12 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| პიზა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 4 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 14 | Throw-ins | 11 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 5 | Tackles | 14 |
| 5 | Interceptions | 5 |
| 1 | Dribbles | 4 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 103 | Passes | 128 |
| 8 | Free kicks | 5 |
| 62 | Accurate passes | 85 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 2 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots inside box | 4 |
| 0 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 14 | Throw-ins | 11 |
| 5 | Accurate crosses | 1 |
| 7 | Accurate long balls | 15 |
| 28 | Final third entries | 19 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 6 | Dispossessed | 3 |
| 1 | Dribbles | 4 |
| 14% | Ground duels (%) | 23% |
| 12% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 9% |
| 5 | Interceptions | 5 |
| 7 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 0 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| პიზა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 10 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 15 | Throw-ins | 9 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 10 | Tackles | 11 |
| 5 | Interceptions | 7 |
| 1 | Dribbles | 8 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 198 | Passes | 190 |
| 3 | Free kicks | 12 |
| 142 | Accurate passes | 123 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 2 |
| 5 | Blocked shots | 0 |
| 5 | Shots inside box | 2 |
| 5 | Shots outside box | 2 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 15 | Throw-ins | 9 |
| 3 | Accurate crosses | 2 |
| 16 | Accurate long balls | 26 |
| 41 | Final third entries | 39 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 37% | Duels won (%) | 63% |
| 6 | Dispossessed | 5 |
| 1 | Dribbles | 8 |
| 14% | Ground duels (%) | 31% |
| 11% | Aerial duels (%) | 12% |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 6% |
| 5 | Interceptions | 7 |
| 6 | Clearances | 8 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 6 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
პიზა4-3-1-2
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
პიზა17 შეფასებული
მონცა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
პიზა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hjörtur HermannssonDefender | 120′ | 7.1 | 1 | 1 | 30/47 | 8/10 | 5 | |||||
| Pietro BeruattoDefender | 120′ | 6.6 | 2 | 2 | 29/44 | 3 | 3/7 | |||||
| Maxime LeverbeDefender | 120′ | 6.1 | 30/43 | 10/20 | 3 | |||||||
| NícolasGoalkeeper | 120′ | 5.6 | 11/23 | 3 | ||||||||
| Samuele BirindelliDefender | 120′ | 5.6 | 3 | 15/32 | 1 | 3/6 | 2 | |||||
| George PușcașForward | 90′ | 5.6 | 3 | 9/11 | 4/13 | |||||||
| Ádám NagyMidfielder | 89′ | 5.6 | 23/32 | 3/9 | 1 | |||||||
| Giuseppe SibilliMidfielder | 85′ | 6.0 | 1 | 24/33 | 2 | 4/13 | 2 | |||||
| Marius MarinMidfielder | 85′ | 6.0 | 21/25 | 5/16 | 3 | |||||||
| Ernesto TorregrossaForward | 66′ | 7.4 | 1 | 1 | 3/10 | 5/14 | ||||||
| Nicholas SiegaMidfielder | 66′ | 6.3 | 7/9 | 0/10 | ||||||||
| Giuseppe MastinuForward | 54′ | 7.9 | 1 | 2 | 16/27 | 1 | 2/5 | |||||
| Lorenzo LuccaForward | 54′ | 6.6 | 2 | 9/12 | 1 | 7/8 | ||||||
| Ahmad BenaliMidfielder | 35′ | 6.8 | 1 | 18/22 | 1 | 4/11 | 2 | |||||
| Yonatan CohenForward | 35′ | 6.3 | 5/5 | 3/6 | 2 | |||||||
| Gaetano MasucciForward | 31′ | 6.8 | 5/7 | 1 | 1/4 | |||||||
| Alessandro De VitisMidfielder | 30′ | 6.7 | 1 | 6/10 | 6/8 | 4 | ||||||
| Alessandro LivieriGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Davide Di QuinzioMidfielder | — | — | ||||||||||
| Filippo BerraDefender | — | — | ||||||||||
| Idrissa TouréMidfielder | — | — | ||||||||||
| Robert GucherDefender | — | — | ||||||||||
| Vladan ĐekićGoalkeeper | — | — |
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luca MarroneDefender | 120′ | 7.9 | 1 | 2 | 31/43 | 3/8 | 1 | |||||
| Salvatore MolinaDefender | 120′ | 7.3 | 1 | 1 | 35/50 | 4 | 9/13 | 6 | ||||
| Luca CaldirolaDefender | 120′ | 6.8 | 21/27 | 1 | 6/13 | 2 | ||||||
| Andrea BarberisMidfielder | 120′ | 6.6 | 1 | 31/39 | 3/8 | 3 | ||||||
| Carlos AugustoDefender | 120′ | 6.4 | 1 | 21/38 | 8/12 | |||||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 120′ | 6.3 | 18/36 | 3 | ||||||||
| José MachínMidfielder | 104′ | 7.3 | 1 | 1 | 27/37 | 12/13 | 2 | |||||
| 47Dany MotaForward | 104′ | 7.1 | 2 | 3 | 15/25 | 2 | 6/20 | |||||
| Lorenzo PirolaDefender | 90′ | 6.7 | 21/34 | 10/14 | 7 | |||||||
| Luca MazzitelliMidfielder | 77′ | 6.6 | 21/31 | 1 | 9/15 | 3 | ||||||
| 26Patrick CiurriaForward | 72′ | 6.0 | 1 | 9/12 | 5/10 | |||||||
| Christian GytkjærForward | 48′ | 8.5 | 2 | 2 | 7/13 | 4/10 | ||||||
| Marco D'AlessandroMidfielder | 42′ | 6.6 | 1 | 6/8 | 1 | 6/9 | 1 | |||||
| 28Andrea ColpaniMidfielder | 30′ | 6.6 | 2 | 8/8 | 2 | 1/3 | 1 | |||||
| Davide BettellaDefender | 16′ | 6.4 | 2/7 | 3/3 | ||||||||
| Leonardo MancusoForward | 16′ | 6.3 | 3/6 | 5/7 | ||||||||
| Gabriel PalettaDefender | 1′ | — | 1/3 | 2/2 | ||||||||
| Eugenio LamannaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Giulio DonatiDefender | — | — | ||||||||||
| Marco BrescianiniMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mario SampirisiDefender | — | — | ||||||||||
| Samuele VignatoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 6Valentin AntovDefender | — | — |