Marcel Tanzmayr
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – მაი. 2021
- მატჩები
- 17
- სასტარტო გამოსვლები
- 2
- წუთები
- 227
- საშ. რეიტინგი
- 6.38
- შეფასებული გამოსვლები
- 10
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 5
- კარში დარტყმები
- 3
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 1
პასები
- პასები
- 56
- ზუსტი პასები
- 32
- ჩაწოდებები
- 2
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 3
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 12
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2
- დაკარგული ბურთი
- 4
დაცვა
- ართმევები
- 4
- ჩაჭრები
- 1
- ბურთის ამოტანები
- 0
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 100
- დაკარგული ბურთები
- 46
- ჯარიმები
- 5
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 3
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 0
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 227 წუთი, სულ 17 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.40
- საგოლე პასები
- 0.40
- დარტყმები
- 1.98
- კარში დარტყმები
- 1.19
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.40
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.40
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.40
- საკვანძო პასები
- 0.40
პასები
- პასები
- 22.20
- ზუსტი პასები
- 12.69
- ჩაწოდებები
- 0.79
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 1.19
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.40
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.19
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.76
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.79
- დაკარგული ბურთი
- 1.59
დაცვა
- ართმევები
- 1.59
- ჩაჭრები
- 0.40
- ბურთის ამოტანები
- 0.00
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 39.65
- დაკარგული ბურთები
- 18.24
- ჯარიმები
- 1.98
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.19
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 10 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.6- მონაწილეობით
- 15.410 მ
- გარეშე
- 14.819 მ
აუტები
+1.0- მონაწილეობით
- 26.610 მ
- გარეშე
- 25.619 მ
დარტყმები
-0.1- მონაწილეობით
- 9.610 მ
- გარეშე
- 9.719 მ
კარში დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 4.210 მ
- გარეშე
- 3.919 მ
ართმევები
+1.5- მონაწილეობით
- 17.810 მ
- გარეშე
- 16.319 მ
მოგერიებები
+0.5- მონაწილეობით
- 3.910 მ
- გარეშე
- 3.419 მ
ჩაჭრები
-0.3- მონაწილეობით
- 15.810 მ
- გარეშე
- 16.119 მ
თამაშგარეები
-1.1- მონაწილეობით
- 1.710 მ
- გარეშე
- 2.818 მ
კუთხურები
+0.8- მონაწილეობით
- 4.210 მ
- გარეშე
- 3.419 მ
ბარათები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.710 მ
- გარეშე
- 2.119 მ
დრიბლინგები
+0.1- მონაწილეობით
- 8.910 მ
- გარეშე
- 8.819 მ
კარიდან დარტყმები
+0.2- მონაწილეობით
- 910 მ
- გარეშე
- 8.819 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.38
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Marcel Tanzmayr-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Austria KlagenfurtH0–1არ უთამაშია
- Austria WienA1–2არ უთამაშია
- SC Rheindorf AltachH3–3არ უთამაშია
- Admira WackerA0–217'
- SV RiedH0–0არ უთამაშია
- SV RiedA1–2არ უთამაშია
- SV RiedA1–19'
- LASKH1–38'
- Wolfsberger ACH0–211'
- Admira WackerH2–230'
10 სულ 17 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.