შედარებები
თითოეული პროგნოზის შედეგები ბუკმეიკერისა და ლიგის მიხედვით.
რომელი ბაზრები კვალიფიცირდება?
ახლდება შედეგების დათვლის შემდეგ. ბოლო შეფასება: 17 ოქტ, 15:29.
მოდელის ისტორიული მონაცემები ხელახლა მოწმდება. 2,134 სულ 2,974 მატჩმა გაიარა დროის ზღვრის შემოწმება; კვალიფიკაცია შემოწმებების დასრულებისას ახლდება.
351 ჩანაწერები
ბუკმეიკერების ცალკეული შედეგები ერთადაა ნაჩვენები. თითოეული სტრიქონი თავის ბუკმეიკერს ეკუთვნის; შედეგები არ ირევა.
VIP19
კვალიფიცირდება; უკუგება +10 % ან მეტია
აუტები · ნაკლები · სტუმარიBetlive683754%+12.95VIPBetlive · აუტები · ნაკლები · სტუმარიVIPშედეგები68მოგება37მოგების სიხშირე54%უკუგება (u)+12.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 68 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +19.0%, უახლესი 30 % +29.3%, ბოლო 14 დღე +17.5%, ბოლო 30 დღე +19.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 68 | 37 | 54% | +12.95 | +19.0% | +29.3% | +17.5% | +19.0% | VIP |
| Betlive · ყველა ლიგა | 423 | 189 | 45% | -11 | -2.6% | +7.5% | +1.7% | -2.9% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet684059%+11.5VIPCrocobet · აუტები · ნაკლები · სტუმარიVIPშედეგები68მოგება40მოგების სიხშირე59%უკუგება (u)+11.5
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 68 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +16.9%, უახლესი 30 % +32.5%, ბოლო 14 დღე +20.4%, ბოლო 30 დღე +16.9%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 68 | 40 | 59% | +11.5 | +16.9% | +32.5% | +20.4% | +16.9% | VIP |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 415 | 196 | 47% | -22.2 | -5.3% | +1.0% | -2.1% | -6.5% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet663147%+8.19VIPLiderbet · ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიVIPშედეგები66მოგება31მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)+8.19
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 66 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +12.4%, უახლესი 30 % +3.5%, ბოლო 14 დღე +15.9%, ბოლო 30 დღე +12.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 66 | 31 | 47% | +8.19 | +12.4% | +3.5% | +15.9% | +12.4% | VIP |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 319 | 153 | 48% | +11.78 | +3.7% | -6.9% | -1.3% | +1.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive783950%+7.85VIPBetlive · აუტები · ნაკლები · მასპინძელიVIPშედეგები78მოგება39მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+7.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 78 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +10.1%, უახლესი 30 % +11.1%, ბოლო 14 დღე +13.3%, ბოლო 30 დღე +10.1%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 78 | 39 | 50% | +7.85 | +10.1% | +11.1% | +13.3% | +10.1% | VIP |
| Betlive · ყველა ლიგა | 446 | 202 | 45% | +1.75 | +0.4% | -2.7% | -1.6% | -1.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet271763%+7.62VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები27მოგება17მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+7.62
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 27 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +28.2%, უახლესი 30 % +2.5%, ბოლო 14 დღე +21.0%, ბოლო 30 დღე +28.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 27 | 17 | 63% | +7.62 | +28.2% | +2.5% | +21.0% | +28.2% | ფასდება → საერთო VIP |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 99 | 60 | 61% | +20.92 | +21.1% | +4.2% | +22.0% | +20.1% | VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიCrocobet372054%+7.55VIPCrocobet · დარტყმები · მეტი · სტუმარიVIPშედეგები37მოგება20მოგების სიხშირე54%უკუგება (u)+7.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 37 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +20.4%, უახლესი 30 % +17.3%, ბოლო 14 დღე +21.1%, ბოლო 30 დღე +20.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 37 | 20 | 54% | +7.55 | +20.4% | +17.3% | +21.1% | +20.4% | VIP |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 196 | 90 | 46% | +2.65 | +1.4% | -0.7% | +1.9% | -1.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive8788%+5.8VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება7მოგების სიხშირე88%უკუგება (u)+5.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +72.5%, უახლესი 30 % +87.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +72.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 8 | 7 | 88% | +5.8 | +72.5% | +87.5% | — | +72.5% | ფასდება → საერთო VIP |
| Betlive · ყველა ლიგა | 71 | 40 | 56% | +9.2 | +13.0% | +3.1% | +6.5% | +16.9% | VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიPaddy Power321856%+5.72VIPPaddy Power · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიVIPშედეგები32მოგება18მოგების სიხშირე56%უკუგება (u)+5.72
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 32 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +17.9%, უახლესი 30 % +43.3%, ბოლო 14 დღე +43.3%, ბოლო 30 დღე +17.9%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · UEFA Nations League | 32 | 18 | 56% | +5.72 | +17.9% | +43.3% | +43.3% | +17.9% | VIP |
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 103 | 47 | 46% | -2.33 | -2.3% | -1.3% | +6.7% | +2.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive231461%+5.2VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები23მოგება14მოგების სიხშირე61%უკუგება (u)+5.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 23 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +22.6%, უახლესი 30 % -13.6%, ბოლო 14 დღე +1.3%, ბოლო 30 დღე +22.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 23 | 14 | 61% | +5.2 | +22.6% | -13.6% | +1.3% | +22.6% | ფასდება → საერთო VIP |
| Betlive · ყველა ლიგა | 83 | 50 | 60% | +17.3 | +20.8% | +18.0% | +24.6% | +18.0% | VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიLiderbet382155%+4.71VIPLiderbet · დარტყმები · მეტი · სტუმარიVIPშედეგები38მოგება21მოგების სიხშირე55%უკუგება (u)+4.71
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 38 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +12.4%, უახლესი 30 % +9.6%, ბოლო 14 დღე +10.6%, ბოლო 30 დღე +12.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 38 | 21 | 55% | +4.71 | +12.4% | +9.6% | +10.6% | +12.4% | VIP |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 318 | 146 | 46% | -17.92 | -5.6% | -4.0% | -2.3% | -3.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetlive361953%+4.6VIPBetlive · დარტყმები · მეტი · სტუმარიVIPშედეგები36მოგება19მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+4.6
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 36 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +12.8%, უახლესი 30 % +15.4%, ბოლო 14 დღე +27.0%, ბოლო 30 დღე +12.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 36 | 19 | 53% | +4.6 | +12.8% | +15.4% | +27.0% | +12.8% | VIP |
| Betlive · ყველა ლიგა | 224 | 97 | 43% | -11.05 | -4.9% | -5.8% | +0.6% | -1.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet251456%+3.75VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები25მოგება14მოგების სიხშირე56%უკუგება (u)+3.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 25 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +15.0%, უახლესი 30 % +4.4%, ბოლო 14 დღე +4.4%, ბოლო 30 დღე +15.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 25 | 14 | 56% | +3.75 | +15.0% | +4.4% | +4.4% | +15.0% | ფასდება → საერთო VIP |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 99 | 55 | 56% | +11.25 | +11.4% | +10.5% | +14.5% | +11.5% | VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · სტუმარიCrocobet6467%+2.75VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · მოგერიებები · მეტი · სტუმარიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება4მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+2.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +45.8%, უახლესი 30 % +102.5%, ბოლო 14 დღე +110.0%, ბოლო 30 დღე +45.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 6 | 4 | 67% | +2.75 | +45.8% | +102.5% | +110.0% | +45.8% | ფასდება → საერთო VIP |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 30 | 20 | 67% | +11.15 | +37.2% | +32.8% | +40.8% | +37.4% | VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet191053%+2.15VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები19მოგება10მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+2.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 19 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +11.3%, უახლესი 30 % +8.3%, ბოლო 14 დღე +30.0%, ბოლო 30 დღე +11.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 228 | 128 | 56% | +34.6 | +15.2% | +5.0% | +9.4% | +12.6% | VIP |
| Crocobet · UEFA Nations League | 19 | 10 | 53% | +2.15 | +11.3% | +8.3% | +30.0% | +11.3% | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიCrocobet211048%+1.6VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები21მოგება10მოგების სიხშირე48%უკუგება (u)+1.6
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 21 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +7.6%, უახლესი 30 % +15.0%, ბოლო 14 დღე +23.8%, ბოლო 30 დღე +7.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 134 | 76 | 57% | +29.55 | +22.1% | +28.4% | +19.7% | +17.1% | VIP |
| Crocobet · UEFA Nations League | 21 | 10 | 48% | +1.6 | +7.6% | +15.0% | +23.8% | +7.6% | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetlive211048%+1.55VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები21მოგება10მოგების სიხშირე48%უკუგება (u)+1.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 21 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +7.4%, უახლესი 30 % +20.0%, ბოლო 14 დღე +44.0%, ბოლო 30 დღე +7.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 143 | 73 | 51% | +18.6 | +13.0% | +34.4% | +10.5% | +7.8% | VIP |
| Betlive · UEFA Nations League | 21 | 10 | 48% | +1.55 | +7.4% | +20.0% | +44.0% | +7.4% | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიLiderbet221150%+0.69VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები22მოგება11მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.69
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 22 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.1%, უახლესი 30 % -14.3%, ბოლო 14 დღე +20.0%, ბოლო 30 დღე +3.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 202 | 111 | 55% | +21.35 | +10.6% | +21.4% | +9.7% | +9.4% | VIP |
| Liderbet · UEFA Nations League | 22 | 11 | 50% | +0.69 | +3.1% | -14.3% | +20.0% | +3.1% | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBet3652150%+0.1VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +5.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 93 | 60 | 65% | +26.77 | +28.8% | +27.7% | +40.5% | +33.0% | VIP |
| Bet365 · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | +0.1 | +5.0% | +110.0% | — | +5.0% | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიCrocobet7343%-1.05VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება3მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-1.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -15.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -15.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 124 | 66 | 53% | +13.2 | +10.7% | +41.2% | +38.5% | +9.2% | VIP |
| Crocobet · UEFA Nations League | 7 | 3 | 43% | -1.05 | -15.0% | -100.0% | — | -15.0% | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
უფასო30
კვალიფიცირდება; დადებითი უკუგება +10 %-ზე ნაკლებია
აუტები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet161275%+7.42უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · აუტები · ნაკლები · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები16მოგება12მოგების სიხშირე75%უკუგება (u)+7.42
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 16 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +46.4%, უახლესი 30 % +56.8%, ბოლო 14 დღე +64.0%, ბოლო 30 დღე +46.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 16 | 12 | 75% | +7.42 | +46.4% | +56.8% | +64.0% | +46.4% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Superbet · ყველა ლიგა | 129 | 70 | 54% | +6.47 | +5.0% | +19.6% | +5.0% | +8.4% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive211257%+7.35უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები21მოგება12მოგების სიხშირე57%უკუგება (u)+7.35
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 21 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +35.0%, უახლესი 30 % -60.8%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +35.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 21 | 12 | 57% | +7.35 | +35.0% | -60.8% | -100.0% | +35.0% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 82 | 40 | 49% | +5.9 | +7.2% | +16.8% | +1.8% | +6.2% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet9889%+6.65უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება8მოგების სიხშირე89%უკუგება (u)+6.65
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +73.9%, უახლესი 30 % +25.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +73.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 9 | 8 | 89% | +6.65 | +73.9% | +25.0% | — | +73.9% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 144 | 76 | 53% | +13.05 | +9.1% | +29.5% | +18.5% | +10.9% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet773647%+6.38უფასოLiderbet · აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიუფასოშედეგები77მოგება36მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)+6.38
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 77 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +8.3%, უახლესი 30 % +8.0%, ბოლო 14 დღე +3.5%, ბოლო 30 დღე +8.3%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 77 | 36 | 47% | +6.38 | +8.3% | +8.0% | +3.5% | +8.3% | უფასო |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 341 | 152 | 45% | +0.05 | +0.0% | +7.2% | +3.2% | +0.7% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიBetlive231461%+5.65უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები23მოგება14მოგების სიხშირე61%უკუგება (u)+5.65
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 23 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +24.6%, უახლესი 30 % +52.1%, ბოლო 14 დღე +6.3%, ბოლო 30 დღე +24.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 23 | 14 | 61% | +5.65 | +24.6% | +52.1% | +6.3% | +24.6% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 96 | 48 | 50% | +1.85 | +1.9% | +7.2% | +3.9% | +3.1% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet804253%+4.6უფასოCrocobet · აუტები · ნაკლები · მასპინძელიუფასოშედეგები80მოგება42მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+4.6
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 80 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.8%, უახლესი 30 % +5.8%, ბოლო 14 დღე +5.4%, ბოლო 30 დღე +5.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 80 | 42 | 53% | +4.6 | +5.8% | +5.8% | +5.4% | +5.8% | უფასო |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 435 | 207 | 48% | -15.15 | -3.5% | -12.0% | -8.5% | -4.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet552953%+4.38უფასოLiderbet · ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიუფასოშედეგები55მოგება29მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+4.38
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 55 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +8.0%, უახლესი 30 % +2.5%, ბოლო 14 დღე +4.3%, ბოლო 30 დღე +8.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 55 | 29 | 53% | +4.38 | +8.0% | +2.5% | +4.3% | +8.0% | უფასო |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 251 | 117 | 47% | -16.49 | -6.6% | -20.7% | -3.2% | -6.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet6583%+3.85უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება5მოგების სიხშირე83%უკუგება (u)+3.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +64.2%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +64.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 6 | 5 | 83% | +3.85 | +64.2% | +85.0% | — | +64.2% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 97 | 49 | 51% | +2.1 | +2.2% | +14.3% | +4.5% | +1.2% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetlive9667%+3.65უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება6მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+3.65
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +40.6%, უახლესი 30 % -28.3%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +40.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 9 | 6 | 67% | +3.65 | +40.6% | -28.3% | — | +40.6% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 62 | 31 | 50% | +2.85 | +4.6% | +17.6% | +17.0% | +9.2% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet492347%+3.45უფასოCrocobet · ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიუფასოშედეგები49მოგება23მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)+3.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 49 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +7.0%, უახლესი 30 % +18.7%, ბოლო 14 დღე +27.1%, ბოლო 30 დღე +7.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 49 | 23 | 47% | +3.45 | +7.0% | +18.7% | +27.1% | +7.0% | უფასო |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 246 | 109 | 44% | -17.05 | -6.9% | -14.6% | -5.6% | -12.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet13862%+3უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება8მოგების სიხშირე62%უკუგება (u)+3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.1%, უახლესი 30 % -50.0%, ბოლო 14 დღე -5.0%, ბოლო 30 დღე +23.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 13 | 8 | 62% | +3 | +23.1% | -50.0% | -5.0% | +23.1% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 267 | 136 | 51% | +8 | +3.0% | +1.1% | +8.9% | +6.2% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet432149%+2.97უფასოSuperbet · დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიუფასოშედეგები43მოგება21მოგების სიხშირე49%უკუგება (u)+2.97
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 43 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +6.9%, უახლესი 30 % +72.6%, ბოლო 14 დღე +87.0%, ბოლო 30 დღე +6.9%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 43 | 21 | 49% | +2.97 | +6.9% | +72.6% | +87.0% | +6.9% | უფასო |
| Superbet · ყველა ლიგა | 230 | 95 | 41% | -24.85 | -10.8% | -11.8% | -6.5% | -6.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიKambi9667%+2.86უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · დარტყმები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება6მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+2.86
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +31.8%, უახლესი 30 % +36.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +31.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 9 | 6 | 67% | +2.86 | +31.8% | +36.0% | -100.0% | +31.8% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Kambi · ყველა ლიგა | 140 | 70 | 50% | +1.93 | +1.4% | +2.4% | +1.2% | +1.4% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიSuperbet33100%+2.74უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება3მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+2.74
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +91.3%, უახლესი 30 % +87.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +91.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 3 | 3 | 100% | +2.74 | +91.3% | +87.0% | — | +91.3% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Superbet · ყველა ლიგა | 70 | 39 | 56% | +6.01 | +8.6% | +22.6% | +6.6% | +4.9% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიBetMGM UK8563%+2.19უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კუთხურები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება5მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+2.19
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +27.4%, უახლესი 30 % +90.0%, ბოლო 14 დღე +90.0%, ბოლო 30 დღე +27.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 8 | 5 | 63% | +2.19 | +27.4% | +90.0% | +90.0% | +27.4% | ფასდება → საერთო უფასო |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 307 | 154 | 50% | +12.12 | +4.0% | +3.4% | +9.4% | +4.8% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive321650%+2უფასოBetlive · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიუფასოშედეგები32მოგება16მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 32 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +6.3%, უახლესი 30 % +29.0%, ბოლო 14 დღე +55.7%, ბოლო 30 დღე +6.3%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 32 | 16 | 50% | +2 | +6.3% | +29.0% | +55.7% | +6.3% | უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 97 | 40 | 41% | -10.55 | -10.9% | -25.9% | -17.6% | -12.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive191053%+1.75უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები19მოგება10მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+1.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 19 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +9.2%, უახლესი 30 % +5.0%, ბოლო 14 დღე +26.0%, ბოლო 30 დღე +9.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 19 | 10 | 53% | +1.75 | +9.2% | +5.0% | +26.0% | +9.2% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 206 | 100 | 49% | +18.8 | +9.1% | +2.7% | +4.3% | +7.6% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet9556%+1.75უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება5მოგების სიხშირე56%უკუგება (u)+1.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +19.4%, უახლესი 30 % +38.3%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +19.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 9 | 5 | 56% | +1.75 | +19.4% | +38.3% | — | +19.4% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 40 | 21 | 53% | +2.35 | +5.9% | +33.3% | +21.4% | +12.2% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიBetMGM UK3267%+0.71უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+0.71
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.7%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +23.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 3 | 2 | 67% | +0.71 | +23.7% | -100.0% | — | +23.7% | ფასდება → საერთო უფასო |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 104 | 53 | 51% | +3.11 | +3.0% | +7.4% | +7.4% | +12.8% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet341647%+0.45უფასოLiderbet · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიუფასოშედეგები34მოგება16მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)+0.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 34 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +1.3%, უახლესი 30 % +6.0%, ბოლო 14 დღე +19.3%, ბოლო 30 დღე +1.3%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 34 | 16 | 47% | +0.45 | +1.3% | +6.0% | +19.3% | +1.3% | უფასო |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 142 | 66 | 46% | -5.8 | -4.1% | -5.0% | -3.2% | -5.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive502448%+0.2უფასოBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიუფასოშედეგები50მოგება24მოგების სიხშირე48%უკუგება (u)+0.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 50 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +0.4%, უახლესი 30 % +2.3%, ბოლო 14 დღე +9.6%, ბოლო 30 დღე +0.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 50 | 24 | 48% | +0.2 | +0.4% | +2.3% | +9.6% | +0.4% | უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 215 | 94 | 44% | -17.7 | -8.2% | -13.5% | -8.7% | -9.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · სტუმარიBetlive14643%-0.95უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები14მოგება6მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-0.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 14 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.8%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -6.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 55 | 28 | 51% | +2.2 | +4.0% | +13.1% | +15.8% | +13.1% | უფასო |
| Betlive · UEFA Nations League | 14 | 6 | 43% | -0.95 | -6.8% | -2.5% | — | -6.8% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBet3653133%-1უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -33.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -33.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 59 | 31 | 53% | +4.43 | +7.5% | +13.7% | +2.1% | +15.9% | უფასო |
| Bet365 · UEFA Nations League | 3 | 1 | 33% | -1 | -33.3% | -100.0% | -100.0% | -33.3% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიSuperbet100%-1უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 36 | 19 | 53% | +1.8 | +5.0% | +8.3% | +10.5% | +11.2% | უფასო |
| Superbet · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიSuperbet7343%-1უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება3მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -14.3%, უახლესი 30 % -4.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -14.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 208 | 102 | 49% | +16.23 | +7.8% | +23.6% | +7.7% | +7.1% | უფასო |
| Superbet · UEFA Nations League | 7 | 3 | 43% | -1 | -14.3% | -4.0% | — | -14.3% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიSuperbet5240%-1.02უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-1.02
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -20.4%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -20.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 160 | 80 | 50% | +11.1 | +6.9% | +24.7% | +6.2% | +6.3% | უფასო |
| Superbet · UEFA Nations League | 5 | 2 | 40% | -1.02 | -20.4% | -100.0% | -100.0% | -20.4% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიLiderbet4125%-1.77უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1მოგების სიხშირე25%უკუგება (u)-1.77
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -44.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -44.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 125 | 63 | 50% | +3.53 | +2.8% | +6.5% | +1.1% | +0.7% | უფასო |
| Liderbet · UEFA Nations League | 4 | 1 | 25% | -1.77 | -44.3% | -100.0% | -100.0% | -44.3% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · სტუმარიLiderbet241042%-3.05უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ჯარიმები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები24მოგება10მოგების სიხშირე42%უკუგება (u)-3.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 24 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -12.7%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -12.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 94 | 51 | 54% | +8.37 | +8.9% | +18.4% | +9.6% | +9.6% | უფასო |
| Liderbet · UEFA Nations League | 24 | 10 | 42% | -3.05 | -12.7% | -100.0% | -100.0% | -12.7% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet400%-4უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-4
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 237 | 110 | 46% | +0.74 | +0.3% | +11.8% | +3.8% | +1.0% | უფასო |
| Superbet · UEFA Nations League | 4 | 0 | 0% | -4 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მასპინძელიBetlive16638%-4.55უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები16მოგება6მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-4.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 16 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -28.4%, უახლესი 30 % +15.0%, ბოლო 14 დღე +26.7%, ბოლო 30 დღე -28.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 80 | 44 | 55% | +5 | +6.3% | +25.6% | +19.7% | +14.9% | უფასო |
| Betlive · UEFA Nations League | 16 | 6 | 38% | -4.55 | -28.4% | +15.0% | +26.7% | -28.4% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მონიტორინგი2
უახლესი 30 % დადებითია; სხვა მოთხოვნა ჯერ მოწმდება
აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive803848%+4.45მონიტორინგიBetlive · აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიმონიტორინგიშედეგები80მოგება38მოგების სიხშირე48%უკუგება (u)+4.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 80 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.6%, უახლესი 30 % +1.5%, ბოლო 14 დღე -2.6%, ბოლო 30 დღე +5.6%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 80 | 38 | 48% | +4.45 | +5.6% | +1.5% | -2.6% | +5.6% | მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 452 | 205 | 45% | +4.8 | +1.1% | +9.6% | +2.3% | +1.5% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet371541%-5.09მონიტორინგიSuperbet · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიმონიტორინგიშედეგები37მოგება15მოგების სიხშირე41%უკუგება (u)-5.09
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 37 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.8%, უახლესი 30 % +9.0%, ბოლო 14 დღე -8.4%, ბოლო 30 დღე -13.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 85 | 36 | 42% | -11.43 | -13.5% | -22.9% | -27.4% | -14.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 37 | 15 | 41% | -5.09 | -13.8% | +9.0% | -8.4% | -13.8% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯერ არ კვალიფიცირდება253
დასრულებული მატჩების მინიმუმზე ნაკლები
ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet201260%+9.4ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები20მოგება12მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+9.4
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 20 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +47.0%, უახლესი 30 % -53.3%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +47.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 20 | 12 | 60% | +9.4 | +47.0% | -53.3% | -100.0% | +47.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 86 | 42 | 49% | +6.75 | +7.8% | +5.8% | -10.9% | +2.7% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet201260%+8.85ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები20მოგება12მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+8.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 20 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +44.3%, უახლესი 30 % -54.2%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +44.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 20 | 12 | 60% | +8.85 | +44.3% | -54.2% | -100.0% | +44.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 89 | 45 | 51% | +7.1 | +8.0% | +17.8% | -3.9% | +6.0% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიBet36510990%+7.64ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება9მოგების სიხშირე90%უკუგება (u)+7.64
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +76.4%, უახლესი 30 % +30.3%, ბოლო 14 დღე +30.3%, ბოლო 30 დღე +76.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 10 | 9 | 90% | +7.64 | +76.4% | +30.3% | +30.3% | +76.4% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 159 | 78 | 49% | -6.55 | -4.1% | +5.5% | +5.5% | +6.8% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet231565%+6.25ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები23მოგება15მოგების სიხშირე65%უკუგება (u)+6.25
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 23 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +27.2%, უახლესი 30 % +37.1%, ბოლო 14 დღე +91.3%, ბოლო 30 დღე +27.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 23 | 15 | 65% | +6.25 | +27.2% | +37.1% | +91.3% | +27.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 74 | 34 | 46% | -5.15 | -7.0% | -15.9% | -16.1% | -3.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მასპინძელიBetlive9778%+5.5ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება7მოგების სიხშირე78%უკუგება (u)+5.5
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +61.1%, უახლესი 30 % +26.7%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +61.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 9 | 7 | 78% | +5.5 | +61.1% | +26.7% | — | +61.1% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 41 | 21 | 51% | +2.15 | +5.2% | +6.7% | -27.0% | 0.0% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet14964%+5.22ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები14მოგება9მოგების სიხშირე64%უკუგება (u)+5.22
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 14 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +37.3%, უახლესი 30 % +7.5%, ბოლო 14 დღე +4.2%, ბოლო 30 დღე +37.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 14 | 9 | 64% | +5.22 | +37.3% | +7.5% | +4.2% | +37.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 70 | 38 | 54% | +8.17 | +11.7% | -1.2% | -1.2% | +11.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet191263%+4.4ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · აუტები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები19მოგება12მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+4.4
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 19 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.2%, უახლესი 30 % +28.2%, ბოლო 14 დღე +31.3%, ბოლო 30 დღე +23.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 19 | 12 | 63% | +4.4 | +23.2% | +28.2% | +31.3% | +23.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 122 | 60 | 49% | -5.33 | -4.4% | -26.7% | -17.3% | -6.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მასპინძელიLiderbet8675%+4ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · აუტები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება6მოგების სიხშირე75%უკუგება (u)+4
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +50.0%, უახლესი 30 % -5.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +50.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 8 | 6 | 75% | +4 | +50.0% | -5.0% | — | +50.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 38 | 20 | 53% | +1.5 | +4.0% | -23.6% | -26.1% | -0.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიPaddy Power15960%+3.94ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები15მოგება9მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+3.94
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 15 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +26.3%, უახლესი 30 % +53.8%, ბოლო 14 დღე +53.8%, ბოლო 30 დღე +26.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · UEFA Nations League | 15 | 9 | 60% | +3.94 | +26.3% | +53.8% | +53.8% | +26.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 42 | 19 | 45% | -2.95 | -7.0% | -38.7% | -24.3% | +3.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBet36510770%+3.82ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება7მოგების სიხშირე70%უკუგება (u)+3.82
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +38.2%, უახლესი 30 % +33.3%, ბოლო 14 დღე +47.7%, ბოლო 30 დღე +38.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 10 | 7 | 70% | +3.82 | +38.2% | +33.3% | +47.7% | +38.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 58 | 27 | 47% | -4.9 | -8.5% | -6.9% | -5.1% | +1.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet8563%+3.75ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება5მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+3.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +46.9%, უახლესი 30 % +102.5%, ბოლო 14 დღე +102.5%, ბოლო 30 დღე +46.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 8 | 5 | 63% | +3.75 | +46.9% | +102.5% | +102.5% | +46.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 10 | 5 | 50% | +1.75 | +17.5% | -38.3% | +1.3% | +17.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive10660%+3.65ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება6მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+3.65
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +36.5%, უახლესი 30 % +35.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +36.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 10 | 6 | 60% | +3.65 | +36.5% | +35.0% | — | +36.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 45 | 23 | 51% | +3.85 | +8.6% | -18.2% | -5.9% | +7.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetlive9667%+3.6ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება6მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+3.6
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +40.0%, უახლესი 30 % +41.7%, ბოლო 14 დღე +125.0%, ბოლო 30 დღე +40.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 9 | 6 | 67% | +3.6 | +40.0% | +41.7% | +125.0% | +40.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 91 | 48 | 53% | +9.3 | +10.2% | -8.0% | +19.2% | +19.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · სტუმარიLiderbet5480%+3.55ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · მოგერიებები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება4მოგების სიხშირე80%უკუგება (u)+3.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +71.0%, უახლესი 30 % +92.5%, ბოლო 14 დღე +90.0%, ბოლო 30 დღე +71.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 5 | 4 | 80% | +3.55 | +71.0% | +92.5% | +90.0% | +71.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 13 | 9 | 69% | +5.35 | +41.1% | -6.3% | +30.0% | +41.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetfair Exchange16956%+3.48ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetfair Exchange · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები16მოგება9მოგების სიხშირე56%უკუგება (u)+3.48
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 16 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +21.8%, უახლესი 30 % +83.2%, ბოლო 14 დღე +86.0%, ბოლო 30 დღე +21.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange · UEFA Nations League | 16 | 9 | 56% | +3.48 | +21.8% | +83.2% | +86.0% | +21.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betfair Exchange · ყველა ლიგა | 117 | 48 | 41% | -12.99 | -11.1% | -1.1% | +3.3% | +0.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მასპინძელიCrocobet9667%+3ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · აუტები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება6მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +33.3%, უახლესი 30 % +26.7%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +33.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 9 | 6 | 67% | +3 | +33.3% | +26.7% | — | +33.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 41 | 19 | 46% | -4.45 | -10.8% | -21.7% | -40.2% | -16.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet33100%+2.95ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება3მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+2.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +98.3%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე +85.0%, ბოლო 30 დღე +98.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 3 | 3 | 100% | +2.95 | +98.3% | +85.0% | +85.0% | +98.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 103 | 52 | 50% | +0.78 | +0.8% | -16.9% | -14.3% | -1.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet171059%+2.89ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები17მოგება10მოგების სიხშირე59%უკუგება (u)+2.89
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 17 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +17.0%, უახლესი 30 % -21.4%, ბოლო 14 დღე 0.0%, ბოლო 30 დღე +17.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 17 | 10 | 59% | +2.89 | +17.0% | -21.4% | 0.0% | +17.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 171 | 83 | 49% | -6.44 | -3.8% | -11.9% | -7.6% | -5.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet5480%+2.85ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ბარათები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება4მოგების სიხშირე80%უკუგება (u)+2.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +57.0%, უახლესი 30 % +5.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +57.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 5 | 4 | 80% | +2.85 | +57.0% | +5.0% | -100.0% | +57.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 220 | 105 | 48% | -2.8 | -1.3% | -9.0% | +1.3% | +2.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet10660%+2.85ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება6მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+2.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +28.5%, უახლესი 30 % +26.7%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +28.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 10 | 6 | 60% | +2.85 | +28.5% | +26.7% | — | +28.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 38 | 19 | 50% | +1.95 | +5.1% | +40.0% | -3.8% | +5.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიKambi15960%+2.66ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები15მოგება9მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+2.66
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 15 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +17.7%, უახლესი 30 % +46.5%, ბოლო 14 დღე +26.3%, ბოლო 30 დღე +17.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 15 | 9 | 60% | +2.66 | +17.7% | +46.5% | +26.3% | +17.7% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · ყველა ლიგა | 244 | 110 | 45% | -17.1 | -7.0% | -4.7% | -0.5% | -7.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet5480%+2.6ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · მოგერიებები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება4მოგების სიხშირე80%უკუგება (u)+2.6
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +52.0%, უახლესი 30 % +92.5%, ბოლო 14 დღე +92.5%, ბოლო 30 დღე +52.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 5 | 4 | 80% | +2.6 | +52.0% | +92.5% | +92.5% | +52.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 27 | 16 | 59% | +4.75 | +17.6% | +3.8% | +26.6% | +26.1% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet10660%+2.48ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება6მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+2.48
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +24.8%, უახლესი 30 % -26.7%, ბოლო 14 დღე -26.7%, ბოლო 30 დღე +24.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 10 | 6 | 60% | +2.48 | +24.8% | -26.7% | -26.7% | +24.8% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 198 | 92 | 46% | -5.87 | -3.0% | +2.4% | -5.5% | -5.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიKambi13862%+2.45ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება8მოგების სიხშირე62%უკუგება (u)+2.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +18.9%, უახლესი 30 % +44.0%, ბოლო 14 დღე +22.7%, ბოლო 30 დღე +18.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 13 | 8 | 62% | +2.45 | +18.9% | +44.0% | +22.7% | +18.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · ყველა ლიგა | 41 | 22 | 54% | +1.23 | +3.0% | -7.1% | -1.9% | +3.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიPaddy Power8563%+2.41ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება5მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+2.41
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +30.1%, უახლესი 30 % +98.0%, ბოლო 14 დღე +105.0%, ბოლო 30 დღე +30.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · UEFA Nations League | 8 | 5 | 63% | +2.41 | +30.1% | +98.0% | +105.0% | +30.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 143 | 58 | 41% | -17.87 | -12.5% | -12.5% | +0.2% | -4.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive6467%+2.35ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება4მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+2.35
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +39.2%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე -2.5%, ბოლო 30 დღე +39.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 6 | 4 | 67% | +2.35 | +39.2% | -2.5% | -2.5% | +39.2% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 14 | 8 | 57% | +2.05 | +14.6% | +42.5% | +7.2% | +23.5% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet211257%+2.34ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები21მოგება12მოგების სიხშირე57%უკუგება (u)+2.34
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 21 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +11.1%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +11.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 101 | 56 | 55% | +11.56 | +11.5% | +9.6% | -10.1% | +12.6% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 21 | 12 | 57% | +2.34 | +11.1% | -100.0% | -100.0% | +11.1% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive12758%+2.3ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები12მოგება7მოგების სიხშირე58%უკუგება (u)+2.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 12 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +19.2%, უახლესი 30 % -45.0%, ბოლო 14 დღე -45.0%, ბოლო 30 დღე +19.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 12 | 7 | 58% | +2.3 | +19.2% | -45.0% | -45.0% | +19.2% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 161 | 74 | 46% | -6.75 | -4.2% | +14.3% | -4.7% | -5.1% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · მეტი · მასპინძელიCrocobet22100%+2.3ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჩაჭრები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+2.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +115.0%, უახლესი 30 % +130.0%, ბოლო 14 დღე +130.0%, ბოლო 30 დღე +115.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 2 | 2 | 100% | +2.3 | +115.0% | +130.0% | +130.0% | +115.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 3 | 100% | +3.3 | +110.0% | +100.0% | +115.0% | +110.0% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიCrocobet10660%+2.25ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება6მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+2.25
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +22.5%, უახლესი 30 % -30.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +22.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 10 | 6 | 60% | +2.25 | +22.5% | -30.0% | — | +22.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 58 | 28 | 48% | -0.6 | -1.0% | +34.7% | +22.0% | +8.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet4375%+2.2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება3მოგების სიხშირე75%უკუგება (u)+2.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +55.0%, უახლესი 30 % +88.0%, ბოლო 14 დღე -6.0%, ბოლო 30 დღე +55.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 4 | 3 | 75% | +2.2 | +55.0% | +88.0% | -6.0% | +55.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 139 | 66 | 47% | -1.1 | -0.8% | -15.2% | -13.2% | -4.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet7457%+2.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება4მოგების სიხშირე57%უკუგება (u)+2.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +30.7%, უახლესი 30 % +37.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +30.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 7 | 4 | 57% | +2.15 | +30.7% | +37.5% | — | +30.7% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 8 | 4 | 50% | +1.15 | +14.4% | +37.5% | -100.0% | +14.4% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიLiderbet10660%+2.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება6მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+2.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +21.0%, უახლესი 30 % -28.3%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +21.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 10 | 6 | 60% | +2.1 | +21.0% | -28.3% | — | +21.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 54 | 26 | 48% | -0.89 | -1.7% | +26.3% | +19.6% | +8.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიSuperbet22100%+1.97ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.97
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +98.5%, უახლესი 30 % +92.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +98.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 2 | 2 | 100% | +1.97 | +98.5% | +92.0% | — | +98.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 61 | 24 | 39% | -13.19 | -21.6% | -56.0% | -30.2% | -21.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიBetMGM UK22100%+1.93ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.93
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +96.5%, უახლესი 30 % +98.0%, ბოლო 14 დღე +98.0%, ბოლო 30 დღე +96.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 2 | 2 | 100% | +1.93 | +96.5% | +98.0% | +98.0% | +96.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 20 | 8 | 40% | -4.06 | -20.3% | +1.8% | -16.8% | -38.9% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet251456%+1.93ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები25მოგება14მოგების სიხშირე56%უკუგება (u)+1.93
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 25 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +7.7%, უახლესი 30 % +42.5%, ბოლო 14 დღე +51.6%, ბოლო 30 დღე +7.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 25 | 14 | 56% | +1.93 | +7.7% | +42.5% | +51.6% | +7.7% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 156 | 65 | 42% | -26.77 | -17.2% | -9.8% | -16.4% | -19.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიSuperbet181056%+1.92ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები18მოგება10მოგების სიხშირე56%უკუგება (u)+1.92
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 18 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +10.7%, უახლესი 30 % +18.2%, ბოლო 14 დღე +18.2%, ბოლო 30 დღე +10.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 18 | 10 | 56% | +1.92 | +10.7% | +18.2% | +18.2% | +10.7% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 353 | 141 | 40% | -33.3 | -9.4% | -10.8% | -4.5% | -7.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBet36522100%+1.91ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.91
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +95.5%, უახლესი 30 % +100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +95.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 2 | 2 | 100% | +1.91 | +95.5% | +100.0% | — | +95.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 69 | 44 | 64% | +16.18 | +23.4% | -7.4% | -7.1% | +6.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet22100%+1.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +95.0%, უახლესი 30 % +90.0%, ბოლო 14 დღე +90.0%, ბოლო 30 დღე +95.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 2 | 2 | 100% | +1.9 | +95.0% | +90.0% | +90.0% | +95.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 142 | 71 | 50% | +1.1 | +0.8% | -2.2% | -7.4% | -1.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet8563%+1.85ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ბარათები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება5მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+1.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.1%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე -2.5%, ბოლო 30 დღე +23.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 8 | 5 | 63% | +1.85 | +23.1% | -2.5% | -2.5% | +23.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 139 | 70 | 50% | +4.65 | +3.4% | -8.8% | +0.7% | +7.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · სტუმარიSuperbet4375%+1.83ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ჯარიმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება3მოგების სიხშირე75%უკუგება (u)+1.83
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +45.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +45.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 4 | 3 | 75% | +1.83 | +45.8% | -100.0% | — | +45.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 57 | 31 | 54% | +3.61 | +6.3% | -30.3% | -15.8% | -0.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBet3656467%+1.82ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება4მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+1.82
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +30.3%, უახლესი 30 % -4.5%, ბოლო 14 დღე +90.9%, ბოლო 30 დღე +30.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 6 | 4 | 67% | +1.82 | +30.3% | -4.5% | +90.9% | +30.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 49 | 19 | 39% | -10.85 | -22.1% | -32.6% | -22.2% | -20.6% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetlive8563%+1.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება5მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+1.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +22.5%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე -2.5%, ბოლო 30 დღე +22.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 8 | 5 | 63% | +1.8 | +22.5% | -2.5% | -2.5% | +22.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 102 | 50 | 49% | +1.3 | +1.3% | +21.9% | -10.3% | +1.4% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · სტუმარიKambi4375%+1.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · ბარათები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება3მოგების სიხშირე75%უკუგება (u)+1.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +45.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +45.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 4 | 3 | 75% | +1.8 | +45.0% | -100.0% | — | +45.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · ყველა ლიგა | 92 | 42 | 46% | -4.09 | -4.5% | -20.3% | -11.3% | -4.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBet36510660%+1.73ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება6მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+1.73
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +17.3%, უახლესი 30 % -33.3%, ბოლო 14 დღე -2.3%, ბოლო 30 დღე +17.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 10 | 6 | 60% | +1.73 | +17.3% | -33.3% | -2.3% | +17.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 112 | 46 | 41% | -22.82 | -20.4% | -2.7% | +2.1% | -5.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive4375%+1.7ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება3მოგების სიხშირე75%უკუგება (u)+1.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +42.5%, უახლესი 30 % +90.0%, ბოლო 14 დღე +87.5%, ბოლო 30 დღე +42.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 4 | 3 | 75% | +1.7 | +42.5% | +90.0% | +87.5% | +42.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 128 | 62 | 48% | -1.55 | -1.2% | -15.3% | -12.6% | -3.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet22100%+1.7ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · მოგერიებები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +85.0%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე +85.0%, ბოლო 30 დღე +85.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 2 | 2 | 100% | +1.7 | +85.0% | +85.0% | +85.0% | +85.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 6 | 3 | 50% | -0.05 | -0.8% | -100.0% | -18.0% | -0.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet14750%+1.48ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები14მოგება7მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+1.48
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 14 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +10.6%, უახლესი 30 % +8.8%, ბოლო 14 დღე +8.8%, ბოლო 30 დღე +10.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 14 | 7 | 50% | +1.48 | +10.6% | +8.8% | +8.8% | +10.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 263 | 121 | 46% | -5.36 | -2.0% | -14.7% | -13.4% | -4.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetMGM UK6467%+1.46ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება4მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+1.46
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +24.3%, უახლესი 30 % -9.5%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +24.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 6 | 4 | 67% | +1.46 | +24.3% | -9.5% | -100.0% | +24.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 150 | 64 | 43% | -23.8 | -15.9% | -5.0% | -6.7% | -11.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიPinnacle13754%+1.38ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPinnacle · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება7მოგების სიხშირე54%უკუგება (u)+1.38
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +10.6%, უახლესი 30 % +57.5%, ბოლო 14 დღე +57.5%, ბოლო 30 დღე +10.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pinnacle · UEFA Nations League | 13 | 7 | 54% | +1.38 | +10.6% | +57.5% | +57.5% | +10.6% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Pinnacle · ყველა ლიგა | 99 | 42 | 42% | -14.08 | -14.2% | +1.3% | +1.1% | -11.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBet36515853%+1.37ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები15მოგება8მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+1.37
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 15 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +9.1%, უახლესი 30 % +56.5%, ბოლო 14 დღე +75.3%, ბოლო 30 დღე +9.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 15 | 8 | 53% | +1.37 | +9.1% | +56.5% | +75.3% | +9.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 64 | 30 | 47% | +0.04 | +0.1% | -4.7% | +9.2% | -0.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive11100%+1.3ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +130.0%, უახლესი 30 % +130.0%, ბოლო 14 დღე +130.0%, ბოლო 30 დღე +130.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 1 | 100% | +1.3 | +130.0% | +130.0% | +130.0% | +130.0% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +1.3 | +130.0% | +130.0% | +130.0% | +130.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet11100%+1.2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ვარდნები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +120.0%, უახლესი 30 % +120.0%, ბოლო 14 დღე +120.0%, ბოლო 30 დღე +120.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +1.2 | +120.0% | +120.0% | +120.0% | +120.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 2 | 2 | 100% | +2.2 | +110.0% | +120.0% | +120.0% | +120.0% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet3267%+1.17ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+1.17
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +39.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +39.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 3 | 2 | 67% | +1.17 | +39.0% | -100.0% | — | +39.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 295 | 139 | 47% | +26.71 | +9.0% | -2.0% | -0.8% | +8.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიBetMGM UK17953%+1.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები17მოგება9მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+1.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 17 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +6.8%, უახლესი 30 % +65.6%, ბოლო 14 დღე +98.0%, ბოლო 30 დღე +6.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 17 | 9 | 53% | +1.15 | +6.8% | +65.6% | +98.0% | +6.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 74 | 30 | 41% | -15.24 | -20.6% | -31.1% | -34.1% | -10.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიBet3659556%+1.12ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება5მოგების სიხშირე56%უკუგება (u)+1.12
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +12.4%, უახლესი 30 % +100.3%, ბოლო 14 დღე +100.4%, ბოლო 30 დღე +12.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 9 | 5 | 56% | +1.12 | +12.4% | +100.3% | +100.4% | +12.4% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 371 | 181 | 49% | -4.34 | -1.2% | -1.8% | +5.0% | -1.6% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიBetlive11100%+1.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე +110.0%, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 1 | 100% | +1.1 | +110.0% | +110.0% | +110.0% | +110.0% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +1.1 | +110.0% | +110.0% | +110.0% | +110.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive11100%+1.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჩაჭრები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +1.1 | +110.0% | +110.0% | — | +110.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 3 | 1 | 33% | -0.9 | -30.0% | -100.0% | -100.0% | -30.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet11100%+1.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე +110.0%, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +1.1 | +110.0% | +110.0% | +110.0% | +110.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 2 | 67% | +1.95 | +65.0% | -100.0% | +65.0% | +65.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet11100%+1.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +1.1 | +110.0% | +110.0% | — | +110.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 1 | 33% | -0.9 | -30.0% | -100.0% | -100.0% | -30.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიCrocobet5360%+1.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება3მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+1.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +22.0%, უახლესი 30 % -5.0%, ბოლო 14 დღე -5.0%, ბოლო 30 დღე +22.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 5 | 3 | 60% | +1.1 | +22.0% | -5.0% | -5.0% | +22.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 136 | 64 | 47% | -6.85 | -5.0% | -3.7% | -12.3% | -1.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet11100%+1.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +1.1 | +110.0% | +110.0% | — | +110.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | 50% | +0.1 | +5.0% | -100.0% | -100.0% | +5.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive6350%+1.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+1.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +17.5%, უახლესი 30 % +147.5%, ბოლო 14 დღე +120.0%, ბოლო 30 დღე +17.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 6 | 3 | 50% | +1.05 | +17.5% | +147.5% | +120.0% | +17.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 8 | 4 | 50% | +0.9 | +11.3% | +10.0% | +10.0% | +0.7% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიLiderbet8450%+1.03ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+1.03
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +12.9%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +12.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 8 | 4 | 50% | +1.03 | +12.9% | -100.0% | — | +12.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 83 | 42 | 51% | +1.13 | +1.4% | -23.8% | -21.1% | +8.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · სტუმარიBetlive5360%+1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება3მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +20.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +20.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 5 | 3 | 60% | +1 | +20.0% | -100.0% | -100.0% | +20.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 205 | 100 | 49% | +5.2 | +2.5% | -0.6% | +2.9% | +4.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიCrocobet10550%+1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება5მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +10.0%, უახლესი 30 % -30.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +10.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 10 | 5 | 50% | +1 | +10.0% | -30.0% | — | +10.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 108 | 49 | 45% | -6.3 | -5.8% | -19.5% | -26.8% | -1.6% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet13754%+1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება7მოგების სიხშირე54%უკუგება (u)+1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +7.7%, უახლესი 30 % -5.0%, ბოლო 14 დღე -24.0%, ბოლო 30 დღე +7.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 13 | 7 | 54% | +1 | +7.7% | -5.0% | -24.0% | +7.7% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 67 | 33 | 49% | +1.55 | +2.3% | +14.0% | -1.4% | +3.3% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet11100%+0.92ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.92
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +92.0%, უახლესი 30 % +92.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +92.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +0.92 | +92.0% | +92.0% | — | +92.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 201 | 90 | 45% | -16.19 | -8.1% | -16.8% | -12.8% | -12.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიBet36511100%+0.91ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.91
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +90.9%, უახლესი 30 % +90.9%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +90.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +0.91 | +90.9% | +90.9% | — | +90.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 255 | 135 | 53% | +12.19 | +4.8% | -16.9% | -14.7% | -6.6% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიBet3653267%+0.91ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+0.91
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +30.3%, უახლესი 30 % +90.9%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +30.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 3 | 2 | 67% | +0.91 | +30.3% | +90.9% | — | +30.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 173 | 85 | 49% | -4.03 | -2.3% | +10.8% | +8.3% | +2.2% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBet36511100%+0.91ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.91
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +90.9%, უახლესი 30 % +90.9%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +90.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +0.91 | +90.9% | +90.9% | — | +90.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 92 | 51 | 55% | +6.54 | +7.1% | -2.9% | +0.3% | +3.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive11100%+0.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +90.0%, უახლესი 30 % +90.0%, ბოლო 14 დღე +90.0%, ბოლო 30 დღე +90.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +0.9 | +90.0% | +90.0% | +90.0% | +90.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 5 | 2 | 40% | -1.1 | -22.0% | -100.0% | -52.5% | -52.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet221045%+0.88ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები22მოგება10მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)+0.88
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 22 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +4.0%, უახლესი 30 % -25.7%, ბოლო 14 დღე -10.0%, ბოლო 30 დღე +4.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 22 | 10 | 45% | +0.88 | +4.0% | -25.7% | -10.0% | +4.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Superbet · ყველა ლიგა | 142 | 65 | 46% | -6.7 | -4.7% | +18.7% | +2.4% | -3.3% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet11100%+0.85ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +85.0%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +85.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +0.85 | +85.0% | +85.0% | — | +85.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 199 | 83 | 42% | -36.85 | -18.5% | -26.5% | -27.6% | -21.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet11100%+0.85ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +85.0%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +85.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +0.85 | +85.0% | +85.0% | — | +85.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 183 | 75 | 41% | -34.85 | -19.0% | -36.7% | -30.5% | -23.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიBetMGM UK4250%+0.83ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · გოლები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება2მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.83
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +20.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +20.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 4 | 2 | 50% | +0.83 | +20.8% | -100.0% | -100.0% | +20.8% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 126 | 57 | 45% | -4.71 | -3.7% | +5.5% | +1.1% | +9.5% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetMGM UK11100%+0.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +80.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე +80.0%, ბოლო 30 დღე +80.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 1 | 1 | 100% | +0.8 | +80.0% | +80.0% | +80.0% | +80.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 88 | 50 | 57% | +10.35 | +11.8% | +21.3% | +12.1% | -1.7% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetMGM UK3267%+0.75ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+0.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +25.0%, უახლესი 30 % +83.0%, ბოლო 14 დღე +83.0%, ბოლო 30 დღე +25.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 3 | 2 | 67% | +0.75 | +25.0% | +83.0% | +83.0% | +25.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 18 | 9 | 50% | -0.98 | -5.4% | +8.0% | +9.8% | +6.7% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიKambi3267%+0.73ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+0.73
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +24.3%, უახლესი 30 % +92.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +24.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 3 | 2 | 67% | +0.73 | +24.3% | +92.0% | — | +24.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Kambi · ყველა ლიგა | 119 | 55 | 46% | -2.61 | -2.2% | +8.4% | -0.8% | -2.2% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიBetlive3267%+0.7ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+0.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.3%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +23.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 3 | 2 | 67% | +0.7 | +23.3% | +85.0% | — | +23.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 124 | 59 | 48% | -6.65 | -5.4% | +4.6% | -2.9% | -6.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიLiderbet3267%+0.7ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+0.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.3%, უახლესი 30 % +90.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +23.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 3 | 2 | 67% | +0.7 | +23.3% | +90.0% | — | +23.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 111 | 56 | 50% | -0.69 | -0.6% | +4.5% | -2.1% | -1.3% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიPaddy Power14750%+0.68ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები14მოგება7მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.68
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 14 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +4.9%, უახლესი 30 % +63.1%, ბოლო 14 დღე +74.5%, ბოლო 30 დღე +4.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · UEFA Nations League | 14 | 7 | 50% | +0.68 | +4.9% | +63.1% | +74.5% | +4.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 96 | 38 | 40% | -15.95 | -16.6% | -9.2% | -6.0% | -8.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიBetlive12650%+0.5ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები12მოგება6მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.5
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 12 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +4.2%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +4.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 12 | 6 | 50% | +0.5 | +4.2% | -2.5% | — | +4.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 68 | 28 | 41% | -10.7 | -15.7% | -42.0% | -42.5% | -9.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBet36513754%+0.45ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება7მოგების სიხშირე54%უკუგება (u)+0.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.5%, უახლესი 30 % +43.2%, ბოლო 14 დღე +27.3%, ბოლო 30 დღე +3.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 13 | 7 | 54% | +0.45 | +3.5% | +43.2% | +27.3% | +3.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 78 | 38 | 49% | -4.46 | -5.7% | -6.7% | -6.1% | -7.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet251352%+0.45ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები25მოგება13მოგების სიხშირე52%უკუგება (u)+0.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 25 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +1.8%, უახლესი 30 % -3.1%, ბოლო 14 დღე +10.7%, ბოლო 30 დღე +1.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 25 | 13 | 52% | +0.45 | +1.8% | -3.1% | +10.7% | +1.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 58 | 26 | 45% | -7.3 | -12.6% | -31.2% | -25.2% | -14.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიLiderbet8450%+0.45ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.6%, უახლესი 30 % 0.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +5.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 8 | 4 | 50% | +0.45 | +5.6% | 0.0% | — | +5.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 78 | 36 | 46% | -4.14 | -5.3% | -28.9% | -6.2% | -0.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetMGM UK2150%+0.23ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.23
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +11.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე +11.5%, ბოლო 30 დღე +11.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | +0.23 | +11.5% | -100.0% | +11.5% | +11.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 35 | 11 | 31% | -11.47 | -32.8% | +2.0% | +27.5% | -13.3% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიKambi221150%+0.18ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები22მოგება11მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.18
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 22 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +0.8%, უახლესი 30 % +11.3%, ბოლო 14 დღე +16.4%, ბოლო 30 დღე +0.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 22 | 11 | 50% | +0.18 | +0.8% | +11.3% | +16.4% | +0.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · ყველა ლიგა | 59 | 23 | 39% | -13.59 | -23.0% | -58.6% | -54.2% | -23.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიCrocobet10550%+0.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება5მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +1.5%, უახლესი 30 % +26.7%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +1.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 87 | 44 | 51% | +2.7 | +3.1% | -12.5% | +14.7% | +11.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 10 | 5 | 50% | +0.15 | +1.5% | +26.7% | — | +1.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet211048%+0.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები21მოგება10მოგების სიხშირე48%უკუგება (u)+0.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 21 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +0.5%, უახლესი 30 % +45.7%, ბოლო 14 დღე +74.8%, ბოლო 30 დღე +0.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 21 | 10 | 48% | +0.1 | +0.5% | +45.7% | +74.8% | +0.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 146 | 62 | 42% | -10.42 | -7.1% | -0.9% | +0.8% | -5.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიSuperbet12650%+0.09ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები12მოგება6მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.09
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 12 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +0.8%, უახლესი 30 % +47.5%, ბოლო 14 დღე +31.7%, ბოლო 30 დღე +0.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 12 | 6 | 50% | +0.09 | +0.8% | +47.5% | +31.7% | +0.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 254 | 109 | 43% | -24.67 | -9.7% | -7.5% | +2.9% | -8.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიLiderbet6350%+0.07ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.07
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +1.2%, უახლესი 30 % -10.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +1.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 6 | 3 | 50% | +0.07 | +1.2% | -10.0% | — | +1.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 224 | 94 | 42% | -33.02 | -14.7% | -7.7% | -5.9% | -13.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet10550%+0.07ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება5მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.07
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +0.7%, უახლესი 30 % -30.0%, ბოლო 14 დღე -30.0%, ბოლო 30 დღე +0.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 10 | 5 | 50% | +0.07 | +0.7% | -30.0% | -30.0% | +0.7% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 48 | 22 | 46% | -3.93 | -8.2% | -2.8% | -13.2% | -2.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიBet3654250%0ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება2მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)0
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება 0.0%, უახლესი 30 % +100.0%, ბოლო 14 დღე 0.0%, ბოლო 30 დღე 0.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 4 | 2 | 50% | 0 | 0.0% | +100.0% | 0.0% | 0.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 25 | 10 | 40% | -3.89 | -15.6% | +37.5% | +22.2% | +14.7% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიBetfair Exchange2150%0ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetfair Exchange · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)0
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება 0.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე 0.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | 0 | 0.0% | -100.0% | — | 0.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betfair Exchange · ყველა ლიგა | 234 | 100 | 43% | -18.46 | -7.9% | -13.3% | -12.0% | -12.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიBetlive6350%0ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)0
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება 0.0%, უახლესი 30 % -7.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე 0.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 6 | 3 | 50% | 0 | 0.0% | -7.5% | — | 0.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 246 | 101 | 41% | -40.3 | -16.4% | -11.8% | -10.5% | -15.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიPinnacle2150%-0.01ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPinnacle · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.01
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -0.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -0.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pinnacle · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | -0.01 | -0.5% | -100.0% | — | -0.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Pinnacle · ყველა ლიგა | 192 | 80 | 42% | -28.78 | -15.0% | -11.0% | -12.5% | -16.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიLiderbet221150%-0.03ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები22მოგება11მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.03
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 22 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -0.1%, უახლესი 30 % +15.3%, ბოლო 14 დღე -36.7%, ბოლო 30 დღე -0.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 22 | 11 | 50% | -0.03 | -0.1% | +15.3% | -36.7% | -0.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 118 | 53 | 45% | -12.52 | -10.6% | -7.4% | -18.4% | -16.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetMGM UK2150%-0.04ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.04
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -2.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | -0.04 | -2.0% | -100.0% | — | -2.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 40 | 15 | 38% | -10.98 | -27.5% | -16.4% | +24.0% | -22.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიBet3652150%-0.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -2.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | -0.05 | -2.5% | -100.0% | — | -2.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 171 | 65 | 38% | -36.19 | -21.2% | -23.4% | -26.7% | -24.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიKambi6350%-0.08ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.08
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -1.3%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე -2.5%, ბოლო 30 დღე -1.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 6 | 3 | 50% | -0.08 | -1.3% | -2.5% | -2.5% | -1.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Kambi · ყველა ლიგა | 134 | 62 | 46% | -4.39 | -3.3% | +40.1% | +12.3% | -3.3% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიPaddy Power2150%-0.09ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.09
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -4.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -4.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | -0.09 | -4.5% | -100.0% | — | -4.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 123 | 47 | 38% | -23.89 | -19.4% | -33.8% | -27.9% | -28.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიPaddy Power2150%-0.09ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.09
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -4.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -4.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · UEFA Nations League | 2 | 1 | 50% | -0.09 | -4.5% | -100.0% | — | -4.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 185 | 77 | 42% | -27.22 | -14.7% | -18.8% | -17.5% | -17.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet8450%-0.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -1.3%, უახლესი 30 % +105.0%, ბოლო 14 დღე +105.0%, ბოლო 30 დღე -1.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 8 | 4 | 50% | -0.1 | -1.3% | +105.0% | +105.0% | -1.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 27 | 12 | 44% | -3.7 | -13.7% | -28.1% | -6.8% | -13.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet8450%-0.11ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.11
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -1.4%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -1.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 8 | 4 | 50% | -0.11 | -1.4% | -100.0% | -100.0% | -1.4% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 287 | 131 | 46% | -5.64 | -2.0% | -16.9% | -8.8% | -2.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიCrocobet8450%-0.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -1.9%, უახლესი 30 % +87.5%, ბოლო 14 დღე +90.0%, ბოლო 30 დღე -1.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 8 | 4 | 50% | -0.15 | -1.9% | +87.5% | +90.0% | -1.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 235 | 90 | 38% | -54.65 | -23.3% | -11.9% | -11.1% | -20.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBet36510550%-0.18ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება5მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.18
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -1.8%, უახლესი 30 % +30.3%, ბოლო 14 დღე +30.3%, ბოლო 30 დღე -1.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 99 | 50 | 51% | -0.51 | -0.5% | -7.5% | +1.2% | +8.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 10 | 5 | 50% | -0.18 | -1.8% | +30.3% | +30.3% | -1.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიLiderbet6350%-0.2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -3.3%, უახლესი 30 % -7.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -3.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 100 | 50 | 50% | -1.32 | -1.3% | +37.6% | +30.5% | -0.8% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 6 | 3 | 50% | -0.2 | -3.3% | -7.5% | — | -3.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet6350%-0.3ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -5.0%, უახლესი 30 % -7.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -5.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 10 | 5 | 50% | -0.4 | -4.0% | +30.0% | -2.5% | -4.0% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 6 | 3 | 50% | -0.3 | -5.0% | -7.5% | — | -5.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიBet3655240%-0.38ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · გოლები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-0.38
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -7.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -7.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 238 | 112 | 47% | +2.51 | +1.1% | -2.1% | -7.1% | -2.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 5 | 2 | 40% | -0.38 | -7.5% | -100.0% | -100.0% | -7.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive8450%-0.4ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.4
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -5.0%, უახლესი 30 % -7.5%, ბოლო 14 დღე -7.5%, ბოლო 30 დღე -5.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 8 | 4 | 50% | -0.4 | -5.0% | -7.5% | -7.5% | -5.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 286 | 116 | 41% | -33.85 | -11.8% | -20.5% | -18.5% | -12.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიKambi8450%-0.5ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.5
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.3%, უახლესი 30 % -6.5%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -6.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 123 | 62 | 50% | +1.88 | +1.5% | -2.9% | +0.4% | +1.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 8 | 4 | 50% | -0.5 | -6.3% | -6.5% | -100.0% | -6.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet281450%-0.68ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები28მოგება14მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.68
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 28 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.4%, უახლესი 30 % -27.1%, ბოლო 14 დღე -27.1%, ბოლო 30 დღე -2.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 202 | 100 | 50% | -4.83 | -2.4% | -5.5% | -6.3% | -7.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 28 | 14 | 50% | -0.68 | -2.4% | -27.1% | -27.1% | -2.4% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიKambi3133%-0.86ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-0.86
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -28.7%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -28.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 100 | 44 | 44% | -5.59 | -5.6% | +17.7% | -4.5% | -5.6% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 3 | 1 | 33% | -0.86 | -28.7% | -100.0% | -100.0% | -28.7% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიKambi3133%-0.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-0.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -30.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -30.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 75 | 29 | 39% | -15.71 | -20.9% | -41.9% | -34.3% | -20.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 3 | 1 | 33% | -0.9 | -30.0% | -100.0% | — | -30.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიBetlive7343%-0.95ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება3მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-0.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.6%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -13.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 70 | 31 | 44% | -6.3 | -9.0% | -11.2% | +1.8% | -10.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 7 | 3 | 43% | -0.95 | -13.6% | -100.0% | — | -13.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · მასპინძელიCrocobet15747%-0.95ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · მოგერიებები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები15მოგება7მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)-0.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 15 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.3%, უახლესი 30 % -3.8%, ბოლო 14 დღე -3.8%, ბოლო 30 დღე -6.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 46 | 22 | 48% | -2.75 | -6.0% | +10.0% | +6.3% | -2.0% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 15 | 7 | 47% | -0.95 | -6.3% | -3.8% | -3.8% | -6.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 204 | 85 | 42% | -37.25 | -18.3% | -30.8% | -28.4% | -22.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 1 | 50% | +0.1 | +5.0% | +110.0% | +110.0% | +5.0% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · სტუმარიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 7 | 4 | 57% | +1.1 | +15.7% | 0.0% | +35.0% | +15.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიBetMGM UK100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 34 | 14 | 41% | -6.74 | -19.8% | -40.1% | -54.9% | -34.0% | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetMGM UK100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 57 | 25 | 44% | -4.7 | -8.3% | +12.4% | -10.4% | -2.5% | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიCrocobet100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 2 | 67% | +1.5 | +50.0% | +85.0% | +125.0% | +50.0% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · მასპინძელიCrocobet100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დრიბლინგები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 1 | 33% | -1 | -33.3% | +100.0% | 0.0% | -33.3% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 0 | 0% | -3 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიLiderbet100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | 50% | -0.1 | -5.0% | +90.0% | +90.0% | -5.0% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 71 | 30 | 42% | -10.32 | -14.5% | -4.0% | -9.6% | -15.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · სტუმარიSuperbet100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · აუტები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 23 | 12 | 52% | -0.01 | -0.0% | -46.4% | -4.5% | -4.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიBetMGM UK5240%-1.03ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-1.03
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -20.6%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -20.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 5 | 2 | 40% | -1.03 | -20.6% | -100.0% | -100.0% | -20.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 93 | 35 | 38% | -22.15 | -23.8% | -20.0% | -35.7% | -17.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიCrocobet221045%-1.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები22მოგება10მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)-1.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 22 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -4.8%, უახლესი 30 % +54.3%, ბოლო 14 დღე +5.0%, ბოლო 30 დღე -4.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 106 | 53 | 50% | +1.55 | +1.5% | +10.3% | +5.0% | -1.4% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 22 | 10 | 45% | -1.05 | -4.8% | +54.3% | +5.0% | -4.8% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მასპინძელიKambi3133%-1.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · ბარათები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-1.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -35.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -35.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 35 | 21 | 60% | +6.2 | +17.7% | -2.9% | +12.2% | +17.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 3 | 1 | 33% | -1.05 | -35.0% | -100.0% | -100.0% | -35.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · მასპინძელიLiderbet5240%-1.06ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · მოგერიებები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-1.06
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -21.2%, უახლესი 30 % -5.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -21.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 9 | 6 | 67% | +2.49 | +27.7% | +91.7% | +88.8% | +27.7% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 5 | 2 | 40% | -1.06 | -21.2% | -5.0% | — | -21.2% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიSuperbet5240%-1.07ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-1.07
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -21.4%, უახლესი 30 % -6.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -21.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 141 | 66 | 47% | -5.4 | -3.8% | +5.0% | -1.3% | -5.3% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 5 | 2 | 40% | -1.07 | -21.4% | -6.0% | — | -21.4% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBet3653133%-1.09ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-1.09
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -36.4%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -36.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 217 | 109 | 50% | +2.09 | +1.0% | -25.8% | -20.8% | -8.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 3 | 1 | 33% | -1.09 | -36.4% | -100.0% | — | -36.4% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიCrocobet3133%-1.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-1.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -38.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -38.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 104 | 47 | 45% | -11.1 | -10.7% | -0.7% | -15.8% | -13.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 3 | 1 | 33% | -1.15 | -38.3% | -100.0% | — | -38.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet7343%-1.25ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება3მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-1.25
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.9%, უახლესი 30 % -7.5%, ბოლო 14 დღე -7.5%, ბოლო 30 დღე -17.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 7 | 3 | 43% | -1.25 | -17.9% | -7.5% | -7.5% | -17.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 228 | 88 | 39% | -42.95 | -18.8% | -21.3% | -20.6% | -19.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet17847%-1.27ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები17მოგება8მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)-1.27
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 17 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -7.5%, უახლესი 30 % +21.0%, ბოლო 14 დღე +21.0%, ბოლო 30 დღე -7.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 94 | 50 | 53% | +4.89 | +5.2% | -20.4% | +0.1% | -0.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 17 | 8 | 47% | -1.27 | -7.5% | +21.0% | +21.0% | -7.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetMGM UK5240%-1.29ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-1.29
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -25.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -25.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 153 | 81 | 53% | +14.02 | +9.2% | -10.2% | -8.2% | -3.6% | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 5 | 2 | 40% | -1.29 | -25.8% | -100.0% | -100.0% | -25.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet241250%-1.35ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები24მოგება12მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-1.35
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 24 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -5.6%, უახლესი 30 % +5.7%, ბოლო 14 დღე -17.8%, ბოლო 30 დღე -5.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 24 | 12 | 50% | -1.35 | -5.6% | +5.7% | -17.8% | -5.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 86 | 39 | 45% | -5.5 | -6.4% | -3.5% | +5.8% | -6.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet8338%-1.45ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ბარათები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება3მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-1.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -18.1%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -18.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 199 | 97 | 49% | +5.43 | +2.7% | -19.7% | -2.5% | +1.4% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 8 | 3 | 38% | -1.45 | -18.1% | -100.0% | -100.0% | -18.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet11545%-1.46ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები11მოგება5მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)-1.46
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 11 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.3%, უახლესი 30 % +26.0%, ბოლო 14 დღე +89.0%, ბოლო 30 დღე -13.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 67 | 31 | 46% | -4.21 | -6.3% | +2.9% | -1.3% | -7.6% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 11 | 5 | 45% | -1.46 | -13.3% | +26.0% | +89.0% | -13.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიBetMGM UK20945%-1.53ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები20მოგება9მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)-1.53
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 20 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -7.6%, უახლესი 30 % +37.2%, ბოლო 14 დღე +37.2%, ბოლო 30 დღე -7.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 20 | 9 | 45% | -1.53 | -7.6% | +37.2% | +37.2% | -7.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 188 | 85 | 45% | -18.39 | -9.8% | -2.7% | +2.4% | -6.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBet36514643%-1.89ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები14მოგება6მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-1.89
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 14 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.5%, უახლესი 30 % -50.0%, ბოლო 14 დღე -25.0%, ბოლო 30 დღე -13.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 14 | 6 | 43% | -1.89 | -13.5% | -50.0% | -25.0% | -13.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 122 | 52 | 43% | -18.04 | -14.8% | +6.7% | -3.3% | -6.0% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive4125%-1.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჩაჭრები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1მოგების სიხშირე25%უკუგება (u)-1.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -47.5%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე +5.0%, ბოლო 30 დღე -47.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 5 | 2 | 40% | -0.8 | -16.0% | +5.0% | +5.0% | -47.5% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 4 | 1 | 25% | -1.9 | -47.5% | +110.0% | +5.0% | -47.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet251144%-1.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები25მოგება11მოგების სიხშირე44%უკუგება (u)-1.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 25 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -7.6%, უახლესი 30 % 0.0%, ბოლო 14 დღე 0.0%, ბოლო 30 დღე -7.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 119 | 57 | 48% | -4.85 | -4.1% | +4.3% | +5.8% | -5.5% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 25 | 11 | 44% | -1.9 | -7.6% | 0.0% | 0.0% | -7.6% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · მეტი · სტუმარიBetlive200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჩაჭრები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 3 | 0 | 0% | -3 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიBetlive200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · მეტი · სტუმარიBetlive200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 4 | 1 | 25% | -1.9 | -47.5% | +110.0% | +5.0% | -47.5% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · მეტი · სტუმარიCrocobet200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჩაჭრები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet4125%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჩაჭრები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1მოგების სიხშირე25%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -50.0%, უახლესი 30 % +100.0%, ბოლო 14 დღე 0.0%, ბოლო 30 დღე -50.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 4 | 1 | 25% | -2 | -50.0% | +100.0% | 0.0% | -50.0% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 4 | 1 | 25% | -2 | -50.0% | +100.0% | 0.0% | -50.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · მეტი · სტუმარიCrocobet200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ვარდნები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 4 | 0 | 0% | -4 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიPaddy Power200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 47 | 22 | 47% | -2.01 | -4.3% | -13.6% | +5.0% | -13.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიPaddy Power200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 39 | 16 | 41% | -6.84 | -17.5% | -36.0% | +6.8% | -15.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · UEFA Nations League | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიKambi6233%-2.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება2მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-2.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -34.2%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -34.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 133 | 53 | 40% | -21.13 | -15.9% | -45.4% | -29.4% | -15.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 6 | 2 | 33% | -2.05 | -34.2% | -100.0% | -100.0% | -34.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive6233%-2.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება2მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-2.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -35.0%, უახლესი 30 % 0.0%, ბოლო 14 დღე 0.0%, ბოლო 30 დღე -35.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 7 | 3 | 43% | -1.1 | -15.7% | 0.0% | +33.3% | -15.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 6 | 2 | 33% | -2.1 | -35.0% | 0.0% | 0.0% | -35.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet6233%-2.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება2მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-2.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -35.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -35.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 285 | 117 | 41% | -36.25 | -12.7% | -14.6% | -12.2% | -11.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 6 | 2 | 33% | -2.1 | -35.0% | -100.0% | -100.0% | -35.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიPaddy Power8338%-2.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება3მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-2.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -26.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -26.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · UEFA Nations League | 8 | 3 | 38% | -2.1 | -26.3% | -100.0% | -100.0% | -26.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 103 | 32 | 31% | -28.73 | -27.9% | -29.9% | -46.7% | -38.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიKambi12542%-2.12ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები12მოგება5მოგების სიხშირე42%უკუგება (u)-2.12
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 12 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.7%, უახლესი 30 % +0.3%, ბოლო 14 დღე +100.5%, ბოლო 30 დღე -17.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · UEFA Nations League | 12 | 5 | 42% | -2.12 | -17.7% | +0.3% | +100.5% | -17.7% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · ყველა ლიგა | 54 | 20 | 37% | -13.66 | -25.3% | -22.1% | -11.2% | -25.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიBet365271244%-2.2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები27მოგება12მოგების სიხშირე44%უკუგება (u)-2.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 27 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -8.2%, უახლესი 30 % +2.5%, ბოლო 14 დღე +3.0%, ბოლო 30 დღე -8.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 266 | 126 | 47% | -13.33 | -5.0% | -16.9% | -12.3% | -8.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 27 | 12 | 44% | -2.2 | -8.2% | +2.5% | +3.0% | -8.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიBet36515640%-2.3ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები15მოგება6მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-2.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 15 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -15.3%, უახლესი 30 % -47.5%, ბოლო 14 დღე -16.0%, ბოლო 30 დღე -15.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 15 | 6 | 40% | -2.3 | -15.3% | -47.5% | -16.0% | -15.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 91 | 37 | 41% | -15.96 | -17.5% | +12.9% | +7.6% | -1.5% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიSuperbet13538%-2.35ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება5მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-2.35
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -18.1%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -18.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 252 | 111 | 44% | -14.51 | -5.8% | -7.0% | -15.7% | -9.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 13 | 5 | 38% | -2.35 | -18.1% | -100.0% | -100.0% | -18.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet231043%-2.52ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები23მოგება10მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-2.52
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 23 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -11.0%, უახლესი 30 % -14.3%, ბოლო 14 დღე -25.0%, ბოლო 30 დღე -11.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 23 | 10 | 43% | -2.52 | -11.0% | -14.3% | -25.0% | -11.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 77 | 34 | 44% | -9.42 | -12.2% | -8.5% | -12.6% | -12.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიBet36511436%-2.6ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები11მოგება4მოგების სიხშირე36%უკუგება (u)-2.6
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 11 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -23.6%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -23.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 137 | 70 | 51% | +5.23 | +3.8% | -2.1% | -8.4% | -3.4% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 11 | 4 | 36% | -2.6 | -23.6% | -100.0% | -100.0% | -23.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive7229%-2.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება2მოგების სიხშირე29%უკუგება (u)-2.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -40.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -40.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 84 | 41 | 49% | +1.7 | +2.0% | -10.8% | +3.8% | -0.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 7 | 2 | 29% | -2.8 | -40.0% | -100.0% | — | -40.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet261142%-2.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები26მოგება11მოგების სიხშირე42%უკუგება (u)-2.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 26 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -10.8%, უახლესი 30 % +0.6%, ბოლო 14 დღე +0.6%, ბოლო 30 დღე -10.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 83 | 38 | 46% | -8.57 | -10.3% | -24.6% | -17.7% | -9.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 26 | 11 | 42% | -2.8 | -10.8% | +0.6% | +0.6% | -10.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიLiderbet18739%-2.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები18მოგება7მოგების სიხშირე39%უკუგება (u)-2.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 18 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -15.6%, უახლესი 30 % -51.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -15.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 208 | 93 | 45% | -14.5 | -7.0% | -16.7% | -14.4% | -12.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 18 | 7 | 39% | -2.8 | -15.6% | -51.0% | -100.0% | -15.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetMGM UK21943%-2.82ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები21მოგება9მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-2.82
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 21 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.4%, უახლესი 30 % -34.3%, ბოლო 14 დღე -21.8%, ბოლო 30 დღე -13.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 107 | 48 | 45% | -10.94 | -10.2% | -19.2% | -22.0% | -15.0% | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 21 | 9 | 43% | -2.82 | -13.4% | -34.3% | -21.8% | -13.4% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetMGM UK8225%-2.87ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება2მოგების სიხშირე25%უკუგება (u)-2.87
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -35.9%, უახლესი 30 % -6.0%, ბოლო 14 დღე -53.0%, ბოლო 30 დღე -35.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 136 | 63 | 46% | -3.25 | -2.4% | -5.2% | -8.2% | +3.6% | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 8 | 2 | 25% | -2.87 | -35.9% | -6.0% | -53.0% | -35.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet221045%-2.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები22მოგება10მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)-2.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 22 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.2%, უახლესი 30 % -20.0%, ბოლო 14 დღე -30.0%, ბოლო 30 დღე -13.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 86 | 39 | 45% | -3.5 | -4.1% | +7.1% | +7.3% | +2.8% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 22 | 10 | 45% | -2.9 | -13.2% | -20.0% | -30.0% | -13.2% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · სტუმარიLiderbet13538%-2.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ბარათები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება5მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-2.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -22.3%, უახლესი 30 % +8.8%, ბოლო 14 დღე -5.0%, ბოლო 30 დღე -22.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 40 | 22 | 55% | +2.77 | +6.9% | -37.1% | -7.7% | +6.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 13 | 5 | 38% | -2.9 | -22.3% | +8.8% | -5.0% | -22.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მასპინძელიLiderbet16744%-2.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · ბარათები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები16მოგება7მოგების სიხშირე44%უკუგება (u)-2.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 16 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -18.1%, უახლესი 30 % +12.0%, ბოლო 14 დღე -38.3%, ბოლო 30 დღე -18.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 53 | 25 | 47% | -4.57 | -8.6% | +22.2% | -2.7% | -2.9% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 16 | 7 | 44% | -2.9 | -18.1% | +12.0% | -38.3% | -18.1% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიBetMGM UK7229%-2.98ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება2მოგების სიხშირე29%უკუგება (u)-2.98
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -42.6%, უახლესი 30 % 0.0%, ბოლო 14 დღე -33.3%, ბოლო 30 დღე -42.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 44 | 14 | 32% | -16.05 | -36.5% | -8.1% | -17.9% | -26.6% | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 7 | 2 | 29% | -2.98 | -42.6% | 0.0% | -33.3% | -42.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიBet3659333%-2.99ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები9მოგება3მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-2.99
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 9 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -33.2%, უახლესი 30 % +30.3%, ბოლო 14 დღე -2.3%, ბოლო 30 დღე -33.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 55 | 22 | 40% | -11.03 | -20.1% | -0.4% | -9.8% | -15.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 9 | 3 | 33% | -2.99 | -33.2% | +30.3% | -2.3% | -33.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet300%-3ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 62 | 32 | 52% | +3.3 | +5.3% | -17.8% | +6.7% | +1.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 3 | 0 | 0% | -3 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიKambi21943%-3.01ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები21მოგება9მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-3.01
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 21 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -14.3%, უახლესი 30 % -36.2%, ბოლო 14 დღე -3.9%, ბოლო 30 დღე -14.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 72 | 33 | 46% | -6.17 | -8.6% | +0.1% | -0.8% | -8.6% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 21 | 9 | 43% | -3.01 | -14.3% | -36.2% | -3.9% | -14.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიBet36519737%-3.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები19მოგება7მოგების სიხშირე37%უკუგება (u)-3.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 19 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -16.0%, უახლესი 30 % -66.7%, ბოლო 14 დღე -60.0%, ბოლო 30 დღე -16.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · UEFA Nations League | 19 | 7 | 37% | -3.05 | -16.0% | -66.7% | -60.0% | -16.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · ყველა ლიგა | 187 | 68 | 36% | -42.46 | -22.7% | -20.4% | -27.8% | -16.6% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიKambi12433%-3.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები12მოგება4მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-3.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 12 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -25.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -25.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 170 | 72 | 42% | -21.84 | -12.8% | -6.2% | -15.6% | -12.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 12 | 4 | 33% | -3.1 | -25.8% | -100.0% | -100.0% | -25.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიKambi5120%-3.14ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება1მოგების სიხშირე20%უკუგება (u)-3.14
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -62.8%, უახლესი 30 % -7.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -62.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 101 | 49 | 49% | -2.04 | -2.0% | +29.9% | +6.6% | -2.0% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 5 | 1 | 20% | -3.14 | -62.8% | -7.0% | -100.0% | -62.8% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიPaddy Power7229%-3.14ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსPaddy Power · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება2მოგების სიხშირე29%უკუგება (u)-3.14
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -44.9%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -35.0%, ბოლო 30 დღე -44.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 24 | 8 | 33% | -8.2 | -34.2% | -14.0% | -17.3% | -33.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · UEFA Nations League | 7 | 2 | 29% | -3.14 | -44.9% | -100.0% | -35.0% | -44.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetMGM UK7229%-3.2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება2მოგების სიხშირე29%უკუგება (u)-3.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -45.7%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -45.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 50 | 22 | 44% | -7.64 | -15.3% | +14.5% | -4.6% | -12.7% | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 7 | 2 | 29% | -3.2 | -45.7% | -100.0% | -100.0% | -45.7% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიBetlive17741%-3.7ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები17მოგება7მოგების სიხშირე41%უკუგება (u)-3.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 17 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -21.8%, უახლესი 30 % -23.0%, ბოლო 14 დღე -35.8%, ბოლო 30 დღე -21.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 71 | 32 | 45% | -4.8 | -6.8% | -22.9% | -5.4% | -6.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 17 | 7 | 41% | -3.7 | -21.8% | -23.0% | -35.8% | -21.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet6117%-3.74ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება1მოგების სიხშირე17%უკუგება (u)-3.74
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -62.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -62.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 72 | 31 | 43% | -4.16 | -5.8% | -18.9% | -0.6% | -8.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 6 | 1 | 17% | -3.74 | -62.3% | -100.0% | — | -62.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიCrocobet17635%-3.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები17მოგება6მოგების სიხშირე35%უკუგება (u)-3.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 17 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -22.9%, უახლესი 30 % -51.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -22.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 230 | 104 | 45% | -15.6 | -6.8% | -15.0% | -14.2% | -11.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 17 | 6 | 35% | -3.9 | -22.9% | -51.0% | -100.0% | -22.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · სტუმარიKambi6117%-3.9ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · ბარათები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება1მოგების სიხშირე17%უკუგება (u)-3.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -65.0%, უახლესი 30 % +5.0%, ბოლო 14 დღე +5.0%, ბოლო 30 დღე -65.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 19 | 8 | 42% | -3.27 | -17.2% | -2.5% | -9.4% | -17.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 6 | 1 | 17% | -3.9 | -65.0% | +5.0% | +5.0% | -65.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetlive16638%-4.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები16მოგება6მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-4.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 16 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -25.6%, უახლესი 30 % -57.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -25.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 146 | 70 | 48% | +0.55 | +0.4% | +0.4% | +4.8% | -5.4% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 16 | 6 | 38% | -4.1 | -25.6% | -57.0% | -100.0% | -25.6% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive241042%-4.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები24მოგება10მოგების სიხშირე42%უკუგება (u)-4.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 24 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.1%, უახლესი 30 % -44.3%, ბოლო 14 დღე -44.3%, ბოლო 30 დღე -17.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 74 | 35 | 47% | -4.05 | -5.5% | +6.6% | -11.1% | -7.8% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 24 | 10 | 42% | -4.1 | -17.1% | -44.3% | -44.3% | -17.1% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet24938%-4.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები24მოგება9მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-4.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 24 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.1%, უახლესი 30 % -7.9%, ბოლო 14 დღე -7.9%, ბოლო 30 დღე -17.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 120 | 50 | 42% | -18.36 | -15.3% | -13.2% | -7.3% | -15.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 24 | 9 | 38% | -4.1 | -17.1% | -7.9% | -7.9% | -17.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet8225%-4.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ვარდნები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება2მოგების სიხშირე25%უკუგება (u)-4.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -51.9%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე -2.5%, ბოლო 30 დღე -51.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 9 | 3 | 33% | -3.2 | -35.6% | +30.0% | +30.0% | -35.6% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 8 | 2 | 25% | -4.15 | -51.9% | -2.5% | -2.5% | -51.9% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მასპინძელიSuperbet14536%-4.21ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ბარათები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები14მოგება5მოგების სიხშირე36%უკუგება (u)-4.21
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 14 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -30.1%, უახლესი 30 % -3.3%, ბოლო 14 დღე -33.3%, ბოლო 30 დღე -30.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 71 | 34 | 48% | -4.14 | -5.8% | +2.2% | -5.6% | +2.9% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 14 | 5 | 36% | -4.21 | -30.1% | -3.3% | -33.3% | -30.1% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიBetlive24938%-4.25ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები24მოგება9მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-4.25
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 24 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.7%, უახლესი 30 % -8.6%, ბოლო 14 დღე -8.6%, ბოლო 30 დღე -17.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 126 | 57 | 45% | -9.85 | -7.8% | -0.4% | 0.0% | -8.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 24 | 9 | 38% | -4.25 | -17.7% | -8.6% | -8.6% | -17.7% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet12433%-4.5ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები12მოგება4მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-4.5
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 12 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -37.5%, უახლესი 30 % -53.8%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -37.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 115 | 57 | 50% | +0.65 | +0.6% | +10.4% | +14.9% | -0.7% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 12 | 4 | 33% | -4.5 | -37.5% | -53.8% | — | -37.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიKambi20735%-4.58ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები20მოგება7მოგების სიხშირე35%უკუგება (u)-4.58
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 20 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -22.9%, უახლესი 30 % -21.3%, ბოლო 14 დღე -5.6%, ბოლო 30 დღე -22.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 128 | 57 | 45% | -9.21 | -7.2% | +19.9% | -3.0% | -7.2% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 20 | 7 | 35% | -4.58 | -22.9% | -21.3% | -5.6% | -22.9% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet23939%-4.6ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები23მოგება9მოგების სიხშირე39%უკუგება (u)-4.6
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 23 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -20.0%, უახლესი 30 % -42.1%, ბოლო 14 დღე -42.1%, ბოლო 30 დღე -20.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 83 | 41 | 49% | -0.7 | -0.8% | +28.0% | +5.9% | -1.2% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 23 | 9 | 39% | -4.6 | -20.0% | -42.1% | -42.1% | -20.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მასპინძელიCrocobet18739%-4.7ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ბარათები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები18მოგება7მოგების სიხშირე39%უკუგება (u)-4.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 18 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -26.1%, უახლესი 30 % +15.0%, ბოლო 14 დღე -36.7%, ბოლო 30 დღე -26.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 71 | 35 | 49% | -3.2 | -4.5% | +22.1% | +2.0% | +1.8% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 18 | 7 | 39% | -4.7 | -26.1% | +15.0% | -36.7% | -26.1% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetMGM UK7114%-5.14ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება1მოგების სიხშირე14%უკუგება (u)-5.14
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -73.4%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -73.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 116 | 56 | 48% | -2.82 | -2.4% | +22.2% | +3.9% | -2.2% | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 7 | 1 | 14% | -5.14 | -73.4% | -100.0% | -100.0% | -73.4% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · სტუმარიCrocobet15533%-5.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · აუტები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები15მოგება5მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-5.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 15 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -34.3%, უახლესი 30 % -6.3%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -34.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 57 | 30 | 53% | -0.4 | -0.7% | +20.6% | +12.2% | +5.3% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 15 | 5 | 33% | -5.15 | -34.3% | -6.3% | — | -34.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიKambi251040%-5.21ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები25მოგება10მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-5.21
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 25 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -20.8%, უახლესი 30 % +23.4%, ბოლო 14 დღე +64.5%, ბოლო 30 დღე -20.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 115 | 56 | 49% | -2.26 | -2.0% | +2.2% | +2.0% | -2.0% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 25 | 10 | 40% | -5.21 | -20.8% | +23.4% | +64.5% | -20.8% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · სტუმარიBetlive24938%-5.5ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები24მოგება9მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-5.5
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 24 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -22.9%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -22.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 75 | 38 | 51% | +1.05 | +1.4% | +6.4% | +2.1% | -1.3% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 24 | 9 | 38% | -5.5 | -22.9% | -100.0% | -100.0% | -22.9% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიKambi17635%-5.64ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები17მოგება6მოგების სიხშირე35%უკუგება (u)-5.64
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 17 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -33.2%, უახლესი 30 % -63.6%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -33.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 80 | 33 | 41% | -16.19 | -20.2% | -12.1% | -19.2% | -20.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 17 | 6 | 35% | -5.64 | -33.2% | -63.6% | -100.0% | -33.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიKambi281036%-6.94ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები28მოგება10მოგების სიხშირე36%უკუგება (u)-6.94
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 28 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -24.8%, უახლესი 30 % +25.6%, ბოლო 14 დღე +25.6%, ბოლო 30 დღე -24.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 77 | 29 | 38% | -16.68 | -21.7% | -9.0% | -8.9% | -21.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 28 | 10 | 36% | -6.94 | -24.8% | +25.6% | +25.6% | -24.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet23730%-7.32ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები23მოგება7მოგების სიხშირე30%უკუგება (u)-7.32
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 23 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -31.8%, უახლესი 30 % -41.1%, ბოლო 14 დღე -41.1%, ბოლო 30 დღე -31.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 96 | 43 | 45% | -7.46 | -7.8% | +11.0% | +6.5% | -7.9% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 23 | 7 | 30% | -7.32 | -31.8% | -41.1% | -41.1% | -31.8% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · სტუმარიCrocobet16425%-7.75ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ბარათები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები16მოგება4მოგების სიხშირე25%უკუგება (u)-7.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 16 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -48.4%, უახლესი 30 % -19.0%, ბოლო 14 დღე -7.5%, ბოლო 30 დღე -48.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 39 | 18 | 46% | -3 | -7.7% | -34.2% | -13.4% | -10.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 16 | 4 | 25% | -7.75 | -48.4% | -19.0% | -7.5% | -48.4% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · სტუმარიSuperbet18528%-8.02ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · ბარათები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები18მოგება5მოგების სიხშირე28%უკუგება (u)-8.02
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 18 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -44.6%, უახლესი 30 % -19.2%, ბოლო 14 დღე -27.7%, ბოლო 30 დღე -44.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 32 | 13 | 41% | -6.13 | -19.2% | -39.5% | -39.5% | -19.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 18 | 5 | 28% | -8.02 | -44.6% | -19.2% | -27.7% | -44.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · სტუმარიCrocobet25832%-8.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჯარიმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები25მოგება8მოგების სიხშირე32%უკუგება (u)-8.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 25 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -32.4%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -32.4%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 79 | 38 | 48% | -0.35 | -0.4% | +10.8% | +17.1% | -2.0% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 25 | 8 | 32% | -8.1 | -32.4% | -100.0% | -100.0% | -32.4% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet25832%-8.83ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები25მოგება8მოგების სიხშირე32%უკუგება (u)-8.83
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 25 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -35.3%, უახლესი 30 % -2.8%, ბოლო 14 დღე +11.1%, ბოლო 30 დღე -35.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 122 | 56 | 46% | -8.57 | -7.0% | +3.0% | +5.8% | -3.8% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 25 | 8 | 32% | -8.83 | -35.3% | -2.8% | +11.1% | -35.3% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · სტუმარიBetlive14214%-9.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები14მოგება2მოგების სიხშირე14%უკუგება (u)-9.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 14 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -70.0%, უახლესი 30 % -48.8%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -70.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 34 | 15 | 44% | -3.35 | -9.8% | -21.5% | +2.9% | -9.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 14 | 2 | 14% | -9.8 | -70.0% | -48.8% | -100.0% | -70.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიBet36500——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBet365 · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 57 | 21 | 37% | -10.87 | -19.1% | -73.1% | -49.3% | -30.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 64 | 29 | 45% | -5.4 | -8.4% | +1.3% | -8.4% | -8.4% | მონიტორინგი |
| Betlive · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 51 | 22 | 43% | -8.65 | -17.0% | -11.0% | -17.0% | -17.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 27 | 11 | 41% | -6.15 | -22.8% | -5.0% | -22.8% | -22.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 9 | 5 | 56% | +1.45 | +16.1% | -11.7% | +16.1% | +16.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 19 | 7 | 37% | -5.9 | -31.1% | -34.2% | -31.1% | -31.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 41 | 16 | 39% | -7.2 | -17.6% | -2.5% | -17.6% | -17.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | — | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიBetMGM UK00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 81 | 40 | 49% | +1.72 | +2.1% | -48.7% | -76.1% | -24.4% | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიBetMGM UK00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetMGM UK · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 52 | 24 | 46% | -4.64 | -8.9% | +14.4% | +7.7% | 0.0% | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · გოლები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 78 | 38 | 49% | -1.5 | -1.9% | +19.8% | -2.9% | -2.9% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 66 | 32 | 48% | -4.2 | -6.4% | +8.5% | -13.7% | -13.7% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 30 | 13 | 43% | -4.85 | -16.2% | +5.0% | -22.8% | -22.8% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 9 | 5 | 56% | +1.55 | +17.2% | -11.7% | +17.2% | +17.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 18 | 6 | 33% | -3 | -16.7% | -58.0% | -44.7% | -44.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 45 | 16 | 36% | -11.35 | -25.2% | -16.4% | -17.9% | -17.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | 50% | +0.45 | +22.5% | -100.0% | +22.5% | +22.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ვარდნები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 1 | 33% | -0.8 | -26.7% | +120.0% | — | +120.0% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · მეტი · მასპინძელიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ვარდნები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსCrocobet · ვარდნები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიKambi00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 147 | 63 | 43% | -21.7 | -14.8% | -33.1% | -25.6% | -14.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიKambi00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · გოლები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 11 | 5 | 45% | -1.24 | -11.3% | -33.3% | -11.3% | -11.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიKambi00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 6 | 3 | 50% | -0.21 | -3.5% | -4.0% | -3.5% | -3.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიKambi00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 3 | 1 | 33% | -1.06 | -35.3% | +94.0% | -35.3% | -35.3% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიKambi00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 2 | 1 | 50% | +0.75 | +37.5% | -100.0% | +37.5% | +37.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიKambi00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 8 | 4 | 50% | -0.07 | -0.9% | -2.5% | -0.9% | -0.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიKambi00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსKambi · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 15 | 6 | 40% | -2.84 | -18.9% | +53.0% | -18.9% | -18.9% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | 50% | +0.1 | +5.0% | +110.0% | +5.0% | +5.0% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · მასპინძელიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დრიბლინგები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 1 | 1 | 100% | +0.95 | +95.0% | +95.0% | +95.0% | +95.0% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · გოლები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 62 | 28 | 45% | -6.25 | -10.1% | +1.3% | -10.1% | -10.1% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 48 | 21 | 44% | -7.45 | -15.5% | -4.6% | -15.5% | -15.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 27 | 11 | 41% | -5.95 | -22.0% | -4.4% | -22.0% | -22.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 5 | 4 | 80% | +3.35 | +67.0% | +32.5% | +67.0% | +67.0% | მონიტორინგი |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 18 | 6 | 33% | -6.75 | -37.5% | -58.0% | -37.5% | -37.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსLiderbet · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 41 | 17 | 41% | -7.7 | -18.8% | -1.7% | -18.8% | -18.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · გოლები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 63 | 29 | 46% | -1.64 | -2.6% | +6.6% | -2.6% | -2.6% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 51 | 23 | 45% | -3.63 | -7.1% | +7.4% | -7.1% | -7.1% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 30 | 12 | 40% | -6.19 | -20.6% | +8.9% | -20.6% | -20.6% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 6 | 3 | 50% | +0.97 | +16.2% | +43.5% | +16.2% | +16.2% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 15 | 4 | 27% | -6.98 | -46.5% | -45.0% | -46.5% | -46.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 38 | 14 | 37% | -6.73 | -17.7% | +11.2% | -17.7% | -17.7% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 27 | 17 | 63% | +6.45 | +23.9% | -0.6% | +23.9% | +22.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მასპინძელიSuperbet00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსSuperbet · აუტები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 23 | 14 | 61% | +4.16 | +18.1% | +9.6% | +14.9% | +18.1% | მონიტორინგი |
| Superbet · UEFA Nations League | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
არ არის რეკომენდებული47
ერთი მოთხოვნა მაინც ვერ დაკმაყოფილდა
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet673349%+8.7არ არის რეკომენდებულიCrocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები67მოგება33მოგების სიხშირე49%უკუგება (u)+8.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 67 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +13.0%, უახლესი 30 % -49.5%, ბოლო 14 დღე -48.8%, ბოლო 30 დღე +13.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 67 | 33 | 49% | +8.7 | +13.0% | -49.5% | -48.8% | +13.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 197 | 99 | 50% | +12.9 | +6.6% | +14.9% | -3.7% | +9.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet563155%+8.3არ არის რეკომენდებულიCrocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიარ არის რეკომენდებულიშედეგები56მოგება31მოგების სიხშირე55%უკუგება (u)+8.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 56 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +14.8%, უახლესი 30 % -2.1%, ბოლო 14 დღე -9.7%, ბოლო 30 დღე +14.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 56 | 31 | 55% | +8.3 | +14.8% | -2.1% | -9.7% | +14.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 157 | 76 | 48% | +2.95 | +1.9% | -1.3% | +3.6% | +3.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet582848%+7.2არ არის რეკომენდებულიCrocobet · ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები58მოგება28მოგების სიხშირე48%უკუგება (u)+7.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 58 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +12.4%, უახლესი 30 % -13.8%, ბოლო 14 დღე +6.7%, ბოლო 30 დღე +12.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 58 | 28 | 48% | +7.2 | +12.4% | -13.8% | +6.7% | +12.4% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 331 | 159 | 48% | +1.75 | +0.5% | -7.4% | -5.4% | -2.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive633149%+6.95არ არის რეკომენდებულიBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები63მოგება31მოგების სიხშირე49%უკუგება (u)+6.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 63 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +11.0%, უახლესი 30 % -6.8%, ბოლო 14 დღე +5.0%, ბოლო 30 დღე +11.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 63 | 31 | 49% | +6.95 | +11.0% | -6.8% | +5.0% | +11.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 287 | 130 | 45% | +3.2 | +1.1% | -10.6% | -7.2% | -1.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive422355%+6.55არ არის რეკომენდებულიBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები42მოგება23მოგების სიხშირე55%უკუგება (u)+6.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 42 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +15.6%, უახლესი 30 % -23.1%, ბოლო 14 დღე -28.5%, ბოლო 30 დღე +15.6%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 42 | 23 | 55% | +6.55 | +15.6% | -23.1% | -28.5% | +15.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 111 | 59 | 53% | +14.35 | +12.9% | +17.1% | +7.9% | +15.8% | VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet563054%+5.35არ არის რეკომენდებულიLiderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიარ არის რეკომენდებულიშედეგები56მოგება30მოგების სიხშირე54%უკუგება (u)+5.35
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 56 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +9.6%, უახლესი 30 % -4.4%, ბოლო 14 დღე -12.2%, ბოლო 30 დღე +9.6%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 56 | 30 | 54% | +5.35 | +9.6% | -4.4% | -12.2% | +9.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 148 | 70 | 47% | -6.18 | -4.2% | +1.3% | -2.8% | -0.5% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet622845%+4.22არ არის რეკომენდებულიLiderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები62მოგება28მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)+4.22
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 62 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +6.8%, უახლესი 30 % -45.5%, ბოლო 14 დღე -52.9%, ბოლო 30 დღე +6.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 62 | 28 | 45% | +4.22 | +6.8% | -45.5% | -52.9% | +6.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 146 | 63 | 43% | -4.56 | -3.1% | +6.5% | -16.8% | -0.0% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet402153%+3.85არ არის რეკომენდებულიCrocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები40მოგება21მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+3.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 40 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +9.6%, უახლესი 30 % -32.9%, ბოლო 14 დღე -36.6%, ბოლო 30 დღე +9.6%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 40 | 21 | 53% | +3.85 | +9.6% | -32.9% | -36.6% | +9.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 108 | 56 | 52% | +9.9 | +9.2% | +16.9% | +5.4% | +11.8% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet402153%+3.79არ არის რეკომენდებულიLiderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები40მოგება21მოგების სიხშირე53%უკუგება (u)+3.79
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 40 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +9.5%, უახლესი 30 % -11.3%, ბოლო 14 დღე -1.0%, ბოლო 30 დღე +9.5%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 40 | 21 | 53% | +3.79 | +9.5% | -11.3% | -1.0% | +9.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 126 | 58 | 46% | -1.71 | -1.4% | -21.4% | +0.7% | +0.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive582848%+3.05არ არის რეკომენდებულიBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიარ არის რეკომენდებულიშედეგები58მოგება28მოგების სიხშირე48%უკუგება (u)+3.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 58 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.3%, უახლესი 30 % -12.9%, ბოლო 14 დღე -17.8%, ბოლო 30 დღე +5.3%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 58 | 28 | 48% | +3.05 | +5.3% | -12.9% | -17.8% | +5.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 157 | 73 | 46% | -0.25 | -0.2% | +9.8% | +1.8% | +3.5% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet763749%+2.65არ არის რეკომენდებულიCrocobet · აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები76მოგება37მოგების სიხშირე49%უკუგება (u)+2.65
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 76 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.5%, უახლესი 30 % -0.2%, ბოლო 14 დღე -4.4%, ბოლო 30 დღე +3.5%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 76 | 37 | 49% | +2.65 | +3.5% | -0.2% | -4.4% | +3.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 419 | 196 | 47% | -15.15 | -3.6% | +4.0% | -3.8% | -3.2% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet412151%+2.25არ არის რეკომენდებულიCrocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები41მოგება21მოგების სიხშირე51%უკუგება (u)+2.25
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 41 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.5%, უახლესი 30 % -10.0%, ბოლო 14 დღე -7.9%, ბოლო 30 დღე +5.5%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 112 | 56 | 50% | +8.65 | +7.7% | -4.6% | +3.4% | +5.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 41 | 21 | 51% | +2.25 | +5.5% | -10.0% | -7.9% | +5.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet753851%+2.2არ არის რეკომენდებულიLiderbet · აუტები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები75მოგება38მოგების სიხშირე51%უკუგება (u)+2.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 75 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +2.9%, უახლესი 30 % -4.3%, ბოლო 14 დღე -0.6%, ბოლო 30 დღე +2.9%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 75 | 38 | 51% | +2.2 | +2.9% | -4.3% | -0.6% | +2.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 339 | 169 | 50% | +4.75 | +1.4% | -6.2% | -5.1% | -0.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet381950%+2.19არ არის რეკომენდებულიSuperbet · ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები38მოგება19მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+2.19
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 38 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.8%, უახლესი 30 % -0.2%, ბოლო 14 დღე -0.2%, ბოლო 30 დღე +5.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 38 | 19 | 50% | +2.19 | +5.8% | -0.2% | -0.2% | +5.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 281 | 145 | 52% | +13.52 | +4.8% | -1.7% | +0.7% | +4.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet371951%+2.11არ არის რეკომენდებულიLiderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები37მოგება19მოგების სიხშირე51%უკუგება (u)+2.11
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 37 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +5.7%, უახლესი 30 % -8.6%, ბოლო 14 დღე -33.0%, ბოლო 30 დღე +5.7%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 37 | 19 | 51% | +2.11 | +5.7% | -8.6% | -33.0% | +5.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 100 | 50 | 50% | +3.49 | +3.5% | +1.9% | -2.3% | +5.6% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive693145%+2.05არ არის რეკომენდებულიBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები69მოგება31მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)+2.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 69 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.0%, უახლესი 30 % -52.1%, ბოლო 14 დღე -51.0%, ბოლო 30 დღე +3.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 69 | 31 | 45% | +2.05 | +3.0% | -52.1% | -51.0% | +3.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 173 | 80 | 46% | +1.15 | +0.7% | +9.4% | -8.6% | +3.5% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet613151%+1.97არ არის რეკომენდებულიLiderbet · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები61მოგება31მოგების სიხშირე51%უკუგება (u)+1.97
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 61 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.2%, უახლესი 30 % -12.8%, ბოლო 14 დღე -19.1%, ბოლო 30 დღე +3.2%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 61 | 31 | 51% | +1.97 | +3.2% | -12.8% | -19.1% | +3.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 232 | 104 | 45% | -24.61 | -10.6% | -8.1% | -13.6% | -10.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive552749%+1.95არ არის რეკომენდებულიBetlive · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები55მოგება27მოგების სიხშირე49%უკუგება (u)+1.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 55 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.5%, უახლესი 30 % -9.1%, ბოლო 14 დღე -14.4%, ბოლო 30 დღე +3.5%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 55 | 27 | 49% | +1.95 | +3.5% | -9.1% | -14.4% | +3.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 159 | 68 | 43% | -13.95 | -8.8% | -10.0% | -12.3% | -3.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet381847%+1.47არ არის რეკომენდებულიSuperbet · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები38მოგება18მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)+1.47
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 38 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.9%, უახლესი 30 % -25.6%, ბოლო 14 დღე -18.1%, ბოლო 30 დღე +3.9%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · UEFA Nations League | 38 | 18 | 47% | +1.47 | +3.9% | -25.6% | -18.1% | +3.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · ყველა ლიგა | 277 | 115 | 42% | -34.14 | -12.3% | +1.0% | -5.3% | -9.4% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive412151%+1.35არ არის რეკომენდებულიBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები41მოგება21მოგების სიხშირე51%უკუგება (u)+1.35
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 41 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +3.3%, უახლესი 30 % -18.3%, ბოლო 14 დღე -7.0%, ბოლო 30 დღე +3.3%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 41 | 21 | 51% | +1.35 | +3.3% | -18.3% | -7.0% | +3.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 118 | 59 | 50% | +3 | +2.5% | +1.9% | +3.4% | +4.2% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet492245%-1.25არ არის რეკომენდებულიLiderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები49მოგება22მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)-1.25
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 49 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % -55.0%, ბოლო 14 დღე -48.1%, ბოლო 30 დღე -2.5%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · UEFA Nations League | 49 | 22 | 45% | -1.25 | -2.5% | -55.0% | -48.1% | -2.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · ყველა ლიგა | 170 | 70 | 41% | -25.29 | -14.9% | +5.4% | -21.2% | -13.9% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet592746%-1.5არ არის რეკომენდებულიCrocobet · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები59მოგება27მოგების სიხშირე46%უკუგება (u)-1.5
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 59 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % -19.2%, ბოლო 14 დღე -21.6%, ბოლო 30 დღე -2.5%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 59 | 27 | 46% | -1.5 | -2.5% | -19.2% | -21.6% | -2.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 161 | 67 | 42% | -19.95 | -12.4% | -4.8% | -8.5% | -6.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBet365321547%-1.94არ არის რეკომენდებულიBet365 · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები32მოგება15მოგების სიხშირე47%უკუგება (u)-1.94
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 32 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.1%, უახლესი 30 % -39.0%, ბოლო 14 დღე -41.4%, ბოლო 30 დღე -6.1%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 221 | 107 | 48% | -9.87 | -4.5% | -22.2% | -24.6% | -4.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · UEFA Nations League | 32 | 15 | 47% | -1.94 | -6.1% | -39.0% | -41.4% | -6.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive452044%-3.05არ არის რეკომენდებულიBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები45მოგება20მოგების სიხშირე44%უკუგება (u)-3.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 45 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.8%, უახლესი 30 % -52.5%, ბოლო 14 დღე -44.6%, ბოლო 30 დღე -6.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 45 | 20 | 44% | -3.05 | -6.8% | -52.5% | -44.6% | -6.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 132 | 59 | 45% | -10.3 | -7.8% | -2.3% | -19.9% | -6.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet371643%-3.3არ არის რეკომენდებულიCrocobet · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიარ არის რეკომენდებულიშედეგები37მოგება16მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-3.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 37 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -8.9%, უახლესი 30 % -5.0%, ბოლო 14 დღე +6.9%, ბოლო 30 დღე -8.9%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 105 | 47 | 45% | -5.9 | -5.6% | -4.2% | -1.4% | -8.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 37 | 16 | 43% | -3.3 | -8.9% | -5.0% | +6.9% | -8.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet572646%-4.4არ არის რეკომენდებულიCrocobet · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები57მოგება26მოგების სიხშირე46%უკუგება (u)-4.4
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 57 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -7.7%, უახლესი 30 % -2.4%, ბოლო 14 დღე +3.3%, ბოლო 30 დღე -7.7%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 289 | 133 | 46% | -15.95 | -5.5% | -14.6% | -8.0% | -2.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 57 | 26 | 46% | -4.4 | -7.7% | -2.4% | +3.3% | -7.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive301240%-4.75არ არის რეკომენდებულიBetlive · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები30მოგება12მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-4.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 30 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -15.8%, უახლესი 30 % -8.3%, ბოლო 14 დღე -8.3%, ბოლო 30 დღე -15.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · UEFA Nations League | 30 | 12 | 40% | -4.75 | -15.8% | -8.3% | -8.3% | -15.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 76 | 31 | 41% | -14.3 | -18.8% | -49.8% | -35.9% | -18.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიCrocobet492143%-4.95არ არის რეკომენდებულიCrocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები49მოგება21მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-4.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 49 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -10.1%, უახლესი 30 % -56.3%, ბოლო 14 დღე -61.7%, ბოლო 30 დღე -10.1%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · UEFA Nations League | 49 | 21 | 43% | -4.95 | -10.1% | -56.3% | -61.7% | -10.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · ყველა ლიგა | 171 | 75 | 44% | -18.4 | -10.8% | -0.9% | -22.6% | -13.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიLiderbet552444%-5.4არ არის რეკომენდებულიLiderbet · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები55მოგება24მოგების სიხშირე44%უკუგება (u)-5.4
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 55 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -9.8%, უახლესი 30 % -5.3%, ბოლო 14 დღე -14.0%, ბოლო 30 დღე -9.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 289 | 128 | 44% | -25.94 | -9.0% | -12.1% | -16.6% | -7.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 55 | 24 | 44% | -5.4 | -9.8% | -5.3% | -14.0% | -9.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიCrocobet471940%-5.55არ არის რეკომენდებულიCrocobet · ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიარ არის რეკომენდებულიშედეგები47მოგება19მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-5.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 47 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -11.8%, უახლესი 30 % -10.4%, ბოლო 14 დღე -6.7%, ბოლო 30 დღე -11.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 281 | 130 | 46% | -7.1 | -2.5% | -4.2% | -2.4% | -4.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 47 | 19 | 40% | -5.55 | -11.8% | -10.4% | -6.7% | -11.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet582543%-6.05არ არის რეკომენდებულიLiderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები58მოგება25მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-6.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 58 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -10.4%, უახლესი 30 % -13.5%, ბოლო 14 დღე -8.1%, ბოლო 30 დღე -10.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 161 | 73 | 45% | -12.59 | -7.8% | -4.2% | -6.5% | -4.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 58 | 25 | 43% | -6.05 | -10.4% | -13.5% | -8.1% | -10.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიKambi462043%-6.2არ არის რეკომენდებულიKambi · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები46მოგება20მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-6.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 46 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.5%, უახლესი 30 % -0.4%, ბოლო 14 დღე -7.1%, ბოლო 30 დღე -13.5%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 190 | 96 | 51% | +1.28 | +0.7% | +7.9% | +2.6% | +0.7% | უფასო |
| Kambi · UEFA Nations League | 46 | 20 | 43% | -6.2 | -13.5% | -0.4% | -7.1% | -13.5% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიSuperbet542343%-6.64არ არის რეკომენდებულიSuperbet · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები54მოგება23მოგების სიხშირე43%უკუგება (u)-6.64
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 54 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -12.3%, უახლესი 30 % -8.3%, ბოლო 14 დღე -8.3%, ბოლო 30 დღე -12.3%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 241 | 116 | 48% | +4.01 | +1.7% | -5.0% | -2.8% | +2.4% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 54 | 23 | 43% | -6.64 | -12.3% | -8.3% | -8.3% | -12.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive502142%-6.7არ არის რეკომენდებულიBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები50მოგება21მოგების სიხშირე42%უკუგება (u)-6.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 50 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -13.4%, უახლესი 30 % -4.3%, ბოლო 14 დღე +2.5%, ბოლო 30 დღე -13.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 133 | 60 | 45% | -10.55 | -7.9% | -6.1% | -2.6% | -6.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 50 | 21 | 42% | -6.7 | -13.4% | -4.3% | +2.5% | -13.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიCrocobet301137%-6.8არ არის რეკომენდებულიCrocobet · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები30მოგება11მოგების სიხშირე37%უკუგება (u)-6.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 30 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -22.7%, უახლესი 30 % -9.4%, ბოლო 14 დღე -21.3%, ბოლო 30 დღე -22.7%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 83 | 36 | 43% | -12.6 | -15.2% | -32.8% | -32.3% | -16.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 30 | 11 | 37% | -6.8 | -22.7% | -9.4% | -21.3% | -22.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive451840%-7.3არ არის რეკომენდებულიBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიარ არის რეკომენდებულიშედეგები45მოგება18მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-7.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 45 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -16.2%, უახლესი 30 % -11.1%, ბოლო 14 დღე -13.5%, ბოლო 30 დღე -16.2%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 237 | 113 | 48% | -0.95 | -0.4% | -18.9% | -15.5% | -3.3% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 45 | 18 | 40% | -7.3 | -16.2% | -11.1% | -13.5% | -16.2% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive572442%-7.95არ არის რეკომენდებულიBetlive · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიარ არის რეკომენდებულიშედეგები57მოგება24მოგების სიხშირე42%უკუგება (u)-7.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 57 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -14.0%, უახლესი 30 % -0.6%, ბოლო 14 დღე -8.4%, ბოლო 30 დღე -14.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 313 | 147 | 47% | -9.65 | -3.1% | -14.9% | -12.2% | -1.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 57 | 24 | 42% | -7.95 | -14.0% | -0.6% | -8.4% | -14.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიLiderbet492041%-8.25არ არის რეკომენდებულიLiderbet · ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიარ არის რეკომენდებულიშედეგები49მოგება20მოგების სიხშირე41%უკუგება (u)-8.25
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 49 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -16.8%, უახლესი 30 % -7.7%, ბოლო 14 დღე -7.4%, ბოლო 30 დღე -16.8%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 280 | 153 | 55% | +28.19 | +10.1% | -1.8% | +5.5% | +8.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 49 | 20 | 41% | -8.25 | -16.8% | -7.7% | -7.4% | -16.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet522140%-8.85არ არის რეკომენდებულიCrocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები52მოგება21მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-8.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 52 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.0%, უახლესი 30 % -21.6%, ბოლო 14 დღე -16.3%, ბოლო 30 დღე -17.0%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 151 | 73 | 48% | -4.15 | -2.8% | +2.3% | +1.3% | -2.4% | მონიტორინგი |
| Crocobet · UEFA Nations League | 52 | 21 | 40% | -8.85 | -17.0% | -21.6% | -16.3% | -17.0% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიKambi662639%-11.79არ არის რეკომენდებულიKambi · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები66მოგება26მოგების სიხშირე39%უკუგება (u)-11.79
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 66 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.9%, უახლესი 30 % -33.5%, ბოლო 14 დღე -29.5%, ბოლო 30 დღე -17.9%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 190 | 89 | 47% | -11.03 | -5.8% | +13.7% | -1.7% | -5.8% | მონიტორინგი |
| Kambi · UEFA Nations League | 66 | 26 | 39% | -11.79 | -17.9% | -33.5% | -29.5% | -17.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიSuperbet682537%-13.42არ არის რეკომენდებულიSuperbet · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები68მოგება25მოგების სიხშირე37%უკუგება (u)-13.42
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 68 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -19.7%, უახლესი 30 % -30.6%, ბოლო 14 დღე -23.6%, ბოლო 30 დღე -19.7%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 222 | 91 | 41% | -30.98 | -14.0% | -15.2% | -12.3% | -13.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · UEFA Nations League | 68 | 25 | 37% | -13.42 | -19.7% | -30.6% | -23.6% | -19.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet672436%-16.35არ არის რეკომენდებულიLiderbet · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები67მოგება24მოგების სიხშირე36%უკუგება (u)-16.35
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 67 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -24.4%, უახლესი 30 % -33.0%, ბოლო 14 დღე -26.2%, ბოლო 30 დღე -24.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 205 | 82 | 40% | -40.22 | -19.6% | -13.0% | -20.4% | -20.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 67 | 24 | 36% | -16.35 | -24.4% | -33.0% | -26.2% | -24.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive682435%-17.05არ არის რეკომენდებულიBetlive · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები68მოგება24მოგების სიხშირე35%უკუგება (u)-17.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 68 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -25.1%, უახლესი 30 % -31.8%, ბოლო 14 დღე -25.0%, ბოლო 30 დღე -25.1%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 233 | 97 | 42% | -35.8 | -15.4% | -9.6% | -13.5% | -16.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 68 | 24 | 35% | -17.05 | -25.1% | -31.8% | -25.0% | -25.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet682435%-17.1არ არის რეკომენდებულიCrocobet · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები68მოგება24მოგების სიხშირე35%უკუგება (u)-17.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 68 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -25.1%, უახლესი 30 % -32.8%, ბოლო 14 დღე -25.9%, ბოლო 30 დღე -25.1%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 227 | 95 | 42% | -37.1 | -16.3% | -17.5% | -15.9% | -17.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 68 | 24 | 35% | -17.1 | -25.1% | -32.8% | -25.9% | -25.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive531630%-19.45არ არის რეკომენდებულიBetlive · დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები53მოგება16მოგების სიხშირე30%უკუგება (u)-19.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 53 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -36.7%, უახლესი 30 % -12.8%, ბოლო 14 დღე +7.3%, ბოლო 30 დღე -36.7%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 128 | 41 | 32% | -44.95 | -35.1% | -24.1% | -16.9% | -31.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · UEFA Nations League | 53 | 16 | 30% | -19.45 | -36.7% | -12.8% | +7.3% | -36.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიLiderbet551527%-23.32არ არის რეკომენდებულიLiderbet · დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები55მოგება15მოგების სიხშირე27%უკუგება (u)-23.32
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 55 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -42.4%, უახლესი 30 % -34.1%, ბოლო 14 დღე -4.1%, ბოლო 30 დღე -42.4%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 188 | 61 | 32% | -62.97 | -33.5% | -41.2% | -25.4% | -31.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · UEFA Nations League | 55 | 15 | 27% | -23.32 | -42.4% | -34.1% | -4.1% | -42.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიCrocobet541324%-26.3არ არის რეკომენდებულიCrocobet · დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიარ არის რეკომენდებულიშედეგები54მოგება13მოგების სიხშირე24%უკუგება (u)-26.3
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 54 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -48.7%, უახლესი 30 % -48.8%, ბოლო 14 დღე -36.9%, ბოლო 30 დღე -48.7%. ისტორიის შესაფასებლად საკმარისი შედეგებია.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 136 | 39 | 29% | -57.15 | -42.0% | -32.6% | -34.9% | -41.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · UEFA Nations League | 54 | 13 | 24% | -26.3 | -48.7% | -48.8% | -36.9% | -48.7% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
როგორ განისაზღვრება შესაბამისობა
ლიგის საკუთარ შედეგებს ენიჭება გადამწყვეტი მნიშვნელობა, როცა დაგროვდება 30 დასრულებული შედეგი. მანამდე გამოიყენება იმავე ბუკმეიკერის ბაზრის საერთო ისტორია.
ბაზრის მოდელი აერთიანებს მაჩვენებელს, მიმართულებასა და მასშტაბს და ცალკე აღირიცხება თითოეული ბუკმეიკერისა და ლიგისთვის. კვალიფიკაციისთვის საჭიროა მინიმუმ 30 დასრულებული შედეგი, დადებითი საერთო უკუგება, დადებითი უახლესი 30 % და დადებითი 14- და 30-დღიანი მონაკვეთები. შესაბამისი მოდელები მინიმუმ 10% უკუგებით კვალიფიცირდება VIP-ისთვის; სხვა შესაბამისი დადებითი მოდელები — უფასო კატეგორიისთვის. ეს შედარებები რეკომენდაციებს არჩევს. პროგნოზების ჩანართი რეალურად შენახული პროგნოზების ოფიციალურ შედეგებს აჩვენებს.