რომა — მონცა — სერია A
სერია Aსეზონი 23/24
კვი 22 ოქტ··ტური 9·რომა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 8კუთხურები5
- 2ბარათები4
- 21დარტყმები11
- 4კარში დარტყმები4
- 11ჯარიმები11
- 18აუტები10
- 3თამაშგარეები2
- 5კარიდან დარტყმები9
- 4მოგერიებები3
- 10ვარდნები16
- 5ჩაჭრები6
- 4დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| რომა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 5 |
| 2 | Yellow cards | 4 |
| 21 | Total shots | 11 |
| 4 | Shots on target | 4 |
| 11 | Fouls | 11 |
| 18 | Throw-ins | 10 |
| 3 | Offsides | 2 |
| 5 | Goal kicks | 9 |
| 4 | Goalkeeper saves | 3 |
| 10 | Tackles | 16 |
| 5 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 6 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 1.73 | Expected goals (xG) | 0.45 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 442 | Passes | 433 |
| 11 | Free kicks | 10 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 378 | Accurate passes | 377 |
| დარტყმები | ||
| 11 | Blocked shots | 2 |
| 15 | Shots inside box | 4 |
| 2 | Hit woodwork | 0 |
| 6 | Shots outside box | 7 |
| 6 | Shots off target | 5 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 3 | Offsides | 2 |
| 2 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 18 | Throw-ins | 10 |
| 46 | Final third entries | 49 |
| 11 | Accurate crosses | 4 |
| 28 | Accurate long balls | 27 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dispossessed | 5 |
| 25% | Ground duels (%) | 31% |
| 12% | Aerial duels (%) | 12% |
| 46% | Duels won (%) | 54% |
| 4 | Dribbles | 6 |
| დაცვა | ||
| 52 | Ball recoveries | 57 |
| 5 | Interceptions | 6 |
| 5% | Tackles won (%) | 7% |
| 13 | Clearances | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0.54 | Goals prevented | 0.21 |
| 4 | Saves | 3 |
| 5 | Goal kicks | 9 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.4 |
| რომა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 3 |
| 8 | Total shots | 2 |
| 2 | Shots on target | 0 |
| 7 | Throw-ins | 6 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 1 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 6 | Tackles | 5 |
| 2 | Interceptions | 2 |
| 3 | Dribbles | 1 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 0.59 | Expected goals (xG) | 0.07 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 226 | Passes | 268 |
| 5 | Free kicks | 5 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 195 | Accurate passes | 245 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Blocked shots | 1 |
| 5 | Shots inside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots outside box | 1 |
| 2 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 2 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 7 | Throw-ins | 6 |
| 22 | Final third entries | 25 |
| 6 | Accurate crosses | 2 |
| 10 | Accurate long balls | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dispossessed | 3 |
| 14% | Ground duels (%) | 11% |
| 6% | Aerial duels (%) | 3% |
| 59% | Duels won (%) | 41% |
| 3 | Dribbles | 1 |
| დაცვა | ||
| 24 | Ball recoveries | 25 |
| 2 | Interceptions | 2 |
| 2% | Tackles won (%) | 2% |
| 8 | Clearances | 10 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 2 | Goal kicks | 1 |
| რომა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 3 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 13 | Total shots | 9 |
| 2 | Shots on target | 4 |
| 11 | Throw-ins | 4 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 8 |
| 4 | Goalkeeper saves | 1 |
| 4 | Tackles | 11 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 1 | Dribbles | 5 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 1.13 | Expected goals (xG) | 0.38 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 216 | Passes | 165 |
| 6 | Free kicks | 5 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 183 | Accurate passes | 132 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Blocked shots | 1 |
| 10 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots outside box | 6 |
| 4 | Shots off target | 4 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 11 | Throw-ins | 4 |
| 24 | Final third entries | 24 |
| 5 | Accurate crosses | 2 |
| 18 | Accurate long balls | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dispossessed | 2 |
| 11% | Ground duels (%) | 20% |
| 6% | Aerial duels (%) | 9% |
| 37% | Duels won (%) | 63% |
| 1 | Dribbles | 5 |
| დაცვა | ||
| 28 | Ball recoveries | 32 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 3% | Tackles won (%) | 5% |
| 5 | Clearances | 17 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 1 |
| 3 | Goal kicks | 8 |
შემადგენლობები
სათადარიგოები
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
რომა20 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 1.60 xG
მონცა11 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.44 xG
რომა8 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.59 xG
მონცა2 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.07 xG
რომა12 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 1.01 xG
მონცა9 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.37 xG
- რომა
- მონცა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
რომა16 შეფასებული
მონცა15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
რომა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rui PatrícioGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 13/14 | 4 | ||||||||
| 23Gianluca ManciniDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 0.10 | 37/43 | 1 | 3/8 | 1 | ||||
| 4Bryan CristanteDefender | 90′ | 6.7 | 2 | 0.22 | 38/43 | 2/7 | 1 | |||||
| Houssem AouarMidfielder | 90′ | 6.6 | 2 | 0.20 | 42/49 | 2 | 5/11 | 3 | ||||
| Leandro ParedesMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.06 | 43/50 | 2 | 1/6 | |||||
| Romelu LukakuForward | 90′ | 6.6 | 4 | 0.26 | 17/23 | 2 | 1/5 | |||||
| Leonardo SpinazzolaDefender | 79′ | 7.9 | 31/40 | 2 | 5/7 | 2 | ||||||
| Rick KarsdorpDefender | 73′ | 7.1 | 22/25 | 3/5 | ||||||||
| 5Evan NdickaDefender | 73′ | 6.7 | 1 | 0.04 | 55/59 | 3/5 | 1 | |||||
| Edoardo BoveMidfielder | 63′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 22/29 | 2 | 2/2 | |||||
| Andrea BelottiForward | 63′ | 6.6 | 3 | 0.27 | 13/14 | 1 | 5/10 | 1 | ||||
| Stephan El ShaarawyForward | 27′ | 7.2 | 1 | 3 | 0.24 | 17/20 | 2 | 0/2 | ||||
| Sardar AzmounForward | 27′ | 6.8 | 3 | 0.25 | 4/7 | 1 | 1/6 | |||||
| Diego LlorenteDefender | 17′ | 6.4 | 10/10 | 1/1 | ||||||||
| Nicola ZalewskiMidfielder | 17′ | 6.4 | 10/10 | 1/1 | ||||||||
| Rasmus KristensenDefender | 11′ | 7.4 | 4/6 | 4/4 | 1 | |||||||
| 99Mile SvilarGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 61Niccolò PisilliMidfielder | — | — | ||||||||||
| Pietro BoerGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Riccardo PaganoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Zeki ÇelikDefender | — | — |
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo MaríDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 0.05 | 42/45 | 3/3 | 2 | |||||
| Luca CaldirolaDefender | 90′ | 7.7 | 45/50 | 1 | 4/7 | 1 | ||||||
| 32Matteo PessinaMidfielder | 90′ | 7.4 | 57/63 | 6/8 | 1 | |||||||
| Roberto GagliardiniMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 43/45 | 1 | 5/10 | 1 | ||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 25/36 | 1/1 | 3 | |||||||
| Georgios KyriakopoulosDefender | 85′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 27/31 | 1 | 1/4 | |||||
| Lorenzo ColomboForward | 65′ | 6.3 | 7/8 | 5/13 | 2 | |||||||
| 28Andrea ColpaniForward | 64′ | 6.6 | 2 | 0.06 | 17/20 | 1 | 3/5 | 1 | ||||
| 44Andrea CarboniDefender | 45′ | 7.7 | 1 | 0.05 | 15/18 | 5/6 | 5 | |||||
| José MachínForward | 45′ | 6.8 | 14/16 | 1/2 | ||||||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 45′ | 6.6 | 2 | 0.08 | 7/10 | 1 | 2/2 | 1 | ||||
| Pedro PereiraDefender | 45′ | 6.1 | 17/23 | 0/4 | ||||||||
| Danilo D'AmbrosioDefender | 41′ | 5.3 | 40/42 | 1/4 | 1 | |||||||
| Samuele VignatoForward | 26′ | 7.7 | 2 | 0.11 | 10/10 | 2 | 4/5 | 1 | ||||
| 47Dany MotaForward | 25′ | 6.8 | 6/9 | 2/3 | ||||||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Davide BettellaDefender | — | — | ||||||||||
| Eugenio LamannaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Franco CarboniDefender | — | — | ||||||||||
| Jean-Daniel Akpa AkproMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mirko MarićForward | — | — | ||||||||||
| 26Patrick CiurriaForward | — | — | ||||||||||
| Stefano GoriGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Valentín CarboniMidfielder | — | — | ||||||||||
| Warren BondoMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-5-2
- სტუმრის სქემა
- 3-4-2-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.