ესტუნდიანტესი ლ.პ. — რასინგი — პროფესიონალური ლიგა
პროფესიონალური ლიგასეზონი 2023
შაბ 8 ივლ··ტური 24·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები3
- 2ბარათები4
- 9დარტყმები6
- 2კარში დარტყმები1
- 8ჯარიმები16
- 27აუტები30
- 4თამაშგარეები2
- 8კარიდან დარტყმები7
- 1მოგერიებები2
- 14ვარდნები16
- 13ჩაჭრები11
- 8დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ესტუნდიანტესი ლ.პ. | მაჩვენებელი | რასინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 3 |
| 2 | Yellow cards | 4 |
| 9 | Total shots | 6 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 8 | Fouls | 16 |
| 27 | Throw-ins | 30 |
| 4 | Offsides | 2 |
| 8 | Goal kicks | 7 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 14 | Tackles | 16 |
| 13 | Interceptions | 11 |
| 8 | Dribbles | 6 |
| 47 | Ball possession | 53 |
| 0.26 | Expected goals (xG) | 0.17 |
| 378 | Passes | 434 |
| 16 | Free kicks | 8 |
| 265 | Accurate passes | 324 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 3 |
| 2 | Blocked shots | 2 |
| 6 | Shots inside box | 1 |
| 3 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 4 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 27 | Throw-ins | 30 |
| 7 | Accurate crosses | 3 |
| 32 | Accurate long balls | 20 |
| 61 | Final third entries | 55 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 54% | Duels won (%) | 46% |
| 8 | Dispossessed | 7 |
| 8 | Dribbles | 6 |
| 38% | Ground duels (%) | 30% |
| 14% | Aerial duels (%) | 14% |
| დაცვა | ||
| 11% | Tackles won (%) | 13% |
| 13 | Interceptions | 11 |
| 11 | Clearances | 22 |
| 75 | Ball recoveries | 84 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 8 | Goal kicks | 7 |
| 0.08 | Goals prevented | 0.08 |
| ესტუნდიანტესი ლ.პ. | მაჩვენებელი | რასინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 4 |
| 0 | Shots on target | 1 |
| 15 | Throw-ins | 9 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 3 | Tackles | 10 |
| 6 | Interceptions | 5 |
| 1 | Dribbles | 1 |
| 44 | Ball possession | 56 |
| 0.08 | Expected goals (xG) | 0.10 |
| 183 | Passes | 238 |
| 5 | Free kicks | 5 |
| 133 | Accurate passes | 191 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 2 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 2 | Shots inside box | 1 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 15 | Throw-ins | 9 |
| 2 | Accurate crosses | 0 |
| 17 | Accurate long balls | 10 |
| 23 | Final third entries | 28 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 31% | Duels won (%) | 69% |
| 6 | Dispossessed | 3 |
| 1 | Dribbles | 1 |
| 9% | Ground duels (%) | 16% |
| 3% | Aerial duels (%) | 11% |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 9% |
| 6 | Interceptions | 5 |
| 6 | Clearances | 14 |
| 33 | Ball recoveries | 44 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 0 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
| ესტუნდიანტესი ლ.პ. | მაჩვენებელი | რასინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 5 | Total shots | 2 |
| 2 | Shots on target | 0 |
| 12 | Throw-ins | 21 |
| 4 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 11 | Tackles | 6 |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 7 | Dribbles | 5 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 0.19 | Expected goals (xG) | 0.07 |
| 195 | Passes | 196 |
| 11 | Free kicks | 3 |
| 132 | Accurate passes | 133 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 1 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots inside box | 0 |
| 1 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 4 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 12 | Throw-ins | 21 |
| 5 | Accurate crosses | 3 |
| 15 | Accurate long balls | 10 |
| 38 | Final third entries | 27 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 70% | Duels won (%) | 30% |
| 2 | Dispossessed | 4 |
| 7 | Dribbles | 5 |
| 29% | Ground duels (%) | 14% |
| 11% | Aerial duels (%) | 3% |
| დაცვა | ||
| 9% | Tackles won (%) | 4% |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 5 | Clearances | 8 |
| 42 | Ball recoveries | 40 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 3 | Goal kicks | 3 |
შემადგენლობები
ესტუნდიანტესი ლ.პ.3-5-1-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ესტუნდიანტესი ლ.პ.16 შეფასებული
რასინგი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ესტუნდიანტესი ლ.პ.
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fernando ZuquiMidfielder | 90′ | 7.7 | 18/24 | 3 | 10/17 | 2 | ||||||
| Mariano AndújarGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 12/25 | 1 | ||||||||
| 13Gastón BenedettiDefender | 90′ | 7.1 | 21/27 | 2 | 3/8 | 3 | ||||||
| Juan Cruz GuasoneDefender | 90′ | 7.1 | 2 | 0.09 | 22/32 | 4/7 | 1 | |||||
| Luciano LolloDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.01 | 30/42 | 5/8 | 1 | |||||
| Jorge RodríguezMidfielder | 90′ | 6.8 | 49/71 | 1 | 5/9 | 2 | ||||||
| Mauro BoselliForward | 75′ | 6.8 | 12/19 | 3/8 | ||||||||
| 4Santiago NúñezDefender | 74′ | 6.7 | 24/35 | 4/7 | 3 | |||||||
| 40Eros MancusoDefender | 45′ | 7.4 | 2 | 0.05 | 9/13 | 5/7 | 2 | |||||
| Leonardo GodoyDefender | 45′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 8/12 | 0/1 | ||||||
| Santiago AscacíbarMidfielder | 45′ | 6.6 | 24/25 | 2/3 | ||||||||
| Benjamín RollheiserForward | 45′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 13/18 | 1 | 2/8 | |||||
| Franco ZapiolaForward | 45′ | 6.4 | 1 | 0.02 | 8/16 | 4/6 | ||||||
| Nicolas PalavecinoMidfielder | 45′ | 6.1 | 7/9 | 2/4 | ||||||||
| Zaid RomeroDefender | 16′ | 6.8 | 7/7 | |||||||||
| Mauro MéndezForward | 15′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 1/3 | 3/3 | ||||||
| Daniel SappaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Deian VerónMidfielder | — | — | ||||||||||
| Emmanuel MásDefender | — | — | ||||||||||
| Ezequiel MuñozDefender | — | — | ||||||||||
| 9Guido CarrilloForward | — | — | ||||||||||
| Mateo PellegrinoForward | — | — | ||||||||||
| Matías GodoyMidfielder | — | — |
რასინგი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel AriasGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 18/34 | 2/2 | 2 | |||||||
| Gonzalo PioviDefender | 90′ | 7.4 | 27/39 | 5/10 | 3 | |||||||
| Jonatan GómezMidfielder | 90′ | 7.4 | 3 | 0.06 | 38/45 | 1 | 5/10 | 2 | ||||
| Leonardo SigaliDefender | 90′ | 7.2 | 22/30 | 7/9 | 1 | |||||||
| Santiago QuirosDefender | 90′ | 7.1 | 37/48 | 4/10 | 2 | |||||||
| Juan NardoniMidfielder | 90′ | 6.4 | 52/60 | 3/10 | ||||||||
| Tomás AvilésDefender | 90′ | 6.4 | 35/55 | 1 | 4/9 | 2 | ||||||
| Nicolas OrozForward | 89′ | 6.8 | 27/36 | 1/5 | ||||||||
| Facundo MuraDefender | 86′ | 6.6 | 29/33 | 2/6 | 1 | |||||||
| Baltasar RodriguezForward | 86′ | 6.4 | 3 | 0.10 | 19/25 | 1 | 6/13 | 2 | ||||
| Emiliano SaliadarreForward | 71′ | 6.4 | 9/11 | 1 | 3/7 | 3 | ||||||
| Héctor FértoliMidfielder | 19′ | 6.3 | 5/10 | 1/4 | ||||||||
| Agustin OjedaMidfielder | 10′ | 6.4 | 2/2 | 1/1 | ||||||||
| Catriel CabellosDefender | 10′ | 6.3 | 3/4 | |||||||||
| Tomás PérezForward | 1′ | — | 1/2 | |||||||||
| 30Matías TagliamonteGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Maxi MoralezMidfielder | — | — | ||||||||||
| Milton CanteroMidfielder | — | — | ||||||||||
| Nicolas KozlovskyDefender | — | — | ||||||||||
| Santino VeraMidfielder | — | — | ||||||||||
| Tobías RubioDefender | — | — |