სლოვენია — მალტა — World Championship Qual. UEFA
World Championship Qual. UEFAსეზონი 2022
შაბ 4 სექ··ტური 5·სლოვენია მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები5
- 1ბარათები4
- 12დარტყმები4
- 3კარში დარტყმები1
- 10ჯარიმები17
- 22აუტები21
- 1თამაშგარეები3
- 2კარიდან დარტყმები10
- 1მოგერიებები2
- 20ვარდნები19
- 7ჩაჭრები9
- 5დრიბლინგები3
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სლოვენია | მაჩვენებელი | მალტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 4 |
| 12 | Total shots | 4 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 10 | Fouls | 17 |
| 22 | Throw-ins | 21 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 2 | Goal kicks | 10 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 20 | Tackles | 19 |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 445 | Passes | 415 |
| 15 | Free kicks | 10 |
| 367 | Accurate passes | 336 |
| 3 | Big chances | 0 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 1 |
| 3 | Blocked shots | 2 |
| 10 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 6 | Fouled in final third | 2 |
| 1 | Offsides | 3 |
| პასები | ||
| 22 | Throw-ins | 21 |
| 5 | Accurate crosses | 3 |
| 35 | Accurate long balls | 35 |
| 65 | Final third entries | 29 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 54% | Duels won (%) | 46% |
| 8 | Dispossessed | 16 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 40% | Ground duels (%) | 31% |
| 12% | Aerial duels (%) | 13% |
| დაცვა | ||
| 13% | Tackles won (%) | 11% |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 15 | Clearances | 16 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 2 | Goal kicks | 10 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.2 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.1 |
| სლოვენია | მაჩვენებელი | მალტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 7 | Total shots | 3 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 11 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 11 | Tackles | 9 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 247 | Passes | 184 |
| 9 | Free kicks | 4 |
| 215 | Accurate passes | 154 |
| 2 | Big chances | 0 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 1 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 5 | Shots inside box | 2 |
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 4 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 11 | Throw-ins | 8 |
| 5 | Accurate crosses | 2 |
| 24 | Accurate long balls | 16 |
| 33 | Final third entries | 9 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 4 | Dispossessed | 10 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 22% | Ground duels (%) | 16% |
| 4% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 6% |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 9 | Clearances | 9 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 0 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
| სლოვენია | მაჩვენებელი | მალტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 3 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 5 | Total shots | 1 |
| 2 | Shots on target | 0 |
| 11 | Throw-ins | 13 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 9 | Tackles | 10 |
| 5 | Interceptions | 5 |
| 3 | Dribbles | 0 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 198 | Passes | 231 |
| 6 | Free kicks | 6 |
| 152 | Accurate passes | 182 |
| 1 | Big chances | 0 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots off target | 0 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 5 | Shots inside box | 1 |
| 0 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 11 | Throw-ins | 13 |
| 0 | Accurate crosses | 1 |
| 11 | Accurate long balls | 19 |
| 32 | Final third entries | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 4 | Dispossessed | 6 |
| 3 | Dribbles | 0 |
| 18% | Ground duels (%) | 15% |
| 8% | Aerial duels (%) | 5% |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 5% |
| 5 | Interceptions | 5 |
| 6 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
სლოვენია4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
სლოვენია12 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 1.72 xG
მალტა4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.06 xG
სლოვენია7 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.86 xG
მალტა3 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.05 xG
სლოვენია5 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.86 xG
მალტა1 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.01 xG
- სლოვენია
- მალტა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სლოვენია15 შეფასებული
მალტა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სლოვენია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaka BijolDefender | 90′ | 7.7 | 57/61 | 8/9 | 3 | |||||||
| Petar StojanovićDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 43/53 | 2 | 3/6 | ||||||
| Adam Gnezda ČerinMidfielder | 90′ | 7.4 | 39/45 | 8/11 | 7 | |||||||
| Miha MevljaDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 51/60 | 2/5 | |||||||
| Jasmin KurtićMidfielder | 90′ | 7.1 | 51/60 | 1 | 9/14 | 3 | ||||||
| Jan OblakGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 13/22 | 1 | ||||||||
| Jure BalkovecDefender | 90′ | 6.7 | 38/43 | 0/2 | ||||||||
| Sandi LovrićMidfielder | 70′ | 7.4 | 1 | 3 | 20/26 | 2/7 | ||||||
| Benjamin ŠeškoForward | 70′ | 6.0 | 1 | 4/8 | 3/14 | 1 | ||||||
| Jan MlakarForward | 61′ | 7.4 | 18/21 | 1 | 5/8 | 2 | ||||||
| Damjan BoharForward | 60′ | 6.7 | 2 | 12/14 | 3/4 | 1 | ||||||
| Domen ČrnigojMidfielder | 30′ | 6.1 | 5/8 | 2/3 | ||||||||
| Miha ZajcMidfielder | 29′ | 6.7 | 2 | 5/7 | 4/7 | 1 | ||||||
| Jon Gorenc StankovićDefender | 20′ | 6.4 | 1 | 8/13 | 1/2 | 1 | ||||||
| Andraž ŠporarForward | 20′ | 6.3 | 1 | 3/4 | 2 | 2/4 | 1 | |||||
| Igor VekićGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Leo ŠtulacMidfielder | — | — | ||||||||||
| Luka ZahovićForward | — | — | ||||||||||
| Mario JurčevičDefender | — | — | ||||||||||
| Miha BlažičDefender | — | — | ||||||||||
| Nejc SkubicDefender | — | — | ||||||||||
| Vid BelecGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Žan RogeljMidfielder | — | — |
მალტა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kurt ShawDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 38/46 | 8/9 | 3 | ||||||
| Henry BonelloGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 34/41 | 2 | ||||||||
| Zach MuscatDefender | 90′ | 7.1 | 38/49 | 4/5 | 2 | |||||||
| Cain AttardDefender | 90′ | 6.1 | 1 | 25/32 | 1 | 2/7 | 1 | |||||
| Teddy TeumaMidfielder | 90′ | 6.1 | 50/60 | 1 | 4/15 | 2 | ||||||
| Enrico PepeDefender | 89′ | 6.3 | 39/46 | 6/9 | 3 | |||||||
| Tristan CaruanaMidfielder | 79′ | 6.6 | 26/29 | 1 | 4/6 | 2 | ||||||
| Joseph MbongForward | 73′ | 6.4 | 1 | 17/21 | 3/8 | 1 | ||||||
| Shaun DimechForward | 58′ | 6.8 | 11/13 | 2/4 | ||||||||
| Alexander SatarianoForward | 58′ | 6.1 | 1 | 10/11 | 3/8 | 1 | ||||||
| Ryan CamenzuliMidfielder | 45′ | 7.1 | 10/18 | 1 | 4/8 | 2 | ||||||
| Juan Carlos CorbalanDefender | 45′ | 6.3 | 15/16 | 1/5 | 1 | |||||||
| Paul MbongForward | 32′ | 6.8 | 13/17 | 0/1 | ||||||||
| Luke MontebelloForward | 32′ | 6.6 | 2/5 | 2/8 | ||||||||
| Luke GambinMidfielder | 17′ | 6.3 | 4/5 | 1/3 | 1 | |||||||
| Stephen PisaniMidfielder | 11′ | 6.8 | 4/6 | |||||||||
| Andrei AgiusDefender | — | — | ||||||||||
| Dunstan VellaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Jake GaleaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jake GrechMidfielder | — | — | ||||||||||
| Karl MicallefDefender | — | — | ||||||||||
| Matthew GrechGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Steve BorgDefender | — | — |