გალათასარაი — გაზიანთეფი — სუპერ ლიგა
სუპერ ლიგასეზონი 23/24
ორშ 29 იან··ტური 23·გალათასარაი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 13კუთხურები2
- 1ბარათები5
- 33დარტყმები6
- 9კარში დარტყმები4
- 7ჯარიმები10
- 24აუტები12
- 5თამაშგარეები0
- 5კარიდან დარტყმები17
- 3მოგერიებები6
- 17ვარდნები18
- 8ჩაჭრები15
- 8დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| გალათასარაი | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 13 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 5 |
| 33 | Total shots | 6 |
| 9 | Shots on target | 4 |
| 7 | Fouls | 10 |
| 24 | Throw-ins | 12 |
| 5 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 17 |
| 3 | Goalkeeper saves | 6 |
| 17 | Tackles | 18 |
| 8 | Interceptions | 15 |
| 8 | Dribbles | 6 |
| 76 | Ball possession | 24 |
| 3.18 | Expected goals (xG) | 0.51 |
| 9 | Free kicks | 7 |
| 617 | Passes | 206 |
| 8 | Big chances | 1 |
| 512 | Accurate passes | 104 |
| დარტყმები | ||
| 12 | Shots off target | 2 |
| 24 | Shots inside box | 4 |
| 12 | Blocked shots | 0 |
| 9 | Shots outside box | 2 |
| 5 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 4 | Fouled in final third | 1 |
| 5 | Offsides | 0 |
| 8 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 34 | Accurate long balls | 15 |
| 24 | Throw-ins | 12 |
| 12 | Accurate crosses | 3 |
| 83 | Final third entries | 30 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 8 | Dribbles | 6 |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 33% | Ground duels (%) | 31% |
| 12 | Dispossessed | 11 |
| 25% | Aerial duels (%) | 25% |
| დაცვა | ||
| 11% | Tackles won (%) | 11% |
| 63 | Ball recoveries | 54 |
| 3 | Clearances | 65 |
| 8 | Interceptions | 15 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 6 |
| 0.31 | Goals prevented | 0.12 |
| 5 | Goal kicks | 17 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 3.4 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| გალათასარაი | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 13 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 12 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 8 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 9 | Tackles | 9 |
| 7 | Interceptions | 8 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 76 | Ball possession | 24 |
| 1.18 | Expected goals (xG) | 0.48 |
| 7 | Free kicks | 4 |
| 302 | Passes | 99 |
| 3 | Big chances | 1 |
| 253 | Accurate passes | 50 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 1 |
| 10 | Shots inside box | 4 |
| 5 | Blocked shots | 0 |
| 3 | Shots outside box | 0 |
| 2 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 4 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 17 | Accurate long balls | 7 |
| 12 | Throw-ins | 8 |
| 8 | Accurate crosses | 3 |
| 43 | Final third entries | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 4 |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 17% | Ground duels (%) | 17% |
| 7 | Dispossessed | 6 |
| 9% | Aerial duels (%) | 15% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 6% |
| 27 | Ball recoveries | 26 |
| 1 | Clearances | 24 |
| 7 | Interceptions | 8 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 2 | Goal kicks | 8 |
| გალათასარაი | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 20 | Total shots | 2 |
| 7 | Shots on target | 1 |
| 12 | Throw-ins | 4 |
| 4 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 9 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 8 | Tackles | 9 |
| 1 | Interceptions | 7 |
| 6 | Dribbles | 2 |
| 76 | Ball possession | 24 |
| 2.00 | Expected goals (xG) | 0.03 |
| 2 | Free kicks | 3 |
| 315 | Passes | 107 |
| 5 | Big chances | 0 |
| 259 | Accurate passes | 54 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 1 |
| 14 | Shots inside box | 0 |
| 7 | Blocked shots | 0 |
| 6 | Shots outside box | 2 |
| 3 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 4 | Offsides | 0 |
| 5 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 17 | Accurate long balls | 8 |
| 12 | Throw-ins | 4 |
| 4 | Accurate crosses | 0 |
| 40 | Final third entries | 17 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dribbles | 2 |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 16% | Ground duels (%) | 14% |
| 5 | Dispossessed | 5 |
| 16% | Aerial duels (%) | 10% |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 5% |
| 36 | Ball recoveries | 28 |
| 2 | Clearances | 41 |
| 1 | Interceptions | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 4 |
| 3 | Goal kicks | 9 |
შემადგენლობები
გალათასარაი4-2-3-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
გალათასარაი16 შეფასებული
გაზიანთეფი13 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
გალათასარაი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34Lucas TorreiraMidfielder | 90′ | 7.9 | 2 | 0.17 | 100/107 | 2 | 5/10 | 2 | ||||
| 53Barış Alper YılmazForward | 90′ | 7.7 | 1 | 2 | 0.08 | 31/37 | 2 | 3/13 | ||||
| 23Kaan AyhanDefender | 90′ | 7.4 | 57/67 | 1 | 5/10 | |||||||
| Fernando MusleraGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 19/21 | 3 | ||||||||
| Mauro IcardiForward | 90′ | 7.4 | 7 | 0.66 | 14/19 | 2 | 3/8 | |||||
| Victor NelssonDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.08 | 58/74 | 1 | 10/15 | |||||
| 6Davinson SánchezDefender | 86′ | 6.6 | 2 | 0.07 | 54/67 | 7/12 | 3 | |||||
| Dries MertensMidfielder | 81′ | 8.5 | 5 | 0.33 | 46/56 | 5 | 7/10 | 2 | ||||
| Berkan KutluDefender | 71′ | 7.7 | 41/45 | 5 | 2/4 | |||||||
| Kerem AktürkoğluForward | 71′ | 6.4 | 5 | 0.33 | 22/39 | 4/9 | 4 | |||||
| Wilfried ZahaForward | 45′ | 7.3 | 1 | 3 | 0.30 | 22/27 | 2 | 6/9 | 3 | |||
| Kerem DemirbayMidfielder | 45′ | 7.1 | 1 | 0.10 | 30/37 | 1 | 3/7 | 2 | ||||
| Halil DervişoğluForward | 19′ | 6.6 | 1 | 3 | 0.66 | 3/4 | 1 | 1/3 | ||||
| TetêForward | 19′ | 6.3 | 1 | 0.22 | 4/4 | 1/1 | ||||||
| 5Eyüp AydınMidfielder | 10′ | 6.8 | 5/6 | 1/1 | 1 | |||||||
| Tanguy NdombéléMidfielder | 9′ | 6.8 | 1 | 0.06 | 6/7 | 2 | 0/2 | |||||
| Ali Turap BülbülDefender | — | — | ||||||||||
| Ali YeşilyurtDefender | — | — | ||||||||||
| Baran DemiroğluForward | — | — | ||||||||||
| 19Günay GüvençGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 88Kazımcan KarataşDefender | — | — |
გაზიანთეფი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4Arda KızıldağDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 1 | 0.27 | 5/12 | 4/7 | 2 | ||||
| Papy DjilobodjiDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 2/3 | 1 | 3/3 | ||||||
| Furkan SoyalpMidfielder | 90′ | 7.4 | 15/26 | 1 | 12/20 | 3 | ||||||
| Marko JevtovićMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 14/20 | 7/9 | 2 | |||||
| Lazar MarkovićForward | 90′ | 7.4 | 2 | 0.07 | 16/22 | 2/6 | 1 | |||||
| Ertuğrul ErsoyDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 0.04 | 6/15 | 7/9 | 3 | |||||
| Florin NițăGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 7/37 | 1/2 | 6 | |||||||
| 18Deian SorescuDefender | 90′ | 6.3 | 11/17 | 1 | 4/7 | 4 | ||||||
| Salem M'BakataDefender | 90′ | 6.3 | 11/16 | 3/4 | ||||||||
| 44Alexandru MaximMidfielder | 86′ | 6.3 | 10/19 | 1 | 3/11 | 1 | ||||||
| Denis DrăguşForward | 73′ | 6.0 | 1 | 0.09 | 6/14 | 1 | 5/26 | 1 | ||||
| İlker KarakaşForward | 17′ | 6.4 | 0/4 | 5/9 | 1 | |||||||
| Janio BikelMidfielder | 10′ | 6.6 | 1/1 | 0/1 | ||||||||
| Bahadır GölgeliMidfielder | — | — | ||||||||||
| Batuhan ŞenGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Burak BozanGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Júnior MoraisMidfielder | — | — | ||||||||||
| Luka StankovskiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mehmet KuzucuForward | — | — | ||||||||||
| 11Mirza CihanMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 3-5-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- შაბ 17 იანგალათასარაი 1-1 გაზიანთეფი
- პარ 8 აგვგაზიანთეფი 0-3 გალათასარაი
- ორშ 3 თებგაზიანთეფი 0-1 გალათასარაი
- სამ 17 სექგალათასარაი 3-1 გაზიანთეფი
- შაბ 2 სექგაზიანთეფი 0-3 გალათასარაი
- ორშ 5 სექგალათასარაი 2-1 გაზიანთეფი
- კვი 20 მარგაზიანთეფი 3-1 გალათასარაი
- კვი 31 ოქტგალათასარაი 2-0 გაზიანთეფი
- პარ 29 იანგაზიანთეფი 1-2 გალათასარაი
- შაბ 12 სექგალათასარაი 3-1 გაზიანთეფი