
Christian Streich
გერმანია61 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 167 მატჩი
ცნობილია სახელით: C. Streich
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 167 მატჩი · 70–44–53
- მატჩი1671 კლუბი
- record70–44–53მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.5242% მოგება
- გოლები258–2351.54 საკუთარი · 1.41 გაშვებული
Christian Streich: ბაზაში 167 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში13 სექ. 2020 და 18 მაი. 2024.
მის გუნდებს აქვთ 70 მოგება, 44 ფრე და მარცხი:53 — სულ 42% —1.52 ქულა მატჩზე, გატანილი:258, გაშვებული: 235.
საუკეთესო პერიოდია ფრაიბურგი: 1.52ქულა მატჩზე, 167 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 12 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —35, სულ 167 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 13 სექ. 2020 · 2–1 at SV Waldhof Mannheim
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 21 იან. 2023 · 0–6 at ვოლფსბურგი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 84 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 82 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 2.
167 სულ 167 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 167 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
1 პერიოდი ვერ გამოიყენება: SC Freiburg (dates out of order).
კლუბების მიხედვით 1 spell
ფრაიბურგი29 დეკ. 2011 – 30 ივნ. 2024 167 მატჩი · 70–44–53 · 1.52 ქულა მატჩზე · 258–235 გოლები (42% მოგებული)
WDLDDLსაუკეთესო 6–0 at გლადბახიყველაზე დაბალი 0–6 at ვოლფსბურგიმწვრთნელობისას 13 სექ. 2020 – 18 მაი. 2024
ფორმა ბოლო 40 სულ 167 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.25 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 23/24 | ევროპა ლიგა | 10 | 5–2–3 | 1.70 | 20–14 |
| UEFA Europa League 22/23 | ევროპა ლიგა | 8 | 4–2–2 | 1.75 | 13–6 |
| DFB Pokal 23/24 | DFB თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| DFB Pokal 22/23 | DFB თასი | 5 | 2–2–1 | 1.60 | 7–8 |
| DFB Pokal 21/22 | DFB თასი | 6 | 3–3–0 | 2.00 | 11–5 |
| DFB Pokal 20/21 | DFB თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–2 |
| Bundesliga 23/24 | ბუნდესლიგა | 34 | 11–9–14 | 1.24 | 45–58 |
| Bundesliga 22/23 | ბუნდესლიგა | 32 | 16–7–9 | 1.72 | 47–41 |
| Bundesliga 21/22 | ბუნდესლიგა | 34 | 15–10–9 | 1.62 | 58–46 |
| Bundesliga 20/21 | ბუნდესლიგა | 34 | 12–9–13 | 1.32 | 52–52 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ფრაიბურგი
29 დეკ. 2011 – 30 ივნ. 2024167 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · 2. ბუნდესლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 167 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.8−0.111.9(167მ, შედარება: 90ათ.მ)
- აუტები19.6−1.721.3(167მ, შედარება: 90ათ.მ)
- დარტყმები13.0−0.113.1(167მ, შედარება: 90ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.8+0.14.7(167მ, შედარება: 90ათ.მ)
- ვარდნები14.9−1.216.1(167მ, შედარება: 89ათ.მ)
- მოგერიებები3.2+0.13.1(167მ, შედარება: 90ათ.მ)
- ჩაჭრები10.5+0.110.4(167მ, შედარება: 89ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7−0.32.0(153მ, შედარება: 80ათ.მ)
- კუთხურები4.4−0.54.8(167მ, შედარება: 90ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.32.1(159მ, შედარება: 83ათ.მ)
- დრიბლინგები6.7−1.78.4(167მ, შედარება: 89ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.2+0.47.8(167მ, შედარება: 90ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 139 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-135
- 4-4-231
- 3-4-330
- 3-4-2-126
- 4-2-2-217
ძირითადი მოთამაშეები 167 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Nicolas Höfler13,109′153 გამოსვლა · 145 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Vincenzo Grifo12,103′164 გამოსვლა · 144 სასტარტო გამოსვლები 7.33
- Christian Günter11,954′141 გამოსვლა · 133 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Philipp Lienhart11,594′136 გამოსვლა · 128 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Lucas Höler10,316′154 გამოსვლა · 113 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Maximilian Eggestein9,742′125 გამოსვლა · 111 სასტარტო გამოსვლები 6.80
- Lukas Kübler8,214′142 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 6.82
- Mark Flekken7,470′86 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Roland Sallai7,299′131 გამოსვლა · 84 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Manuel Gulde7,045′141 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 6.69
- Matthias Ginter6,889′79 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Ritsu Doan6,355′86 გამოსვლა · 74 სასტარტო გამოსვლები 6.91