გიმარაეში — სანტა კლარა — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 20/21
შაბ 17 აპრ··ტური 27·გიმარაეში მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები5
- 1ბარათები1
- 5დარტყმები9
- 2კარში დარტყმები1
- 17ჯარიმები19
- 20აუტები19
- 5თამაშგარეები2
- 10კარიდან დარტყმები6
- 1მოგერიებები1
- 21ვარდნები13
- 4ჩაჭრები7
- 14დრიბლინგები9
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 9 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 17 | Fouls | 19 |
| 20 | Throw-ins | 19 |
| 5 | Offsides | 2 |
| 10 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 21 | Tackles | 13 |
| 4 | Interceptions | 7 |
| 14 | Dribbles | 9 |
| 44 | Ball possession | 56 |
| 378 | Passes | 470 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 19 | Free kicks | 16 |
| 300 | Accurate passes | 390 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Blocked shots | 2 |
| 5 | Shots inside box | 6 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots outside box | 3 |
| 3 | Shots off target | 6 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 5 | Offsides | 2 |
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 2 | Accurate crosses | 5 |
| 20 | Throw-ins | 19 |
| 22 | Accurate long balls | 34 |
| 28 | Final third entries | 81 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 18% | Aerial duels (%) | 21% |
| 54% | Ground duels (%) | 38% |
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 14 | Dribbles | 9 |
| 10 | Dispossessed | 7 |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 7 |
| 36 | Clearances | 7 |
| 14% | Tackles won (%) | 8% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 10 | Goal kicks | 6 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.1 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 3 | Total shots | 1 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 6 | Throw-ins | 5 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 10 | Tackles | 7 |
| 1 | Interceptions | 1 |
| 8 | Dribbles | 4 |
| 53 | Ball possession | 47 |
| 254 | Passes | 221 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 11 | Free kicks | 9 |
| 222 | Accurate passes | 189 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 3 | Shots inside box | 1 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots outside box | 0 |
| 1 | Shots off target | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 2 |
| 6 | Throw-ins | 5 |
| 9 | Accurate long balls | 11 |
| 11 | Final third entries | 36 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5% | Aerial duels (%) | 4% |
| 29% | Ground duels (%) | 20% |
| 59% | Duels won (%) | 41% |
| 8 | Dribbles | 4 |
| 5 | Dispossessed | 3 |
| დაცვა | ||
| 1 | Interceptions | 1 |
| 17 | Clearances | 4 |
| 8% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 2 | Total shots | 8 |
| 0 | Shots on target | 0 |
| 14 | Throw-ins | 14 |
| 3 | Offsides | 1 |
| 8 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 11 | Tackles | 6 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 6 | Dribbles | 5 |
| 33 | Ball possession | 67 |
| 124 | Passes | 249 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 8 | Free kicks | 7 |
| 78 | Accurate passes | 201 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Blocked shots | 2 |
| 2 | Shots inside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots outside box | 3 |
| 2 | Shots off target | 6 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 3 | Offsides | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 3 |
| 14 | Throw-ins | 14 |
| 13 | Accurate long balls | 23 |
| 17 | Final third entries | 45 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 13% | Aerial duels (%) | 17% |
| 25% | Ground duels (%) | 18% |
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 6 | Dribbles | 5 |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 6 |
| 19 | Clearances | 3 |
| 6% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 0 |
| 8 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
გიმარაეში3-4-3
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
გიმარაეში16 შეფასებული
სანტა კლარა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
გიმარაეში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bruno VarelaGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 9/29 | 1/1 | 1 | 1 | ||||||
| Jorge FernandesDefender | 90′ | 7.7 | 39/48 | 7/11 | 3 | |||||||
| Abdul MuminDefender | 90′ | 7.4 | 31/38 | 7/10 | 2 | |||||||
| André AmaroDefender | 90′ | 7.4 | 35/40 | 4/7 | 1 | |||||||
| Gideon MensahDefender | 90′ | 6.8 | 29/34 | 5/11 | 3 | |||||||
| Falaye SackoDefender | 90′ | 6.4 | 28/36 | 2/5 | 1 | |||||||
| André AndréMidfielder | 87′ | 7.7 | 40/45 | 8/12 | 4 | |||||||
| Marcus EdwardsForward | 86′ | 6.7 | 2 | 14/17 | 2 | 10/13 | ||||||
| Óscar EstupiñánForward | 81′ | 7.1 | 2 | 5/9 | 7/21 | 2 | ||||||
| PepeluMidfielder | 80′ | 7.1 | 42/45 | 6/13 | 3 | |||||||
| RochinhaForward | 67′ | 7.7 | 1 | 1 | 18/20 | 1 | 7/10 | |||||
| André AlmeidaMidfielder | 23′ | 6.3 | 3/4 | 0/3 | ||||||||
| Rúben LameirasMidfielder | 11′ | 6.4 | 2/3 | 3/4 | ||||||||
| Nicolas JanvierForward | 10′ | 6.3 | 2/3 | 1/2 | 1 | |||||||
| Mikel AguMidfielder | 10′ | 6.1 | 3/3 | 0/1 | ||||||||
| Noah Jean HolmForward | 9′ | 6.8 | 0/4 | 4/7 | ||||||||
| Bruno DuarteForward | — | — | ||||||||||
| Easah SulimanDefender | — | — | ||||||||||
| Matouš TrmalGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| SílvioDefender | — | — |
სანტა კლარა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fábio CardosoDefender | 90′ | 7.1 | 56/65 | 7/13 | ||||||||
| LincolnMidfielder | 90′ | 6.7 | 38/46 | 1 | 8/16 | 1 | ||||||
| Mikel VillanuevaDefender | 90′ | 6.6 | 65/71 | 3/6 | ||||||||
| Carlos JuniorForward | 90′ | 6.3 | 2 | 15/17 | 3/12 | |||||||
| Marco PereiraGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 19/25 | 1 | ||||||||
| Hidemasa MoritaMidfielder | 90′ | 6.1 | 51/60 | 6/15 | ||||||||
| MansurDefender | 84′ | 6.6 | 39/48 | 1 | 6/9 | 3 | ||||||
| Rafael RamosDefender | 84′ | 6.0 | 27/33 | 1 | 3/9 | 1 | ||||||
| Rui CostaForward | 73′ | 6.8 | 2 | 6/7 | 2/5 | |||||||
| AllanoForward | 73′ | 6.7 | 23/32 | 1 | 9/16 | 2 | ||||||
| CostinhaMidfielder | 45′ | 6.8 | 1 | 8/14 | 6/11 | 2 | ||||||
| Anderson CarvalhoMidfielder | 45′ | 6.0 | 16/18 | 3/10 | 3 | |||||||
| CryzanForward | 17′ | 7.4 | 2 | 6/8 | 1 | 2/2 | 1 | |||||
| UkraForward | 17′ | 6.3 | 1 | 9/14 | 0/1 | |||||||
| Pierre SagnaDefender | 13′ | 7.1 | 1 | 6/6 | 1/1 | |||||||
| NenéMidfielder | 13′ | 6.6 | 6/6 | 0/5 | ||||||||
| André FerreiraGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jean PatricForward | — | — | ||||||||||
| João AfonsoDefender | — | — | ||||||||||
| João LucasDefender | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- კვი 8 მარსანტა კლარა 2-0 გიმარაეში
- შაბ 4 ოქტგიმარაეში 2-1 სანტა კლარა
- შაბ 5 აპრგიმარაეში 2-0 სანტა კლარა
- კვი 10 ნოესანტა კლარა 1-0 გიმარაეში
- კვი 5 მარსანტა კლარა 1-3 გიმარაეში
- პარ 9 სექგიმარაეში 1-0 სანტა კლარა
- კვი 1 მაისიგიმარაეში 1-1 სანტა კლარა
- პარ 17 დეკსანტა კლარა 1-0 გიმარაეში
- ორშ 21 დეკსანტა კლარა 0-4 გიმარაეში