Stefan Savić
მცველი35 წლის მონტენეგრო186 სმ მარჯვენა ფეხი
ტრაბზონსპორიდაბადების თარიღი 8 იან. 1991
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მარ. 2019 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 222
- სასტარტო გამოსვლები
- 190
- წუთები
- 16,727
- საშ. რეიტინგი
- 6.92
- შეფასებული გამოსვლები
- 197
შეტევა
- გოლები
- 4
- საგოლე პასები
- 2
- დარტყმები
- 55
- კარში დარტყმები
- 21
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 28
- დაბლოკილი დარტყმები
- 6
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 4
- საკვანძო პასები
- 35
პასები
- პასები
- 10080
- ზუსტი პასები
- 8656
- ჩაწოდებები
- 18
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 7
- გრძელი პასები
- 1361
- ზუსტი გრძელი პასები
- 696
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 38
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 830
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 457
- დაკარგული ბურთი
- 19
დაცვა
- ვარდნები
- 247
- ჩაჭრები
- 263
- ბურთის ამოტანები
- 679
- დაბრუნებული ბურთები
- 36
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 12092
- დაკარგული ბურთები
- 1545
- ჯარიმები
- 189
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 92
- თამაშგარეები
- 9
- ყვითელი ბარათები
- 65
- წითელი ბარათები
- 5
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 16,727 წუთი, სულ 222 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.02
- საგოლე პასები
- 0.01
- დარტყმები
- 0.30
- კარში დარტყმები
- 0.11
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.15
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.03
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.02
- საკვანძო პასები
- 0.19
პასები
- პასები
- 54.24
- ზუსტი პასები
- 46.57
- ჩაწოდებები
- 0.10
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.04
- გრძელი პასები
- 7.32
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.75
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.20
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.47
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.46
- დაკარგული ბურთი
- 0.10
დაცვა
- ვარდნები
- 1.33
- ჩაჭრები
- 1.42
- ბურთის ამოტანები
- 3.65
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.19
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 65.06
- დაკარგული ბურთები
- 8.31
- ჯარიმები
- 1.02
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.49
- თამაშგარეები
- 0.05
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 202 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.4- მონაწილეობით
- 12.444 მ
- გარეშე
- 12.937 მ
აუტები
+0.1- მონაწილეობით
- 19.144 მ
- გარეშე
- 19.037 მ
დარტყმები
-0.4- მონაწილეობით
- 14.444 მ
- გარეშე
- 14.835 მ
კარში დარტყმები
+0.2- მონაწილეობით
- 5.044 მ
- გარეშე
- 4.937 მ
ვარდნები
-1.1- მონაწილეობით
- 14.944 მ
- გარეშე
- 1635 მ
მოგერიებები
+0.3- მონაწილეობით
- 3.443 მ
- გარეშე
- 3.135 მ
ჩაჭრები
+0.9- მონაწილეობით
- 8.944 მ
- გარეშე
- 835 მ
თამაშგარეები
+0.2- მონაწილეობით
- 1.842 მ
- გარეშე
- 1.634 მ
კუთხურები
-0.4- მონაწილეობით
- 4.844 მ
- გარეშე
- 5.337 მ
ბარათები
-0.8- მონაწილეობით
- 1.643 მ
- გარეშე
- 2.438 მ
დრიბლინგები
+0.9- მონაწილეობით
- 8.944 მ
- გარეშე
- 835 მ
კარიდან დარტყმები
+1.6- მონაწილეობით
- 8.644 მ
- გარეშე
- 7.037 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.92
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Stefan Savić-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- SamsunsporTrabzonsporA3–090'
- ArmeniaMontenegroH0–090'
- LatviaMontenegroA2–1არ უთამაშია
- ArmeniaMontenegroA3–290'
- CyprusMontenegroH2–192'
- GalatasarayTrabzonsporH4–089'
- KonyasporTrabzonsporA0–190'
- GençlerbirliğiTrabzonsporH5–090'
- Amed Sportif FaaliyetlerTrabzonsporA1–290'
- Başakşehir FKTrabzonsporH2–190'
197 სულ 222 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.