ნიცა — პსჟ — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 23/24
ოთხ 15 მაისი··ტური 32·პსჟ მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები2
- 1ბარათები3
- 12დარტყმები11
- 4კარში დარტყმები4
- 13ჯარიმები10
- 14აუტები14
- 6კარიდან დარტყმები5
- 2მოგერიებები3
- 13ართმევები19
- 18ჩაჭრები8
- 6დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ნიცა | მაჩვენებელი | პსჟ |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 12 | Total shots | 11 |
| 4 | Shots on target | 4 |
| 13 | Fouls | 10 |
| 14 | Throw-ins | 14 |
| 6 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 13 | Tackles | 19 |
| 18 | Interceptions | 8 |
| 6 | Dribbles | 7 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 1.38 | Expected goals (xG) | 0.97 |
| 344 | Accurate passes | 644 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 5 | Big chances | 4 |
| 392 | Passes | 714 |
| 9 | Free kicks | 13 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 4 |
| 2 | Blocked shots | 3 |
| 8 | Shots inside box | 5 |
| 1 | Hit woodwork | 1 |
| 4 | Shots outside box | 6 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 5 | Big chances missed | 2 |
| პასები | ||
| 20 | Accurate long balls | 25 |
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| 31 | Final third entries | 51 |
| 14 | Throw-ins | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 28% | Ground duels (%) | 38% |
| 9 | Dispossessed | 6 |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 7% | Aerial duels (%) | 4% |
| 6 | Dribbles | 7 |
| დაცვა | ||
| 8% | Tackles won (%) | 12% |
| 18 | Interceptions | 8 |
| 5 | Clearances | 21 |
| 47 | Ball recoveries | 42 |
| მეკარის თამაში | ||
| -1.29 | Goals prevented | 0.60 |
| 2 | Saves | 3 |
| 6 | Goal kicks | 5 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.4 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.0 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | პსჟ |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 3 |
| 6 | Total shots | 7 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 6 | Throw-ins | 6 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 10 | Tackles | 9 |
| 7 | Interceptions | 2 |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 1.01 | Expected goals (xG) | 0.50 |
| 179 | Accurate passes | 329 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 3 | Big chances | 2 |
| 202 | Passes | 362 |
| 6 | Free kicks | 5 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 1 |
| 1 | Blocked shots | 3 |
| 5 | Shots inside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots outside box | 4 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 3 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 7 | Accurate long balls | 8 |
| 2 | Accurate crosses | 0 |
| 11 | Final third entries | 13 |
| 6 | Throw-ins | 6 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 19% | Ground duels (%) | 16% |
| 2 | Dispossessed | 5 |
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 4% | Aerial duels (%) | 1% |
| 3 | Dribbles | 2 |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 5% |
| 7 | Interceptions | 2 |
| 5 | Clearances | 8 |
| 23 | Ball recoveries | 22 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | პსჟ |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 0 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 6 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 8 | Throw-ins | 8 |
| 4 | Goal kicks | 3 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 3 | Tackles | 10 |
| 11 | Interceptions | 6 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 0.38 | Expected goals (xG) | 0.47 |
| 165 | Accurate passes | 315 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 190 | Passes | 352 |
| 3 | Free kicks | 8 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 3 |
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 3 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Big chances missed | 2 |
| პასები | ||
| 13 | Accurate long balls | 17 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 20 | Final third entries | 38 |
| 8 | Throw-ins | 8 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 9% | Ground duels (%) | 22% |
| 7 | Dispossessed | 1 |
| 32% | Duels won (%) | 68% |
| 3% | Aerial duels (%) | 3% |
| 3 | Dribbles | 5 |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 7% |
| 11 | Interceptions | 6 |
| 0 | Clearances | 13 |
| 24 | Ball recoveries | 20 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 4 | Goal kicks | 3 |
შემადგენლობები
ნიცა4-3-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ნიცა12 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 1.36 xG
პსჟ11 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.94 xG
ნიცა6 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 1.00 xG
პსჟ7 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.48 xG
ნიცა6 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.36 xG
პსჟ4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.46 xG
- ნიცა
- პსჟ
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ნიცა16 შეფასებული
პსჟ14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ნიცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4DanteDefender | 90′ | 7.4 | 63/63 | 1 | 2/5 | 1 | ||||||
| Pablo RosarioMidfielder | 90′ | 7.4 | 27/31 | 4/7 | 2 | |||||||
| Jérémie BogaForward | 90′ | 7.1 | 1 | 2 | 0.46 | 21/26 | 2 | 5/7 | 1 | |||
| Marcin BułkaGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 35/41 | 1/1 | 2 | |||||||
| Jean-Clair TodiboDefender | 90′ | 6.4 | 53/60 | 1 | 6/7 | 4 | ||||||
| Khéphren ThuramMidfielder | 82′ | 7.1 | 3 | 0.25 | 31/34 | 2 | 2/7 | 1 | ||||
| Melvin BardDefender | 75′ | 6.0 | 32/36 | 3/7 | 1 | |||||||
| Terem MoffiForward | 68′ | 6.3 | 1 | 0.11 | 8/10 | 1 | 2/6 | 1 | ||||
| 8Morgan SansonMidfielder | 68′ | 6.1 | 1 | 0.14 | 19/21 | 1 | 1/5 | |||||
| Mohamed Ali ChoForward | 58′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.13 | 9/10 | 3/7 | 1 | ||||
| Jordan LotombaDefender | 58′ | 5.2 | 18/23 | 3/9 | 1 | |||||||
| 33Antoine MendyDefender | 32′ | 6.4 | 8/10 | 1/2 | ||||||||
| Gaëtan LabordeForward | 32′ | 6.3 | 1 | 0.16 | 8/9 | 1/2 | ||||||
| 6Hicham BoudaouiMidfielder | 22′ | 6.4 | 1 | 0.05 | 5/8 | 1 | 1/1 | |||||
| Evann GuessandForward | 22′ | 6.3 | 1 | 0.03 | 0/2 | 0/3 | ||||||
| Romain PerraudDefender | 8′ | 6.3 | 1 | 0.01 | 7/8 | 0/1 | ||||||
| Alexis Claude-MauriceForward | — | — | ||||||||||
| Aliou BaldeForward | — | — | ||||||||||
| Maxime DupéGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 55Youssouf NdayishimiyeMidfielder | — | — |
პსჟ
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bradley BarcolaForward | 90′ | 8.2 | 1 | 1 | 4 | 0.53 | 22/28 | 2 | 7/15 | 4 | ||
| 4Lucas BeraldoDefender | 90′ | 7.7 | 68/77 | 1 | 7/12 | 3 | ||||||
| Milan ŠkriniarDefender | 90′ | 7.4 | 88/91 | 4/5 | 2 | |||||||
| 17VitinhaMidfielder | 90′ | 7.2 | 2 | 0.03 | 100/107 | 1 | 3/5 | 1 | ||||
| Yoram ZagueDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 1 | 0.27 | 39/42 | 1 | 2/4 | 1 | |||
| 5MarquinhosDefender | 90′ | 7.1 | 88/95 | 1 | 2/2 | 1 | ||||||
| 33Warren Zaïre-EmeryMidfielder | 90′ | 7.1 | 66/69 | 1 | 8/11 | 3 | ||||||
| Arnau TenasGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 29/43 | 3 | ||||||||
| 8Fabián RuizMidfielder | 84′ | 7.2 | 1 | 65/71 | 3 | 3/6 | 1 | |||||
| Gonçalo RamosForward | 71′ | 6.4 | 1 | 0.04 | 21/23 | 1 | 2/7 | 1 | ||||
| Kang-in LeeForward | 71′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 38/43 | 1 | 1/4 | 1 | ||||
| Marco AsensioForward | 19′ | 7.4 | 2 | 0.04 | 8/9 | 1/1 | ||||||
| 24Senny MayuluMidfielder | 19′ | 6.8 | 4/8 | 1/2 | ||||||||
| Carlos SolerMidfielder | 11′ | 6.3 | 8/8 | 1/3 | 1 | |||||||
| Danilo PereiraMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ethan MbappéMidfielder | — | — | ||||||||||
| Gianluigi DonnarummaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Manuel UgarteMidfielder | — | — | ||||||||||
| Nordi MukieleDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.