ნიცა — ლორიენი — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 23/24
პარ 19 აპრ··ტური 30·ნიცა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 2კუთხურები3
- 0ბარათები2
- 19დარტყმები9
- 10კარში დარტყმები4
- 11ჯარიმები7
- 19აუტები14
- 0თამაშგარეები4
- 6კარიდან დარტყმები12
- 4მოგერიებები7
- 24ართმევები22
- 6ჩაჭრები10
- 8დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ნიცა | მაჩვენებელი | ლორიენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 3 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 19 | Total shots | 9 |
| 10 | Shots on target | 4 |
| 11 | Fouls | 7 |
| 19 | Throw-ins | 14 |
| 0 | Offsides | 4 |
| 6 | Goal kicks | 12 |
| 4 | Goalkeeper saves | 7 |
| 24 | Tackles | 22 |
| 6 | Interceptions | 10 |
| 8 | Dribbles | 4 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 2.51 | Expected goals (xG) | 0.50 |
| 4 | Big chances | 0 |
| 6 | Free kicks | 11 |
| 535 | Passes | 517 |
| 463 | Accurate passes | 453 |
| დარტყმები | ||
| 8 | Shots off target | 4 |
| 14 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 5 | Shots outside box | 3 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 3 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 4 |
| პასები | ||
| 19 | Throw-ins | 14 |
| 16 | Accurate long balls | 29 |
| 56 | Final third entries | 54 |
| 1 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 38% | Ground duels (%) | 37% |
| 9% | Aerial duels (%) | 13% |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 8 | Dribbles | 4 |
| 9 | Dispossessed | 9 |
| დაცვა | ||
| 11 | Clearances | 22 |
| 6 | Interceptions | 10 |
| 58 | Ball recoveries | 59 |
| 17% | Tackles won (%) | 11% |
| მეკარის თამაში | ||
| 0.53 | Goals prevented | -0.30 |
| 4 | Saves | 7 |
| 6 | Goal kicks | 12 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | ლორიენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 9 | Total shots | 4 |
| 4 | Shots on target | 3 |
| 9 | Throw-ins | 5 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 3 | Goal kicks | 8 |
| 3 | Goalkeeper saves | 3 |
| 11 | Tackles | 10 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 7 | Dribbles | 3 |
| 61 | Ball possession | 39 |
| 0.79 | Expected goals (xG) | 0.19 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 3 | Free kicks | 5 |
| 317 | Passes | 209 |
| 285 | Accurate passes | 184 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 1 |
| 6 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 5 |
| 6 | Accurate long balls | 11 |
| 26 | Final third entries | 12 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 21% | Ground duels (%) | 18% |
| 3% | Aerial duels (%) | 6% |
| 50% | Duels won (%) | 50% |
| 7 | Dribbles | 3 |
| 5 | Dispossessed | 5 |
| დაცვა | ||
| 3 | Clearances | 17 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 25 | Ball recoveries | 26 |
| 10% | Tackles won (%) | 5% |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 3 |
| 3 | Goal kicks | 8 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | ლორიენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 10 | Total shots | 5 |
| 6 | Shots on target | 1 |
| 10 | Throw-ins | 9 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 3 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 13 | Tackles | 12 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 1 | Dribbles | 1 |
| 41 | Ball possession | 59 |
| 1.72 | Expected goals (xG) | 0.31 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 3 | Free kicks | 6 |
| 218 | Passes | 308 |
| 178 | Accurate passes | 269 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 3 |
| 8 | Shots inside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 10 | Throw-ins | 9 |
| 10 | Accurate long balls | 18 |
| 30 | Final third entries | 42 |
| 0 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 17% | Ground duels (%) | 19% |
| 6% | Aerial duels (%) | 7% |
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 1 | Dribbles | 1 |
| 4 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 8 | Clearances | 5 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 33 | Ball recoveries | 33 |
| 7% | Tackles won (%) | 6% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 4 |
| 3 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
ნიცა4-3-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ნიცა19 დარტყმა · 10 კარში · 3 გოლი · 2.59 xG
ლორიენი9 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.50 xG
ნიცა9 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.78 xG
ლორიენი4 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.19 xG
ნიცა10 დარტყმა · 6 კარში · 2 გოლი · 1.81 xG
ლორიენი5 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.31 xG
- ნიცა
- ლორიენი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ნიცა16 შეფასებული
ლორიენი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ნიცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémie BogaForward | 90′ | 7.7 | 1 | 3 | 0.11 | 33/37 | 1 | 9/15 | 4 | |||
| Marcin BułkaGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 19/28 | 4 | ||||||||
| Melvin BardDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 56/70 | 1 | 4/10 | 4 | ||||
| Jean-Clair TodiboDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 77/81 | 2 | 2/5 | 1 | |||||
| Pablo RosarioMidfielder | 90′ | 7.1 | 32/40 | 7/12 | 1 | |||||||
| 4DanteDefender | 90′ | 6.7 | 98/107 | 1/3 | ||||||||
| Jordan LotombaDefender | 78′ | 7.4 | 30/35 | 9/12 | 4 | |||||||
| 8Morgan SansonMidfielder | 72′ | 8.5 | 1 | 3 | 0.24 | 21/26 | 2 | 5/10 | 4 | |||
| Terem MoffiForward | 71′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 6/9 | 1 | 0/4 | |||||
| Mohamed Ali ChoForward | 59′ | 6.8 | 2 | 0.33 | 9/11 | 2/7 | 2 | |||||
| Khéphren ThuramMidfielder | 59′ | 6.6 | 2 | 0.10 | 27/32 | 2 | 3/6 | 2 | ||||
| 6Hicham BoudaouiMidfielder | 31′ | 7.1 | 2 | 0.33 | 14/14 | 2 | 1/2 | 1 | ||||
| Gaëtan LabordeForward | 31′ | 6.7 | 2 | 0.13 | 5/5 | 2 | 1/4 | |||||
| Evann GuessandForward | 19′ | 6.7 | 1 | 3 | 1.13 | 5/7 | 2/4 | |||||
| 55Youssouf NdayishimiyeMidfielder | 18′ | 7.1 | 23/23 | 1/1 | 1 | |||||||
| 33Antoine MendyDefender | 12′ | 6.8 | 8/10 | 1 | 0/2 | |||||||
| Alexis Claude-MauriceForward | — | — | ||||||||||
| Aliou BaldeForward | — | — | ||||||||||
| Maxime DupéGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Romain PerraudDefender | — | — |
ლორიენი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38Yvon MvogoGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 35/44 | 7 | ||||||||
| Tiemoué BakayokoMidfielder | 90′ | 7.7 | 2 | 0.10 | 56/62 | 1 | 10/12 | 6 | ||||
| 5Formose MendyDefender | 90′ | 7.1 | 41/52 | 6/6 | 3 | |||||||
| Julien PonceauForward | 90′ | 7.1 | 47/53 | 4/9 | 1 | |||||||
| 32Nathaniel AdjeiDefender | 90′ | 6.4 | 57/64 | 4/6 | 1 | |||||||
| 95Isaak TouréDefender | 90′ | 5.3 | 54/57 | 1 | 3/6 | |||||||
| Imrân LouzaMidfielder | 89′ | 7.1 | 4 | 0.21 | 46/52 | 1 | 6/9 | 5 | ||||
| 77Panos KatserisDefender | 63′ | 6.4 | 10/15 | 1 | 2/4 | 2 | ||||||
| 11Théo Le BrisDefender | 62′ | 6.6 | 13/13 | 4/11 | 2 | |||||||
| 9Mohamed BambaForward | 62′ | 6.4 | 2 | 0.10 | 9/12 | 1 | 4/10 | 1 | ||||
| Benjamin MendyDefender | 28′ | 6.4 | 13/13 | 1 | 1/1 | |||||||
| Eli Junior KroupiMidfielder | 28′ | 6.1 | 11/11 | 1/4 | ||||||||
| Gedeon KaluluDefender | 27′ | 6.3 | 16/20 | 1 | 1/6 | |||||||
| 15Aiyegun TosinForward | 12′ | 6.0 | 1 | 0.07 | 4/4 | 0/3 | ||||||
| 17Jean Victor MakengoMidfielder | 1′ | — | 4/4 | 1/1 | ||||||||
| Alfred GomisGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Darlin YongwaDefender | — | — | ||||||||||
| Julien LaporteDefender | — | — | ||||||||||
| Loris MouyokoloDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 3-4-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.