სპორტინგი — გიმარაეში — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 24/25
შაბ 17 მაისი··ტური 34·სპორტინგი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები1
- 3ბარათები4
- 18დარტყმები2
- 7კარში დარტყმები0
- 14ჯარიმები17
- 12აუტები12
- 1თამაშგარეები2
- 2კარიდან დარტყმები10
- 0მოგერიებები5
- 16ვარდნები13
- 15ჩაჭრები11
- 8დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სპორტინგი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 1 |
| 3 | Yellow cards | 4 |
| 18 | Total shots | 2 |
| 7 | Shots on target | 0 |
| 14 | Fouls | 17 |
| 12 | Throw-ins | 12 |
| 1 | Offsides | 2 |
| 2 | Goal kicks | 10 |
| 0 | Goalkeeper saves | 5 |
| 16 | Tackles | 13 |
| 15 | Interceptions | 11 |
| 8 | Dribbles | 5 |
| 54 | Ball possession | 46 |
| 2.18 | Expected goals (xG) | 0.04 |
| 17 | Free kicks | 14 |
| 455 | Passes | 396 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 391 | Accurate passes | 337 |
| დარტყმები | ||
| 13 | Shots inside box | 1 |
| 5 | Shots outside box | 1 |
| 2 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 0 |
| 8 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 2 |
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 37 | Touches in penalty area | 1 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 54 | Final third entries | 39 |
| 12 | Throw-ins | 12 |
| 14 | Accurate long balls | 30 |
| 5 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6% | Aerial duels (%) | 6% |
| 54% | Duels won (%) | 46% |
| 8 | Dribbles | 5 |
| 7 | Dispossessed | 9 |
| 38% | Ground duels (%) | 32% |
| დაცვა | ||
| 11% | Tackles won (%) | 9% |
| 15 | Interceptions | 11 |
| 8 | Clearances | 29 |
| 49 | Ball recoveries | 45 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 5 |
| 2 | Goal kicks | 10 |
| 0.00 | Goals prevented | 0.34 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.1 |
| სპორტინგი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 0 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 7 | Total shots | 1 |
| 3 | Shots on target | 0 |
| 7 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 10 | Tackles | 7 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 62 | Ball possession | 38 |
| 0.68 | Expected goals (xG) | 0.03 |
| 9 | Free kicks | 8 |
| 276 | Passes | 170 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 241 | Accurate passes | 139 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots inside box | 0 |
| 1 | Shots outside box | 1 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 29 | Final third entries | 14 |
| 7 | Throw-ins | 8 |
| 8 | Accurate long balls | 17 |
| 3 | Accurate crosses | 0 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3% | Aerial duels (%) | 3% |
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 4 | Dispossessed | 6 |
| 19% | Ground duels (%) | 17% |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 4% |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 1 | Clearances | 18 |
| 23 | Ball recoveries | 23 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| სპორტინგი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 1 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 5 | Throw-ins | 4 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 6 | Tackles | 6 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 6 | Dribbles | 3 |
| 44 | Ball possession | 56 |
| 1.51 | Expected goals (xG) | 0.01 |
| 8 | Free kicks | 6 |
| 179 | Passes | 226 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 150 | Accurate passes | 198 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots inside box | 1 |
| 4 | Shots outside box | 0 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 25 | Final third entries | 25 |
| 5 | Throw-ins | 4 |
| 6 | Accurate long balls | 13 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3% | Aerial duels (%) | 3% |
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 6 | Dribbles | 3 |
| 3 | Dispossessed | 3 |
| 19% | Ground duels (%) | 15% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 5% |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 7 | Clearances | 11 |
| 26 | Ball recoveries | 22 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
სპორტინგი3-4-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
სპორტინგი18 დარტყმა · 7 კარში · 2 გოლი · 2.41 xG
გიმარაეში2 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.05 xG
სპორტინგი7 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.74 xG
გიმარაეში1 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.04 xG
სპორტინგი11 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 1.67 xG
გიმარაეში1 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.01 xG
- სპორტინგი
- გიმარაეში
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სპორტინგი13 შეფასებული
გიმარაეში16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სპორტინგი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktor GyökeresForward | 90′ | 8.8 | 1 | 6 | 1.22 | 8/17 | 9/13 | 2 | ||||
| 20Maximiliano AraújoDefender | 90′ | 8.5 | 1 | 1 | 0.02 | 31/35 | 2 | 6/9 | 2 | |||
| 6Zeno DebastMidfielder | 90′ | 7.7 | 32/38 | 4 | 2/5 | |||||||
| 72Eduardo QuaresmaDefender | 90′ | 7.1 | 54/59 | 2 | 3/9 | 1 | ||||||
| 1Rui SilvaGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 17/19 | |||||||||
| 25Gonçalo InácioDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 0.22 | 75/85 | 5/10 | 3 | |||||
| Pedro GonçalvesForward | 88′ | 7.8 | 1 | 2 | 0.33 | 21/27 | 2 | 5/9 | 2 | |||
| 10Geny CatamoDefender | 88′ | 7.4 | 2 | 0.14 | 19/24 | 2 | 4/8 | 1 | ||||
| Francisco TrincãoForward | 88′ | 6.6 | 2 | 0.06 | 20/26 | 1 | 0/2 | |||||
| Hidemasa MoritaMidfielder | 77′ | 7.7 | 2 | 0.08 | 34/40 | 1 | 5/7 | 4 | ||||
| Jeremiah St JusteDefender | 65′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 56/56 | 3/6 | 1 | |||||
| Ousmane DiomandeDefender | 25′ | 6.8 | 18/21 | |||||||||
| Geovany QuendaMidfielder | 13′ | 6.3 | 5/5 | 0/1 | ||||||||
| Conrad HarderForward | 2′ | — | 1 | 0.02 | 0/1 | 2/2 | ||||||
| 22Iván FresnedaDefender | 2′ | — | 0/1 | |||||||||
| Matheus ReisDefender | 2′ | — | 1/2 | |||||||||
| BielForward | — | — | ||||||||||
| 73Eduardo FelicíssimoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Francisco SilvaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Franco IsraelGoalkeeper | — | — |
გიმარაეში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bruno VarelaGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 22/27 | 0/2 | 5 | |||||||
| Tiago SilvaMidfielder | 90′ | 7.4 | 57/65 | 5/7 | 3 | |||||||
| Mikel VillanuevaDefender | 90′ | 6.8 | 42/48 | 3/6 | 1 | |||||||
| 21Toni BorevkovićDefender | 90′ | 6.6 | 35/37 | 1/4 | ||||||||
| 13João MendesDefender | 90′ | 6.4 | 24/32 | 3/6 | 2 | |||||||
| 18Telmo ArcanjoForward | 90′ | 6.3 | 17/17 | 1 | 2/8 | |||||||
| 16Beni MukendiMidfielder | 84′ | 6.6 | 1 | 0.01 | 45/47 | 3/5 | ||||||
| 2Miguel MagaDefender | 84′ | 6.4 | 23/28 | 3/7 | 2 | |||||||
| Nélson OliveiraForward | 73′ | 6.3 | 1 | 0.03 | 7/12 | 7/14 | ||||||
| João MendesMidfielder | 67′ | 6.6 | 21/29 | 3/7 | 1 | |||||||
| 11Gustavo SilvaForward | 45′ | 6.3 | 7/9 | 5/8 | 2 | |||||||
| Nuno SantosMidfielder | 45′ | 6.3 | 24/28 | 2/6 | 2 | |||||||
| Vando FélixForward | 23′ | 6.3 | 3/4 | 1/1 | ||||||||
| Jesús RamírezForward | 17′ | 6.3 | 2/2 | |||||||||
| 5Marco CruzMidfielder | 9′ | 6.3 | 6/6 | |||||||||
| Bruno GasparDefender | 9′ | 6.1 | 2/5 | 0/1 | ||||||||
| CharlesGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Diogo SousaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Hevertton SantosDefender | — | — | ||||||||||
| 93Ricardo RibeiroDefender | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- პარ 14 აგვსპორტინგი 3-2 გიმარაეში
- ორშ 4 მაისისპორტინგი 5-1 გიმარაეში
- სამ 23 დეკგიმარაეში 1-4 სპორტინგი
- პარ 3 იანგიმარაეში 4-4 სპორტინგი
- კვი 21 აპრსპორტინგი 3-0 გიმარაეში
- შაბ 9 დეკგიმარაეში 3-2 სპორტინგი
- ორშ 24 აპრგიმარაეში 0-2 სპორტინგი
- შაბ 5 ნოესპორტინგი 3-0 გიმარაეში
- შაბ 19 მარგიმარაეში 1-3 სპორტინგი
- შაბ 30 ოქტსპორტინგი 1-0 გიმარაეში