შედარებები
თითოეული პროგნოზის შედეგები ბუკმეიკერისა და ლიგის მიხედვით.
რომელი ბაზრები კვალიფიცირდება?
ახლდება შედეგების დათვლის შემდეგ. ბოლო შეფასება: 15 ოქტ, 11:25. ლიგის საკუთარ შედეგებს ენიჭება გადამწყვეტი მნიშვნელობა, როცა დაგროვდება 30 დასრულებული შედეგი. მანამდე გამოიყენება იმავე ბუკმეიკერის ბაზრის საერთო ისტორია.
მოდელის ისტორიული მონაცემები ხელახლა მოწმდება. 1,992 სულ 2,832 მატჩმა გაიარა დროის ზღვრის შემოწმება; კვალიფიკაცია შემოწმებების დასრულებისას ახლდება.
345 ჩანაწერები
ბუკმეიკერების ცალკეული შედეგები ერთადაა ნაჩვენები. თითოეული სტრიქონი თავის ბუკმეიკერს ეკუთვნის; შედეგები არ ირევა.
ბუკმეიკერების შედეგები: Ligue 2.
- 19 VIP — კვალიფიცირდება; უკუგება +10 % ან მეტია
- 23 უფასო — კვალიფიცირდება; დადებითი უკუგება +10 %-ზე ნაკლებია
- 0 მონიტორინგი — უახლესი 30 % დადებითია; სხვა მოთხოვნა ჯერ მოწმდება
- 303 ჯერ არ კვალიფიცირდება — დასრულებული მატჩების მინიმუმზე ნაკლები
- 0 არ არის რეკომენდებული — ერთი მოთხოვნა მაინც ვერ დაკმაყოფილდა
VIP19
Bet365 · დარტყმები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · დარტყმები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 86 | 49 | +8.63 | +10.0% | +11.5% (26) | +12.9% (24) | +1.0% (46) | VIP |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კარში დარტყმები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კარში დარტყმები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 88 | 56 | +23.85 | +27.1% | +30.6% (26) | +39.9% (30) | +31.1% (58) | VIP |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · თამაშგარეები · ნაკლები · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 62 | 37 | +12.95 | +20.9% | +47.4% (19) | +30.8% (31) | +20.9% (62) | VIP |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 78 | 46 | +18.65 | +23.9% | +43.5% (23) | +51.2% (32) | +23.6% (75) | VIP |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დარტყმები · მეტი · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დარტყმები · მეტი · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 124 | 62 | +14.5 | +11.7% | +11.1% (37) | +8.3% (58) | +11.5% (120) | VIP |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დარტყმები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დარტყმები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 186 | 92 | +20.95 | +11.3% | +7.0% (56) | +8.6% (87) | +11.1% (182) | VIP |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · თამაშგარეები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · თამაშგარეები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 64 | 36 | +8.6 | +13.4% | +6.0% (19) | +5.8% (25) | +11.7% (61) | VIP |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 75 | 43 | +12.85 | +17.1% | +58.0% (22) | +55.7% (30) | +17.7% (73) | VIP |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დარტყმები · მეტი · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დარტყმები · მეტი · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 116 | 66 | +25.55 | +22.0% | +15.1% (35) | +20.5% (42) | +16.9% (101) | VIP |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დარტყმები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დარტყმები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 210 | 120 | +35.75 | +17.0% | +10.7% (63) | +20.2% (86) | +14.0% (177) | VIP |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 32 | 19 | +4.76 | +14.9% | +33.0% (10) | +23.3% (17) | +14.9% (32) | VIP |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 77 | 48 | +19.62 | +25.5% | +45.6% (23) | +42.0% (38) | +26.2% (75) | VIP |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 66 | 36 | +7.86 | +11.9% | +42.3% (20) | +35.9% (27) | +10.4% (65) | VIP |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დარტყმები · მეტი · სახლში00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დარტყმები · მეტი · სახლშიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 172 | 94 | +17.25 | +10.0% | +0.7% (52) | +9.4% (84) | +9.7% (167) | VIP |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზეVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 241 | 133 | +26.79 | +11.1% | +4.9% (72) | +7.7% (120) | +11.1% (230) | VIP |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · მოგერიებები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · მოგერიებები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 58 | 31 | +6.92 | +11.9% | +27.7% (17) | +7.4% (49) | +11.9% (58) | VIP |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 81 | 46 | +9.8 | +12.1% | +16.3% (24) | +10.5% (36) | +12.4% (79) | VIP |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · დარტყმები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · დარტყმები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 264 | 127 | +32.77 | +12.4% | +4.7% (79) | +7.4% (126) | +11.5% (259) | VIP |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · combined00—————VIPსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · combinedVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 42 | 23 | +5.37 | +12.8% | +25.4% (13) | +20.9% (24) | +12.8% (42) | VIP |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
უფასო23
Bet365 · გოლები · ნაკლები · combined4250%-2.5%-100.0%—-2.5%უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · გოლები · ნაკლები · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება2დარტყმა50%უკუგება-2.5%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-2.5%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -2.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 58 | 29 | +3.79 | +6.5% | +18.1% (17) | +1.0% (26) | +3.5% (45) | უფასო |
| Bet365 · Ligue 2 | 4 | 2 | -0.1 | -2.5% | -100.0% | — | -2.5% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კუთხურები · მეტი · სახლში2150%-6.0%+88.0%+88.0%-6.0%უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კუთხურები · მეტი · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-6.0%უახლესი 30%+88.0%ბოლო 14 დღე+88.0%ბოლო 30 დღე-6.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.0%, უახლესი 30 % +88.0%, ბოლო 14 დღე +88.0%, ბოლო 30 დღე -6.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 90 | 46 | +3.33 | +3.7% | +23.6% (27) | +14.8% (17) | +16.5% (52) | უფასო |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.12 | -6.0% | +88.0% | +88.0% | -6.0% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კარში დარტყმები · მეტი · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კარში დარტყმები · მეტი · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 51 | 27 | +4.33 | +8.5% | +9.2% (15) | +7.1% (21) | +19.1% (33) | უფასო |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 79 | 42 | +7.7 | +9.8% | +9.4% (24) | +14.8% (45) | +9.5% (74) | უფასო |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · თამაშგარეები · ნაკლები · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 95 | 48 | +2.55 | +2.7% | +5.0% (28) | +4.2% (55) | +1.9% (94) | უფასო |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 67 | 33 | +2.3 | +3.4% | +13.0% (20) | +8.3% (27) | +0.1% (63) | უფასო |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · აუტები · ნაკლები · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · აუტები · ნაკლები · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 387 | 175 | +3.25 | +0.8% | +5.9% (116) | +1.4% (200) | +1.4% (378) | უფასო |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 77 | 41 | +5.9 | +7.7% | +21.3% (23) | +20.1% (37) | +9.4% (74) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 79 | 40 | +3.45 | +4.4% | +2.7% (24) | +8.3% (43) | +3.5% (74) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 129 | 64 | +5.9 | +4.6% | +7.2% (39) | +18.2% (68) | +6.6% (123) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · თამაშგარეები · მეტი · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · თამაშგარეები · მეტი · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 130 | 68 | +10.05 | +7.7% | +17.4% (39) | +17.0% (51) | +8.1% (120) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარში დარტყმები · მეტი · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარში დარტყმები · მეტი · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 245 | 125 | +7.5 | +3.1% | +7.5% (74) | +12.8% (98) | +5.7% (219) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · თამაშგარეები · მეტი · გასვლაზე00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · თამაშგარეები · მეტი · გასვლაზეუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 108 | 55 | +6.35 | +5.9% | +36.1% (32) | +25.9% (44) | +1.7% (101) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · მოგერიებები · მეტი · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · მოგერიებები · მეტი · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 64 | 31 | +0.6 | +0.9% | +9.2% (19) | +2.7% (32) | +0.7% (62) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დარტყმები · მეტი · გასვლაზეუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 179 | 84 | +7.15 | +4.0% | +4.2% (54) | +12.3% (71) | +1.2% (153) | უფასო |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · დარტყმები · მეტი · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · დარტყმები · მეტი · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 105 | 51 | +2.54 | +2.4% | +13.2% (32) | +5.6% (63) | +2.4% (105) | უფასო |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · დარტყმები · მეტი · გასვლაზეუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 124 | 65 | +7.72 | +6.2% | +0.2% (37) | +9.4% (72) | +6.2% (124) | უფასო |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · აუტები · ნაკლები · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · აუტები · ნაკლები · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 282 | 126 | +2.25 | +0.8% | +10.7% (85) | +4.4% (132) | +1.0% (274) | უფასო |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · დარტყმები · მეტი · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · დარტყმები · მეტი · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 189 | 91 | +9.5 | +5.0% | +4.4% (57) | +6.5% (108) | +6.1% (183) | უფასო |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ჯარიმები · ნაკლები · combined00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ჯარიმები · ნაკლები · combinedუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 241 | 129 | +20.09 | +8.3% | +9.9% (72) | +14.2% (127) | +7.1% (236) | უფასო |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარში დარტყმები · მეტი · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარში დარტყმები · მეტი · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 133 | 66 | +7.96 | +6.0% | +20.3% (40) | +7.2% (75) | +6.0% (129) | უფასო |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · აუტები · ნაკლები · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · აუტები · ნაკლები · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 96 | 53 | +6.98 | +7.3% | +6.5% (29) | +5.7% (42) | +6.4% (95) | უფასო |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ჯარიმები · ნაკლები · სახლში00—————უფასოსაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ჯარიმები · ნაკლები · სახლშიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 138 | 71 | +2.93 | +2.1% | +1.0% (41) | +1.9% (78) | +0.8% (136) | უფასო |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯერ არ კვალიფიცირდება303
Betlive · ბარათები · მეტი · combined11100%+135.0%+135.0%—+135.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+135.0%უახლესი 30%+135.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე+135.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +135.0%, უახლესი 30 % +135.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +135.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 69 | 30 | -9.1 | -13.2% | -25.7% (21) | -23.2% (39) | -13.2% (69) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 1 | 1 | +1.35 | +135.0% | +135.0% | — | +135.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · გოლები · მეტი · გასვლაზე11100%+122.0%+122.0%+122.0%+122.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · გოლები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+122.0%უახლესი 30%+122.0%ბოლო 14 დღე+122.0%ბოლო 30 დღე+122.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +122.0%, უახლესი 30 % +122.0%, ბოლო 14 დღე +122.0%, ბოლო 30 დღე +122.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 48 | 21 | -2.64 | -5.5% | +8.9% (14) | -5.5% (48) | -5.5% (48) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 1 | 1 | +1.22 | +122.0% | +122.0% | +122.0% | +122.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · გოლები · მეტი · გასვლაზე11100%+110.0%+110.0%+110.0%+110.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · გოლები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+110.0%უახლესი 30%+110.0%ბოლო 14 დღე+110.0%ბოლო 30 დღე+110.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე +110.0%, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 47 | 20 | -5.8 | -12.3% | +1.4% (14) | -12.3% (47) | -12.3% (47) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 1 | 1 | +1.1 | +110.0% | +110.0% | +110.0% | +110.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · გოლები · მეტი · გასვლაზე11100%+110.0%+110.0%+110.0%+110.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · გოლები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+110.0%უახლესი 30%+110.0%ბოლო 14 დღე+110.0%ბოლო 30 დღე+110.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე +110.0%, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 61 | 28 | -3.75 | -6.2% | +13.3% (18) | -8.5% (49) | -8.5% (49) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 1 | 1 | +1.1 | +110.0% | +110.0% | +110.0% | +110.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · გოლები · მეტი · გასვლაზე11100%+110.0%+110.0%+110.0%+110.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · გოლები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+110.0%უახლესი 30%+110.0%ბოლო 14 დღე+110.0%ბოლო 30 დღე+110.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +110.0%, უახლესი 30 % +110.0%, ბოლო 14 დღე +110.0%, ბოლო 30 დღე +110.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 48 | 21 | -5.6 | -11.7% | +3.9% (14) | -11.7% (48) | -11.7% (48) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 1 | 1 | +1.1 | +110.0% | +110.0% | +110.0% | +110.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ბარათები · მეტი · სახლში11100%+100.0%+100.0%+100.0%+100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ბარათები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+100.0%უახლესი 30%+100.0%ბოლო 14 დღე+100.0%ბოლო 30 დღე+100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +100.0%, უახლესი 30 % +100.0%, ბოლო 14 დღე +100.0%, ბოლო 30 დღე +100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 48 | 22 | -5.97 | -12.4% | +7.1% (14) | -6.3% (20) | -12.4% (48) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 1 | 1 | +1 | +100.0% | +100.0% | +100.0% | +100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კუთხურები · მეტი · combined22100%+99.0%+88.0%——ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2დარტყმა100%უკუგება+99.0%უახლესი 30%+88.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +99.0%, უახლესი 30 % +88.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 80 | 40 | +2.72 | +3.4% | -39.4% (24) | -74.6% (16) | -15.3% (44) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 2 | 2 | +1.98 | +99.0% | +88.0% | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · გოლები · ნაკლები · გასვლაზე11100%+95.0%+95.0%——ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · გოლები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+95.0%უახლესი 30%+95.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +95.0%, უახლესი 30 % +95.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 18 | 7 | -4.24 | -23.6% | -21.4% (5) | -1.8% (4) | -33.0% (9) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 1 | 1 | +0.95 | +95.0% | +95.0% | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე11100%+90.0%+90.0%+90.0%+90.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+90.0%უახლესი 30%+90.0%ბოლო 14 დღე+90.0%ბოლო 30 დღე+90.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +90.0%, უახლესი 30 % +90.0%, ბოლო 14 დღე +90.0%, ბოლო 30 დღე +90.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 211 | 98 | -8.64 | -4.1% | +18.8% (63) | +6.5% (111) | -4.1% (211) | მონიტორინგი |
| Kambi · Ligue 2 | 1 | 1 | +0.9 | +90.0% | +90.0% | +90.0% | +90.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კუთხურები · ნაკლები · combined11100%+89.0%+89.0%+89.0%+89.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+89.0%უახლესი 30%+89.0%ბოლო 14 დღე+89.0%ბოლო 30 დღე+89.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +89.0%, უახლესი 30 % +89.0%, ბოლო 14 დღე +89.0%, ბოლო 30 დღე +89.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 165 | 76 | -11.04 | -6.7% | +5.6% (50) | -18.0% (90) | -6.7% (165) | მონიტორინგი |
| Kambi · Ligue 2 | 1 | 1 | +0.89 | +89.0% | +89.0% | +89.0% | +89.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ბარათები · მეტი · combined22100%+89.0%+80.0%+80.0%+89.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2დარტყმა100%უკუგება+89.0%უახლესი 30%+80.0%ბოლო 14 დღე+80.0%ბოლო 30 დღე+89.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +89.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე +80.0%, ბოლო 30 დღე +89.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 76 | 35 | -7.22 | -9.5% | -17.2% (23) | -18.5% (43) | -9.5% (76) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 2 | 2 | +1.78 | +89.0% | +80.0% | +80.0% | +89.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ბარათები · ნაკლები · სახლში11100%+87.0%+87.0%+87.0%+87.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ბარათები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+87.0%უახლესი 30%+87.0%ბოლო 14 დღე+87.0%ბოლო 30 დღე+87.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +87.0%, უახლესი 30 % +87.0%, ბოლო 14 დღე +87.0%, ბოლო 30 დღე +87.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 119 | 57 | +0.99 | +0.8% | -11.1% (36) | -12.2% (48) | -0.4% (118) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 1 | 1 | +0.87 | +87.0% | +87.0% | +87.0% | +87.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე11100%+85.0%+85.0%+85.0%+85.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+85.0%უახლესი 30%+85.0%ბოლო 14 დღე+85.0%ბოლო 30 დღე+85.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +85.0%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე +85.0%, ბოლო 30 დღე +85.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 208 | 82 | -42.95 | -20.6% | +3.1% (62) | -3.3% (81) | -20.5% (190) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 1 | 1 | +0.85 | +85.0% | +85.0% | +85.0% | +85.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ბარათები · მეტი · combined33100%+85.0%+80.0%+80.0%+85.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება3დარტყმა100%უკუგება+85.0%უახლესი 30%+80.0%ბოლო 14 დღე+80.0%ბოლო 30 დღე+85.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +85.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე +80.0%, ბოლო 30 დღე +85.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 74 | 32 | -10.9 | -14.7% | -38.6% (22) | -33.5% (36) | -16.2% (73) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 3 | 3 | +2.55 | +85.0% | +80.0% | +80.0% | +85.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კუთხურები · მეტი · სახლში11100%+80.0%+80.0%—+80.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კუთხურები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1დარტყმა100%უკუგება+80.0%უახლესი 30%+80.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე+80.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +80.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +80.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 83 | 37 | -9.25 | -11.1% | -21.4% (25) | -23.2% (31) | -12.9% (78) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 1 | 1 | +0.8 | +80.0% | +80.0% | — | +80.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ბარათები · მეტი · სახლში3267%+25.0%+80.0%-10.0%+25.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ბარათები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2დარტყმა67%უკუგება+25.0%უახლესი 30%+80.0%ბოლო 14 დღე-10.0%ბოლო 30 დღე+25.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +25.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე -10.0%, ბოლო 30 დღე +25.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 74 | 38 | -0.55 | -0.7% | +10.0% (22) | -6.8% (30) | -0.7% (74) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 3 | 2 | +0.75 | +25.0% | +80.0% | -10.0% | +25.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betfair Exchange · გოლები · მეტი · combined5360%+19.8%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetfair Exchange · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება3დარტყმა60%უკუგება+19.8%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +19.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange · ყველა ლიგა | 232 | 98 | -20.74 | -8.9% | -10.6% (70) | -10.8% (77) | -10.9% (155) | არ არის რეკომენდებული |
| Betfair Exchange · Ligue 2 | 5 | 3 | +0.99 | +19.8% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · გოლები · მეტი · გასვლაზე6350%+9.6%0.0%+100.0%+100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · გოლები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3დარტყმა50%უკუგება+9.6%უახლესი 30%0.0%ბოლო 14 დღე+100.0%ბოლო 30 დღე+100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +9.6%, უახლესი 30 % 0.0%, ბოლო 14 დღე +100.0%, ბოლო 30 დღე +100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 229 | 107 | +1.2 | +0.5% | -4.1% (69) | -6.0% (63) | +0.2% (137) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 6 | 3 | +0.58 | +9.6% | 0.0% | +100.0% | +100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · სახლში8450%+1.9%-2.5%-100.0%-35.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4დარტყმა50%უკუგება+1.9%უახლესი 30%-2.5%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-35.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +1.9%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -35.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 179 | 80 | -18.91 | -10.6% | -9.7% (54) | -8.0% (42) | -9.3% (86) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 8 | 4 | +0.15 | +1.9% | -2.5% | -100.0% | -35.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betfair Exchange · გოლები · ნაკლები · combined8450%+0.6%-0.5%—+35.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetfair Exchange · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4დარტყმა50%უკუგება+0.6%უახლესი 30%-0.5%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე+35.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +0.6%, უახლესი 30 % -0.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +35.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange · ყველა ლიგა | 111 | 47 | -9.39 | -8.5% | -1.9% (33) | +0.6% (30) | -0.2% (56) | არ არის რეკომენდებული |
| Betfair Exchange · Ligue 2 | 8 | 4 | +0.05 | +0.6% | -0.5% | — | +35.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · გოლები · მეტი · გასვლაზე4250%-0.5%+83.0%—+83.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · გოლები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება2დარტყმა50%უკუგება-0.5%უახლესი 30%+83.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე+83.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -0.5%, უახლესი 30 % +83.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +83.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 127 | 56 | -7.69 | -6.1% | +6.5% (38) | +11.8% (29) | +7.6% (72) | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 4 | 2 | -0.02 | -0.5% | +83.0% | — | +83.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე2150%-1.5%-100.0%-1.5%-1.5%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-1.5%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-1.5%ბოლო 30 დღე-1.5%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -1.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -1.5%, ბოლო 30 დღე -1.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 224 | 97 | -19.4 | -8.7% | +7.2% (67) | +4.0% (103) | -9.0% (220) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.03 | -1.5% | -100.0% | -1.5% | -1.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კუთხურები · ნაკლები · combined10550%-1.8%-36.4%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება5დარტყმა50%უკუგება-1.8%უახლესი 30%-36.4%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -1.8%, უახლესი 30 % -36.4%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 208 | 102 | -6.51 | -3.1% | -13.4% (62) | -22.8% (54) | -1.5% (115) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 10 | 5 | -0.18 | -1.8% | -36.4% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · გოლები · მეტი · combined2150%-2.5%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-2.5%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 170 | 65 | -35.19 | -20.7% | -23.4% (51) | -19.7% (56) | -20.2% (116) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.05 | -2.5% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ბარათები · მეტი · სახლში2150%-2.5%+95.0%-2.5%-2.5%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ბარათები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-2.5%უახლესი 30%+95.0%ბოლო 14 დღე-2.5%ბოლო 30 დღე-2.5%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % +95.0%, ბოლო 14 დღე -2.5%, ბოლო 30 დღე -2.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 64 | 29 | -8.5 | -13.3% | -19.7% (19) | -28.7% (24) | -16.4% (62) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.05 | -2.5% | +95.0% | -2.5% | -2.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კუთხურები · ნაკლები · სახლში2150%-2.5%-100.0%-100.0%-2.5%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-2.5%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-2.5%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -2.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 172 | 87 | +1.33 | +0.8% | -4.5% (52) | -4.3% (95) | +0.8% (172) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.05 | -2.5% | -100.0% | -100.0% | -2.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე6350%-3.0%-4.5%—+90.9%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3დარტყმა50%უკუგება-3.0%უახლესი 30%-4.5%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე+90.9%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -3.0%, უახლესი 30 % -4.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +90.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 347 | 170 | -2.29 | -0.7% | +3.4% (104) | +6.4% (78) | -3.5% (170) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 6 | 3 | -0.18 | -3.0% | -4.5% | — | +90.9% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე8450%-4.5%+87.5%+90.0%+90.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება4დარტყმა50%უკუგება-4.5%უახლესი 30%+87.5%ბოლო 14 დღე+90.0%ბოლო 30 დღე+90.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -4.5%, უახლესი 30 % +87.5%, ბოლო 14 დღე +90.0%, ბოლო 30 დღე +90.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 288 | 143 | +8.38 | +2.9% | -1.5% (86) | +6.1% (64) | +2.3% (131) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 8 | 4 | -0.36 | -4.5% | +87.5% | +90.0% | +90.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · გოლები · მეტი · combined4250%-4.5%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება2დარტყმა50%უკუგება-4.5%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -4.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 182 | 75 | -28.32 | -15.6% | -17.5% (55) | -17.3% (62) | -16.6% (126) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 4 | 2 | -0.18 | -4.5% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე2150%-5.0%-100.0%-5.0%-5.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-5.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-5.0%ბოლო 30 დღე-5.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -5.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -5.0%, ბოლო 30 დღე -5.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 215 | 91 | -28.95 | -13.5% | +3.3% (64) | -5.1% (91) | -14.2% (212) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.1 | -5.0% | -100.0% | -5.0% | -5.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე2150%-5.0%-100.0%-5.0%-5.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-5.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-5.0%ბოლო 30 დღე-5.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -5.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -5.0%, ბოლო 30 დღე -5.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 200 | 85 | -26.87 | -13.4% | -1.9% (60) | -2.6% (89) | -13.8% (196) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.1 | -5.0% | -100.0% | -5.0% | -5.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · გოლები · ნაკლები · სახლში2150%-6.0%-100.0%——ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · გოლები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-6.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 87 | 34 | -18.09 | -20.8% | -21.2% (26) | -19.4% (15) | -12.4% (42) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.12 | -6.0% | -100.0% | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კუთხურები · მეტი · სახლში2150%-6.0%+88.0%+88.0%-6.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კუთხურები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-6.0%უახლესი 30%+88.0%ბოლო 14 დღე+88.0%ბოლო 30 დღე-6.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -6.0%, უახლესი 30 % +88.0%, ბოლო 14 დღე +88.0%, ბოლო 30 დღე -6.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 95 | 48 | +1.95 | +2.1% | +7.9% (28) | -1.2% (51) | +2.1% (95) | მონიტორინგი |
| Kambi · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.12 | -6.0% | +88.0% | +88.0% | -6.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · გოლები · მეტი · combined2150%-7.5%-100.0%——ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-7.5%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -7.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 52 | 24 | -4.64 | -8.9% | +14.4% (16) | +7.7% (17) | -2.4% (35) | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.15 | -7.5% | -100.0% | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზე2150%-7.5%+85.0%-7.5%-7.5%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-7.5%უახლესი 30%+85.0%ბოლო 14 დღე-7.5%ბოლო 30 დღე-7.5%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -7.5%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე -7.5%, ბოლო 30 დღე -7.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 200 | 95 | -3.5 | -1.8% | -7.2% (60) | +0.3% (75) | -0.8% (167) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.15 | -7.5% | +85.0% | -7.5% | -7.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზე2150%-10.0%+80.0%-10.0%-10.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1დარტყმა50%უკუგება-10.0%უახლესი 30%+80.0%ბოლო 14 დღე-10.0%ბოლო 30 დღე-10.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -10.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე -10.0%, ბოლო 30 დღე -10.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 181 | 87 | +2.3 | +1.3% | -9.7% (54) | -1.5% (78) | +1.2% (177) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 2 | 1 | -0.2 | -10.0% | +80.0% | -10.0% | -10.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · combined6233%-17.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება2დარტყმა33%უკუგება-17.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -17.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 105 | 47 | -10.8 | -10.3% | -19.2% (32) | -32.5% (27) | -17.0% (50) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 6 | 2 | -1.02 | -17.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კუთხურები · მეტი · combined5240%-18.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2დარტყმა40%უკუგება-18.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -18.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 233 | 130 | +24.08 | +10.3% | +4.2% (70) | -2.1% (56) | +1.2% (125) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 5 | 2 | -0.9 | -18.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Pinnacle · გოლები · მეტი · combined5240%-20.8%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPinnacle · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2დარტყმა40%უკუგება-20.8%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -20.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pinnacle · ყველა ლიგა | 189 | 78 | -29.91 | -15.8% | -6.2% (57) | -9.4% (59) | -18.1% (125) | არ არის რეკომენდებული |
| Pinnacle · Ligue 2 | 5 | 2 | -1.04 | -20.8% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კუთხურები · მეტი · სახლში3133%-33.3%-100.0%—0.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კუთხურები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1დარტყმა33%უკუგება-33.3%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე0.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -33.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე 0.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 149 | 74 | -2.26 | -1.5% | +21.9% (45) | +17.8% (40) | +3.3% (94) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 3 | 1 | -1 | -33.3% | -100.0% | — | 0.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კუთხურები · ნაკლები · სახლში13431%-33.9%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება4დარტყმა31%უკუგება-33.9%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -33.9%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 258 | 122 | -13.43 | -5.2% | -18.8% (77) | -20.2% (68) | -9.8% (129) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 13 | 4 | -4.4 | -33.9% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Pinnacle · გოლები · ნაკლები · combined6233%-34.0%0.0%—0.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPinnacle · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება2დარტყმა33%უკუგება-34.0%უახლესი 30%0.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე0.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -34.0%, უახლესი 30 % 0.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე 0.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pinnacle · ყველა ლიგა | 94 | 42 | -9.4 | -10.0% | +1.5% (28) | +1.5% (28) | -12.6% (51) | მონიტორინგი |
| Pinnacle · Ligue 2 | 6 | 2 | -2.04 | -34.0% | 0.0% | — | 0.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · გოლები · ნაკლები · combined6233%-36.4%-4.5%—+27.3%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება2დარტყმა33%უკუგება-36.4%უახლესი 30%-4.5%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე+27.3%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -36.4%, უახლესი 30 % -4.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +27.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 88 | 35 | -13.88 | -15.8% | -13.1% (26) | -12.3% (28) | -10.3% (54) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 6 | 2 | -2.18 | -36.4% | -4.5% | — | +27.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კუთხურები · ნაკლები · სახლში5120%-46.0%+35.0%-10.0%-46.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება1დარტყმა20%უკუგება-46.0%უახლესი 30%+35.0%ბოლო 14 დღე-10.0%ბოლო 30 დღე-46.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -46.0%, უახლესი 30 % +35.0%, ბოლო 14 დღე -10.0%, ბოლო 30 დღე -46.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 267 | 119 | -21.64 | -8.1% | -21.8% (80) | -16.4% (134) | -9.2% (262) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 5 | 1 | -2.3 | -46.0% | +35.0% | -10.0% | -46.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კუთხურები · ნაკლები · სახლში5120%-47.0%+32.5%-11.7%-47.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება1დარტყმა20%უკუგება-47.0%უახლესი 30%+32.5%ბოლო 14 დღე-11.7%ბოლო 30 დღე-47.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -47.0%, უახლესი 30 % +32.5%, ბოლო 14 დღე -11.7%, ბოლო 30 დღე -47.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 288 | 136 | -6.2 | -2.1% | -15.4% (86) | -13.1% (136) | -3.1% (283) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 5 | 1 | -2.35 | -47.0% | +32.5% | -11.7% | -47.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კუთხურები · ნაკლები · სახლში5120%-48.0%+30.0%-13.3%-48.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება1დარტყმა20%უკუგება-48.0%უახლესი 30%+30.0%ბოლო 14 დღე-13.3%ბოლო 30 დღე-48.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -48.0%, უახლესი 30 % +30.0%, ბოლო 14 დღე -13.3%, ბოლო 30 დღე -48.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 271 | 125 | -13.95 | -5.1% | -10.6% (81) | -10.4% (125) | -4.4% (255) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 5 | 1 | -2.4 | -48.0% | +30.0% | -13.3% | -48.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კუთხურები · ნაკლები · სახლში5120%-48.0%+30.0%-13.3%-48.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება1დარტყმა20%უკუგება-48.0%უახლესი 30%+30.0%ბოლო 14 დღე-13.3%ბოლო 30 დღე-48.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -48.0%, უახლესი 30 % +30.0%, ბოლო 14 დღე -13.3%, ბოლო 30 დღე -48.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 225 | 109 | +5.78 | +2.6% | -8.3% (68) | -6.3% (113) | +2.2% (224) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 5 | 1 | -2.4 | -48.0% | +30.0% | -13.3% | -48.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ბარათები · ნაკლები · combined4125%-48.8%+105.0%+105.0%-48.8%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1დარტყმა25%უკუგება-48.8%უახლესი 30%+105.0%ბოლო 14 დღე+105.0%ბოლო 30 დღე-48.8%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -48.8%, უახლესი 30 % +105.0%, ბოლო 14 დღე +105.0%, ბოლო 30 დღე -48.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 237 | 109 | -4.5 | -1.9% | -24.1% (71) | -8.5% (103) | -2.9% (231) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 4 | 1 | -1.95 | -48.8% | +105.0% | +105.0% | -48.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კუთხურები · ნაკლები · combined4125%-50.0%-100.0%-100.0%-50.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1დარტყმა25%უკუგება-50.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-50.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -50.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -50.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 208 | 87 | -33.05 | -15.9% | -18.8% (62) | -22.3% (97) | -16.9% (201) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 4 | 1 | -2 | -50.0% | -100.0% | -100.0% | -50.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კუთხურები · ნაკლები · combined4125%-53.8%-100.0%-100.0%-53.8%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1დარტყმა25%უკუგება-53.8%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-53.8%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -53.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -53.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 212 | 87 | -33.45 | -15.8% | -15.6% (64) | -23.2% (103) | -16.9% (210) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 4 | 1 | -2.15 | -53.8% | -100.0% | -100.0% | -53.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კუთხურები · ნაკლები · combined4125%-53.8%-100.0%-100.0%-53.8%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1დარტყმა25%უკუგება-53.8%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-53.8%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -53.8%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -53.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 187 | 75 | -35.17 | -18.8% | -18.5% (56) | -26.8% (100) | -20.1% (185) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 4 | 1 | -2.15 | -53.8% | -100.0% | -100.0% | -53.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ბარათები · ნაკლები · combined4125%-55.0%+80.0%-10.0%-55.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1დარტყმა25%უკუგება-55.0%უახლესი 30%+80.0%ბოლო 14 დღე-10.0%ბოლო 30 დღე-55.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -55.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე -10.0%, ბოლო 30 დღე -55.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 237 | 95 | -30.5 | -12.9% | -31.5% (71) | -21.0% (100) | -14.1% (228) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 4 | 1 | -2.2 | -55.0% | +80.0% | -10.0% | -55.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კუთხურები · ნაკლები · combined5120%-61.6%-100.0%-100.0%-52.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება1დარტყმა20%უკუგება-61.6%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-52.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -61.6%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -52.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 207 | 85 | -27.72 | -13.4% | -12.0% (62) | -19.1% (102) | -13.6% (205) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 5 | 1 | -3.08 | -61.6% | -100.0% | -100.0% | -52.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · გოლები · ნაკლები · სახლში5120%-61.8%-4.5%——ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · გოლები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება1დარტყმა20%უკუგება-61.8%უახლესი 30%-4.5%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -61.8%, უახლესი 30 % -4.5%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 170 | 64 | -33.13 | -19.5% | -7.3% (51) | -18.0% (35) | -10.3% (91) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 5 | 1 | -3.09 | -61.8% | -4.5% | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · გოლები · მეტი · სახლში100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · გოლები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 56 | 21 | -9.87 | -17.6% | -73.1% (17) | -49.3% (26) | -17.3% (46) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე300%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 79 | 31 | -16.52 | -20.9% | +0.1% (24) | +0.9% (26) | -3.0% (48) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 3 | 0 | -3 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კუთხურები · მეტი · combined100%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 173 | 75 | -25.3 | -14.6% | -27.7% (52) | -24.0% (64) | -16.2% (167) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ბარათები · მეტი · გასვლაზე200%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ბარათები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 32 | 13 | -5.3 | -16.6% | -16.0% (10) | -2.7% (15) | -16.6% (32) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · გოლები · მეტი · combined200%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 44 | 20 | -5.5 | -12.5% | +18.1% (13) | -12.5% (44) | -12.5% (44) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · გოლები · მეტი · სახლში100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · გოლები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 25 | 10 | -6.15 | -24.6% | -6.9% (8) | -24.6% (25) | -24.6% (25) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 101 | 45 | -9.2 | -9.1% | +4.8% (30) | -3.9% (48) | -8.2% (100) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · გოლები · ნაკლები · combined400%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 35 | 11 | -10.57 | -30.2% | -19.9% (10) | -12.9% (7) | -33.5% (16) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 4 | 0 | -4 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე300%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 35 | 10 | -15.23 | -43.5% | -22.1% (10) | -35.9% (9) | -35.4% (18) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 3 | 0 | -3 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ბარათები · ნაკლები · combined300%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 235 | 94 | -35.05 | -14.9% | -26.2% (70) | -15.7% (91) | -16.4% (207) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 3 | 0 | -3 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კუთხურები · მეტი · combined200%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 171 | 73 | -27.95 | -16.4% | -26.9% (51) | -28.0% (62) | -16.3% (157) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ბარათები · მეტი · გასვლაზე100%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ბარათები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 36 | 16 | -4.05 | -11.3% | -45.0% (11) | -21.1% (18) | -11.3% (36) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · გოლები · მეტი · combined200%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 62 | 30 | -4.05 | -6.5% | +14.7% (19) | -12.6% (42) | -12.6% (42) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · გოლები · მეტი · სახლში100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · გოლები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 28 | 12 | -4.8 | -17.1% | -6.3% (8) | -24.4% (25) | -24.4% (25) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 98 | 46 | -6.1 | -6.2% | +7.6% (29) | -1.2% (42) | -6.0% (92) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კუთხურები · მეტი · combined100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 114 | 52 | -10.19 | -8.9% | -16.7% (34) | -19.5% (57) | -8.9% (114) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 53 | 23 | -7.29 | -13.8% | -25.3% (16) | -11.7% (31) | -13.8% (53) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ბარათები · ნაკლები · combined300%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 183 | 69 | -37.15 | -20.3% | -38.7% (55) | -22.3% (78) | -21.1% (177) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 3 | 0 | -3 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კუთხურები · მეტი · combined100%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 154 | 67 | -21.1 | -13.7% | -21.7% (46) | -21.6% (60) | -15.5% (148) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · გოლები · მეტი · combined200%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 42 | 19 | -5.3 | -12.6% | +18.1% (13) | -12.6% (42) | -12.6% (42) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · გოლები · მეტი · სახლში100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · გოლები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 25 | 10 | -6 | -24.0% | -7.5% (8) | -24.0% (25) | -24.0% (25) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 98 | 41 | -14.2 | -14.5% | -5.0% (29) | -7.9% (50) | -13.6% (97) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ბარათები · მეტი · სახლში100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ბარათები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 66 | 30 | -6.8 | -10.3% | -1.5% (20) | -22.9% (28) | -10.3% (66) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კუთხურები · მეტი · combined100%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 168 | 79 | -4.94 | -2.9% | -6.1% (50) | -5.3% (73) | -4.9% (161) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კუთხურები · მეტი · სახლში100%-100.0%-100.0%—-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კუთხურები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 114 | 53 | -4.54 | -4.0% | +1.8% (34) | -0.3% (51) | -6.0% (112) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · გოლები · მეტი · combined200%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · გოლები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 45 | 21 | -1.7 | -3.8% | +36.1% (14) | -3.8% (45) | -3.8% (45) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · გოლები · მეტი · სახლში100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · გოლები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 27 | 11 | -5.24 | -19.4% | -3.1% (8) | -19.4% (27) | -19.4% (27) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე100%-100.0%-100.0%-100.0%-100.0%ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0დარტყმა0%უკუგება-100.0%უახლესი 30%-100.0%ბოლო 14 დღე-100.0%ბოლო 30 დღე-100.0%
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 79 | 36 | -4.62 | -5.9% | +41.3% (24) | +8.8% (39) | -5.9% (79) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 61 | 40 | +16.45 | +27.0% | -2.5% (18) | -2.3% (16) | +9.3% (39) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · ბარათები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 194 | 101 | +8.97 | +4.6% | -13.2% (58) | -16.3% (55) | -7.5% (98) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 90 | 45 | -1.24 | -1.4% | -4.7% (27) | -3.8% (33) | +6.2% (52) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 128 | 66 | +6.12 | +4.8% | -4.7% (38) | -4.4% (40) | -3.6% (76) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 149 | 73 | -6.09 | -4.1% | +17.6% (45) | +15.9% (44) | +0.3% (84) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 110 | 45 | -19.97 | -18.1% | -10.5% (33) | -10.9% (40) | -11.1% (65) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 45 | 19 | -6.85 | -15.2% | +0.8% (14) | -8.1% (11) | -14.5% (26) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · ბარათები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 53 | 21 | -10.94 | -20.6% | -12.3% (16) | -29.9% (23) | -13.9% (35) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 48 | 23 | -2.82 | -5.9% | -0.7% (14) | +20.7% (18) | +7.0% (35) | არ არის რეკომენდებული |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 103 | 40 | -25.55 | -24.8% | +0.9% (31) | -4.9% (41) | -15.0% (55) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 68 | 34 | -2.28 | -3.4% | +6.4% (20) | 0.0% (27) | -5.9% (37) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Bet365 · გოლები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBet365 · გოლები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 · ყველა ლიგა | 22 | 8 | -5.89 | -26.8% | +14.3% (7) | +14.3% (7) | +0.9% (12) | მონიტორინგი |
| Bet365 · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ართმევები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ართმევები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 1 | +1.3 | +130.0% | +130.0% (1) | +130.0% (1) | +130.0% (1) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დრიბლინგები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დრიბლინგები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 1 | +1.1 | +110.0% | +110.0% (1) | +110.0% (1) | +110.0% (1) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დრიბლინგები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დრიბლინგები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% (1) | — (0) | -100.0% (1) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · მოგერიებები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · მოგერიებები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 7 | 4 | +1.1 | +15.7% | 0.0% (2) | +35.0% (6) | +15.7% (7) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დრიბლინგები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დრიბლინგები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 8 | 4 | +0.9 | +11.3% | +10.0% (2) | -17.5% (6) | +0.7% (7) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · აუტები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · აუტები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 28 | 15 | +2.35 | +8.4% | -73.8% (8) | -47.3% (11) | +5.2% (27) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 125 | 58 | -0.25 | -0.2% | -4.9% (38) | +5.0% (71) | +1.4% (123) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · აუტები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · აუტები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 35 | 18 | +2.4 | +6.9% | -17.0% (10) | -6.9% (13) | +4.0% (34) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 66 | 32 | -1.75 | -2.6% | -42.0% (20) | -42.0% (20) | -2.6% (66) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 134 | 60 | -1.95 | -1.5% | -17.0% (40) | +1.3% (73) | -0.7% (131) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარში დარტყმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 145 | 65 | -9.7 | -6.7% | -8.8% (44) | -9.1% (64) | -7.1% (141) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჯარიმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 246 | 115 | +11.4 | +4.6% | -12.1% (74) | +6.1% (115) | +1.7% (236) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 201 | 99 | +6.55 | +3.3% | -18.9% (60) | -10.3% (95) | +2.6% (191) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ბარათები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ბარათები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 109 | 54 | +1.25 | +1.1% | -8.9% (33) | -9.0% (39) | -0.8% (107) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარში დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 85 | 41 | -0.6 | -0.7% | +2.7% (26) | -11.2% (39) | 0.0% (82) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · თამაშგარეები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · თამაშგარეები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 64 | 28 | -6.5 | -10.2% | -2.6% (19) | -3.1% (27) | -12.0% (61) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 47 | 22 | -0.4 | -0.9% | +20.4% (14) | +12.3% (15) | -2.1% (43) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · თამაშგარეები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 57 | 26 | -3.2 | -5.6% | +9.4% (17) | -9.1% (29) | -3.9% (56) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · მოგერიებები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · მოგერიებები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 5 | 2 | -1.1 | -22.0% | -100.0% (2) | -52.5% (4) | -22.0% (5) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · მოგერიებები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · მოგერიებები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 14 | 8 | +2.05 | +14.6% | +42.5% (4) | +27.3% (11) | +14.6% (14) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · აუტები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · აუტები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 378 | 172 | +2.95 | +0.8% | -2.3% (113) | -5.7% (194) | +1.0% (370) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · აუტები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · აუტები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 47 | 22 | -1.8 | -3.8% | +14.3% (14) | +14.3% (14) | -3.6% (45) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჯარიმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 181 | 83 | -7.3 | -4.0% | +0.6% (54) | +7.5% (79) | -4.9% (176) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · გოლები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 10 | 4 | -2.7 | -27.0% | -40.0% (3) | -27.0% (10) | -27.0% (10) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კუთხურები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კუთხურები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 103 | 49 | -5 | -4.9% | -5.0% (31) | +1.8% (41) | -6.7% (101) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 112 | 49 | -13.25 | -11.8% | -11.8% (34) | -23.5% (57) | -13.6% (110) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · აუტები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · აუტები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 362 | 163 | -6.1 | -1.7% | +6.8% (109) | +8.8% (186) | -1.0% (355) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 129 | 61 | -0.85 | -0.7% | +4.7% (39) | +2.9% (52) | -2.5% (127) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჯარიმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჯარიმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 72 | 34 | +3.4 | +4.7% | -13.4% (22) | -20.6% (24) | +4.7% (72) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 202 | 90 | -5.1 | -2.5% | +1.5% (61) | +5.8% (93) | -2.1% (199) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · მოგერიებები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · მოგერიებები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (2) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჯარიმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჯარიმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 84 | 39 | -5.1 | -6.1% | -18.2% (25) | -11.0% (30) | -3.8% (82) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 108 | 49 | -7.8 | -7.2% | -24.2% (32) | -16.2% (56) | -6.4% (107) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · თამაშგარეები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · თამაშგარეები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 64 | 25 | -12.5 | -19.5% | -69.5% (19) | -61.9% (27) | -18.9% (61) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 52 | 23 | -5.5 | -10.6% | -13.1% (16) | -19.8% (30) | -14.4% (50) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჩაჭრები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჩაჭრები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 5 | 2 | -0.8 | -16.0% | +5.0% (2) | +5.0% (2) | -16.0% (5) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 73 | 32 | -3.4 | -4.7% | -11.8% (22) | -10.0% (31) | -8.5% (69) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 134 | 56 | -14 | -10.4% | -27.5% (40) | -12.6% (63) | -9.7% (130) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · გოლები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · გოლები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 17 | 5 | -4.8 | -28.2% | -21.0% (5) | -28.2% (17) | -28.2% (17) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 101 | 32 | -35.35 | -35.0% | -8.5% (30) | -21.4% (42) | -33.7% (99) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ართმევები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ართმევები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% (1) | — (0) | -100.0% (1) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჩაჭრები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჩაჭრები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 3 | 1 | -0.9 | -30.0% | -100.0% (1) | -30.0% (3) | -30.0% (3) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ართმევები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ართმევები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 7 | 3 | -1.1 | -15.7% | 0.0% (2) | -15.7% (7) | -15.7% (7) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · გოლები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · გოლები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 3 | 2 | +0.85 | +28.3% | +90.0% (1) | +28.3% (3) | +28.3% (3) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · დრიბლინგები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · დრიბლინგები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 1 | +0.1 | +5.0% | +110.0% (1) | +110.0% (1) | +5.0% (2) | მონიტორინგი |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ართმევები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ართმევები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (2) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Betlive · ჩაჭრები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetlive · ჩაჭრები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 3 | 0 | -3 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (2) | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 78 | 44 | +9.05 | +11.6% | +14.6% (23) | +11.8% (32) | -6.7% (49) | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კარში დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კარში დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 53 | 23 | -5.6 | -10.6% | +0.8% (16) | -14.8% (26) | -9.4% (43) | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · ბარათები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 139 | 76 | +17.04 | +12.3% | +7.9% (42) | -2.5% (33) | +6.1% (60) | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 124 | 58 | -1.84 | -1.5% | -7.5% (37) | -9.4% (40) | +3.7% (81) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 146 | 61 | -26.08 | -17.9% | -8.9% (44) | -13.3% (53) | -18.1% (103) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 101 | 45 | -10.84 | -10.7% | -21.7% (30) | -24.2% (31) | -15.8% (50) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 39 | 15 | -9.98 | -25.6% | -16.4% (12) | +3.3% (6) | -28.4% (14) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · გოლები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · გოლები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 36 | 14 | -8.74 | -24.3% | -27.9% (11) | -54.9% (9) | -28.8% (25) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · ბარათები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 69 | 28 | -13.85 | -20.1% | -25.1% (21) | -26.8% (24) | -7.7% (45) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 15 | 7 | -1.58 | -10.5% | +38.8% (4) | +3.3% (9) | -5.5% (12) | მონიტორინგი |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
BetMGM UK · დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაBetMGM UK · დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BetMGM UK · ყველა ლიგა | 44 | 19 | -7.13 | -16.2% | -10.1% (13) | -22.1% (15) | -14.1% (34) | არ არის რეკომენდებული |
| BetMGM UK · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ართმევები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ართმევები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 2 | 2 | +2.2 | +110.0% | +120.0% (1) | +120.0% (1) | +120.0% (1) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჩაჭრები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჩაჭრები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 3 | +3.3 | +110.0% | +100.0% (1) | +115.0% (2) | +110.0% (3) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 2 | +1.95 | +65.0% | -100.0% (1) | +65.0% (3) | +65.0% (3) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დრიბლინგები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დრიბლინგები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 2 | +1.5 | +50.0% | +85.0% (1) | +125.0% (2) | +50.0% (3) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · მოგერიებები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · მოგერიებები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 24 | 16 | +9.4 | +39.2% | +46.4% (7) | +51.2% (16) | +36.1% (23) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 10 | 5 | +1.75 | +17.5% | -38.3% (3) | -13.8% (8) | +17.5% (10) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | +0.45 | +22.5% | -100.0% (1) | +22.5% (2) | +22.5% (2) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · აუტები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · აუტები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 29 | 14 | -1.85 | -6.4% | -79.4% (9) | -62.5% (10) | -9.6% (26) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · მოგერიებები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · მოგერიებები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 15 | 9 | +2.65 | +17.7% | +53.8% (4) | +61.0% (5) | +17.7% (15) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · აუტები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · აუტები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 31 | 14 | -2.7 | -8.7% | -13.3% (9) | -2.5% (10) | -12.2% (30) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 70 | 31 | -5.6 | -8.0% | -41.2% (21) | -38.3% (20) | -7.9% (68) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 157 | 78 | +8.6 | +5.5% | -12.6% (47) | +6.0% (79) | +8.2% (146) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჯარიმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჯარიმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 288 | 142 | +8 | +2.8% | -4.3% (86) | +6.0% (118) | -2.6% (241) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 90 | 46 | +6.55 | +7.3% | +5.7% (27) | -1.0% (55) | +5.1% (85) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 244 | 114 | -2 | -0.8% | -0.1% (73) | +4.3% (107) | -2.5% (200) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ბარათები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ბარათები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 121 | 61 | +2.15 | +1.8% | -6.3% (36) | -8.5% (39) | -0.3% (111) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარში დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარში დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 116 | 56 | -3.6 | -3.1% | -23.9% (35) | -4.4% (52) | +0.4% (104) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 46 | 21 | -2.85 | -6.2% | +33.6% (14) | +24.7% (15) | -5.0% (43) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · თამაშგარეები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 72 | 32 | -5 | -6.9% | +9.3% (22) | +3.9% (36) | -1.3% (66) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარიდან დარტყმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 94 | 45 | -1.9 | -2.0% | +17.0% (28) | +16.1% (41) | -5.7% (91) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · მოგერიებები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · მოგერიებები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 52 | 25 | -1.65 | -3.2% | -16.3% (16) | -11.5% (24) | -3.2% (52) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · აუტები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · აუტები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 371 | 180 | -6.35 | -1.7% | -7.1% (111) | -9.1% (195) | -1.8% (359) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · აუტები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · აუტები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 46 | 22 | -4.25 | -9.2% | -5.7% (14) | +5.6% (16) | -11.3% (45) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჯარიმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჯარიმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 210 | 98 | -3.6 | -1.7% | +0.9% (63) | +11.5% (89) | -7.0% (182) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · გოლები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 12 | 6 | +5.8 | +48.3% | -55.0% (4) | -27.0% (10) | -27.0% (10) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · მოგერიებები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · მოგერიებები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 45 | 22 | -1.75 | -3.9% | +10.0% (14) | +17.4% (25) | -3.9% (45) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 121 | 56 | -8.35 | -6.9% | -0.4% (36) | -24.4% (63) | -9.3% (116) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · აუტები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · აუტები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 356 | 170 | -15.4 | -4.3% | +2.1% (107) | +4.7% (183) | -4.5% (342) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 216 | 99 | -12 | -5.6% | -11.0% (65) | -10.9% (84) | -7.3% (199) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჯარიმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჯარიმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 76 | 37 | +3.6 | +4.7% | -25.4% (23) | -31.4% (25) | +6.1% (75) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · აუტები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · აუტები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 358 | 167 | -14.45 | -4.0% | -3.6% (107) | -4.3% (191) | -4.0% (345) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · მოგერიებები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · მოგერიებები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 49 | 23 | -4.15 | -8.5% | -22.3% (15) | -18.9% (26) | -8.5% (49) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჯარიმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჯარიმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 91 | 42 | -6.6 | -7.2% | -27.0% (27) | -4.6% (36) | -7.1% (87) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 142 | 61 | -18.7 | -13.2% | -34.8% (43) | -27.0% (69) | -14.9% (135) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · თამაშგარეები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · თამაშგარეები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 100 | 44 | -7.5 | -7.5% | -38.2% (30) | -40.0% (42) | -6.3% (90) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 60 | 26 | -7.2 | -12.0% | -10.8% (18) | -15.9% (29) | -15.4% (58) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჩაჭრები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჩაჭრები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 4 | 1 | -2 | -50.0% | +100.0% (1) | 0.0% (2) | -50.0% (4) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 77 | 35 | -3.8 | -4.9% | -7.2% (23) | -8.2% (30) | -8.5% (71) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 140 | 55 | -24.3 | -17.4% | -22.7% (42) | -20.5% (57) | -15.6% (125) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · გოლები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · გოლები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 21 | 5 | -8.85 | -42.1% | -35.0% (6) | -28.5% (17) | -28.5% (17) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 110 | 31 | -46.8 | -42.5% | -33.2% (33) | -39.3% (50) | -41.5% (108) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ართმევები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ართმევები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 1 | -0.8 | -26.7% | +120.0% (1) | — (0) | +10.0% (2) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 1 | -0.9 | -30.0% | -100.0% (1) | -30.0% (3) | -30.0% (3) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დრიბლინგები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დრიბლინგები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 1 | -1 | -33.3% | +100.0% (1) | 0.0% (2) | -33.3% (3) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ართმევები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ართმევები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 9 | 3 | -3.2 | -35.6% | +30.0% (3) | -17.1% (7) | -35.6% (9) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · გოლები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · გოლები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 2 | +0.9 | +30.0% | +90.0% (1) | +30.0% (3) | +30.0% (3) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დრიბლინგები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 3 | 0 | -3 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (3) | -100.0% (3) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · დრიბლინგები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · დრიბლინგები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 4 | 1 | -1.9 | -47.5% | +110.0% (1) | +5.0% (2) | -47.5% (4) | მონიტორინგი |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ართმევები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ართმევები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 4 | 0 | -4 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (3) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჩაჭრები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჩაჭრები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 2 | 0 | -2 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (2) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ართმევები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ართმევები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (1) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ართმევები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ართმევები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (1) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Crocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაCrocobet · ჩაჭრები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crocobet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (1) | არ არის რეკომენდებული |
| Crocobet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 83 | 39 | -3.77 | -4.5% | +32.8% (25) | +7.1% (51) | -4.5% (83) | მონიტორინგი |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · ბარათები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · ბარათები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 31 | 18 | +4.33 | +14.0% | -16.2% (9) | -9.2% (17) | +14.0% (31) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კარში დარტყმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კარში დარტყმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 116 | 51 | -9.07 | -7.8% | +12.7% (35) | +8.2% (70) | -7.8% (116) | მონიტორინგი |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · ბარათები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · ბარათები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 64 | 27 | -8.66 | -13.5% | -32.8% (19) | -24.4% (33) | -13.5% (64) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კარში დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კარში დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 81 | 34 | -8.72 | -10.8% | +8.8% (24) | -12.3% (50) | -10.8% (81) | მონიტორინგი |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · ბარათები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 104 | 45 | -9.74 | -9.4% | -36.5% (31) | -21.8% (68) | -9.4% (104) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 84 | 38 | -4.5 | -5.4% | -19.7% (25) | -15.2% (50) | -5.4% (84) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 90 | 43 | -6.22 | -6.9% | -23.3% (27) | -10.2% (61) | -6.9% (90) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · ბარათები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · ბარათები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 18 | 8 | -2.27 | -12.6% | +17.0% (5) | -16.9% (12) | -12.6% (18) | მონიტორინგი |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 147 | 60 | -23.92 | -16.3% | -16.1% (44) | -25.1% (75) | -16.3% (147) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 99 | 39 | -18.05 | -18.2% | -2.9% (30) | -20.3% (61) | -18.2% (99) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 42 | 16 | -10.15 | -24.2% | -21.6% (13) | -11.1% (27) | -24.2% (42) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · ბარათები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 52 | 20 | -12.22 | -23.5% | -64.1% (16) | -49.6% (31) | -23.5% (52) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 69 | 29 | -12.77 | -18.5% | -17.8% (21) | -19.5% (41) | -18.5% (69) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Kambi · დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაKambi · დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kambi · ყველა ლიგა | 61 | 23 | -12.26 | -20.1% | -27.5% (18) | +1.8% (38) | -20.1% (61) | არ არის რეკომენდებული |
| Kambi · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 1 | 0 | -1 | -100.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | -100.0% (1) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დრიბლინგები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დრიბლინგები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | -0.1 | -5.0% | +90.0% (1) | +90.0% (1) | -5.0% (2) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · მოგერიებები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · მოგერიებები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 11 | 8 | +5.5 | +50.0% | +36.7% (3) | +51.7% (9) | +50.0% (11) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 8 | 4 | +1.15 | +14.4% | +37.5% (2) | -45.0% (5) | +14.4% (8) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · აუტები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · აუტები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 29 | 16 | +2.1 | +7.2% | -58.9% (9) | -43.5% (10) | +4.5% (28) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 73 | 37 | +1.91 | +2.6% | -0.7% (22) | +3.7% (41) | +2.8% (69) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · მოგერიებები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · მოგერიებები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 5 | 3 | +0.95 | +19.0% | -100.0% (2) | +2.5% (4) | +19.0% (5) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 122 | 59 | -2.55 | -2.1% | +4.0% (37) | +7.5% (65) | +1.2% (118) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · აუტები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · აუტები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 31 | 14 | -2.3 | -7.4% | -53.9% (9) | -53.9% (9) | -11.8% (30) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დარტყმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დარტყმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 233 | 109 | -0.96 | -0.4% | -16.1% (70) | -8.7% (109) | -1.8% (229) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 82 | 43 | +4.62 | +5.6% | -5.6% (25) | -18.6% (29) | +5.6% (82) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 117 | 50 | -5.01 | -4.3% | -15.3% (35) | -1.7% (64) | -2.6% (113) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · თამაშგარეები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · თამაშგარეები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 89 | 45 | +1.9 | +2.1% | +2.4% (27) | +7.0% (37) | -0.8% (87) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარში დარტყმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარში დარტყმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 179 | 82 | -6.82 | -3.8% | -17.2% (54) | -5.5% (84) | -6.2% (173) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ჯარიმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ჯარიმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 276 | 135 | +15.48 | +5.6% | -2.3% (83) | +9.1% (137) | +3.7% (266) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 105 | 50 | -0.11 | -0.1% | -0.5% (32) | +4.6% (66) | +1.8% (103) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ბარათები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ბარათები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 85 | 45 | +5.53 | +6.5% | -21.1% (26) | -7.0% (30) | +5.3% (84) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარში დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარში დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 105 | 51 | -0.37 | -0.4% | -9.2% (32) | -2.3% (48) | -3.5% (100) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · თამაშგარეები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · თამაშგარეები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 88 | 42 | -4.17 | -4.7% | +32.4% (26) | +29.1% (36) | -5.8% (83) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 120 | 59 | +2.6 | +2.2% | -4.7% (36) | -2.1% (51) | +0.9% (117) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 43 | 20 | -1.89 | -4.4% | +28.5% (13) | +28.5% (13) | -3.1% (40) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · თამაშგარეები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 71 | 32 | -5.85 | -8.2% | +6.2% (21) | +2.9% (38) | -6.9% (70) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 57 | 26 | +0.59 | +1.0% | +3.5% (17) | +18.0% (25) | -3.0% (55) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · მოგერიებები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · მოგერიებები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 24 | 11 | -2.65 | -11.0% | -20.0% (7) | -11.5% (20) | -11.0% (24) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · აუტები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · აუტები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 283 | 143 | +7.4 | +2.6% | -5.9% (85) | -8.8% (132) | +2.9% (276) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ჯარიმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ჯარიმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 211 | 102 | -6.14 | -2.9% | +1.0% (63) | +11.2% (103) | -3.4% (206) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · გოლები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 10 | 4 | -2.7 | -27.0% | -40.0% (3) | -27.0% (10) | -27.0% (10) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · მოგერიებები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · მოგერიებები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 9 | 6 | +2.49 | +27.7% | +91.7% (3) | +43.6% (8) | +27.7% (9) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კუთხურები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კუთხურები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 92 | 47 | +0.96 | +1.0% | -2.1% (28) | +0.8% (43) | -0.9% (90) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 130 | 56 | -17.39 | -13.4% | -23.1% (39) | -32.9% (71) | -13.6% (128) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ბარათები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ბარათები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 39 | 22 | +3.77 | +9.7% | -16.7% (12) | +14.7% (19) | +9.7% (39) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 186 | 83 | -12.4 | -6.7% | -28.3% (56) | -14.4% (75) | -7.9% (183) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ჯარიმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ჯარიმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 76 | 36 | +4.15 | +5.5% | -27.0% (23) | -35.4% (26) | +5.5% (76) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 281 | 130 | -14.52 | -5.2% | -11.6% (84) | +1.2% (128) | -4.8% (276) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · მოგერიებები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · მოგერიებები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 8 | 3 | -2.3 | -28.7% | -100.0% (2) | -18.6% (7) | -28.7% (8) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · ჯარიმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · ჯარიმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 104 | 43 | -18.87 | -18.1% | -41.9% (31) | -29.3% (37) | -17.9% (101) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 141 | 55 | -27.79 | -19.7% | -32.4% (42) | -29.7% (74) | -19.1% (140) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · თამაშგარეები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · თამაშგარეები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 76 | 37 | -0.92 | -1.2% | -38.0% (23) | -34.2% (33) | -1.5% (74) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 56 | 23 | -9.47 | -16.9% | -13.8% (17) | -22.7% (32) | -16.9% (56) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 93 | 43 | -4 | -4.3% | -6.6% (28) | +0.4% (43) | -7.7% (88) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 192 | 85 | -22.71 | -11.8% | -17.0% (58) | -13.0% (90) | -12.3% (188) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · გოლები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · გოლები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 16 | 5 | -6.1 | -38.1% | -21.0% (5) | -38.1% (16) | -38.1% (16) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 135 | 46 | -40.97 | -30.3% | -14.1% (40) | -23.5% (60) | -30.2% (132) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დრიბლინგები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დრიბლინგები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 1 | 1 | +0.95 | +95.0% | +95.0% (1) | +95.0% (1) | +95.0% (1) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · გოლები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · გოლები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 2 | 2 | +1.85 | +92.5% | +90.0% (1) | +92.5% (2) | +92.5% (2) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დრიბლინგები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | +0.1 | +5.0% | -100.0% (1) | -100.0% (1) | +5.0% (2) | არ არის რეკომენდებული |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Liderbet · დრიბლინგები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაLiderbet · დრიბლინგები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liderbet · ყველა ლიგა | 2 | 1 | +0.1 | +5.0% | +110.0% (1) | +5.0% (2) | +5.0% (2) | მონიტორინგი |
| Liderbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · ბარათები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · ბარათები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 84 | 29 | -18.98 | -22.6% | -34.6% (25) | -41.0% (31) | -36.4% (60) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · კუთხურები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · კუთხურები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 114 | 47 | -14.89 | -13.1% | -16.5% (34) | -9.9% (36) | -12.8% (88) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · კუთხურები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · კუთხურები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 41 | 20 | -0.21 | -0.5% | +16.7% (12) | +19.1% (15) | -4.5% (36) | მონიტორინგი |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · კუთხურები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · კუთხურები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 133 | 56 | -11.92 | -9.0% | +5.9% (40) | +15.2% (46) | -5.8% (95) | მონიტორინგი |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · კუთხურები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · კუთხურები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 97 | 44 | -2.63 | -2.7% | -2.9% (29) | -0.1% (43) | -4.5% (78) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · კუთხურები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · კუთხურები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 35 | 14 | -6.7 | -19.1% | -41.8% (10) | +3.2% (18) | -20.0% (28) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · ბარათები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 40 | 18 | -2.99 | -7.5% | -32.3% (12) | -14.7% (21) | -5.5% (37) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Paddy Power · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაPaddy Power · კუთხურები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Power · ყველა ლიგა | 23 | 8 | -7.2 | -31.3% | -14.0% (7) | -23.7% (13) | -33.7% (21) | არ არის რეკომენდებული |
| Paddy Power · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · აუტები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · აუტები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 12 | 8 | +3.57 | +29.8% | +49.3% (4) | +32.3% (6) | +29.8% (12) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 38 | 18 | -1.72 | -4.5% | +7.4% (11) | -0.8% (18) | -1.9% (37) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 46 | 21 | -4.11 | -8.9% | -15.1% (14) | -5.1% (23) | -8.9% (46) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · აუტები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · აუტები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 17 | 12 | +6.38 | +37.5% | +54.4% (5) | +49.7% (9) | +37.5% (17) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ჯარიმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 45 | 27 | +7.67 | +17.0% | +10.4% (14) | -8.8% (19) | +19.7% (44) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 82 | 45 | +8.38 | +10.2% | -9.0% (25) | -11.8% (39) | +11.6% (81) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარში დარტყმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარში დარტყმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 214 | 98 | -1.87 | -0.9% | -0.0% (64) | +3.3% (114) | -1.7% (209) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ჯარიმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 180 | 90 | -2.5 | -1.4% | -11.6% (54) | -2.9% (100) | -3.6% (176) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ბარათები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 174 | 86 | +7.32 | +4.2% | -13.5% (52) | -3.4% (76) | +2.8% (170) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარიდან დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 26 | 14 | +1.76 | +6.8% | +50.4% (8) | +15.8% (19) | +11.0% (25) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · აუტები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · აუტები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 14 | 9 | +3.24 | +23.1% | -4.0% (4) | +36.1% (7) | +23.1% (14) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · გოლები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · გოლები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 9 | 3 | -3.18 | -35.3% | -37.3% (3) | -35.3% (9) | -35.3% (9) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 99 | 39 | -19.88 | -20.1% | -34.5% (30) | -23.5% (62) | -21.3% (98) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ბარათები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ბარათები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 32 | 13 | -6.13 | -19.2% | -39.5% (10) | -25.8% (16) | -19.2% (32) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · აუტები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · აუტები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 100 | 53 | +2.63 | +2.6% | -9.0% (30) | +4.9% (50) | +3.7% (99) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარში დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 222 | 96 | -16.98 | -7.6% | -24.7% (67) | -20.6% (115) | -9.1% (220) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ჯარიმები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ჯარიმები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 57 | 22 | -12.27 | -21.5% | -28.8% (17) | -21.4% (28) | -20.1% (56) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · აუტები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · აუტები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 132 | 58 | -17.11 | -13.0% | +4.3% (40) | -4.5% (66) | -13.3% (130) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · დარტყმები · მეტი · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · დარტყმები · მეტი · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 315 | 132 | -14.77 | -4.7% | +3.8% (94) | +4.9% (152) | -4.9% (309) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ჯარიმები · მეტი · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ჯარიმები · მეტი · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 56 | 29 | +0.03 | +0.1% | -20.6% (17) | -3.9% (24) | +1.9% (55) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 115 | 49 | -12.66 | -11.0% | -4.4% (34) | -4.5% (57) | -10.2% (114) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · კარში დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 50 | 22 | -5.7 | -11.4% | -4.5% (15) | -12.6% (30) | -15.8% (48) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · ბარათები · მეტი · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · ბარათები · მეტი · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 79 | 34 | -9.25 | -11.7% | -24.4% (24) | -29.6% (41) | -11.7% (79) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · დარტყმები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 104 | 43 | -12.03 | -11.6% | -11.8% (31) | -5.8% (60) | -13.0% (101) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · დარტყმები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · დარტყმები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 225 | 90 | -36.18 | -16.1% | -11.4% (68) | -12.0% (111) | -15.0% (220) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · გოლები · ნაკლები · სახლში00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · გოლები · ნაკლები · სახლშიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 19 | 5 | -6.08 | -32.0% | -31.7% (6) | -32.0% (19) | -32.0% (19) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · დარტყმები · ნაკლები · combined00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · დარტყმები · ნაკლები · combinedფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 174 | 72 | -18.5 | -10.6% | -9.9% (52) | -5.0% (98) | -10.2% (171) | არ არის რეკომენდებული |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
Superbet · გოლები · ნაკლები · გასვლაზე00—————ფასდებასაერთო შედეგით ჩანაცვლებაSuperbet · გოლები · ნაკლები · გასვლაზეფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0დარტყმა—უკუგება—უახლესი 30%—ბოლო 14 დღე—ბოლო 30 დღე—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | პოზიციები | მოგება | მოგება | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superbet · ყველა ლიგა | 3 | 2 | +1.1 | +36.7% | +100.0% (1) | +36.7% (3) | +36.7% (3) | მონიტორინგი |
| Superbet · Ligue 2 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბაზრის მოდელი აერთიანებს მაჩვენებელს, მიმართულებასა და მასშტაბს და ცალკე აღირიცხება თითოეული ბუკმეიკერისა და ლიგისთვის. კვალიფიკაციისთვის საჭიროა მინიმუმ 30 დასრულებული შედეგი, დადებითი საერთო უკუგება, დადებითი უახლესი 30 % და დადებითი 14- და 30-დღიანი მონაკვეთები. შესაბამისი მოდელები მინიმუმ 10% უკუგებით კვალიფიცირდება VIP-ისთვის; სხვა შესაბამისი დადებითი მოდელები — უფასო კატეგორიისთვის. ეს შედარებები რეკომენდაციებს არჩევს. პროგნოზების ჩანართი რეალურად შენახული პროგნოზების ოფიციალურ შედეგებს აჩვენებს.