ბეშიქთაში — გალათასარაი — სუპერ ლიგა
სუპერ ლიგასეზონი 24/25
შაბ 29 მარ··ტური 29·ბეშიქთაში მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 9კუთხურები3
- 3ბარათები3
- 20დარტყმები9
- 6კარში დარტყმები3
- 14ჯარიმები23
- 21აუტები22
- 4თამაშგარეები3
- 7კარიდან დარტყმები8
- 2მოგერიებები4
- 18ართმევები18
- 5ჩაჭრები9
- 6დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ბეშიქთაში | მაჩვენებელი | გალათასარაი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 9 | Corner kicks | 3 |
| 3 | Yellow cards | 3 |
| 20 | Total shots | 9 |
| 6 | Shots on target | 3 |
| 14 | Fouls | 23 |
| 21 | Throw-ins | 22 |
| 4 | Offsides | 3 |
| 7 | Goal kicks | 8 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 18 | Tackles | 18 |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 6 | Dribbles | 7 |
| 53 | Ball possession | 47 |
| 2.05 | Expected goals (xG) | 0.37 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 1 | Red cards | 1 |
| 347 | Passes | 305 |
| 23 | Free kicks | 14 |
| 285 | Accurate passes | 242 |
| დარტყმები | ||
| 12 | Shots inside box | 4 |
| 8 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 9 | Blocked shots | 2 |
| 5 | Shots off target | 4 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 6 | Fouled in final third | 1 |
| 4 | Offsides | 3 |
| 34 | Touches in penalty area | 15 |
| პასები | ||
| 20 | Accurate long balls | 27 |
| 56 | Final third entries | 46 |
| 4 | Accurate crosses | 2 |
| 21 | Throw-ins | 22 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dribbles | 7 |
| 45% | Ground duels (%) | 38% |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 8 | Dispossessed | 9 |
| 5% | Aerial duels (%) | 16% |
| დაცვა | ||
| 5 | Interceptions | 9 |
| 43 | Ball recoveries | 38 |
| 14% | Tackles won (%) | 12% |
| 25 | Clearances | 20 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | High claims | 1 |
| 2 | Saves | 4 |
| 7 | Goal kicks | 8 |
| -0.69 | Goals prevented | -0.24 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.4 |
| ბეშიქთაში | მაჩვენებელი | გალათასარაი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 8 | Total shots | 3 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 13 | Throw-ins | 12 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 2 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 6 | Tackles | 8 |
| 4 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 0.37 | Expected goals (xG) | 0.11 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 158 | Passes | 190 |
| 10 | Free kicks | 4 |
| 121 | Accurate passes | 155 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots inside box | 0 |
| 3 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots off target | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 8 | Accurate long balls | 11 |
| 27 | Final third entries | 25 |
| 2 | Accurate crosses | 0 |
| 13 | Throw-ins | 12 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 4 |
| 18% | Ground duels (%) | 16% |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 4 | Dispossessed | 2 |
| 2% | Aerial duels (%) | 3% |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 6 |
| 24 | Ball recoveries | 23 |
| 4% | Tackles won (%) | 5% |
| 14 | Clearances | 10 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 1 |
| 2 | Goal kicks | 5 |
| ბეშიქთაში | მაჩვენებელი | გალათასარაი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 3 |
| 3 | Yellow cards | 3 |
| 12 | Total shots | 6 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 8 | Throw-ins | 10 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 12 | Tackles | 10 |
| 1 | Interceptions | 3 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 61 | Ball possession | 39 |
| 1.68 | Expected goals (xG) | 0.27 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 189 | Passes | 115 |
| 13 | Free kicks | 10 |
| 164 | Accurate passes | 87 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots inside box | 4 |
| 5 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 5 | Blocked shots | 2 |
| 3 | Shots off target | 4 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 4 | Fouled in final third | 1 |
| 2 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 12 | Accurate long balls | 16 |
| 29 | Final third entries | 21 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 8 | Throw-ins | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 3 |
| 27% | Ground duels (%) | 22% |
| 46% | Duels won (%) | 54% |
| 4 | Dispossessed | 7 |
| 3% | Aerial duels (%) | 13% |
| დაცვა | ||
| 1 | Interceptions | 3 |
| 19 | Ball recoveries | 15 |
| 10% | Tackles won (%) | 7% |
| 11 | Clearances | 10 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 5 | Goal kicks | 3 |
შემადგენლობები
ბეშიქთაში4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ბეშიქთაში20 დარტყმა · 6 კარში · 2 გოლი · 2.04 xG
გალათასარაი9 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.42 xG
ბეშიქთაში8 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.44 xG
გალათასარაი3 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.18 xG
ბეშიქთაში12 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 1.60 xG
გალათასარაი6 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.24 xG
- ბეშიქთაში
- გალათასარაი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ბეშიქთაში13 შეფასებული
გალათასარაი15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ბეშიქთაში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arthur MasuakuDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 30/35 | 1 | 9/13 | 3 | ||||
| Gedson FernandesMidfielder | 90′ | 7.3 | 1 | 3 | 0.52 | 38/44 | 2 | 8/18 | 4 | |||
| 7Milot RashicaForward | 90′ | 7.3 | 2 | 0.05 | 28/33 | 3 | 6/9 | 2 | ||||
| Alex Oxlade-ChamberlainMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.07 | 36/44 | 4/5 | 2 | |||||
| 53Emirhan TopçuDefender | 90′ | 6.6 | 20/28 | 2/4 | 1 | |||||||
| Jonas SvenssonDefender | 90′ | 6.4 | 29/35 | 2 | 2/4 | |||||||
| Gabriel PaulistaDefender | 90′ | 6.1 | 21/22 | 1/8 | ||||||||
| Mert GünokGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 11/20 | 2 | ||||||||
| Rafa SilvaForward | 89′ | 8.8 | 1 | 4 | 0.30 | 23/26 | 3 | 7/11 | 1 | |||
| João MárioMidfielder | 85′ | 8.0 | 2 | 5 | 0.32 | 29/34 | 5 | 3/9 | 1 | |||
| Ernest MuçiForward | 65′ | 6.4 | 2 | 0.08 | 13/16 | 6/13 | 3 | |||||
| 90Semih KılıçsoyForward | 31′ | 6.6 | 2 | 0.65 | 3/4 | 2/8 | 1 | |||||
| 23Mustafa HekimoğluForward | 14′ | 6.1 | 1/2 | 0/2 | ||||||||
| Salih UçanMidfielder | 1′ | — | 3/4 | |||||||||
| Amir HadžiahmetovićMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ciro ImmobileForward | — | — | ||||||||||
| Ersin DestanoğluGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Fahri AyMidfielder | — | — | ||||||||||
| Keny ArroyoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Onur BulutDefender | — | — | ||||||||||
| Tayyip Talha SanuçDefender | — | — |
გალათასარაი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45Victor OsimhenForward | 90′ | 7.4 | 4 | 0.14 | 6/12 | 9/12 | ||||||
| Fernando MusleraGoalkeeper | 90′ | 7.2 | 31/36 | 1/1 | 4 | |||||||
| 17Eren ElmalıDefender | 90′ | 6.8 | 19/23 | 1 | 1/5 | 1 | ||||||
| 6Davinson SánchezDefender | 90′ | 6.7 | 31/39 | 11/14 | 4 | |||||||
| 53Barış Alper YılmazForward | 90′ | 6.3 | 1 | 0.09 | 18/23 | 1 | 7/16 | 2 | ||||
| Álvaro MorataMidfielder | 90′ | 6.1 | 9/14 | 1 | 4/12 | 2 | ||||||
| 42Abdülkerim BardakcıDefender | 83′ | 7.7 | 1 | 30/39 | 1 | 4/6 | ||||||
| 34Lucas TorreiraMidfielder | 83′ | 7.7 | 1 | 2 | 0.05 | 30/33 | 1 | 4/6 | 2 | |||
| 8Gabriel SaraMidfielder | 71′ | 6.3 | 2 | 0.09 | 23/26 | 2/7 | 1 | |||||
| 11Yunus AkgünForward | 63′ | 6.3 | 16/20 | 2/7 | 2 | |||||||
| Przemysław FrankowskiDefender | 36′ | 5.5 | 12/18 | 2/4 | 2 | |||||||
| 99Mario LeminaMidfielder | 27′ | 6.3 | 5/7 | 1 | 2/5 | |||||||
| Dries MertensMidfielder | 19′ | 6.6 | 8/8 | 2 | 1/4 | 1 | ||||||
| Ahmed KutucuMidfielder | 16′ | 6.8 | 1/3 | 2/3 | ||||||||
| 23Kaan AyhanDefender | 16′ | 6.4 | 3/4 | 2/2 | 1 | |||||||
| Berkan KutluMidfielder | — | — | ||||||||||
| Carlos CuestaDefender | — | — | ||||||||||
| 19Günay GüvençGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Kerem DemirbayMidfielder | — | — | ||||||||||
| Metehan BaltacıDefender | — | — | ||||||||||
| Yusuf DemirForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-2-3-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- შაბ 7 მარბეშიქთაში 0-1 გალათასარაი
- შაბ 4 ოქტგალათასარაი 1-1 ბეშიქთაში
- ორშ 28 ოქტგალათასარაი 2-1 ბეშიქთაში
- კვი 3 მარბეშიქთაში 0-1 გალათასარაი
- შაბ 21 ოქტგალათასარაი 2-1 ბეშიქთაში
- კვი 30 აპრბეშიქთაში 3-1 გალათასარაი
- შაბ 5 ნოეგალათასარაი 2-1 ბეშიქთაში
- ორშ 14 მარგალათასარაი 2-1 ბეშიქთაში
- ორშ 25 ოქტბეშიქთაში 2-1 გალათასარაი
- შაბ 8 მაისიგალათასარაი 3-1 ბეშიქთაში