ნეშვილი — მონრეალი — MLS
MLSსეზონი 2023
შაბ 11 მარ··ნეშვილი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 9კუთხურები5
- 1ბარათები1
- 12დარტყმები8
- 4კარში დარტყმები0
- 12ჯარიმები8
- 19აუტები22
- 1თამაშგარეები2
- 11კარიდან დარტყმები9
- 0მოგერიებები2
- 6ვარდნები11
- 7ჩაჭრები5
- 4დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ნეშვილი | მაჩვენებელი | მონრეალი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 9 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 12 | Total shots | 8 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 12 | Fouls | 8 |
| 19 | Throw-ins | 22 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 11 | Goal kicks | 9 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 6 | Tackles | 11 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 35 | Ball possession | 65 |
| 1.48 | Expected goals (xG) | 0.33 |
| 5 | Free kicks | 11 |
| 325 | Passes | 616 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 242 | Accurate passes | 533 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 7 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots outside box | 5 |
| 9 | Shots inside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 28 | Accurate long balls | 45 |
| 19 | Throw-ins | 22 |
| 2 | Accurate crosses | 3 |
| 42 | Final third entries | 79 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| 15% | Ground duels (%) | 26% |
| 15% | Aerial duels (%) | 10% |
| 4 | Dribbles | 4 |
| დაცვა | ||
| 23 | Clearances | 11 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 3% | Tackles won (%) | 8% |
| მეკარის თამაში | ||
| 11 | Goal kicks | 9 |
| 0.00 | Goals prevented | -1.24 |
| 0 | Saves | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.3 |
| ნეშვილი | მაჩვენებელი | მონრეალი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 3 | Total shots | 2 |
| 1 | Shots on target | 0 |
| 15 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 4 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 3 | Tackles | 5 |
| 2 | Interceptions | 3 |
| 3 | Dribbles | 1 |
| 38 | Ball possession | 62 |
| 0.26 | Expected goals (xG) | 0.15 |
| 2 | Free kicks | 5 |
| 175 | Passes | 297 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 134 | Accurate passes | 256 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 2 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 1 | Shots outside box | 0 |
| 2 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 16 | Accurate long balls | 18 |
| 15 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 26 | Final third entries | 41 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| 3 | Dispossessed | 2 |
| 8% | Ground duels (%) | 11% |
| 4% | Aerial duels (%) | 4% |
| 3 | Dribbles | 1 |
| დაცვა | ||
| 8 | Clearances | 7 |
| 2 | Interceptions | 3 |
| 1% | Tackles won (%) | 5% |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Saves | 0 |
| ნეშვილი | მაჩვენებელი | მონრეალი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 4 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 9 | Total shots | 6 |
| 3 | Shots on target | 0 |
| 4 | Throw-ins | 14 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 7 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 3 | Tackles | 6 |
| 5 | Interceptions | 2 |
| 1 | Dribbles | 3 |
| 32 | Ball possession | 68 |
| 1.22 | Expected goals (xG) | 0.18 |
| 3 | Free kicks | 6 |
| 150 | Passes | 319 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 108 | Accurate passes | 277 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 5 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 2 | Shots outside box | 5 |
| 7 | Shots inside box | 1 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 12 | Accurate long balls | 27 |
| 4 | Throw-ins | 14 |
| 1 | Accurate crosses | 2 |
| 16 | Final third entries | 38 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 46% | Duels won (%) | 54% |
| 2 | Dispossessed | 2 |
| 7% | Ground duels (%) | 15% |
| 11% | Aerial duels (%) | 6% |
| 1 | Dribbles | 3 |
| დაცვა | ||
| 15 | Clearances | 4 |
| 5 | Interceptions | 2 |
| 2% | Tackles won (%) | 3% |
| მეკარის თამაში | ||
| 7 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Saves | 2 |
შემადგენლობები
ნეშვილი4-2-3-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ნეშვილი15 შეფასებული
მონრეალი16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ნეშვილი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Joe WillisGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 13/25 | 1/1 | ||||||||
| 5Jack MaherDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.09 | 28/34 | 2/5 | ||||||
| Shaq MooreDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 17/23 | 1 | 2/3 | 1 | |||||
| Sean DavisMidfielder | 90′ | 6.8 | 25/30 | 0/1 | ||||||||
| 2Daniel LovitzDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 0.04 | 22/35 | 1 | 2/4 | |||||
| Walker ZimmermanDefender | 90′ | 6.7 | 28/33 | 3/6 | 1 | |||||||
| 10Hany MukhtarMidfielder | 89′ | 7.1 | 1 | 2 | 0.11 | 25/30 | 4 | 4/12 | ||||
| Dax McCartyMidfielder | 76′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 28/32 | 1 | 1/1 | 1 | ||||
| Teal BunburyForward | 76′ | 6.1 | 2 | 0.68 | 13/21 | 1 | 2/8 | |||||
| Jacob ShaffelburgForward | 66′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.17 | 8/15 | 4/6 | 1 | ||||
| Fafà PicaultForward | 66′ | 6.8 | 1 | 0.12 | 10/13 | 1 | 2/6 | 1 | ||||
| 23Taylor WashingtonDefender | 24′ | 7.4 | 1 | 3 | 0.18 | 2/3 | 0/1 | |||||
| 19Alex MuylMidfielder | 24′ | 6.6 | 12/14 | 1 | 2/4 | |||||||
| Charles SapongForward | 14′ | 6.8 | 2/6 | 4/6 | 1 | |||||||
| Tah AnungaMidfielder | 14′ | 6.8 | 4/5 | 1/1 | ||||||||
| Ethan ZubakForward | 1′ | — | 5/6 | 0/1 | ||||||||
| Ben MartinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Elliot PaniccoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 22Josh BauerDefender | — | — | ||||||||||
| Laurence WykeDefender | — | — |
მონრეალი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victor WanyamaMidfielder | 90′ | 7.4 | 2 | 0.06 | 54/60 | 1 | 7/9 | 3 | ||||
| Joel WatermanDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.02 | 82/98 | 1 | 7/14 | 1 | ||||
| Romell QuiotoForward | 90′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 37/45 | 1 | 3/6 | 1 | ||||
| Rudy CamachoDefender | 90′ | 6.6 | 82/87 | 4/7 | 2 | |||||||
| Aaron HerreraDefender | 90′ | 6.4 | 49/53 | 1 | 1/5 | |||||||
| Jonathan SiroisGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 17/20 | 1/1 | 2 | |||||||
| Mathieu ChoinièreMidfielder | 87′ | 7.4 | 51/57 | 1 | 3/4 | 3 | ||||||
| Sean ReaForward | 81′ | 7.1 | 27/32 | 1 | 2/3 | |||||||
| Ibrahim SunusiForward | 72′ | 6.8 | 1 | 0.11 | 13/19 | 3/6 | ||||||
| Kamal MillerDefender | 72′ | 6.8 | 56/66 | 0/1 | ||||||||
| Nathan-Dylan SalibaMidfielder | 45′ | 7.1 | 1 | 0.04 | 30/35 | 1 | 1/2 | |||||
| Lassi LappalainenDefender | 45′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 21/24 | 0/1 | ||||||
| Zachary Brault GuillardDefender | 18′ | 6.8 | 8/10 | 1 | 0/1 | |||||||
| Nnamdi Chinonso OfforForward | 18′ | 6.3 | 1 | 0.03 | 3/4 | 3/5 | ||||||
| Mason ToyeForward | 9′ | 6.1 | 2/3 | |||||||||
| Ilias IliadisMidfielder | 8′ | 6.8 | 1/3 | 1/1 | 1 | |||||||
| Ahmed HamdiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Jules-Anthony VilsaintForward | — | — | ||||||||||
| Logan KettererGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Rida ZouhirMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 3-4-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- ოთხ 22 ივლნეშვილი 1-0 მონრეალი
- შაბ 4 ოქტმონრეალი 1-1 ნეშვილი
- შაბ 22 მარნეშვილი 3-0 მონრეალი
- შაბ 25 მაისიმონრეალი 0-0 ნეშვილი
- შაბ 4 მაისინეშვილი 4-1 მონრეალი
- ოთხ 21 ივნმონრეალი 1-0 ნეშვილი
- ოთხ 18 მაისინეშვილი 2-1 მონრეალი
- შაბ 11 სექმონრეალი 0-1 ნეშვილი
- შაბ 26 ივნნეშვილი 1-1 მონრეალი
- შაბ 24 აპრნეშვილი 2-2 მონრეალი