ემპოლი — პარმა — სერია A
სერია Aსეზონი 24/25
შაბ 10 მაისი··ტური 36·ემპოლი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები0
- 2ბარათები2
- 15დარტყმები3
- 4კარში დარტყმები1
- 21ჯარიმები16
- 22აუტები25
- 3თამაშგარეები0
- 4კარიდან დარტყმები10
- 0მოგერიებები2
- 15ვარდნები17
- 8ჩაჭრები4
- 8დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ემპოლი | მაჩვენებელი | პარმა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 0 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 15 | Total shots | 3 |
| 4 | Shots on target | 1 |
| 21 | Fouls | 16 |
| 22 | Throw-ins | 25 |
| 3 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 10 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 15 | Tackles | 17 |
| 8 | Interceptions | 4 |
| 8 | Dribbles | 4 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 0.61 | Expected goals (xG) | 0.27 |
| 315 | Passes | 379 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 16 | Free kicks | 21 |
| 213 | Accurate passes | 267 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 2 |
| 6 | Shots inside box | 2 |
| 9 | Shots outside box | 1 |
| 7 | Blocked shots | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 3 | Offsides | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 4 |
| 14 | Touches in penalty area | 11 |
| პასები | ||
| 22 | Throw-ins | 25 |
| 4 | Accurate crosses | 2 |
| 66 | Final third entries | 65 |
| 22 | Accurate long balls | 28 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 9 | Dispossessed | 9 |
| 25% | Aerial duels (%) | 33% |
| 46% | Duels won (%) | 54% |
| 8 | Dribbles | 4 |
| 37% | Ground duels (%) | 40% |
| დაცვა | ||
| 11% | Tackles won (%) | 9% |
| 44 | Ball recoveries | 39 |
| 8 | Interceptions | 4 |
| 36 | Clearances | 22 |
| მეკარის თამაში | ||
| -0.89 | Goals prevented | -0.87 |
| 0 | Saves | 2 |
| 4 | Goal kicks | 10 |
| 2 | High claims | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.3 |
| ემპოლი | მაჩვენებელი | პარმა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 7 | Total shots | 1 |
| 2 | Shots on target | 0 |
| 12 | Throw-ins | 12 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 11 |
| 4 | Interceptions | 3 |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 45 | Ball possession | 55 |
| 0.29 | Expected goals (xG) | 0.22 |
| 173 | Passes | 214 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 8 | Free kicks | 9 |
| 118 | Accurate passes | 159 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 1 |
| 2 | Shots inside box | 1 |
| 5 | Shots outside box | 0 |
| 3 | Blocked shots | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 12 | Throw-ins | 12 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| 36 | Final third entries | 27 |
| 11 | Accurate long balls | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 7 | Dispossessed | 4 |
| 17% | Aerial duels (%) | 16% |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 16% | Ground duels (%) | 20% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 6% |
| 23 | Ball recoveries | 20 |
| 4 | Interceptions | 3 |
| 12 | Clearances | 14 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 1 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| ემპოლი | მაჩვენებელი | პარმა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 0 |
| 2 | Yellow cards | 0 |
| 8 | Total shots | 2 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 10 | Throw-ins | 13 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Goalkeeper saves | 1 |
| 8 | Tackles | 6 |
| 4 | Interceptions | 1 |
| 6 | Dribbles | 2 |
| 47 | Ball possession | 53 |
| 0.32 | Expected goals (xG) | 0.04 |
| 142 | Passes | 165 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 8 | Free kicks | 12 |
| 95 | Accurate passes | 108 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 1 |
| 4 | Shots inside box | 1 |
| 4 | Shots outside box | 1 |
| 4 | Blocked shots | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 0 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 3 |
| პასები | ||
| 10 | Throw-ins | 13 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| 30 | Final third entries | 38 |
| 11 | Accurate long balls | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dispossessed | 5 |
| 8% | Aerial duels (%) | 17% |
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| 6 | Dribbles | 2 |
| 21% | Ground duels (%) | 20% |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 3% |
| 21 | Ball recoveries | 19 |
| 4 | Interceptions | 1 |
| 24 | Clearances | 8 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 1 |
| 3 | Goal kicks | 6 |
შემადგენლობები
ემპოლი3-4-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ემპოლი15 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.60 xG
პარმა3 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.28 xG
ემპოლი7 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.30 xG
პარმა1 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.23 xG
ემპოლი8 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.30 xG
პარმა2 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.05 xG
- ემპოლი
- პარმა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ემპოლი15 შეფასებული
პარმა15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ემპოლი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacopo FazziniForward | 90′ | 8.2 | 1 | 4 | 0.19 | 13/23 | 2 | 11/19 | 2 | |||
| Ardian IsmajliDefender | 90′ | 7.4 | 24/32 | 2 | 6/12 | 2 | ||||||
| Giuseppe PezzellaDefender | 90′ | 7.1 | 23/28 | 1 | 3/6 | 1 | ||||||
| Devis VásquezGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 15/30 | 1/1 | ||||||||
| Luca MarianucciDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 23/37 | 4/9 | 1 | |||||
| Mattia VitiDefender | 90′ | 6.3 | 29/40 | 10/21 | ||||||||
| Emmanuel GyasiDefender | 90′ | 6.1 | 1 | 0.02 | 11/20 | 1 | 4/13 | |||||
| Liam HendersonMidfielder | 84′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.02 | 15/19 | 2 | 5/7 | 1 | |||
| Sebastiano EspositoForward | 84′ | 6.6 | 1 | 0.05 | 13/21 | 1 | 8/17 | 4 | ||||
| Liberato CacaceForward | 77′ | 6.1 | 3 | 0.15 | 13/16 | 2 | 2/12 | 1 | ||||
| Alberto GrassiMidfielder | 71′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 22/29 | 5/11 | 3 | |||||
| Tino AnjorinMidfielder | 19′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.01 | 5/9 | 0/2 | |||||
| Junior SambiaMidfielder | 13′ | 6.1 | 1 | 0.02 | 3/5 | 1/2 | ||||||
| Ismael KonateForward | 11′ | 6.4 | 1 | 1 | 0.08 | 1/3 | 1 | 2/3 | ||||
| Ola SolbakkenForward | 11′ | 6.4 | 3/3 | 1 | ||||||||
| Federico BrancoliniGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 12Jacopo SeghettiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Lorenzo TostoDefender | — | — | ||||||||||
| Marco SilvestriGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Mattia De SciglioDefender | — | — | ||||||||||
| Saba GoglichidzeDefender | — | — | ||||||||||
| Thomas CampanielloForward | — | — | ||||||||||
| Tyronne EbuehiDefender | — | — | ||||||||||
| Viktor KovalenkoMidfielder | — | — |
პარმა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14Emanuele ValeriDefender | 90′ | 7.1 | 15/25 | 7/11 | 1 | |||||||
| Antoine HainautDefender | 90′ | 6.7 | 26/36 | 1 | 7/13 | |||||||
| 16Mandela KeitaMidfielder | 90′ | 6.4 | 24/26 | 8/17 | 4 | |||||||
| 15Enrico DelpratoDefender | 90′ | 6.3 | 41/49 | 2/7 | ||||||||
| Giovanni LeoniDefender | 90′ | 6.3 | 46/55 | 4/10 | 1 | |||||||
| Zion SuzukiGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 27/49 | 2 | ||||||||
| Ange-Yoan BonnyForward | 77′ | 6.4 | 5/11 | 8/17 | 5 | |||||||
| Simon SohmMidfielder | 65′ | 6.4 | 23/26 | 1/3 | ||||||||
| Mateo PellegrinoForward | 65′ | 6.3 | 1 | 0.22 | 11/24 | 12/24 | ||||||
| Jacob OndrejkaMidfielder | 58′ | 7.1 | 7/11 | 7/8 | 5 | |||||||
| Drissa CamaraMidfielder | 32′ | 6.1 | 3/7 | 1/2 | ||||||||
| 5Lautaro ValentiDefender | 31′ | 5.4 | 24/34 | 3/7 | ||||||||
| Milan ĐurićForward | 25′ | 7.3 | 1 | 1 | 0.01 | 4/11 | 10/11 | |||||
| HernaniMidfielder | 25′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.03 | 6/10 | 1 | 2/4 | 1 | |||
| Botond BaloghDefender | 13′ | 6.1 | 5/5 | 1/1 | ||||||||
| Adrian BenedyczakMidfielder | — | — | ||||||||||
| Alessandro CircatiDefender | — | — | ||||||||||
| Anas Haj MohamedForward | — | — | ||||||||||
| Dennis ManMidfielder | — | — | ||||||||||
| 40Edoardo CorviGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 65Elia PliccoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mathias LøvikMidfielder | — | — | ||||||||||
| 11Pontus AlmqvistForward | — | — | ||||||||||
| Richard MarconeGoalkeeper | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-2-1
- სტუმრის სქემა
- 3-4-2-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.