ვესტ ჰემი — სტიაუა — კონფერენს ლიგა
კონფერენს ლიგასეზონი 22/23
ხუთ 8 სექ··ტური 1·ჯგუფი B·ვესტ ჰემი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 10კუთხურები2
- 3ბარათები3
- 21დარტყმები9
- 7კარში დარტყმები4
- 11ჯარიმები12
- 24აუტები16
- 2თამაშგარეები0
- 2კარიდან დარტყმები11
- 3მოგერიებები4
- 14ვარდნები26
- 8ჩაჭრები13
- 11დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ვესტ ჰემი | მაჩვენებელი | სტიაუა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 10 | Corner kicks | 2 |
| 3 | Yellow cards | 3 |
| 21 | Total shots | 9 |
| 7 | Shots on target | 4 |
| 11 | Fouls | 12 |
| 24 | Throw-ins | 16 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 11 |
| 3 | Goalkeeper saves | 4 |
| 14 | Tackles | 26 |
| 8 | Interceptions | 13 |
| 11 | Dribbles | 4 |
| 66 | Ball possession | 34 |
| 2.53 | Expected goals (xG) | 1.25 |
| 543 | Passes | 285 |
| 11 | Free kicks | 10 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 458 | Accurate passes | 206 |
| დარტყმები | ||
| 14 | Shots inside box | 8 |
| 6 | Blocked shots | 3 |
| 7 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 8 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 4 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 4 |
| 67 | Final third entries | 39 |
| 24 | Throw-ins | 16 |
| 23 | Accurate long balls | 26 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 11 | Dribbles | 4 |
| 35% | Ground duels (%) | 40% |
| 12 | Dispossessed | 11 |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 10% | Aerial duels (%) | 14% |
| დაცვა | ||
| 8 | Interceptions | 13 |
| 9% | Tackles won (%) | 18% |
| 12 | Clearances | 30 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 4 |
| 2 | Goal kicks | 11 |
| 0.67 | Goals prevented | -0.36 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.3 |
| ვესტ ჰემი | მაჩვენებელი | სტიაუა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 11 | Total shots | 4 |
| 0 | Shots on target | 3 |
| 12 | Throw-ins | 7 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 2 | Goalkeeper saves | 0 |
| 8 | Tackles | 16 |
| 4 | Interceptions | 6 |
| 5 | Dribbles | 2 |
| 73 | Ball possession | 27 |
| 0.69 | Expected goals (xG) | 1.02 |
| 317 | Passes | 121 |
| 3 | Free kicks | 5 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 278 | Accurate passes | 84 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots inside box | 4 |
| 5 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 6 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 3 |
| 34 | Final third entries | 16 |
| 12 | Throw-ins | 7 |
| 14 | Accurate long balls | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dribbles | 2 |
| 16% | Ground duels (%) | 23% |
| 7 | Dispossessed | 7 |
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 6% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 6 |
| 5% | Tackles won (%) | 11% |
| 4 | Clearances | 18 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 0 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| ვესტ ჰემი | მაჩვენებელი | სტიაუა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 3 |
| 10 | Total shots | 5 |
| 7 | Shots on target | 1 |
| 12 | Throw-ins | 9 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 6 | Tackles | 10 |
| 4 | Interceptions | 7 |
| 6 | Dribbles | 2 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 1.84 | Expected goals (xG) | 0.23 |
| 226 | Passes | 164 |
| 8 | Free kicks | 5 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 180 | Accurate passes | 122 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots inside box | 4 |
| 1 | Blocked shots | 3 |
| 3 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 0 | Accurate crosses | 1 |
| 33 | Final third entries | 23 |
| 12 | Throw-ins | 9 |
| 9 | Accurate long balls | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dribbles | 2 |
| 19% | Ground duels (%) | 17% |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 4% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 7 |
| 4% | Tackles won (%) | 7% |
| 8 | Clearances | 12 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 4 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
ვესტ ჰემი4-3-3
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ვესტ ჰემი15 შეფასებული
სტიაუა14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ვესტ ჰემი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Declan RiceMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 76/87 | 2 | 3/6 | 1 | ||||
| EmersonDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.29 | 44/58 | 1 | 7/13 | 3 | |||
| Flynn DownesMidfielder | 90′ | 7.1 | 58/64 | 3 | 6/8 | 3 | ||||||
| Vladimír CoufalDefender | 90′ | 6.8 | 50/63 | 3/5 | ||||||||
| 23Alphonse AréolaGoalkeeper | 90′ | 6.4 | 11/14 | 3 | ||||||||
| Thilo KehrerDefender | 90′ | 6.4 | 56/61 | 3/8 | 1 | |||||||
| Angelo OgbonnaDefender | 89′ | 6.6 | 50/56 | 4/9 | ||||||||
| 22Maxwel CornetForward | 68′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 14/16 | 4 | 6/11 | 3 | ||||
| Michail AntonioForward | 45′ | 8.8 | 1 | 1 | 4 | 0.54 | 6/9 | 3 | 4/6 | |||
| Manuel LanziniMidfielder | 45′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 32/34 | 2/4 | 1 | |||||
| Lucas PaquetáMidfielder | 45′ | 6.8 | 1 | 0.09 | 17/25 | 1 | 2/6 | 1 | ||||
| 20Jarrod BowenForward | 45′ | 6.7 | 1 | 1 | 0.75 | 9/13 | 2 | 2/8 | ||||
| Gianluca ScamaccaForward | 45′ | 6.4 | 5 | 0.40 | 6/7 | 1 | 1/5 | |||||
| Saïd BenrahmaForward | 45′ | 5.6 | 3 | 0.16 | 11/15 | 1/9 | 1 | |||||
| Pablo FornalsMidfielder | 22′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.11 | 15/18 | 1 | 1/1 | ||||
| Craig DawsonDefender | 1′ | — | 3/3 | |||||||||
| Conor CoventryMidfielder | — | — | ||||||||||
| Darren RandolphGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Divin MubamaForward | — | — | ||||||||||
| Freddie PottsMidfielder | — | — | ||||||||||
| Krisztián HegyiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Kurt ZoumaDefender | — | — | ||||||||||
| Regan ClaytonDefender | — | — |
სტიაუა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrei CordeaForward | 90′ | 7.4 | 1 | 4 | 0.89 | 18/25 | 1 | 5/12 | ||||
| Malcom EdjoumaMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 0.05 | 24/40 | 11/14 | 8 | |||||
| Joonas TammDefender | 90′ | 6.6 | 17/23 | 6/8 | 4 | |||||||
| 32Ștefan TârnovanuGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 13/22 | 0/1 | 4 | |||||||
| 33Risto RadunovićDefender | 90′ | 6.3 | 16/22 | 5/6 | 4 | |||||||
| 2Valentin CrețuDefender | 90′ | 6.3 | 18/24 | 5/9 | 3 | |||||||
| Florinel ComanForward | 89′ | 7.4 | 16/22 | 3 | 6/12 | 3 | ||||||
| Răzvan OaidăMidfielder | 89′ | 6.3 | 21/27 | 1 | 2/10 | 1 | ||||||
| 5Joyskim DawaDefender | 87′ | 7.1 | 17/21 | 3/5 | ||||||||
| Darius OlaruMidfielder | 70′ | 7.9 | 1 | 15/21 | 2 | 3/4 | 2 | |||||
| Andrea CompagnoForward | 70′ | 7.1 | 3 | 0.25 | 12/13 | 5/12 | ||||||
| 11David MiculescuForward | 20′ | 6.3 | 6/8 | 1/1 | ||||||||
| Octavian PopescuMidfielder | 20′ | 6.3 | 1 | 0.03 | 7/10 | 2/4 | 1 | |||||
| Denis HaruțDefender | 10′ | 6.6 | 2/3 | 0/1 | ||||||||
| Bogdan RusuForward | 1′ | — | 3/3 | |||||||||
| Eduard RadaslavescuMidfielder | 1′ | — | 0.02 | 1/1 | 1 | |||||||
| Alexandru Grigoras PanteaDefender | — | — | ||||||||||
| Andrei VladGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Ianis StoicaForward | — | — | ||||||||||
| Marco DulcaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Rachid BouhennaDefender | — | — | ||||||||||
| Radu BobocMidfielder | — | — | ||||||||||
| Sorin ȘerbanDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.