Yanis Senhadji
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2024 – დეკ. 2024
- მატჩები
- 18
- სასტარტო გამოსვლები
- 1
- წუთები
- 274
- საშ. რეიტინგი
- 6.64
- შეფასებული გამოსვლები
- 7
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 2
- დარტყმები
- 7
- კარში დარტყმები
- 0
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 2
- დაბლოკილი დარტყმები
- 5
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 3
პასები
- პასები
- 47
- ზუსტი პასები
- 33
- ჩაწოდებები
- 0
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 4
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 4
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 15
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 6
- დაკარგული ბურთი
- 8
დაცვა
- ვარდნები
- 1
- ჩაჭრები
- 0
- ბურთის ამოტანები
- 3
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 112
- დაკარგული ბურთები
- 44
- ჯარიმები
- 7
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 4
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 274 წუთი, სულ 18 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.66
- დარტყმები
- 2.30
- კარში დარტყმები
- 0.00
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.66
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1.64
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.33
- საკვანძო პასები
- 0.98
პასები
- პასები
- 15.44
- ზუსტი პასები
- 10.84
- ჩაწოდებები
- 0.00
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 1.31
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.98
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.31
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.93
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.97
- დაკარგული ბურთი
- 2.63
დაცვა
- ვარდნები
- 0.33
- ჩაჭრები
- 0.00
- ბურთის ამოტანები
- 0.98
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 36.79
- დაკარგული ბურთები
- 14.45
- ჯარიმები
- 2.30
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.31
- თამაშგარეები
- 0.98
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0- მონაწილეობით
- 14.38 მ
- გარეშე
- 14.38 მ
აუტები
-3.3- მონაწილეობით
- 18.58 მ
- გარეშე
- 21.88 მ
დარტყმები
+2- მონაწილეობით
- 12.18 მ
- გარეშე
- 10.18 მ
კარში დარტყმები
+0.8- მონაწილეობით
- 3.38 მ
- გარეშე
- 2.58 მ
ვარდნები
+0.9- მონაწილეობით
- 20.88 მ
- გარეშე
- 19.98 მ
მოგერიებები
-1.8- მონაწილეობით
- 2.38 მ
- გარეშე
- 48 მ
ჩაჭრები
-4.4- მონაწილეობით
- 7.58 მ
- გარეშე
- 11.98 მ
თამაშგარეები
+0.8- მონაწილეობით
- 3.67 მ
- გარეშე
- 2.88 მ
კუთხურები
+0.1- მონაწილეობით
- 3.68 მ
- გარეშე
- 3.58 მ
ბარათები
-0.4- მონაწილეობით
- 2.18 მ
- გარეშე
- 2.58 მ
დრიბლინგები
+0.1- მონაწილეობით
- 7.58 მ
- გარეშე
- 7.48 მ
კარიდან დარტყმები
+0.8- მონაწილეობით
- 7.48 მ
- გარეშე
- 6.68 მ
რეიტინგის დინამიკა 7
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.64
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Yanis Senhadji-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- HuescaCD TenerifeA0–11'
- CórdobaCD TenerifeA0–3არ უთამაშია
- ElcheCD TenerifeH1–130'
- Albacete BalompiéCD TenerifeA1–245'
- Real OviedoCD TenerifeA1–3არ უთამაშია
- MirandésCD TenerifeH1–019'
- AlfaroCD TenerifeA0–075'
- Racing de FerrolCD TenerifeA1–1არ უთამაშია
- MálagaCD TenerifeH0–0არ უთამაშია
- Real ZaragozaCD TenerifeH2–3არ უთამაშია
7 სულ 18 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.