Stefano Denswil

მცველი

სურინამისურინამი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – ოქტ. 2026

მატჩები
190
სასტარტო გამოსვლები
124
წუთები
11,393
საშ. რეიტინგი
6.78
შეფასებული გამოსვლები
152

შეტევა

გოლები
4
საგოლე პასები
2
დარტყმები
72
კარში დარტყმები
9
კარს აცდენილი დარტყმები
46
დაბლოკილი დარტყმები
17
შექმნილი საგოლე მომენტები
4
საკვანძო პასები
24

პასები

პასები
6920
ზუსტი პასები
6248
ჩაწოდებები
26
ზუსტი ჩაწოდებები
9
გრძელი პასები
699
ზუსტი გრძელი პასები
387

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
14
მოგებული ორთაბრძოლები
475
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
255
დაკარგული ბურთი
20

დაცვა

ვარდნები
136
ჩაჭრები
120
ბურთის ამოტანები
408
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
8257
დაკარგული ბურთები
810
ჯარიმები
111
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
72
თამაშგარეები
8
ყვითელი ბარათები
17
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 11,393 წუთი, სულ 190 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.03
საგოლე პასები
0.02
დარტყმები
0.57
კარში დარტყმები
0.07
კარს აცდენილი დარტყმები
0.36
დაბლოკილი დარტყმები
0.13
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.03
საკვანძო პასები
0.19

პასები

პასები
54.66
ზუსტი პასები
49.36
ჩაწოდებები
0.20
ზუსტი ჩაწოდებები
0.07
გრძელი პასები
5.52
ზუსტი გრძელი პასები
3.06

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.11
მოგებული ორთაბრძოლები
3.75
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
2.01
დაკარგული ბურთი
0.16

დაცვა

ვარდნები
1.07
ჩაჭრები
0.95
ბურთის ამოტანები
3.22
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
65.23
დაკარგული ბურთები
6.40
ჯარიმები
0.88
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
0.57
თამაშგარეები
0.06

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

154 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 8
სეზონები ყველა 15

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 154 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.0. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

Kayserispor მონაწილეობით და გარეშე Stefano Denswil

31 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 1

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    -4.0
    მონაწილეობით
    13.031 მ
    გარეშე
    171 მ
  • აუტები

    -3.9
    მონაწილეობით
    19.131 მ
    გარეშე
    231 მ
  • დარტყმები

    +6.3
    მონაწილეობით
    12.331 მ
    გარეშე
    61 მ
  • კარში დარტყმები

    +1.9
    მონაწილეობით
    3.931 მ
    გარეშე
    21 მ
  • ვარდნები

    +2.8
    მონაწილეობით
    13.831 მ
    გარეშე
    111 მ
  • მოგერიებები

    -1.5
    მონაწილეობით
    3.531 მ
    გარეშე
    51 მ
  • ჩაჭრები

    -4.8
    მონაწილეობით
    8.231 მ
    გარეშე
    131 მ
  • თამაშგარეები

    +1.3
    მონაწილეობით
    2.328 მ
    გარეშე
    11 მ
  • კუთხურები

    +1.2
    მონაწილეობით
    5.231 მ
    გარეშე
    41 მ
  • ბარათები

    -1.5
    მონაწილეობით
    2.530 მ
    გარეშე
    41 მ
  • დრიბლინგები

    +1.5
    მონაწილეობით
    4.531 მ
    გარეშე
    31 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +3.1
    მონაწილეობით
    9.131 მ
    გარეშე
    61 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 19/3
  2. 4/4
  3. 11/4
  4. 20/4
  5. 25/4
  6. 3/5
  7. 26/9
  8. 6/10

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.78

გოლები თვეების მიხედვით 1

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

152 სულ 190 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.