გიმარაეში — კასა პია — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 24/25
შაბ 1 მარ··ტური 24·გიმარაეში მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები2
- 5ბარათები6
- 18დარტყმები10
- 6კარში დარტყმები2
- 9ჯარიმები18
- 22აუტები13
- 6თამაშგარეები0
- 6კარიდან დარტყმები11
- 2მოგერიებები5
- 11ვარდნები15
- 6ჩაჭრები11
- 7დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | კასა პია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 2 |
| 5 | Yellow cards | 6 |
| 18 | Total shots | 10 |
| 6 | Shots on target | 2 |
| 9 | Fouls | 18 |
| 22 | Throw-ins | 13 |
| 6 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 11 |
| 2 | Goalkeeper saves | 5 |
| 11 | Tackles | 15 |
| 6 | Interceptions | 11 |
| 7 | Dribbles | 6 |
| 64 | Ball possession | 36 |
| 1.88 | Expected goals (xG) | 0.57 |
| 3 | Big chances | 1 |
| 18 | Free kicks | 9 |
| 467 | Accurate passes | 222 |
| 545 | Passes | 313 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Blocked shots | 3 |
| 9 | Shots inside box | 7 |
| 9 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 8 | Shots off target | 5 |
| შეტევა | ||
| 8 | Fouled in final third | 2 |
| 2 | Big chances missed | 1 |
| 6 | Offsides | 0 |
| 27 | Touches in penalty area | 15 |
| პასები | ||
| 39 | Accurate long balls | 20 |
| 22 | Throw-ins | 13 |
| 74 | Final third entries | 51 |
| 10 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 7 | Dispossessed | 3 |
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 35% | Ground duels (%) | 28% |
| 15% | Aerial duels (%) | 13% |
| 7 | Dribbles | 6 |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 10% |
| 31 | Clearances | 28 |
| 53 | Ball recoveries | 50 |
| 6 | Interceptions | 11 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0.06 | Goals prevented | 1.55 |
| 6 | Goal kicks | 11 |
| 2 | Saves | 5 |
| 0 | High claims | 3 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.6 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | კასა პია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 0 |
| 3 | Yellow cards | 1 |
| 9 | Total shots | 3 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 13 | Throw-ins | 4 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 7 | Tackles | 8 |
| 3 | Interceptions | 5 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 67 | Ball possession | 33 |
| 0.42 | Expected goals (xG) | 0.22 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 5 | Free kicks | 5 |
| 291 | Accurate passes | 123 |
| 323 | Passes | 165 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots inside box | 2 |
| 7 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 5 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 24 | Accurate long balls | 9 |
| 13 | Throw-ins | 4 |
| 45 | Final third entries | 24 |
| 2 | Accurate crosses | 0 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dispossessed | 2 |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 16% | Ground duels (%) | 15% |
| 4% | Aerial duels (%) | 9% |
| 5 | Dribbles | 3 |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 6% |
| 9 | Clearances | 18 |
| 23 | Ball recoveries | 26 |
| 3 | Interceptions | 5 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Saves | 2 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | კასა პია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 5 |
| 9 | Total shots | 7 |
| 4 | Shots on target | 1 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| 5 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 4 | Tackles | 7 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 60 | Ball possession | 40 |
| 1.45 | Expected goals (xG) | 0.35 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 13 | Free kicks | 4 |
| 176 | Accurate passes | 99 |
| 222 | Passes | 148 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Blocked shots | 3 |
| 7 | Shots inside box | 5 |
| 2 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 6 | Fouled in final third | 1 |
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 5 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 15 | Accurate long balls | 11 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| 29 | Final third entries | 27 |
| 8 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dispossessed | 1 |
| 64% | Duels won (%) | 36% |
| 19% | Ground duels (%) | 13% |
| 11% | Aerial duels (%) | 4% |
| 2 | Dribbles | 3 |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 4% |
| 22 | Clearances | 10 |
| 30 | Ball recoveries | 24 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Saves | 3 |
შემადგენლობები
გიმარაეში4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
გიმარაეში18 დარტყმა · 6 კარში · 1 გოლი · 2.12 xG
კასა პია10 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.61 xG
გიმარაეში9 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.41 xG
კასა პია3 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.23 xG
გიმარაეში9 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 1.71 xG
კასა პია7 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.38 xG
- გიმარაეში
- კასა პია
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
გიმარაეში16 შეფასებული
კასა პია16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
გიმარაეში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21Toni BorevkovićDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 0.12 | 55/56 | 5/10 | ||||||
| Tomás HändelMidfielder | 90′ | 7.7 | 54/58 | 2 | 3/6 | 2 | ||||||
| Bruno VarelaGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 26/33 | 2 | ||||||||
| Mikel VillanuevaDefender | 90′ | 7.4 | 63/67 | 1 | 7/10 | |||||||
| 13João MendesDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 50/65 | 1 | 2/7 | |||||
| Nélson OliveiraForward | 90′ | 6.3 | 3 | 0.30 | 21/26 | 1 | 3/8 | |||||
| João MendesMidfielder | 89′ | 7.9 | 2 | 0.11 | 41/47 | 2 | 7/13 | 3 | ||||
| Tiago SilvaMidfielder | 69′ | 7.7 | 1 | 0.18 | 56/64 | 3 | 4/6 | 1 | ||||
| 2Miguel MagaDefender | 69′ | 6.7 | 2 | 0.08 | 25/30 | 3/3 | 1 | |||||
| Úmaro EmbalóForward | 45′ | 7.2 | 1 | 1 | 0.89 | 10/15 | 3/4 | 1 | ||||
| 18Telmo ArcanjoForward | 45′ | 7.1 | 18/21 | 3/6 | 1 | |||||||
| Nuno SantosMidfielder | 45′ | 6.7 | 2 | 0.04 | 18/24 | 1 | 3/4 | |||||
| Vando FélixForward | 45′ | 6.7 | 4 | 0.15 | 16/20 | 4/9 | 1 | |||||
| 20SamuMidfielder | 21′ | 7.4 | 1 | 0.21 | 6/9 | 1 | 2/4 | 1 | ||||
| Hevertton SantosDefender | 21′ | 7.1 | 5/7 | 1/1 | ||||||||
| Filipe RelvasDefender | 12′ | 6.3 | 3/3 | |||||||||
| 16Beni MukendiMidfielder | — | — | ||||||||||
| CharlesGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Dieu-Merci MichelForward | — | — | ||||||||||
| 4Óscar RivasDefender | — | — |
კასა პია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Patrick SequeiraGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 21/32 | 2/2 | 5 | |||||||
| Gaizka LarrazabalDefender | 90′ | 7.4 | 2 | 0.14 | 25/37 | 1 | 6/8 | 3 | ||||
| 6José FonteDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.03 | 27/29 | 6/8 | 2 | |||||
| Leonardo LeloDefender | 90′ | 6.8 | 21/31 | 1 | 0/2 | |||||||
| Duplexe TchambaDefender | 90′ | 6.4 | 27/39 | 3/6 | 2 | |||||||
| Andrian KraevMidfielder | 90′ | 6.1 | 1 | 0.02 | 19/26 | 5/11 | 1 | |||||
| 4João GoulartDefender | 89′ | 6.1 | 18/25 | 2/9 | 2 | |||||||
| 29Jérémy LivolantForward | 75′ | 7.1 | 8/13 | 5/7 | ||||||||
| Max SvenssonForward | 62′ | 7.1 | 10/15 | 1 | 2/10 | 1 | ||||||
| Henrique PereiraForward | 62′ | 6.8 | 1 | 0.05 | 9/12 | 1 | 1/5 | 1 | ||||
| PabloMidfielder | 62′ | 6.7 | 2 | 0.10 | 19/25 | 1 | 5/7 | 1 | ||||
| CauêForward | 28′ | 6.6 | 3/6 | 0/6 | ||||||||
| Miguel SousaMidfielder | 28′ | 6.4 | 2 | 0.19 | 6/8 | 2/5 | 1 | |||||
| Rafael BritoMidfielder | 28′ | 6.1 | 5/9 | 0/3 | ||||||||
| Oluwakorede OsundinaForward | 15′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 2/4 | 1 | 2/2 | 1 | ||||
| Iyad MohamedMidfielder | 8′ | 6.3 | 2/2 | |||||||||
| 18André GeraldesDefender | — | — | ||||||||||
| 22Daniel AzevedoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Ruben KluivertDefender | — | — | ||||||||||
| Tiago DiasForward | — | — |