მონცა — ატალანტა — სერია A
სერია Aსეზონი 22/23
ორშ 5 სექ··ტური 5·ატალანტა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები9
- 1ბარათები1
- 10დარტყმები13
- 3კარში დარტყმები6
- 9ჯარიმები10
- 18აუტები25
- 0თამაშგარეები1
- 5კარიდან დარტყმები10
- 5მოგერიებები3
- 16ვარდნები14
- 13ჩაჭრები14
- 8დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონცა | მაჩვენებელი | ატალანტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 9 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 10 | Total shots | 13 |
| 3 | Shots on target | 6 |
| 9 | Fouls | 10 |
| 18 | Throw-ins | 25 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 10 |
| 5 | Goalkeeper saves | 3 |
| 16 | Tackles | 14 |
| 13 | Interceptions | 14 |
| 8 | Dribbles | 6 |
| 60 | Ball possession | 40 |
| 1.19 | Expected goals (xG) | 1.95 |
| 9 | Free kicks | 9 |
| 1 | Big chances | 3 |
| 456 | Accurate passes | 286 |
| 557 | Passes | 366 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 5 | Shots outside box | 4 |
| 5 | Shots inside box | 9 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 6 | Shots off target | 7 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 2 |
| 1 | Big chances missed | 2 |
| პასები | ||
| 53 | Final third entries | 58 |
| 18 | Throw-ins | 25 |
| 2 | Accurate crosses | 4 |
| 19 | Accurate long balls | 32 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 33% | Ground duels (%) | 29% |
| 8 | Dribbles | 6 |
| 16% | Aerial duels (%) | 10% |
| 56% | Duels won (%) | 44% |
| 3 | Dispossessed | 8 |
| დაცვა | ||
| 15 | Clearances | 16 |
| 9% | Tackles won (%) | 7% |
| 13 | Interceptions | 14 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Saves | 3 |
| 5 | Goal kicks | 10 |
| -0.11 | Goals prevented | 1.37 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.1 |
| მონცა | მაჩვენებელი | ატალანტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 4 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 6 | Total shots | 3 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 13 | Throw-ins | 18 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 9 | Tackles | 10 |
| 5 | Interceptions | 3 |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 56 | Ball possession | 44 |
| 0.40 | Expected goals (xG) | 0.32 |
| 3 | Free kicks | 1 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 205 | Accurate passes | 142 |
| 257 | Passes | 188 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 3 | Shots outside box | 1 |
| 3 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 27 | Final third entries | 32 |
| 13 | Throw-ins | 18 |
| 1 | Accurate crosses | 3 |
| 11 | Accurate long balls | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 14% | Ground duels (%) | 13% |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 11% | Aerial duels (%) | 6% |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 1 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 10 | Clearances | 8 |
| 4% | Tackles won (%) | 5% |
| 5 | Interceptions | 3 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.4 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.3 |
| მონცა | მაჩვენებელი | ატალანტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 10 |
| 1 | Shots on target | 5 |
| 5 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| 4 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 4 |
| 8 | Interceptions | 11 |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 63 | Ball possession | 37 |
| 0.80 | Expected goals (xG) | 1.63 |
| 6 | Free kicks | 8 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 251 | Accurate passes | 144 |
| 300 | Passes | 178 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| 2 | Shots inside box | 7 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 3 | Shots off target | 5 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 26 | Final third entries | 26 |
| 5 | Throw-ins | 7 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 8 | Accurate long balls | 17 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 19% | Ground duels (%) | 16% |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 5% | Aerial duels (%) | 4% |
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 2 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 5 | Clearances | 8 |
| 5% | Tackles won (%) | 2% |
| 8 | Interceptions | 11 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 1 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.2 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.8 |
შემადგენლობები
მონცა3-5-2
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მონცა10 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.58 xG
ატალანტა14 დარტყმა · 7 კარში · 2 გოლი · 2.18 xG
მონცა6 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.39 xG
ატალანტა3 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.31 xG
მონცა4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.19 xG
ატალანტა11 დარტყმა · 6 კარში · 2 გოლი · 1.87 xG
- მონცა
- ატალანტა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონცა15 შეფასებული
ატალანტა15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 29/43 | 1/1 | 5 | |||||||
| Nicolò RovellaMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.02 | 77/84 | 1 | 5/8 | 1 | ||||
| Carlos AugustoDefender | 90′ | 6.8 | 2 | 0.10 | 24/32 | 5/7 | 1 | |||||
| Pablo MaríDefender | 90′ | 6.6 | 32/40 | 1/4 | ||||||||
| 32Matteo PessinaMidfielder | 90′ | 6.6 | 44/55 | 2 | 3/7 | 1 | ||||||
| MarlonDefender | 90′ | 6.1 | 1 | 0.61 | 59/65 | 7/9 | 1 | |||||
| 47Dany MotaForward | 87′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 20/27 | 5/14 | 3 | |||||
| Luca CaldirolaDefender | 86′ | 6.0 | 1 | 0.10 | 28/36 | 1 | 4/8 | |||||
| Stefano SensiMidfielder | 76′ | 7.7 | 1 | 0.05 | 55/61 | 1 | 5/7 | 2 | ||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 76′ | 7.1 | 31/45 | 4/5 | 2 | |||||||
| Gianluca CaprariForward | 69′ | 5.6 | 1 | 0.14 | 32/35 | 3/8 | 1 | |||||
| Andrea PetagnaForward | 21′ | 7.1 | 1 | 0.10 | 6/8 | 1/2 | 1 | |||||
| 28Andrea ColpaniMidfielder | 14′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 2/3 | 2/2 | ||||||
| Salvatore MolinaDefender | 14′ | 6.0 | 8/13 | 1/4 | 1 | |||||||
| Armando IzzoDefender | 8′ | 6.4 | 5/6 | 1/1 | 1 | |||||||
| Christian GytkjærForward | 3′ | — | 4/4 | 1 | 1/1 | 1 | ||||||
| Alessio CragnoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Andrea BarberisMidfielder | — | — | ||||||||||
| Filippo RanocchiaMidfielder | — | — | ||||||||||
| José MachínMidfielder | — | — | ||||||||||
| Luca MarroneDefender | — | — | ||||||||||
| Mattia ValotiMidfielder | — | — | ||||||||||
| 26Patrick CiurriaForward | — | — | ||||||||||
| Samuele VignatoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 6Valentin AntovDefender | — | — | ||||||||||
| Warren BondoMidfielder | — | — |
ატალანტა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafael TolóiDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 0.22 | 20/26 | 8/9 | 4 | |||||
| Juan MussoGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 12/18 | 3 | ||||||||
| Merih DemiralDefender | 90′ | 7.4 | 23/33 | 2/4 | ||||||||
| Hans HateboerDefender | 90′ | 7.1 | 37/42 | 2/7 | 1 | |||||||
| Teun KoopmeinersMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.16 | 31/43 | 3/6 | 1 | |||||
| Marten de RoonMidfielder | 90′ | 6.8 | 33/43 | 2/7 | 1 | |||||||
| Ademola LookmanForward | 88′ | 7.2 | 1 | 1 | 0.57 | 26/28 | 4 | 5/12 | 1 | |||
| 13ÉdersonMidfielder | 76′ | 7.2 | 3 | 0.16 | 14/19 | 3 | 3/6 | 2 | ||||
| Ruslan MalinovskyiForward | 71′ | 7.7 | 2 | 0.06 | 32/36 | 1 | 2/6 | 1 | ||||
| Rasmus HøjlundForward | 71′ | 7.3 | 1 | 2 | 0.55 | 10/15 | 2 | 4/9 | 1 | |||
| Brandon SoppyDefender | 45′ | 6.8 | 2 | 0.08 | 14/17 | 2/5 | ||||||
| 77Davide ZappacostaDefender | 45′ | 6.1 | 10/14 | 2/5 | 1 | |||||||
| 42Giorgio ScalviniDefender | 19′ | 6.8 | 1 | 0.08 | 4/10 | 2/5 | 1 | |||||
| 8Mario PašalićMidfielder | 19′ | 6.3 | 9/10 | 1/4 | ||||||||
| Joakim MæhleDefender | 14′ | 6.8 | 8/9 | 2 | 0/1 | |||||||
| Jérémie BogaForward | 2′ | — | 3/3 | 1/2 | ||||||||
| Caleb OkoliDefender | — | — | ||||||||||
| 31Francesco RossiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 57Marco SportielloGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Matteo RuggeriDefender | — | — | ||||||||||
| Nadir ZorteaDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 5-3-2
- სტუმრის სქემა
- 4-2-3-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.