ტულუზა — მონპელიე — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 24/25
კვი 26 იან··ტური 19·მონპელიე მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები2
- 1ბარათები2
- 15დარტყმები6
- 6კარში დარტყმები4
- 9ჯარიმები15
- 34აუტები22
- 2თამაშგარეები1
- 3კარიდან დარტყმები8
- 2მოგერიებები4
- 16ვარდნები21
- 5ჩაჭრები17
- 13დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ტულუზა | მაჩვენებელი | მონპელიე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 15 | Total shots | 6 |
| 6 | Shots on target | 4 |
| 9 | Fouls | 15 |
| 34 | Throw-ins | 22 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 8 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 16 | Tackles | 21 |
| 5 | Interceptions | 17 |
| 13 | Dribbles | 5 |
| 67 | Ball possession | 33 |
| 0.98 | Expected goals (xG) | 0.58 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 15 | Free kicks | 9 |
| 537 | Passes | 267 |
| 437 | Accurate passes | 172 |
| დარტყმები | ||
| 10 | Shots inside box | 4 |
| 4 | Shots off target | 1 |
| 5 | Blocked shots | 1 |
| 5 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 33 | Touches in penalty area | 8 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 1 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 34 | Throw-ins | 22 |
| 15 | Accurate long balls | 16 |
| 5 | Accurate crosses | 3 |
| 67 | Final third entries | 48 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 38% | Ground duels (%) | 33% |
| 13 | Dribbles | 5 |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 13% | Aerial duels (%) | 16% |
| 14 | Dispossessed | 7 |
| დაცვა | ||
| 25 | Clearances | 39 |
| 53 | Ball recoveries | 54 |
| 11% | Tackles won (%) | 13% |
| 5 | Interceptions | 17 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 4 |
| 0 | High claims | 1 |
| 3 | Goal kicks | 8 |
| 0.26 | Goals prevented | -0.21 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| ტულუზა | მაჩვენებელი | მონპელიე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 7 | Total shots | 3 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 15 | Throw-ins | 13 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 7 | Tackles | 13 |
| 3 | Interceptions | 9 |
| 9 | Dribbles | 2 |
| 69 | Ball possession | 31 |
| 0.35 | Expected goals (xG) | 0.16 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 10 | Free kicks | 4 |
| 288 | Passes | 131 |
| 235 | Accurate passes | 86 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots inside box | 2 |
| 2 | Shots off target | 1 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 15 | Throw-ins | 13 |
| 7 | Accurate long balls | 8 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 33 | Final third entries | 22 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 21% | Ground duels (%) | 18% |
| 9 | Dribbles | 2 |
| 56% | Duels won (%) | 44% |
| 9% | Aerial duels (%) | 6% |
| 8 | Dispossessed | 2 |
| დაცვა | ||
| 14 | Clearances | 24 |
| 29 | Ball recoveries | 29 |
| 7% | Tackles won (%) | 8% |
| 3 | Interceptions | 9 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| ტულუზა | მაჩვენებელი | მონპელიე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 8 | Total shots | 3 |
| 4 | Shots on target | 3 |
| 19 | Throw-ins | 9 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 9 | Tackles | 8 |
| 2 | Interceptions | 8 |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 65 | Ball possession | 35 |
| 0.63 | Expected goals (xG) | 0.43 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 5 | Free kicks | 5 |
| 249 | Passes | 136 |
| 202 | Accurate passes | 86 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots inside box | 2 |
| 2 | Shots off target | 0 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 19 | Throw-ins | 9 |
| 8 | Accurate long balls | 8 |
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| 34 | Final third entries | 26 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 17% | Ground duels (%) | 15% |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 46% | Duels won (%) | 54% |
| 4% | Aerial duels (%) | 10% |
| 6 | Dispossessed | 5 |
| დაცვა | ||
| 11 | Clearances | 15 |
| 24 | Ball recoveries | 25 |
| 4% | Tackles won (%) | 5% |
| 2 | Interceptions | 8 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
შემადგენლობები
ტულუზა3-4-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ტულუზა15 დარტყმა · 6 კარში · 1 გოლი · 0.99 xG
მონპელიე6 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.56 xG
ტულუზა7 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.35 xG
მონპელიე3 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.11 xG
ტულუზა8 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.64 xG
მონპელიე3 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.45 xG
- ტულუზა
- მონპელიე
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ტულუზა14 შეფასებული
მონპელიე13 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ტულუზა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23Cristian Cásseres Jr.Midfielder | 90′ | 8.5 | 1 | 2 | 0.04 | 68/85 | 3 | 5/7 | 2 | |||
| Charlie CresswellDefender | 90′ | 7.7 | 2 | 0.07 | 61/76 | 8/9 | 2 | |||||
| Gabriel SuazoDefender | 90′ | 7.4 | 53/60 | 4 | 5/6 | 1 | ||||||
| 3Mark McKenzieDefender | 90′ | 6.8 | 39/46 | 6/8 | 5 | |||||||
| 16Guillaume RestesGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 13/16 | 2 | ||||||||
| Yann GbohoForward | 90′ | 6.6 | 2 | 0.11 | 33/38 | 4 | 4/12 | |||||
| Zakaria AboukhlalForward | 90′ | 6.3 | 3 | 0.36 | 6/10 | 1 | 3/9 | |||||
| 15Aron DønnumDefender | 85′ | 7.1 | 2 | 0.07 | 30/44 | 6/14 | 2 | |||||
| Jaydee CanvotDefender | 85′ | 6.8 | 66/75 | 2/4 | 1 | |||||||
| Denis GenreauMidfielder | 76′ | 6.6 | 1 | 0.10 | 37/42 | 1 | 6/17 | 3 | ||||
| Joshua KingForward | 69′ | 7.2 | 1 | 3 | 0.19 | 10/14 | 1 | 6/9 | ||||
| Shavy BabickaForward | 21′ | 6.1 | 6/11 | 0/3 | ||||||||
| Miha ZajcMidfielder | 14′ | 6.1 | 10/13 | |||||||||
| Frank MagriForward | 9′ | 6.3 | 0/1 | 0/1 | ||||||||
| Kjetil HaugGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Mathis SakaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ümit AkdağDefender | — | — | ||||||||||
| Waren KamanziDefender | — | — |
მონპელიე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boubakar KouyatéDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 0.03 | 20/24 | 4/10 | 1 | |||||
| Benjamin LecomteGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 12/33 | 1/1 | 4 | |||||||
| Modibo SagnanDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 1 | 0.14 | 16/21 | 8/14 | 5 | ||||
| Teji SavanierMidfielder | 90′ | 7.2 | 1 | 18/33 | 3 | 7/14 | 3 | |||||
| Joris ChotardMidfielder | 90′ | 6.8 | 13/20 | 1/3 | 1 | |||||||
| Enzo Tchato MbiayiDefender | 90′ | 6.4 | 24/32 | 5/9 | 4 | |||||||
| Bećir OmeragićMidfielder | 89′ | 7.1 | 16/21 | 3/6 | ||||||||
| Mousa TamariForward | 89′ | 6.8 | 6/11 | 1 | 2/9 | |||||||
| 17Théo Sainte-LuceDefender | 83′ | 6.3 | 16/25 | 6/8 | 1 | |||||||
| Rabby NzingoulaMidfielder | 61′ | 5.6 | 1 | 0.11 | 9/12 | 2/8 | 2 | |||||
| Wahbi KhazriForward | 60′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 10/19 | 4/9 | 1 | |||||
| Othmane MaammaForward | 30′ | 7.1 | 1 | 2 | 0.27 | 1/2 | 3/5 | 1 | ||||
| Khalil FayadMidfielder | 29′ | 6.4 | 7/9 | 2/3 | 1 | |||||||
| Issiaga SyllaDefender | 7′ | — | 2/3 | 1/1 | 1 | |||||||
| Birama TouréMidfielder | 1′ | — | ||||||||||
| Tanguy CoulibalyMidfielder | 1′ | — | 2/2 | |||||||||
| Dimitry BertaudGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Gabriel BaresMidfielder | — | — | ||||||||||
| 44Théo ChennahiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Yael MouangaDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-2-1
- სტუმრის სქემა
- 5-3-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.