Amir Murillo

მცველი

ბეშიქთაში

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივნ. 2018 – ოქტ. 2026

მატჩები
275
სასტარტო გამოსვლები
222
წუთები
20,247
საშ. რეიტინგი
6.86
შეფასებული გამოსვლები
254

შეტევა

გოლები
23
საგოლე პასები
28
დარტყმები
173
კარში დარტყმები
60
კარს აცდენილი დარტყმები
72
დაბლოკილი დარტყმები
41
შექმნილი საგოლე მომენტები
48
საკვანძო პასები
214

პასები

პასები
9926
ზუსტი პასები
8076
ჩაწოდებები
431
ზუსტი ჩაწოდებები
106
გრძელი პასები
847
ზუსტი გრძელი პასები
455

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
210
მოგებული ორთაბრძოლები
1193
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
335
დაკარგული ბურთი
195

დაცვა

ვარდნები
392
ჩაჭრები
208
ბურთის ამოტანები
402
დაბრუნებული ბურთები
48

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
15176
დაკარგული ბურთები
3274
ჯარიმები
269
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
260
თამაშგარეები
42
ყვითელი ბარათები
44
წითელი ბარათები
4

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 20,247 წუთი, სულ 275 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.10
საგოლე პასები
0.12
დარტყმები
0.77
კარში დარტყმები
0.27
კარს აცდენილი დარტყმები
0.32
დაბლოკილი დარტყმები
0.18
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.21
საკვანძო პასები
0.95

პასები

პასები
44.12
ზუსტი პასები
35.90
ჩაწოდებები
1.92
ზუსტი ჩაწოდებები
0.47
გრძელი პასები
3.77
ზუსტი გრძელი პასები
2.02

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.93
მოგებული ორთაბრძოლები
5.30
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
1.49
დაკარგული ბურთი
0.87

დაცვა

ვარდნები
1.74
ჩაჭრები
0.93
ბურთის ამოტანები
1.79
დაბრუნებული ბურთები
0.21

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
67.46
დაკარგული ბურთები
14.55
ჯარიმები
1.20
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.16
თამაშგარეები
0.19

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

256 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 12
სეზონები ყველა 23

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 256 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

ბეშიქთაში მონაწილეობით და გარეშე Amir Murillo

20 მატჩი მისი მონაწილეობით · 9 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 2
სეზონები ყველა 3

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +1.4
    მონაწილეობით
    12.220 მ
    გარეშე
    10.77 მ
  • აუტები

    +3.4
    მონაწილეობით
    1920 მ
    გარეშე
    15.67 მ
  • დარტყმები

    +0.6
    მონაწილეობით
    17.620 მ
    გარეშე
    173 მ
  • კარში დარტყმები

    +0.9
    მონაწილეობით
    6.220 მ
    გარეშე
    5.37 მ
  • ვარდნები

    +2.4
    მონაწილეობით
    14.820 მ
    გარეშე
    12.33 მ
  • მოგერიებები

    -0.3
    მონაწილეობით
    2.420 მ
    გარეშე
    2.73 მ
  • ჩაჭრები

    +1.9
    მონაწილეობით
    8.620 მ
    გარეშე
    6.73 მ
  • თამაშგარეები

    +0.6
    მონაწილეობით
    2.319 მ
    გარეშე
    1.76 მ
  • კუთხურები

    +0.2
    მონაწილეობით
    6.220 მ
    გარეშე
    67 მ
  • ბარათები

    +0.9
    მონაწილეობით
    2.319 მ
    გარეშე
    1.49 მ
  • დრიბლინგები

    +1.5
    მონაწილეობით
    7.220 მ
    გარეშე
    5.73 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +0.4
    მონაწილეობით
    6.720 მ
    გარეშე
    6.37 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 23/8
  2. 31/8
  3. 5/9
  4. 11/9
  5. 17/9
  6. 20/9
  7. 11/10
  8. 15/10

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.86

გოლები თვეების მიხედვით 4

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

254 სულ 275 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.