
Fernando Diniz Silva
ბრაზილია52 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 170 მატჩი
სრული სახელი: Fernando Dinizცნობილია სახელით: F. Diniz Silva
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 170 მატჩი · 70–37–63
- მატჩი1704 კლუბი
- record70–37–63მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4541% მოგება
- გოლები246–2141.45 საკუთარი · 1.26 გაშვებული
Fernando Diniz Silva: ბაზაში 170 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში1 მაი. 2022 და 11 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 70 მოგება, 37 ფრე და მარცხი:63 — სულ 41% —1.45 ქულა მატჩზე, გატანილი:246, გაშვებული: 214.
საუკეთესო პერიოდია ფლუმინენსე: 1.68ქულა მატჩზე, 91 მატჩში, მეტოქე: 1.08, ადგილი: კრუზეირო.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 11 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 9, მიმდინარე სერია: 5 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —129, სულ 168 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 27 მაი. 2022 · 10–1 at Oriente Petrolero
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 7 დეკ. 2025 · 0–5 at ატლეტიკო მინეირო
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 89 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 65 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 20 მატჩი და მოაკლდა 4.
169 სულ 170 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 170 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
კორინთიანსიაქტიური6 აპრ. 2026 – დღემდე 30 მატჩი · 10–8–12 · 1.27 ქულა მატჩზე · 33–33 გოლები (33% მოგებული)
DLLLLLსაუკეთესო 3–0 v რემოყველაზე დაბალი 1–4 at პალმეირასიმწვრთნელობისას 10 აპრ. 2026 – 11 ოქტ. 2026ვასკო და გამა9 მაი. 2025 – 3 მარ. 2026 37 მატჩი · 12–7–18 · 1.16 ქულა მატჩზე · 54–59 გოლები (32% მოგებული)
WLLLDLსაუკეთესო 6–0 at სანტოსიყველაზე დაბალი 0–5 at ატლეტიკო მინეირომწვრთნელობისას 14 მაი. 2025 – 12 თებ. 2026კრუზეირო თარიღები შეუმოწმებელია 29 სექ. 2024 – 8 დეკ. 2024 12 მატჩი · 3–4–5 · 1.08 ქულა მატჩზე · 11–16 გოლები (25% მოგებული)
LLDDLWსაუკეთესო 2–1 v კრისიუმაყველაზე დაბალი 0–3 at ატლეტიკო პარანაენსემწვრთნელობისას 29 სექ. 2024 – 8 დეკ. 2024ფლუმინენსე30 აპრ. 2022 – 20 სექ. 2023 91 მატჩი · 45–18–28 · 1.68 ქულა მატჩზე · 148–106 გოლები (49% მოგებული)
LLDLLLსაუკეთესო 10–1 at Oriente Petroleroყველაზე დაბალი 0–3 at ინტერნასიონალიმწვრთნელობისას 1 მაი. 2022 – 23 ივნ. 2024
ფორმა ბოლო 40 სულ 170 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.05 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana 2024 | კოპა სუდამერიკანა | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 3–4 |
| Copa Sudamericana 2022 | კოპა სუდამერიკანა | 3 | 2–1–0 | 2.33 | 12–2 |
| Copa Libertadores 2023 | ლიბერტადორესის თასი | 10 | 6–2–2 | 2.00 | 18–8 |
| CONMEBOL Sudamericana 2025 | კოპა სუდამერიკანა | 4 | 1–1–2 | 1.00 | 4–6 |
| CONMEBOL Libertadores 2026 | ლიბერტადორესის თასი | 10 | 4–4–2 | 1.60 | 10–6 |
| Brasileirão Série A 2023 | სერია A | 35 | 16–8–11 | 1.60 | 51–43 |
| Brasileirão Série A 2022 | სერია A | 35 | 20–6–9 | 1.89 | 62–40 |
| Brasileirão Betano 2024 | სერია A | 17 | 3–4–10 | 0.77 | 13–25 |
| Brasileiro Serie A 2026 | სერია A | 23 | 6–5–12 | 1.00 | 25–31 |
| Brasileiro Serie A 2025 | სერია A | 30 | 11–5–14 | 1.27 | 48–49 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
კორინთიანსი
6 აპრ. 2026 – დღემდე30 მატჩი მისი მონაწილეობით · 10 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.27
- მოგების სიხშირე+13.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.30
- გაშვებული გოლები მატჩზე0.00
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ვასკო და გამა
9 მაი. 2025 – 3 მარ. 202637 მატჩი მისი მონაწილეობით · 37 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე−0.11
- მოგების სიხშირე0.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.27
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.18
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
კრუზეირო
29 სექ. 2024 – 8 დეკ. 202412 მატჩი მისი მონაწილეობით · 37 გარეშე
- ქულები მატჩზე−0.57
- მოგების სიხშირე−21.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.35
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.44
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 169 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.5−0.813.3(168მ, შედარება: 110ათ.მ)
- აუტები19.3−0.119.4(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- დარტყმები13.5+0.213.4(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.8+0.44.4(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- ვარდნები13.7−2.516.1(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- მოგერიებები3.1−0.13.2(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- ჩაჭრები7.9−1.08.9(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- თამაშგარეები1.6−0.11.7(161მ, შედარება: 99ათ.მ)
- კუთხურები5.1+0.05.1(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- ბარათები2.5−0.02.5(166მ, შედარება: 108ათ.მ)
- დრიბლინგები10.3+1.88.5(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.9−0.28.1(169მ, შედარება: 111ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 157 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-1129
- 4-4-211
- 4-2-2-29
- 4-4-1-14
- 4-3-34
ძირითადი მოთამაშეები 170 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Fábio8,010′89 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Germán Cano6,842′84 გამოსვლა · 81 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- André6,526′76 გამოსვლა · 72 სასტარტო გამოსვლები 7.07
- Jhon Arias6,155′76 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 7.26
- Samuel Xavier6,071′77 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Nino5,396′65 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Ganso5,393′78 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Matheus Martinelli4,255′80 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Lima3,499′50 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Léo Jardim3,146′35 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Manoel3,097′51 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Rayan2,711′31 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 7.13