შედარებები
თითოეული პროგნოზის შედეგები ბუკმეიკერისა და ლიგის მიხედვით.
რომელი ბაზრები კვალიფიცირდება?
ახლდება შედეგების დათვლის შემდეგ. ბოლო შეფასება: 18 ოქტ, 11:21.
მოდელის ისტორიული მონაცემები ხელახლა მოწმდება. 2,117 სულ 3,030 მატჩმა გაიარა დროის ზღვრის შემოწმება; კვალიფიკაცია შემოწმებების დასრულებისას ახლდება.
69 ჩანაწერები
Betlive · MLS: ქვემოთ ლიგის შედეგებია; არასაკმარისი შედეგების მქონე ბაზრები ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას იყენებს.
VIP5
კვალიფიცირდება; უკუგება +10 % ან მეტია
კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetlive00——VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · სტუმარიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 53 | 31 | 58% | +12.2 | +23.0% | +41.9% | +41.3% | +31.2% | VIP |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 76 | 40 | 53% | +7.95 | +10.5% | +6.3% | +13.8% | +11.8% | VIP |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive00——VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 105 | 58 | 55% | +18.75 | +17.9% | +27.3% | +10.1% | +21.0% | VIP |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive00——VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · მასპინძელიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 71 | 43 | 61% | +16.25 | +22.9% | +22.4% | +20.8% | +19.7% | VIP |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——VIPეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · მეტი · მატჩის ჯამიVIPლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 37 | 20 | 54% | +6.45 | +17.4% | +40.5% | +21.7% | +23.3% | VIP |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო VIP |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
უფასო8
კვალიფიცირდება; დადებითი უკუგება +10 %-ზე ნაკლებია
აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive11764%+3.05უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · ნაკლები · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები11მოგება7მოგების სიხშირე64%უკუგება (u)+3.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 11 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +27.7%, უახლესი 30 % +101.7%, ბოლო 14 დღე +21.0%, ბოლო 30 დღე +27.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 11 | 7 | 64% | +3.05 | +27.7% | +101.7% | +21.0% | +27.7% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 443 | 199 | 45% | +3.9 | +0.9% | +14.5% | +1.8% | +0.7% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · სტუმარიBetlive8563%+1.9უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება5მოგების სიხშირე63%უკუგება (u)+1.9
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.8%, უახლესი 30 % +5.0%, ბოლო 14 დღე +23.8%, ბოლო 30 დღე +23.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 8 | 5 | 63% | +1.9 | +23.8% | +5.0% | +23.8% | +23.8% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 67 | 33 | 49% | +0.55 | +0.8% | +21.5% | +0.8% | +0.8% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მასპინძელიBetlive11100%+0.8უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +80.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე +80.0%, ბოლო 30 დღე +80.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 1 | 1 | 100% | +0.8 | +80.0% | +80.0% | +80.0% | +80.0% | ფასდება → საერთო უფასო |
| Betlive · ყველა ლიგა | 65 | 35 | 54% | +3.45 | +5.3% | +32.8% | +26.3% | +14.7% | უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetlive100%-1უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 134 | 65 | 49% | +12.85 | +9.6% | +26.6% | +1.5% | +1.8% | უფასო |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიBetlive200%-2უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · მეტი · მასპინძელიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 85 | 41 | 48% | +0.2 | +0.2% | +20.2% | +11.7% | +1.3% | უფასო |
| Betlive · MLS | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 112 | 55 | 49% | +2.05 | +1.8% | +0.7% | +1.3% | +3.5% | უფასო |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 200 | 96 | 48% | +19.7 | +9.8% | +10.8% | +2.2% | +9.9% | უფასო |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · სტუმარიBetlive00——უფასოეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · მეტი · სტუმარიუფასოლიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 47 | 23 | 49% | +1.3 | +2.8% | +4.6% | +11.3% | +13.4% | უფასო |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო უფასო |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯერ არ კვალიფიცირდება56
დასრულებული მატჩების მინიმუმზე ნაკლები
აუტები · ნაკლები · სტუმარიBetlive10660%+2.55ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება6მოგების სიხშირე60%უკუგება (u)+2.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +25.5%, უახლესი 30 % +40.0%, ბოლო 14 დღე +5.0%, ბოლო 30 დღე +25.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 10 | 6 | 60% | +2.55 | +25.5% | +40.0% | +5.0% | +25.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 406 | 181 | 45% | -8.9 | -2.2% | +8.8% | +2.8% | -2.1% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive13862%+2.45ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები13მოგება8მოგების სიხშირე62%უკუგება (u)+2.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 13 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +18.9%, უახლესი 30 % -52.5%, ბოლო 14 დღე -24.0%, ბოლო 30 დღე +18.9%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 13 | 8 | 62% | +2.45 | +18.9% | -52.5% | -24.0% | +18.9% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 169 | 67 | 40% | -35.3 | -20.9% | -37.4% | -37.2% | -25.3% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive4375%+2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება3მოგების სიხშირე75%უკუგება (u)+2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +50.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -7.5%, ბოლო 30 დღე +50.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 4 | 3 | 75% | +2 | +50.0% | -100.0% | -7.5% | +50.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 70 | 36 | 51% | +2.35 | +3.4% | -5.0% | -1.9% | +12.4% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive22100%+1.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება2მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+1.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +90.0%, უახლესი 30 % +85.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +90.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 2 | 2 | 100% | +1.8 | +90.0% | +85.0% | — | +90.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 220 | 102 | 46% | -4.4 | -2.0% | -22.9% | -18.6% | -4.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive10550%+1.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები10მოგება5მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+1.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 10 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +11.0%, უახლესი 30 % +50.0%, ბოლო 14 დღე +12.5%, ბოლო 30 დღე +11.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 10 | 5 | 50% | +1.1 | +11.0% | +50.0% | +12.5% | +11.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 438 | 201 | 46% | +9.5 | +2.2% | +3.3% | -0.5% | +0.0% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive11100%+0.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +80.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე +80.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 1 | 1 | 100% | +0.8 | +80.0% | +80.0% | — | +80.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 111 | 51 | 46% | -5.4 | -4.9% | -25.3% | -15.2% | -5.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიBetlive11100%+0.8ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება1მოგების სიხშირე100%უკუგება (u)+0.8
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +80.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე +80.0%, ბოლო 30 დღე +80.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 1 | 1 | 100% | +0.8 | +80.0% | +80.0% | +80.0% | +80.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 59 | 28 | 47% | -0.75 | -1.3% | +14.4% | +24.3% | -2.1% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive6350%+0.75ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება3მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.75
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +12.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე +12.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 6 | 3 | 50% | +0.75 | +12.5% | -100.0% | -100.0% | +12.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 281 | 123 | 44% | -21.1 | -7.5% | -30.1% | -23.9% | -6.6% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive3267%+0.7ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება2მოგების სიხშირე67%უკუგება (u)+0.7
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +23.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -10.0%, ბოლო 30 დღე +23.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 3 | 2 | 67% | +0.7 | +23.3% | -100.0% | -10.0% | +23.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 63 | 23 | 37% | -16 | -25.4% | -58.2% | -33.0% | -23.9% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive4250%+0.1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება2მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)+0.1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება +2.5%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -25.0%, ბოლო 30 დღე +2.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 4 | 2 | 50% | +0.1 | +2.5% | -100.0% | -25.0% | +2.5% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 147 | 62 | 42% | -14.75 | -10.0% | +4.4% | -12.9% | -9.2% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive2150%0ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)0
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება 0.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე 0.0%, ბოლო 30 დღე 0.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 2 | 1 | 50% | 0 | 0.0% | -100.0% | 0.0% | 0.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
| Betlive · ყველა ლიგა | 38 | 17 | 45% | -2.35 | -6.2% | +5.5% | -6.2% | -6.2% | მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · სტუმარიBetlive2150%-0.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -2.5%, უახლესი 30 % +95.0%, ბოლო 14 დღე +95.0%, ბოლო 30 დღე -2.5%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 195 | 95 | 49% | +5.95 | +3.0% | -3.8% | +0.2% | +6.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 2 | 1 | 50% | -0.05 | -2.5% | +95.0% | +95.0% | -2.5% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მასპინძელიBetlive2150%-0.2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება1მოგების სიხშირე50%უკუგება (u)-0.2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -10.0%, უახლესი 30 % +80.0%, ბოლო 14 დღე -10.0%, ბოლო 30 დღე -10.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 2 | 1 | 50% | -0.2 | -10.0% | +80.0% | -10.0% | -10.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 24 | 8 | 33% | -8.6 | -35.8% | -17.1% | -35.8% | -35.8% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · სტუმარიBetlive11545%-0.45ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები11მოგება5მოგების სიხშირე45%უკუგება (u)-0.45
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 11 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -4.1%, უახლესი 30 % -31.7%, ბოლო 14 დღე +26.0%, ბოლო 30 დღე -4.1%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · MLS | 11 | 5 | 45% | -0.45 | -4.1% | -31.7% | +26.0% | -4.1% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · ყველა ლიგა | 219 | 85 | 39% | -41.85 | -19.1% | -12.7% | -5.0% | -18.1% | არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · სტუმარიBetlive3133%-0.55ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-0.55
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -18.3%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -18.3%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 64 | 30 | 47% | -2.9 | -4.5% | -16.6% | -20.8% | -10.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 3 | 1 | 33% | -0.55 | -18.3% | -100.0% | -100.0% | -18.3% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive3133%-0.95ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-0.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -31.7%, უახლესი 30 % +105.0%, ბოლო 14 დღე +105.0%, ბოლო 30 დღე -31.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 270 | 122 | 45% | +4.1 | +1.5% | -14.3% | -7.3% | -0.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 3 | 1 | 33% | -0.95 | -31.7% | +105.0% | +105.0% | -31.7% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetlive3133%-0.95ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები3მოგება1მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-0.95
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 3 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -31.7%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -31.7%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 90 | 43 | 48% | +0.35 | +0.4% | +18.3% | -5.6% | +3.6% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 3 | 1 | 33% | -0.95 | -31.7% | -100.0% | -100.0% | -31.7% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive5240%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები5მოგება2მოგების სიხშირე40%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 5 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -20.0%, უახლესი 30 % +5.0%, ბოლო 14 დღე +5.0%, ბოლო 30 დღე -20.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 184 | 71 | 39% | -35.15 | -19.1% | -25.2% | -21.7% | -19.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 5 | 2 | 40% | -1 | -20.0% | +5.0% | +5.0% | -20.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 79 | 36 | 46% | +1.45 | +1.8% | +14.0% | -5.7% | +1.1% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 153 | 70 | 46% | -1.95 | -1.3% | -0.2% | -8.1% | +1.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 162 | 74 | 46% | +1.75 | +1.1% | +2.5% | -11.9% | +4.1% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 36 | 15 | 42% | -6.5 | -18.1% | +38.6% | -18.1% | -18.1% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 88 | 38 | 43% | -4.5 | -5.1% | -29.2% | -14.3% | -7.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 114 | 34 | 30% | -43.9 | -38.5% | -36.6% | -30.0% | -35.2% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive100%-1ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები1მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-1
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 1 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 153 | 65 | 42% | -13.15 | -8.6% | -5.4% | -14.0% | -2.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive6233%-1.85ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჯარიმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები6მოგება2მოგების სიხშირე33%უკუგება (u)-1.85
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 6 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -30.8%, უახლესი 30 % +5.0%, ბოლო 14 დღე +38.3%, ბოლო 30 დღე -30.8%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 204 | 86 | 42% | -21.7 | -10.6% | -21.4% | -9.6% | -12.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 6 | 2 | 33% | -1.85 | -30.8% | +5.0% | +38.3% | -30.8% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetlive200%-2ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები2მოგება0მოგების სიხშირე0%უკუგება (u)-2
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 2 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -100.0%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -100.0%, ბოლო 30 დღე -100.0%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 136 | 65 | 48% | +1.4 | +1.0% | -2.3% | -0.6% | -4.4% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive8338%-2.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები8მოგება3მოგების სიხშირე38%უკუგება (u)-2.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 8 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -25.6%, უახლესი 30 % -2.5%, ბოლო 14 დღე -61.0%, ბოლო 30 დღე -25.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 280 | 116 | 41% | -25.85 | -9.2% | -5.5% | -14.1% | -7.8% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 8 | 3 | 38% | -2.05 | -25.6% | -2.5% | -61.0% | -25.6% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · მეტი · მასპინძელიBetlive4125%-2.05ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები4მოგება1მოგების სიხშირე25%უკუგება (u)-2.05
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 4 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -51.2%, უახლესი 30 % -100.0%, ბოლო 14 დღე -35.0%, ბოლო 30 დღე -51.2%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 100 | 44 | 44% | -10.45 | -10.4% | -8.2% | -7.5% | -14.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 4 | 1 | 25% | -2.05 | -51.2% | -100.0% | -35.0% | -51.2% | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიBetlive7114%-5.15ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კუთხურები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები7მოგება1მოგების სიხშირე14%უკუგება (u)-5.15
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 7 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება -73.6%, უახლესი 30 % -7.5%, ბოლო 14 დღე -63.0%, ბოლო 30 დღე -73.6%. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 103 | 50 | 49% | +0.2 | +0.2% | +3.1% | +8.5% | -1.8% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 7 | 1 | 14% | -5.15 | -73.6% | -7.5% | -63.0% | -73.6% | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ბარათები · მეტი · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ბარათები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 29 | 14 | 48% | +0.4 | +1.4% | +13.3% | +18.9% | +1.4% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 1 | 50% | +0.1 | +5.0% | +110.0% | +110.0% | +5.0% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 1 | 100% | +1.1 | +110.0% | +110.0% | +110.0% | +110.0% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დრიბლინგები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 8 | 4 | 50% | +0.9 | +11.3% | +10.0% | +10.0% | +0.7% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარიდან დარტყმები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 79 | 39 | 49% | +4.45 | +5.6% | -29.4% | +8.2% | +14.6% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 6 | 3 | 50% | +0.65 | +10.8% | +32.5% | +10.8% | +10.8% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · გოლები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 7 | 3 | 43% | -1.25 | -17.9% | +97.5% | -17.9% | -17.9% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · მეტი · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჩაჭრები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 3 | 0 | 0% | -3 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჩაჭრები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 5 | 2 | 40% | -0.8 | -16.0% | +5.0% | +5.0% | -47.5% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ჩაჭრები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ჩაჭრები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 3 | 1 | 33% | -0.9 | -30.0% | -100.0% | -100.0% | -30.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 64 | 25 | 39% | -11.45 | -17.9% | -23.7% | -34.5% | -8.1% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · თამაშგარეები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 65 | 26 | 40% | -10.2 | -15.7% | -19.0% | -8.1% | -17.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 7 | 4 | 57% | +1.1 | +15.7% | 0.0% | +35.0% | +15.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 10 | 7 | 70% | +4.2 | +42.0% | +28.3% | +30.0% | +57.8% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 2 | 0 | 0% | -2 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · მოგერიებები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 4 | 2 | 50% | -0.1 | -2.5% | -100.0% | -36.7% | -36.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 63 | 30 | 48% | -2.35 | -3.7% | +2.9% | -6.7% | -4.7% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 104 | 48 | 46% | -4.1 | -3.9% | +8.9% | +9.9% | +0.1% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · კარში დარტყმები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 127 | 56 | 44% | -10.9 | -8.6% | -7.1% | -18.1% | -7.9% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
დარტყმები · მეტი · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · დარტყმები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 215 | 92 | 43% | -10.05 | -4.7% | -5.3% | -1.4% | -0.5% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · მეტი · სტუმარიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · მეტი · სტუმარიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | -100.0% | -100.0% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · მეტი · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · მეტი · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 0 | 0% | -1 | -100.0% | -100.0% | — | — | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · ნაკლები · მატჩის ჯამიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · ნაკლები · მატჩის ჯამიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 7 | 3 | 43% | -1.1 | -15.7% | 0.0% | +33.3% | -15.7% | არ არის რეკომენდებული |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო არ არის რეკომენდებული |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
ვარდნები · ნაკლები · მასპინძელიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · ვარდნები · ნაკლები · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 1 | 1 | 100% | +1.3 | +130.0% | +130.0% | +130.0% | +130.0% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
აუტები · მეტი · მასპინძელიBetlive00——ფასდებაეყრდნობა საერთო შედეგებსBetlive · აუტები · მეტი · მასპინძელიფასდებალიგის შედეგების დაგროვებამდე იყენებს ბუკმეიკერის საერთო კატეგორიას.შედეგები0მოგება0მოგების სიხშირე—უკუგება (u)—
თანმიმდევრული ტესტირების წესის ისტორია — 0 დასრულებული მატჩი, სრული უკუგება —, უახლესი 30 % —, ბოლო 14 დღე —, ბოლო 30 დღე —. ლიგაში შედეგები არასაკმარისია; კატეგორიას ბუკმეიკერის საერთო ისტორია განსაზღვრავს.
ლიგისა და საერთო შედეგები ქვემოთ ერთადაა ნაჩვენები. საკმარისი შედეგებისას კატეგორიას ლიგა განსაზღვრავს; სხვა შემთხვევაში საერთო კატეგორია მოქმედებს.
| record | შედეგები | მოგება | მოგების სიხშირე | უკუგება (u) | ROI | ბოლო 30 % | ბოლო 14 დღე | ბოლო 30 დღე | state |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betlive · ყველა ლიგა | 39 | 21 | 54% | +4.7 | +12.0% | +20.8% | -8.7% | +7.7% | მონიტორინგი |
| Betlive · MLS | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | ფასდება → საერთო მონიტორინგი |
ბოლო შედეგები
თითო გვერდზე 10 ყველაზე ბოლო დასრულებული მატჩი.
შედეგები იტვირთება…
| მატჩი | პროგნოზი | ფაქტობრივი | სტატუსი |
|---|
როგორ განისაზღვრება შესაბამისობა
ლიგის საკუთარ შედეგებს ენიჭება გადამწყვეტი მნიშვნელობა, როცა დაგროვდება 30 დასრულებული შედეგი. მანამდე გამოიყენება იმავე ბუკმეიკერის ბაზრის საერთო ისტორია.
ბაზრის მოდელი აერთიანებს მაჩვენებელს, მიმართულებასა და მასშტაბს და ცალკე აღირიცხება თითოეული ბუკმეიკერისა და ლიგისთვის. კვალიფიკაციისთვის საჭიროა მინიმუმ 30 დასრულებული შედეგი, დადებითი საერთო უკუგება, დადებითი უახლესი 30 % და დადებითი 14- და 30-დღიანი მონაკვეთები. შესაბამისი მოდელები მინიმუმ 10% უკუგებით კვალიფიცირდება VIP-ისთვის; სხვა შესაბამისი დადებითი მოდელები — უფასო კატეგორიისთვის. ეს შედარებები რეკომენდაციებს არჩევს. პროგნოზების ჩანართი რეალურად შენახული პროგნოზების ოფიციალურ შედეგებს აჩვენებს.