პორტლენდი — დალასი — MLS
MLSსეზონი 2023
კვი 11 ივნ··პორტლენდი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 2კუთხურები2
- 4ბარათები3
- 14დარტყმები5
- 8კარში დარტყმები2
- 12ჯარიმები12
- 22აუტები16
- 4თამაშგარეები1
- 3კარიდან დარტყმები12
- 2მოგერიებები7
- 19ართმევები23
- 12ჩაჭრები10
- 6დრიბლინგები11
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| პორტლენდი | მაჩვენებელი | დალასი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 4 | Yellow cards | 3 |
| 14 | Total shots | 5 |
| 8 | Shots on target | 2 |
| 12 | Fouls | 12 |
| 22 | Throw-ins | 16 |
| 4 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 12 |
| 2 | Goalkeeper saves | 7 |
| 19 | Tackles | 23 |
| 12 | Interceptions | 10 |
| 6 | Dribbles | 11 |
| 42 | Ball possession | 58 |
| 1.47 | Expected goals (xG) | 0.34 |
| 359 | Passes | 503 |
| 270 | Accurate passes | 417 |
| 10 | Free kicks | 12 |
| 5 | Big chances | 0 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots outside box | 2 |
| 11 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 4 | Big chances missed | 0 |
| 4 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 22 | Throw-ins | 16 |
| 26 | Accurate long balls | 30 |
| 63 | Final third entries | 60 |
| 0 | Accurate crosses | 0 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dribbles | 11 |
| 10 | Dispossessed | 9 |
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 35% | Ground duels (%) | 46% |
| 19% | Aerial duels (%) | 14% |
| დაცვა | ||
| 12 | Interceptions | 10 |
| 10 | Clearances | 12 |
| 75 | Ball recoveries | 67 |
| 12% | Tackles won (%) | 14% |
| მეკარის თამაში | ||
| 0.41 | Goals prevented | 1.09 |
| 2 | Saves | 7 |
| 3 | Goal kicks | 12 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.3 |
| პორტლენდი | მაჩვენებელი | დალასი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 0 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 2 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 12 | Throw-ins | 4 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 7 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 9 | Tackles | 7 |
| 4 | Interceptions | 6 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 49 | Ball possession | 51 |
| 0.36 | Expected goals (xG) | 0.13 |
| 215 | Passes | 228 |
| 174 | Accurate passes | 190 |
| 3 | Free kicks | 8 |
| 2 | Big chances | 0 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots outside box | 1 |
| 3 | Shots inside box | 1 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 12 | Throw-ins | 4 |
| 12 | Accurate long balls | 10 |
| 30 | Final third entries | 27 |
| 0 | Accurate crosses | 0 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dribbles | 5 |
| 3 | Dispossessed | 2 |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 15% | Ground duels (%) | 20% |
| 10% | Aerial duels (%) | 10% |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 6 |
| 4 | Clearances | 10 |
| 31 | Ball recoveries | 30 |
| 5% | Tackles won (%) | 6% |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 3 | Goal kicks | 7 |
| პორტლენდი | მაჩვენებელი | დალასი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 2 |
| 3 | Yellow cards | 2 |
| 10 | Total shots | 3 |
| 4 | Shots on target | 2 |
| 10 | Throw-ins | 12 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 0 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 10 | Tackles | 16 |
| 8 | Interceptions | 4 |
| 3 | Dribbles | 6 |
| 34 | Ball possession | 66 |
| 1.11 | Expected goals (xG) | 0.22 |
| 144 | Passes | 275 |
| 96 | Accurate passes | 227 |
| 7 | Free kicks | 4 |
| 3 | Big chances | 0 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 8 | Shots inside box | 2 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 3 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 10 | Throw-ins | 12 |
| 14 | Accurate long balls | 20 |
| 33 | Final third entries | 33 |
| 0 | Accurate crosses | 0 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dribbles | 6 |
| 7 | Dispossessed | 7 |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 20% | Ground duels (%) | 26% |
| 9% | Aerial duels (%) | 4% |
| დაცვა | ||
| 8 | Interceptions | 4 |
| 6 | Clearances | 2 |
| 44 | Ball recoveries | 37 |
| 7% | Tackles won (%) | 8% |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 4 |
| 0 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
პორტლენდი4-2-3-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
პორტლენდი14 შეფასებული
დალასი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
პორტლენდი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cristhian ParedesMidfielder | 90′ | 8.0 | 2 | 0.27 | 27/36 | 1 | 13/18 | 7 | ||||
| David BinghamGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 14/25 | 1 | 2 | |||||||
| 18Zac McGrawDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 0.22 | 23/36 | 8/9 | 3 | |||||
| 29Juan MosqueraDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 33/41 | 1 | 1/5 | |||||
| 15Eric MillerDefender | 90′ | 6.8 | 16/24 | 1/3 | ||||||||
| Dario ŽuparićDefender | 90′ | 6.7 | 25/31 | 6/8 | 2 | |||||||
| 21Diego CharáMidfielder | 90′ | 6.6 | 35/40 | 1 | 6/10 | 4 | ||||||
| Dairon AsprillaForward | 89′ | 7.1 | 1 | 0.02 | 25/35 | 2 | 10/21 | |||||
| EvanderMidfielder | 89′ | 6.8 | 1 | 3 | 0.33 | 28/35 | 4 | 3/10 | 1 | |||
| Santiago MorenoForward | 72′ | 7.7 | 2 | 0.29 | 22/26 | 1 | 4/10 | 2 | ||||
| Franck BoliForward | 72′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.08 | 9/13 | 2/12 | |||||
| Marvin LoríaMidfielder | 18′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 8/9 | 0/6 | ||||||
| Jarosław NiezgodaForward | 18′ | 6.1 | 2 | 0.12 | 3/5 | 0/1 | ||||||
| Sebastián BlancoMidfielder | 10′ | 6.6 | 2/3 | 0/1 | ||||||||
| Larrys MabialaDefender | 1′ | — | ||||||||||
| Diego GutiérrezForward | — | — | ||||||||||
| 26Hunter SulteGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Justin RasmussenDefender | — | — | ||||||||||
| Nathan FogaçaForward | — | — | ||||||||||
| Noel CaliskanDefender | — | — |
დალასი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maarten PaesGoalkeeper | 90′ | 8.2 | 29/44 | 1/1 | 1 | 7 | ||||||
| 25Sebastien IbeaghaDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 0.03 | 51/57 | 8/10 | 2 | |||||
| Nkosi TafariDefender | 90′ | 6.8 | 60/73 | 4/7 | 3 | |||||||
| Facundo QuignonMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.17 | 59/71 | 7/16 | 4 | |||||
| Jesús FerreiraForward | 90′ | 6.4 | 34/43 | 1 | 3/5 | 2 | ||||||
| Marco FarfanDefender | 90′ | 6.4 | 42/44 | 1 | 7/14 | 2 | ||||||
| Jader ObrianMidfielder | 90′ | 6.1 | 1 | 0.11 | 16/16 | 4/9 | 1 | |||||
| Alan VelascoMidfielder | 90′ | 6.0 | 1 | 0.01 | 24/29 | 4/13 | 1 | |||||
| Edwin CerrilloMidfielder | 82′ | 7.4 | 52/59 | 1 | 4/8 | 2 | ||||||
| 2GeovaneDefender | 82′ | 6.0 | 1 | 0.01 | 18/27 | 9/16 | ||||||
| Sam JunquaDefender | 45′ | 6.6 | 16/20 | 5/7 | 3 | |||||||
| Jesús JiménezForward | 45′ | 6.1 | 9/12 | 1 | 0/2 | |||||||
| Herbert EndeleyForward | 8′ | 6.8 | 3/4 | 3/4 | 1 | |||||||
| José MulatoForward | 8′ | 6.4 | 4/4 | 1/2 | 1 | |||||||
| Amet KorçaDefender | — | — | ||||||||||
| 77Bernard KamungoForward | — | — | ||||||||||
| Jimmy MaurerGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| José Antonio MartinezDefender | — | — | ||||||||||
| 32Nolan NorrisDefender | — | — |