ფამალიკაო — კასა პია — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 23/24
პარ 17 მაისი··ტური 34·კასა პია მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები5
- 4ბარათები5
- 14დარტყმები9
- 5კარში დარტყმები4
- 11ჯარიმები14
- 18აუტები14
- 1თამაშგარეები2
- 3კარიდან დარტყმები13
- 2მოგერიებები4
- 15ვარდნები20
- 4ჩაჭრები8
- 10დრიბლინგები8
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ფამალიკაო | მაჩვენებელი | კასა პია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 5 |
| 4 | Yellow cards | 5 |
| 14 | Total shots | 9 |
| 5 | Shots on target | 4 |
| 11 | Fouls | 14 |
| 18 | Throw-ins | 14 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 3 | Goal kicks | 13 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 15 | Tackles | 20 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 10 | Dribbles | 8 |
| 56 | Ball possession | 44 |
| 0.52 | Expected goals (xG) | 1.22 |
| 448 | Passes | 352 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 13 | Free kicks | 10 |
| 391 | Accurate passes | 285 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots outside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 9 | Shots off target | 2 |
| 7 | Shots inside box | 3 |
| 0 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 19 | Touches in penalty area | 7 |
| პასები | ||
| 18 | Throw-ins | 14 |
| 39 | Accurate long balls | 35 |
| 5 | Accurate crosses | 1 |
| 65 | Final third entries | 43 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 10 | Dispossessed | 8 |
| 38% | Ground duels (%) | 37% |
| 14% | Aerial duels (%) | 11% |
| 10 | Dribbles | 8 |
| დაცვა | ||
| 9% | Tackles won (%) | 15% |
| 13 | Clearances | 17 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 52 | Ball recoveries | 48 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 4 |
| 3 | Goal kicks | 13 |
| -0.65 | Goals prevented | -0.38 |
| 1 | High claims | 3 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.2 |
| ფამალიკაო | მაჩვენებელი | კასა პია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 5 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 5 | Throw-ins | 6 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 10 | Tackles | 8 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 3 | Dribbles | 6 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 0.19 | Expected goals (xG) | 0.28 |
| 191 | Passes | 226 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 7 | Free kicks | 2 |
| 166 | Accurate passes | 197 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots off target | 1 |
| 1 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 5 | Throw-ins | 6 |
| 22 | Accurate long balls | 20 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 26 | Final third entries | 25 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 1 | Dispossessed | 5 |
| 20% | Ground duels (%) | 15% |
| 3% | Aerial duels (%) | 4% |
| 3 | Dribbles | 6 |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 8% |
| 8 | Clearances | 0 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 26 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| ფამალიკაო | მაჩვენებელი | კასა პია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 3 |
| 4 | Yellow cards | 3 |
| 9 | Total shots | 5 |
| 3 | Shots on target | 2 |
| 13 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 7 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 5 | Tackles | 12 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 7 | Dribbles | 2 |
| 68 | Ball possession | 32 |
| 0.33 | Expected goals (xG) | 0.94 |
| 257 | Passes | 126 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 6 | Free kicks | 8 |
| 225 | Accurate passes | 88 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 6 | Shots off target | 1 |
| 6 | Shots inside box | 1 |
| 0 | Blocked shots | 2 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 13 | Throw-ins | 8 |
| 17 | Accurate long balls | 15 |
| 4 | Accurate crosses | 0 |
| 39 | Final third entries | 18 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 50% | Duels won (%) | 50% |
| 9 | Dispossessed | 3 |
| 18% | Ground duels (%) | 22% |
| 11% | Aerial duels (%) | 7% |
| 7 | Dribbles | 2 |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 7% |
| 5 | Clearances | 17 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 26 | Ball recoveries | 21 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 3 |
| 2 | Goal kicks | 7 |
შემადგენლობები
ფამალიკაო4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ფამალიკაო14 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 0.52 xG
კასა პია9 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 1.22 xG
ფამალიკაო5 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.19 xG
კასა პია4 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.28 xG
ფამალიკაო9 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.33 xG
კასა პია5 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.94 xG
- ფამალიკაო
- კასა პია
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ფამალიკაო16 შეფასებული
კასა პია16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ფამალიკაო
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaydou YoussoufMidfielder | 90′ | 7.9 | 1 | 1 | 0.02 | 50/57 | 1 | 8/16 | 3 | |||
| Francisco MouraDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.01 | 34/39 | 2 | 1/4 | 1 | ||||
| Gustavo SáMidfielder | 90′ | 6.4 | 2 | 0.09 | 41/48 | 2 | 5/15 | 2 | ||||
| RiccieliDefender | 90′ | 6.4 | 64/68 | 6/10 | 1 | |||||||
| Justin De HaasDefender | 90′ | 6.3 | 2 | 0.11 | 51/58 | 5/8 | 2 | |||||
| 1Ivan ZlobinGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 9/10 | 2 | ||||||||
| José Luis RodríguezForward | 81′ | 6.7 | 1 | 0.02 | 16/20 | 3 | 5/8 | |||||
| Jhonder CádizForward | 81′ | 6.1 | 1 | 0.05 | 12/19 | 4/10 | ||||||
| Mirko TopićMidfielder | 75′ | 7.1 | 1 | 0.01 | 40/44 | 5/6 | 2 | |||||
| Martín AguirregabiriaDefender | 57′ | 6.8 | 25/28 | 1 | 4/7 | 2 | ||||||
| ChiquinhoForward | 57′ | 6.3 | 1 | 7/8 | 2 | 2/6 | 1 | |||||
| 7SorrisoForward | 33′ | 7.4 | 2 | 0.10 | 12/14 | 2/3 | ||||||
| NathanDefender | 33′ | 6.3 | 15/19 | 2/3 | 1 | |||||||
| Otso LiimattaMidfielder | 15′ | 6.3 | 6/6 | 0/1 | ||||||||
| 11Óscar ArandaForward | 9′ | 7.1 | 2 | 0.05 | 9/10 | 3/3 | ||||||
| Henrique AraújoForward | 9′ | 6.8 | 1 | 0.03 | ||||||||
| Luiz JúniorGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Théo FonsecaForward | — | — | ||||||||||
| Tom LacouxMidfielder | — | — |
კასა პია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Telasco SegoviaMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 0.03 | 25/31 | 11/15 | 5 | |||||
| Duplexe TchambaDefender | 90′ | 7.4 | 47/50 | 2/8 | 1 | |||||||
| Lucas PaesGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 27/40 | 4 | ||||||||
| 18André GeraldesDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 29/38 | 3/3 | 2 | |||||
| Beni MukendiMidfielder | 90′ | 6.8 | 29/31 | 4/12 | ||||||||
| Tiago DiasDefender | 90′ | 6.3 | 21/24 | 1 | 4/9 | 3 | ||||||
| Felippe CardosoForward | 89′ | 7.4 | 1 | 3 | 0.66 | 8/15 | 1 | 5/13 | 1 | |||
| Gaizka LarrazabalDefender | 83′ | 6.6 | 1 | 0.04 | 25/33 | 1 | 6/9 | 3 | ||||
| Fernando VarelaDefender | 83′ | 6.4 | 29/31 | 2/4 | ||||||||
| Nuno MoreiraForward | 68′ | 7.3 | 1 | 2 | 0.38 | 20/27 | 5/10 | 2 | ||||
| André LacximicantForward | 68′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 11/14 | 2/8 | 1 | |||||
| Yuki SomaForward | 22′ | 6.8 | 2/4 | 2/2 | 1 | |||||||
| Angelo NetoMidfielder | 22′ | 6.1 | 11/12 | 0/4 | ||||||||
| João NunesDefender | 15′ | 6.8 | 0/1 | 1/1 | ||||||||
| Nermin ZolotićDefender | 15′ | 6.8 | 1/1 | |||||||||
| Fernando AndradeForward | 9′ | 6.3 | 1/2 | 1 | ||||||||
| 22Daniel AzevedoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Fahem Benaissa-YahiaDefender | — | — | ||||||||||
| Leonardo LeloDefender | — | — | ||||||||||
| Samuel JustoMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-4-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.