Yannick Oberleitner
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 13
- სასტარტო გამოსვლები
- 10
- წუთები
- 857
- საშ. რეიტინგი
- 6.94
- შეფასებული გამოსვლები
- 12
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 13
- კარში დარტყმები
- 5
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 4
- დაბლოკილი დარტყმები
- 4
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 2
პასები
- პასები
- 457
- ზუსტი პასები
- 351
- ჩაწოდებები
- 4
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 84
- ზუსტი გრძელი პასები
- 39
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 81
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 52
- დაკარგული ბურთი
- 1
დაცვა
- ართმევები
- 22
- ჩაჭრები
- 13
- ბურთის ამოტანები
- 73
- დაბრუნებული ბურთები
- 31
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 635
- დაკარგული ბურთები
- 120
- ჯარიმები
- 7
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 6
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 3
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 857 წუთი, სულ 13 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.10
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 1.36
- კარში დარტყმები
- 0.53
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.42
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.42
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.10
- საკვანძო პასები
- 0.21
პასები
- პასები
- 47.99
- ზუსტი პასები
- 36.86
- ჩაწოდებები
- 0.42
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 8.82
- ზუსტი გრძელი პასები
- 4.10
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.10
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 8.51
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 5.46
- დაკარგული ბურთი
- 0.10
დაცვა
- ართმევები
- 2.31
- ჩაჭრები
- 1.36
- ბურთის ამოტანები
- 7.67
- დაბრუნებული ბურთები
- 3.26
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 66.69
- დაკარგული ბურთები
- 12.60
- ჯარიმები
- 0.73
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.63
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 13 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+1.5- მონაწილეობით
- 13.413 მ
- გარეშე
- 11.927 მ
აუტები
+0.6- მონაწილეობით
- 2113 მ
- გარეშე
- 20.427 მ
დარტყმები
+2.4- მონაწილეობით
- 12.513 მ
- გარეშე
- 10.027 მ
კარში დარტყმები
+0.7- მონაწილეობით
- 4.113 მ
- გარეშე
- 3.427 მ
ართმევები
+1.5- მონაწილეობით
- 1613 მ
- გარეშე
- 14.527 მ
მოგერიებები
+0.8- მონაწილეობით
- 3.113 მ
- გარეშე
- 2.327 მ
ჩაჭრები
-0.2- მონაწილეობით
- 9.213 მ
- გარეშე
- 9.327 მ
თამაშგარეები
+0.2- მონაწილეობით
- 1.913 მ
- გარეშე
- 1.724 მ
კუთხურები
+0.9- მონაწილეობით
- 4.513 მ
- გარეშე
- 3.627 მ
ბარათები
+0.2- მონაწილეობით
- 2.312 მ
- გარეშე
- 2.127 მ
დრიბლინგები
+0.4- მონაწილეობით
- 5.913 მ
- გარეშე
- 5.527 მ
კარიდან დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 9.513 მ
- გარეშე
- 9.327 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.94
გოლები თვეების მიხედვით 1
ბოლო გამოსვლები 10
- Red Bull SalzburgGrazer AK 1902H0–090'
- Austria WienGrazer AK 1902H2–290'
- SC Rheindorf AltachGrazer AK 1902A2–190'
- Wolfsberger ACGrazer AK 1902H0–090'
- SV RiedGrazer AK 1902A0–190'
- LASKGrazer AK 1902A0–387'
- Wolfsberger ACGrazer AK 1902A2–28'
- LASKGrazer AK 1902H1–282'
- SK Sturm GrazGrazer AK 1902A1–282'
- FC Blau Weiss LinzGrazer AK 1902H3–145'
12 სულ 13 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.