რეალი — ოსასუნა — ლა ლიგა
ლა ლიგასეზონი 24/25
შაბ 9 ნოე··ტური 13·რეალი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 11კუთხურები3
- 0ბარათები2
- 18დარტყმები2
- 8კარში დარტყმები0
- 9ჯარიმები16
- 23აუტები17
- 2თამაშგარეები1
- 5კარიდან დარტყმები9
- 0მოგერიებები4
- 16ართმევები25
- 4ჩაჭრები8
- 21დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| რეალი | მაჩვენებელი | ოსასუნა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 11 | Corner kicks | 3 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 18 | Total shots | 2 |
| 8 | Shots on target | 0 |
| 9 | Fouls | 16 |
| 23 | Throw-ins | 17 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 9 |
| 0 | Goalkeeper saves | 4 |
| 16 | Tackles | 25 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 21 | Dribbles | 4 |
| 68 | Ball possession | 32 |
| 3.06 | Expected goals (xG) | 0.05 |
| 626 | Passes | 288 |
| 4 | Big chances | 0 |
| 16 | Free kicks | 9 |
| 564 | Accurate passes | 214 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots off target | 1 |
| 15 | Shots inside box | 0 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 48 | Touches in penalty area | 11 |
| პასები | ||
| 28 | Accurate long balls | 25 |
| 3 | Accurate crosses | 2 |
| 23 | Throw-ins | 17 |
| 55 | Final third entries | 38 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 21 | Dribbles | 4 |
| 7 | Dispossessed | 10 |
| 53% | Ground duels (%) | 38% |
| 6% | Aerial duels (%) | 5% |
| დაცვა | ||
| 13% | Tackles won (%) | 16% |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 7 | Clearances | 20 |
| 54 | Ball recoveries | 47 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 4 |
| 0.00 | Goals prevented | -0.52 |
| 5 | Goal kicks | 9 |
| 1 | High claims | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 3.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.1 |
| რეალი | მაჩვენებელი | ოსასუნა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 10 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 9 | Total shots | 1 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 11 | Throw-ins | 11 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 8 | Tackles | 11 |
| 2 | Interceptions | 1 |
| 9 | Dribbles | 2 |
| 68 | Ball possession | 32 |
| 0.68 | Expected goals (xG) | 0.01 |
| 273 | Passes | 129 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 10 | Free kicks | 4 |
| 246 | Accurate passes | 97 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Blocked shots | 0 |
| 1 | Shots off target | 1 |
| 7 | Shots inside box | 0 |
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 14 | Accurate long balls | 12 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| 11 | Throw-ins | 11 |
| 24 | Final third entries | 18 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 61% | Duels won (%) | 39% |
| 9 | Dribbles | 2 |
| 4 | Dispossessed | 4 |
| 27% | Ground duels (%) | 17% |
| 3% | Aerial duels (%) | 2% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 4% |
| 2 | Interceptions | 1 |
| 3 | Clearances | 14 |
| 18 | Ball recoveries | 16 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| რეალი | მაჩვენებელი | ოსასუნა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 9 | Total shots | 1 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 12 | Throw-ins | 6 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 8 | Tackles | 14 |
| 2 | Interceptions | 7 |
| 12 | Dribbles | 2 |
| 68 | Ball possession | 32 |
| 2.38 | Expected goals (xG) | 0.04 |
| 353 | Passes | 159 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 6 | Free kicks | 5 |
| 318 | Accurate passes | 117 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots off target | 0 |
| 8 | Shots inside box | 0 |
| 1 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 14 | Accurate long balls | 13 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 12 | Throw-ins | 6 |
| 31 | Final third entries | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 12 | Dribbles | 2 |
| 3 | Dispossessed | 6 |
| 26% | Ground duels (%) | 21% |
| 3% | Aerial duels (%) | 3% |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 12% |
| 2 | Interceptions | 7 |
| 4 | Clearances | 6 |
| 36 | Ball recoveries | 31 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
რეალი4-3-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
რეალი18 დარტყმა · 8 კარში · 4 გოლი · 3.01 xG
ოსასუნა2 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.06 xG
რეალი9 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.65 xG
ოსასუნა1 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.02 xG
რეალი9 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 2.36 xG
ოსასუნა1 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.04 xG
- რეალი
- ოსასუნა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
რეალი16 შეფასებული
ოსასუნა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
რეალი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10Kylian MbappéForward | 90′ | 7.7 | 5 | 0.29 | 35/38 | 2 | 9/14 | |||||
| 13Andriy LuninGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 1 | 28/30 | 1 | |||||||
| Fran GarcíaDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.06 | 56/63 | 4/5 | 1 | |||||
| 6Eduardo CamavingaMidfielder | 90′ | 7.2 | 1 | 0.05 | 46/53 | 7/11 | 1 | |||||
| 22Antonio RüdigerDefender | 90′ | 7.1 | 90/96 | 1 | 3/6 | |||||||
| 8Federico ValverdeMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.14 | 51/55 | 1 | 3/4 | 1 | ||||
| 7Vinícius JúniorForward | 75′ | 9.7 | 3 | 6 | 1.96 | 28/34 | 2 | 12/18 | 1 | |||
| 5Jude BellinghamMidfielder | 75′ | 8.5 | 1 | 1 | 2 | 0.44 | 44/47 | 1 | 4/8 | 1 | ||
| 21Brahim DíazMidfielder | 70′ | 7.2 | 1 | 1 | 0.02 | 43/50 | 2 | 8/17 | 4 | |||
| 2Raúl AsencioDefender | 60′ | 7.7 | 1 | 43/46 | 1 | 1/2 | 1 | |||||
| Luka ModrićMidfielder | 45′ | 7.1 | 33/37 | 1/2 | 1 | |||||||
| Lucas VázquezDefender | 45′ | 6.6 | 24/27 | 3/4 | 3 | |||||||
| 3Éder MilitãoDefender | 30′ | 6.1 | 17/20 | 1/2 | ||||||||
| 11RodrygoForward | 20′ | 6.7 | 1 | 0.01 | 12/13 | 2 | ||||||
| 15Arda GülerMidfielder | 15′ | 6.8 | 10/12 | 2/5 | 2 | |||||||
| 9EndrickForward | 15′ | 6.1 | 4/5 | 1/4 | ||||||||
| Dani CeballosMidfielder | — | — | ||||||||||
| 23Ferland MendyDefender | — | — | ||||||||||
| Fran GonzálezGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jesús VallejoDefender | — | — | ||||||||||
| Sergio MestreGoalkeeper | — | — |
ოსასუნა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Sergio HerreraGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 16/29 | 0/1 | 4 | |||||||
| 24Alejandro CatenaDefender | 90′ | 6.6 | 25/34 | 4/7 | 3 | |||||||
| Jesús AresoDefender | 90′ | 6.6 | 18/26 | 5/10 | 5 | |||||||
| 23Abel BretonesDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.01 | 24/30 | 5/9 | 1 | |||||
| 6Lucas TorróMidfielder | 90′ | 6.1 | 28/32 | 7/15 | 4 | |||||||
| 22Enzo BoyomoDefender | 90′ | 5.3 | 34/36 | 2/5 | 1 | |||||||
| Bryan ZaragozaForward | 82′ | 6.3 | 5/14 | 1/9 | ||||||||
| 7Jon MoncayolaMidfielder | 81′ | 5.6 | 14/17 | 2/8 | 2 | |||||||
| 17Ante BudimirForward | 71′ | 6.8 | 1/2 | 1/4 | ||||||||
| 10Aimar OrozMidfielder | 71′ | 6.1 | 19/25 | 5/10 | 2 | |||||||
| Rubén PeñaForward | 59′ | 6.6 | 5/7 | 1 | 2/8 | 2 | ||||||
| 9Raúl García de HaroForward | 31′ | 6.1 | 2/7 | |||||||||
| 16Moi GómezMidfielder | 19′ | 6.6 | 11/13 | 2/2 | 1 | |||||||
| 14Rubén GarcíaMidfielder | 19′ | 6.6 | 4/7 | 4/7 | 3 | |||||||
| 8Iker MuñozMidfielder | 9′ | 6.8 | 5/5 | 1/3 | ||||||||
| José Manuel ArnáizForward | 8′ | 7.1 | 1 | 0.04 | 3/4 | 2/4 | 1 | |||||
| 13Aitor FernándezGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Iker BenitoForward | — | — | ||||||||||
| Javi MartínezMidfielder | — | — | ||||||||||
| 5Jorge HerrandoDefender | — | — | ||||||||||
| Nacho VidalDefender | — | — | ||||||||||
| Pablo IbáñezMidfielder | — | — | ||||||||||
| Unai GarcíaDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-1-2-3
- სტუმრის სქემა
- 4-1-2-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.