მონცა — ატალანტა — სერია A
სერია Aსეზონი 24/25
კვი 4 მაისი··ტური 35·ატალანტა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები7
- 1ბარათები2
- 14დარტყმები15
- 7კარში დარტყმები5
- 9ჯარიმები10
- 15აუტები22
- 2თამაშგარეები0
- 7კარიდან დარტყმები5
- 1მოგერიებები7
- 17ვარდნები8
- 10ჩაჭრები7
- 7დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონცა | მაჩვენებელი | ატალანტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 7 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 14 | Total shots | 15 |
| 7 | Shots on target | 5 |
| 9 | Fouls | 10 |
| 15 | Throw-ins | 22 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 7 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 7 |
| 17 | Tackles | 8 |
| 10 | Interceptions | 7 |
| 7 | Dribbles | 6 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 0.81 | Expected goals (xG) | 2.47 |
| 477 | Passes | 439 |
| 1 | Big chances | 6 |
| 409 | Accurate passes | 374 |
| 10 | Free kicks | 9 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots off target | 6 |
| 9 | Shots inside box | 15 |
| 0 | Blocked shots | 4 |
| 5 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 14 | Touches in penalty area | 47 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 1 | Big chances missed | 3 |
| პასები | ||
| 15 | Throw-ins | 22 |
| 3 | Accurate crosses | 5 |
| 18 | Accurate long balls | 30 |
| 44 | Final third entries | 66 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 31% | Ground duels (%) | 22% |
| 7 | Dribbles | 6 |
| 4 | Dispossessed | 9 |
| 14% | Aerial duels (%) | 12% |
| დაცვა | ||
| 8% | Tackles won (%) | 3% |
| 10 | Interceptions | 7 |
| 38 | Ball recoveries | 45 |
| 28 | Clearances | 17 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | High claims | 1 |
| 1 | Saves | 7 |
| 7 | Goal kicks | 5 |
| -1.05 | Goals prevented | 1.17 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.5 |
| მონცა | მაჩვენებელი | ატალანტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 8 | Total shots | 5 |
| 3 | Shots on target | 2 |
| 6 | Throw-ins | 12 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 8 | Tackles | 3 |
| 6 | Interceptions | 2 |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 0.35 | Expected goals (xG) | 0.89 |
| 254 | Passes | 232 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 217 | Accurate passes | 194 |
| 6 | Free kicks | 6 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 2 |
| 4 | Shots inside box | 5 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 6 | Throw-ins | 12 |
| 0 | Accurate crosses | 1 |
| 12 | Accurate long balls | 15 |
| 30 | Final third entries | 40 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 17% | Ground duels (%) | 11% |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 1 | Dispossessed | 4 |
| 5% | Aerial duels (%) | 7% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 1% |
| 6 | Interceptions | 2 |
| 22 | Ball recoveries | 24 |
| 11 | Clearances | 11 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| მონცა | მაჩვენებელი | ატალანტა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 6 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 6 | Total shots | 10 |
| 4 | Shots on target | 3 |
| 9 | Throw-ins | 10 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 1 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 9 | Tackles | 5 |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 0.47 | Expected goals (xG) | 1.58 |
| 223 | Passes | 207 |
| 1 | Big chances | 5 |
| 192 | Accurate passes | 180 |
| 4 | Free kicks | 3 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 4 |
| 5 | Shots inside box | 10 |
| 0 | Blocked shots | 3 |
| 1 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Big chances missed | 3 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 10 |
| 3 | Accurate crosses | 4 |
| 6 | Accurate long balls | 15 |
| 14 | Final third entries | 26 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 59% | Duels won (%) | 41% |
| 14% | Ground duels (%) | 11% |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 3 | Dispossessed | 5 |
| 9% | Aerial duels (%) | 5% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 2% |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 16 | Ball recoveries | 21 |
| 17 | Clearances | 6 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 4 |
| 3 | Goal kicks | 1 |
შემადგენლობები
მონცა3-5-1-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მონცა14 დარტყმა · 7 კარში · 0 გოლი · 0.83 xG
ატალანტა15 დარტყმა · 5 კარში · 4 გოლი · 2.48 xG
მონცა8 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.35 xG
ატალანტა5 დარტყმა · 2 კარში · 2 გოლი · 0.87 xG
მონცა6 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.48 xG
ატალანტა10 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 1.61 xG
- მონცა
- ატალანტა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონცა16 შეფასებული
ატალანტა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47Dany MotaForward | 90′ | 7.4 | 1 | 0.10 | 16/25 | 1 | 11/18 | |||||
| Jean-Daniel Akpa AkproMidfielder | 90′ | 7.2 | 2 | 0.09 | 25/29 | 10/11 | 5 | |||||
| Alessandro BiancoMidfielder | 90′ | 7.1 | 64/70 | 2 | 5/6 | 2 | ||||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 90′ | 7.1 | 2 | 0.11 | 34/40 | 2 | 1/3 | |||||
| Tomás PalaciosDefender | 90′ | 6.1 | 38/45 | 6/9 | 4 | |||||||
| Semuel PizzignaccoGoalkeeper | 90′ | 6.0 | 46/57 | 1 | ||||||||
| Georgios KyriakopoulosDefender | 76′ | 7.4 | 3 | 0.11 | 24/25 | 1 | 0/1 | |||||
| Arvid BrorssonDefender | 74′ | 6.1 | 31/34 | 2/7 | 2 | |||||||
| Gianluca CaprariForward | 71′ | 6.7 | 3 | 0.11 | 29/36 | 1 | 2/3 | |||||
| Stefan LekovićDefender | 45′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 24/28 | 3/6 | 1 | |||||
| 11Omari ForsonMidfielder | 45′ | 6.3 | 1 | 0.14 | 14/17 | 3 | 0/3 | |||||
| Gaetano CastrovilliMidfielder | 45′ | 6.1 | 12/17 | 1 | 0/2 | |||||||
| Pedro PereiraDefender | 45′ | 6.0 | 25/25 | 1 | 3/6 | 2 | ||||||
| Samuele VignatoForward | 19′ | 6.8 | 1 | 0.11 | 13/13 | 0/2 | ||||||
| Luca CaldirolaDefender | 16′ | 6.1 | 10/11 | 1/1 | ||||||||
| 26Patrick CiurriaForward | 14′ | 6.8 | 4/5 | 1/1 | 1 | |||||||
| Andrea MazzaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Andrea PetagnaForward | — | — | ||||||||||
| Andrea VailatiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Danilo D'AmbrosioDefender | — | — | ||||||||||
| Kacper UrbańskiMidfielder | — | — | ||||||||||
| 70Kevin MartinsForward | — | — | ||||||||||
| 21Leonardo ColomboMidfielder | — | — | ||||||||||
| Stefano SensiMidfielder | — | — |
ატალანტა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29Marco CarnesecchiGoalkeeper | 90′ | 8.7 | 21/23 | 7 | ||||||||
| 13ÉdersonMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.42 | 51/55 | 2/3 | 2 | |||||
| 4Isak HienDefender | 90′ | 7.1 | 2 | 0.15 | 23/26 | 7/16 | ||||||
| 77Davide ZappacostaDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.01 | 28/36 | 0/2 | ||||||
| Marten de RoonMidfielder | 90′ | 6.7 | 42/49 | 1 | 4/8 | 2 | ||||||
| 16Raoul BellanovaDefender | 90′ | 6.6 | 28/33 | 1 | 1/3 | |||||||
| Ademola LookmanForward | 80′ | 8.2 | 1 | 2 | 0.23 | 22/31 | 2 | 5/8 | 1 | |||
| Mateo ReteguiForward | 76′ | 8.5 | 2 | 4 | 0.23 | 14/16 | 3 | 4/8 | ||||
| Berat DjimsitiDefender | 76′ | 6.7 | 32/42 | 1 | 4/9 | 2 | ||||||
| 17Charles De KetelaereForward | 64′ | 8.1 | 2 | 2 | 0.65 | 25/32 | 2 | 2/8 | ||||
| 3Odilon KossounouDefender | 45′ | 7.1 | 31/32 | 2/4 | ||||||||
| Rafael TolóiDefender | 45′ | 6.8 | 14/19 | |||||||||
| 8Mario PašalićMidfielder | 26′ | 6.7 | 1 | 18/19 | 1 | 0/1 | ||||||
| Daniel MaldiniForward | 14′ | 6.6 | 1 | 0.52 | 7/8 | 1/2 | ||||||
| Juan CuadradoMidfielder | 14′ | 6.6 | 11/11 | 2 | 0/3 | |||||||
| Marco BrescianiniMidfielder | 10′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.20 | 7/7 | 2/4 | 1 | ||||
| 31Francesco RossiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Ibrahim SulemanaMidfielder | — | — | ||||||||||
| 10Lazar SamardžićMidfielder | — | — | ||||||||||
| Matteo RuggeriMidfielder | — | — | ||||||||||
| Rui PatrícioGoalkeeper | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-5-2
- სტუმრის სქემა
- 3-4-2-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.