მონცა — იუვენტუსი — სერია A
სერია Aსეზონი 22/23
კვი 18 სექ··ტური 7·მონცა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები3
- 2ბარათები1
- 17დარტყმები10
- 4კარში დარტყმები2
- 16ჯარიმები17
- 19აუტები20
- 6თამაშგარეები0
- 8კარიდან დარტყმები13
- 2მოგერიებები3
- 11ართმევები8
- 13ჩაჭრები10
- 2დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონცა | მაჩვენებელი | იუვენტუსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 3 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 17 | Total shots | 10 |
| 4 | Shots on target | 2 |
| 16 | Fouls | 17 |
| 19 | Throw-ins | 20 |
| 6 | Offsides | 0 |
| 8 | Goal kicks | 13 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 11 | Tackles | 8 |
| 13 | Interceptions | 10 |
| 2 | Dribbles | 5 |
| 60 | Ball possession | 40 |
| 2.47 | Expected goals (xG) | 0.90 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 4 | Big chances | 2 |
| 15 | Free kicks | 14 |
| 542 | Passes | 352 |
| 472 | Accurate passes | 268 |
| დარტყმები | ||
| 9 | Shots off target | 6 |
| 9 | Shots inside box | 9 |
| 4 | Blocked shots | 2 |
| 8 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 3 |
| 6 | Offsides | 0 |
| 3 | Big chances missed | 2 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 8 |
| 26 | Accurate long balls | 25 |
| 53 | Final third entries | 69 |
| 19 | Throw-ins | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 28% | Ground duels (%) | 27% |
| 5 | Dispossessed | 7 |
| 13% | Aerial duels (%) | 16% |
| 2 | Dribbles | 5 |
| დაცვა | ||
| 13 | Interceptions | 10 |
| 3% | Tackles won (%) | 5% |
| 13 | Clearances | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0.69 | Goals prevented | 0.07 |
| 8 | Goal kicks | 13 |
| 2 | Saves | 3 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.9 |
| მონცა | მაჩვენებელი | იუვენტუსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 7 | Total shots | 6 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 10 | Throw-ins | 11 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 8 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 5 | Tackles | 7 |
| 7 | Interceptions | 7 |
| 2 | Dribbles | 1 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.54 | Expected goals (xG) | 0.42 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 12 | Free kicks | 7 |
| 254 | Passes | 181 |
| 217 | Accurate passes | 140 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 4 |
| 3 | Shots inside box | 5 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 2 | Accurate crosses | 3 |
| 14 | Accurate long balls | 8 |
| 22 | Final third entries | 29 |
| 10 | Throw-ins | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 19% | Ground duels (%) | 15% |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| 5% | Aerial duels (%) | 7% |
| 2 | Dribbles | 1 |
| დაცვა | ||
| 7 | Interceptions | 7 |
| 1% | Tackles won (%) | 4% |
| 2 | Clearances | 6 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Goal kicks | 8 |
| 1 | Saves | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.4 |
| მონცა | მაჩვენებელი | იუვენტუსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 0 |
| 10 | Total shots | 4 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| 4 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 6 | Tackles | 1 |
| 6 | Interceptions | 3 |
| 0 | Dribbles | 4 |
| 62 | Ball possession | 38 |
| 1.93 | Expected goals (xG) | 0.47 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 3 | Big chances | 2 |
| 3 | Free kicks | 7 |
| 288 | Passes | 171 |
| 255 | Accurate passes | 128 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 2 |
| 6 | Shots inside box | 4 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 3 |
| 4 | Offsides | 0 |
| 2 | Big chances missed | 2 |
| პასები | ||
| 2 | Accurate crosses | 5 |
| 12 | Accurate long balls | 17 |
| 31 | Final third entries | 40 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 9% | Ground duels (%) | 12% |
| 0 | Dispossessed | 3 |
| 8% | Aerial duels (%) | 9% |
| 0 | Dribbles | 4 |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 3 |
| 2% | Tackles won (%) | 1% |
| 11 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Saves | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
შემადგენლობები
მონცა3-4-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მონცა17 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 2.51 xG
იუვენტუსი10 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.87 xG
მონცა7 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.54 xG
იუვენტუსი6 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.41 xG
მონცა10 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 1.97 xG
იუვენტუსი4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.46 xG
- მონცა
- იუვენტუსი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონცა16 შეფასებული
იუვენტუსი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Armando IzzoDefender | 90′ | 7.8 | 1 | 0.31 | 55/58 | 2 | 6/11 | 3 | ||||
| Pablo MaríDefender | 90′ | 7.4 | 46/50 | 3/6 | 2 | |||||||
| 26Patrick CiurriaDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 3 | 0.09 | 35/40 | 2 | 3/9 | 1 | |||
| 32Matteo PessinaForward | 90′ | 7.4 | 45/54 | 1 | 8/16 | 1 | ||||||
| Nicolò RovellaMidfielder | 90′ | 7.3 | 3 | 0.14 | 87/95 | 2 | 3/6 | 2 | ||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 17/25 | 2 | ||||||||
| Carlos AugustoDefender | 85′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 29/33 | 3/6 | 1 | |||||
| Gianluca CaprariForward | 69′ | 7.1 | 2 | 0.10 | 33/41 | 2 | 2/6 | |||||
| MarlonDefender | 55′ | 6.6 | 30/35 | 1 | 2/5 | |||||||
| 47Dany MotaForward | 55′ | 6.1 | 1 | 0.35 | 10/12 | 2 | 1/2 | |||||
| Stefano SensiMidfielder | 54′ | 7.4 | 2 | 0.04 | 37/42 | 4/5 | ||||||
| Andrea BarberisMidfielder | 36′ | 6.8 | 22/23 | 0/1 | ||||||||
| Christian GytkjærForward | 35′ | 6.7 | 1 | 3 | 1.22 | 2/4 | 1 | 1/2 | 1 | |||
| Luca CaldirolaDefender | 35′ | 6.4 | 15/18 | 4/6 | ||||||||
| 28Andrea ColpaniMidfielder | 21′ | 6.8 | 1 | 0.10 | 9/10 | 1 | 1/3 | |||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 13′ | 6.4 | 0/2 | |||||||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Alessio CragnoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 44Andrea CarboniDefender | — | — | ||||||||||
| Filippo RanocchiaMidfielder | — | — | ||||||||||
| José MachínMidfielder | — | — | ||||||||||
| Luca MarroneDefender | — | — | ||||||||||
| Mattia ValotiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Salvatore MolinaMidfielder | — | — | ||||||||||
| 6Valentin AntovDefender | — | — | ||||||||||
| Warren BondoMidfielder | — | — |
იუვენტუსი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leandro ParedesMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.05 | 40/46 | 1 | 2/5 | 2 | ||||
| DaniloDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.12 | 39/53 | 1 | 4/6 | 1 | ||||
| Mattia PerinGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 25/35 | 1/1 | 3 | |||||||
| 22Weston McKennieMidfielder | 90′ | 7.1 | 20/27 | 2 | 5/10 | |||||||
| 3Gleison BremerDefender | 90′ | 6.6 | 2 | 0.18 | 39/45 | 4/10 | ||||||
| Dušan VlahovićForward | 90′ | 6.6 | 3 | 0.14 | 10/18 | 8/14 | ||||||
| 4Federico GattiDefender | 90′ | 6.1 | 27/40 | 3/8 | ||||||||
| Fabio MirettiMidfielder | 86′ | 7.4 | 1 | 0.11 | 20/28 | 9/13 | 5 | |||||
| Mattia De SciglioDefender | 86′ | 6.3 | 14/17 | 2 | 1/2 | |||||||
| Filip KostićForward | 78′ | 6.7 | 20/24 | 2 | 2/5 | |||||||
| Ángel Di MaríaForward | 40′ | 5.3 | 1 | 0.11 | 8/10 | 1 | 1/4 | |||||
| Nicolò FagioliMidfielder | 12′ | 6.6 | 4/5 | 1 | ||||||||
| Matías SouléMidfielder | 12′ | 6.4 | 2/3 | 2/3 | ||||||||
| Moise KeanForward | 12′ | 6.3 | 1 | 0.15 | 0/1 | 1/3 | ||||||
| 23Carlo PinsoglioGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 24Daniele RuganiDefender | — | — | ||||||||||
| Enzo BarrenecheaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Leonardo BonucciDefender | — | — | ||||||||||
| Samuel Iling JuniorForward | — | — | ||||||||||
| Tommaso BarbieriMidfielder | — | — | ||||||||||
| Wojciech SzczęsnyGoalkeeper | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-2-1
- სტუმრის სქემა
- 4-4-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.