Roberto De Zerbi

იტალია47 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 179 მატჩი

ცნობილია სახელით: R. De Zerbi

მიმდინარე კლუბი

ტოტენჰემი

ისტორია 179 მატჩი · 82–38–59

  • მატჩი1794 კლუბი
  • record82–38–59მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.5946% მოგება
  • გოლები325–2511.82 საკუთარი · 1.40 გაშვებული

Roberto De Zerbi: ბაზაში 179 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში3 აგვ. 2021 და 10 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 82 მოგება, 38 ფრე და მარცხი:59 — სულ 46% —1.59 ქულა მატჩზე, გატანილი:325, გაშვებული: 251.

საუკეთესო პერიოდია მარსელი: 1.85ქულა მატჩზე, 68 მატჩში, მეტოქე: 1.10, ადგილი: შახტარი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 9 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 1 draw.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —113, სულ 174 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
3 აგვ. 2021 · 2–1 at გენკი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
13 იან. 2026 · 9–0 at Bayeux FC
ყველაზე დიდი მარცხი
19 ოქტ. 2021 · 0–5 v რეალი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 87 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 84 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 3.

174 სულ 179 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 172 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 4 spells

  1. ტოტენჰემიაქტიური31 მარ. 2026 – დღემდე

    პრემიერ ლიგა

    15 მატჩი · 4–5–6 · 1.13 ქულა მატჩზე · 17–20 გოლები (27% მოგებული)

    LDDLLDსაუკეთესო 5–1 v ჩარლტონიყველაზე დაბალი 0–3 at ბრენტფორდიმწვრთნელობისას 12 აპრ. 2026 – 10 ოქტ. 2026
  2. მარსელი1 ივლ. 2024 – 10 თებ. 2026

    ლიგა 1

    68 მატჩი · 39–9–20 · 1.85 ქულა მატჩზე · 154–89 გოლები (57% მოგებული)

    LWLDWLსაუკეთესო 9–0 at Bayeux FCყველაზე დაბალი 0–5 at პსჟმწვრთნელობისას 17 აგვ. 2024 – 8 თებ. 2026
  3. ბრაიტონი18 სექ. 2022 – 14 ივნ. 2024

    პრემიერ ლიგა

    86 მატჩი · 36–22–28 · 1.51 ქულა მატჩზე · 146–126 გოლები (42% მოგებული)

    LLWDLLსაუკეთესო 6–0 v ვულვზიყველაზე დაბალი 1–6 at ასტონ ვილამწვრთნელობისას 1 ოქტ. 2022 – 19 მაი. 2024
  4. შახტარი25 მაი. 2021 – 1 აპრ. 2022

    AFC Champions League Two

    10 მატჩი · 3–2–5 · 1.10 ქულა მატჩზე · 8–16 გოლები (30% მოგებული)

    LDLLLDსაუკეთესო 2–1 at გენკიყველაზე დაბალი 0–5 v რეალიმწვრთნელობისას 3 აგვ. 2021 – 7 დეკ. 2021

ფორმა ბოლო 40 სულ 179 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.55 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 23/24ევროპა ლიგა85–1–22.0011–9
UEFA Champions League 25/26ჩემპიონთა ლიგა83–0–51.1311–14
UEFA Champions League 21/22ჩემპიონთა ლიგა103–2–51.108–16
Premier League 26/27პრემიერ ლიგა60–3–30.503–9
Premier League 25/26პრემიერ ლიგა73–2–21.578–7
Premier League 23/24პრემიერ ლიგა3712–12–131.3054–60
Premier League 22/23პრემიერ ლიგა3012–7–111.4356–48
Ligue 1 25/26ლიგა 12112–3–61.8646–27
Ligue 1 24/25ლიგა 13420–5–91.9174–47
FA Cup 23/24FA Cup32–0–12.009–5
FA Cup 22/23FA Cup54–1–02.6013–2
EFL Cup 26/27EFL თასი21–0–11.506–4

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

ტოტენჰემი

31 მარ. 2026 – დღემდე

15 მატჩი მისი მონაწილეობით · 31 გარეშე · პრემიერ ლიგა

  • ქულები მატჩზე+0.171.1315მ0.9731მ
  • მოგების სიხშირე+4.1 პპ27%15მ23%31მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.161.1315მ1.2931მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.281.3315მ1.6131მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მარსელი

1 ივლ. 2024 – 10 თებ. 2026

68 მატჩი მისი მონაწილეობით · 14 გარეშე · ლიგა 1

  • ქულები მატჩზე+0.351.8568მ1.5014მ
  • მოგების სიხშირე+14.5 პპ57%68მ43%14მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.902.2668მ1.3614მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.121.3168მ1.4314მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ბრაიტონი

18 სექ. 2022 – 14 ივნ. 2024

86 მატჩი მისი მონაწილეობით · 7 გარეშე · პრემიერ ლიგა

  • ქულები მატჩზე−0.771.5186მ2.297მ
  • მოგების სიხშირე−29.6 პპ42%86მ71%7მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.301.7086მ2.007მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.761.4786მ0.717მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 174 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები11.6+0.211.4(173მ, შედარება: 102ათ.მ)
  • აუტები16.2−2.218.4(174მ, შედარება: 103ათ.მ)
  • დარტყმები14.6+1.812.8(174მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • კარში დარტყმები5.5+0.94.6(174მ, შედარება: 103ათ.მ)
  • ვარდნები15.8−1.317.1(172მ, შედარება: 101ათ.მ)
  • მოგერიებები2.7−0.33.1(174მ, შედარება: 103ათ.მ)
  • ჩაჭრები7.9−1.08.9(170მ, შედარება: 99ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.8−0.11.8(168მ, შედარება: 93ათ.მ)
  • კუთხურები5.6+0.74.9(174მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • ბარათები2.1+0.02.0(171მ, შედარება: 99ათ.მ)
  • დრიბლინგები8.2+0.37.9(170მ, შედარება: 99ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები6.3−1.07.3(172მ, შედარება: 101ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 160 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-1113
  • 3-4-2-133
  • 4-4-25
  • 4-3-35
  • 4-1-4-14

ძირითადი მოთამაშეები 172 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Pascal Groß7,235′83 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 7.39
  • Lewis Dunk6,615′79 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Gerónimo Rulli5,310′63 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.17
  • Mason Greenwood5,046′63 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 7.54
  • Pierre-Emile Højbjerg4,895′58 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 7.26
  • Kaoru Mitoma4,593′59 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.92
  • Pervis Estupiñán4,425′63 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 6.95
  • Jan Paul van Hecke4,366′81 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 7.11
  • Leonardo Balerdi3,948′52 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.87
  • Amir Murillo3,812′56 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.74
  • Joël Veltman3,786′70 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 6.87
  • Jason Steele3,600′85 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 6.75