ალმერე — ვალვაიკი — ერედივიზიონი
ერედივიზიონისეზონი 24/25
კვი 2 თებ··ტური 21·ვალვაიკი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები10
- 0ბარათები2
- 15დარტყმები27
- 5კარში დარტყმები12
- 6ჯარიმები9
- 22აუტები16
- 0თამაშგარეები1
- 8კარიდან დარტყმები7
- 9მოგერიებები4
- 18ვარდნები20
- 10ჩაჭრები5
- 7დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ალმერე | მაჩვენებელი | ვალვაიკი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 10 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 15 | Total shots | 27 |
| 5 | Shots on target | 12 |
| 6 | Fouls | 9 |
| 22 | Throw-ins | 16 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 8 | Goal kicks | 7 |
| 9 | Goalkeeper saves | 4 |
| 18 | Tackles | 20 |
| 10 | Interceptions | 5 |
| 7 | Dribbles | 7 |
| 32 | Ball possession | 68 |
| 1.51 | Expected goals (xG) | 2.32 |
| 246 | Passes | 516 |
| 1 | Big chances | 5 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 9 | Free kicks | 6 |
| 166 | Accurate passes | 435 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots outside box | 12 |
| 1 | Hit woodwork | 1 |
| 10 | Shots inside box | 15 |
| 8 | Shots off target | 8 |
| 2 | Blocked shots | 7 |
| შეტევა | ||
| 26 | Touches in penalty area | 45 |
| 4 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Big chances missed | 4 |
| პასები | ||
| 15 | Accurate long balls | 19 |
| 5 | Accurate crosses | 10 |
| 22 | Throw-ins | 16 |
| 49 | Final third entries | 48 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 15% | Aerial duels (%) | 22% |
| 7 | Dribbles | 7 |
| 10 | Dispossessed | 7 |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 34% | Ground duels (%) | 32% |
| დაცვა | ||
| 10 | Interceptions | 5 |
| 9% | Tackles won (%) | 12% |
| 39 | Clearances | 35 |
| 48 | Ball recoveries | 55 |
| მეკარის თამაში | ||
| 9 | Saves | 4 |
| 8 | Goal kicks | 7 |
| 2 | High claims | 0 |
| -1.35 | Goals prevented | 0.68 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.3 |
| ალმერე | მაჩვენებელი | ვალვაიკი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 13 | Total shots | 8 |
| 5 | Shots on target | 3 |
| 13 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 6 |
| 3 | Goalkeeper saves | 4 |
| 13 | Tackles | 15 |
| 8 | Interceptions | 5 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 38 | Ball possession | 62 |
| 1.43 | Expected goals (xG) | 0.84 |
| 162 | Passes | 269 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 4 | Free kicks | 2 |
| 120 | Accurate passes | 221 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 9 | Shots inside box | 5 |
| 6 | Shots off target | 2 |
| 2 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 8 | Accurate long balls | 10 |
| 3 | Accurate crosses | 6 |
| 13 | Throw-ins | 7 |
| 23 | Final third entries | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 9% | Aerial duels (%) | 13% |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 8 | Dispossessed | 6 |
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 21% | Ground duels (%) | 21% |
| დაცვა | ||
| 8 | Interceptions | 5 |
| 7% | Tackles won (%) | 7% |
| 9 | Clearances | 26 |
| 31 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 4 |
| 2 | Goal kicks | 6 |
| ალმერე | მაჩვენებელი | ვალვაიკი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 8 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 2 | Total shots | 19 |
| 0 | Shots on target | 9 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 1 |
| 6 | Goalkeeper saves | 0 |
| 5 | Tackles | 5 |
| 2 | Interceptions | 0 |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 25 | Ball possession | 75 |
| 0.08 | Expected goals (xG) | 1.49 |
| 84 | Passes | 247 |
| 0 | Big chances | 4 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 5 | Free kicks | 4 |
| 46 | Accurate passes | 214 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots outside box | 9 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 1 | Shots inside box | 10 |
| 2 | Shots off target | 6 |
| 0 | Blocked shots | 4 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Big chances missed | 3 |
| პასები | ||
| 7 | Accurate long balls | 9 |
| 2 | Accurate crosses | 4 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| 26 | Final third entries | 28 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6% | Aerial duels (%) | 9% |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 2 | Dispossessed | 1 |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 13% | Ground duels (%) | 11% |
| დაცვა | ||
| 2 | Interceptions | 0 |
| 2% | Tackles won (%) | 5% |
| 30 | Clearances | 9 |
| 17 | Ball recoveries | 28 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Saves | 0 |
| 6 | Goal kicks | 1 |
შემადგენლობები
ალმერე4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ალმერე15 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 1.49 xG
ვალვაიკი28 დარტყმა · 13 კარში · 4 გოლი · 2.32 xG
ალმერე13 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 1.44 xG
ვალვაიკი8 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.91 xG
ალმერე2 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.05 xG
ვალვაიკი20 დარტყმა · 10 კარში · 4 გოლი · 1.41 xG
- ალმერე
- ვალვაიკი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ალმერე16 შეფასებული
ვალვაიკი13 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ალმერე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nordin BakkerGoalkeeper | 90′ | 8.2 | 7/25 | 1/2 | 9 | |||||||
| Hamdi AkujobiDefender | 90′ | 6.6 | 15/25 | 2 | 1/2 | 1 | ||||||
| Theo BarbetDefender | 90′ | 6.6 | 22/28 | 5/11 | 1 | |||||||
| Vasilios ZagaritisDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.03 | 20/30 | 1 | 6/8 | 1 | ||||
| Thomas RobinetMidfielder | 90′ | 6.1 | 1 | 0.05 | 19/29 | 1 | 7/18 | 3 | ||||
| Kornelius NormannForward | 79′ | 7.1 | 2 | 0.15 | 9/10 | 2 | 5/9 | 2 | ||||
| Junior KadileForward | 78′ | 7.4 | 1 | 4 | 0.79 | 7/12 | 7/16 | 4 | ||||
| 5Jochem Ritmeester van de KampMidfielder | 78′ | 6.6 | 21/24 | 1 | 3/5 | 1 | ||||||
| Thom HayeMidfielder | 62′ | 6.6 | 2 | 0.06 | 14/17 | 1 | 2/6 | 1 | ||||
| Charles-Andreas BrymForward | 51′ | 8.2 | 1 | 3 | 0.14 | 7/10 | 3 | 2/6 | 1 | |||
| 3Joey JacobsDefender | 46′ | 5.6 | 1 | 0.18 | 8/11 | 3/6 | 1 | |||||
| Marvin MartinsDefender | 39′ | 6.3 | 4/5 | 3/4 | ||||||||
| 4James LawrenceDefender | 28′ | 6.3 | 7/9 | 1/3 | ||||||||
| Anas TahiriMidfielder | 12′ | 6.3 | 4/6 | 1 | 1/1 | 1 | ||||||
| Ruben ProvidenceForward | 12′ | 6.1 | 1/1 | 0/1 | ||||||||
| Baptiste GuillaumeForward | 11′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 0/3 | 1/4 | ||||||
| Adi NalićMidfielder | — | — | ||||||||||
| Alex BalboaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ali JasimMidfielder | — | — | ||||||||||
| Damil DankerluiDefender | — | — | ||||||||||
| 30Joel Van der WiltGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jonas WendlingerGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Tim ReceveurMidfielder | — | — |
ვალვაიკი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohamed IhattarenMidfielder | 90′ | 9.3 | 1 | 9 | 0.33 | 36/44 | 5 | 3/9 | 1 | |||
| Yassin OukiliMidfielder | 90′ | 8.2 | 1 | 1 | 3 | 0.28 | 36/44 | 1 | 4/8 | 1 | ||
| 5Juan Familia-CastilloDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 0.02 | 38/42 | 2 | 5/8 | 3 | ||||
| Oskar ZawadaForward | 90′ | 7.3 | 1 | 7 | 1.28 | 15/23 | 8/14 | |||||
| 33Faissal Al MazyaniDefender | 90′ | 7.2 | 2 | 0.04 | 66/78 | 1 | 8/13 | 5 | ||||
| 22Tim van de LooMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 33/41 | 11/17 | 5 | |||||
| Jeroen HouwenGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 22/32 | 4 | ||||||||
| 4Liam Van GelderenDefender | 90′ | 6.7 | 55/60 | 1 | 4/7 | 1 | ||||||
| Julian LelieveldDefender | 90′ | 6.6 | 64/73 | 1 | 4/7 | 1 | ||||||
| Richonell MargaretForward | 87′ | 7.1 | 1 | 2 | 0.14 | 22/26 | 4 | 5/10 | ||||
| Kevin FelidaMidfielder | 65′ | 6.3 | 34/39 | 2 | 2/6 | 2 | ||||||
| Richard van der VenneMidfielder | 25′ | 6.7 | 2 | 0.10 | 8/9 | 1 | 0/2 | |||||
| 29Michiel KramerForward | 8′ | 6.8 | 2/2 | 0/1 | ||||||||
| Aaron MeijersDefender | — | — | ||||||||||
| Alexander JakobsenMidfielder | — | — | ||||||||||
| Chris LokesaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Godfried RoemeratoeMidfielder | — | — | ||||||||||
| Joey KestingGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 31Luuk VogelsGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Patrick VroeghMidfielder | — | — | ||||||||||
| Redouan El YaakoubiDefender | — | — | ||||||||||
| Silvester van der WaterForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-3-1-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.