Seth Paintsil

თავდამსხმელი

Ħamrun Spartans FC

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – აგვ. 2023

მატჩები
47
სასტარტო გამოსვლები
17
წუთები
1,939
საშ. რეიტინგი
6.63
შეფასებული გამოსვლები
44

შეტევა

გოლები
5
საგოლე პასები
1
დარტყმები
38
კარში დარტყმები
13
კარს აცდენილი დარტყმები
17
დაბლოკილი დარტყმები
8
შექმნილი საგოლე მომენტები
2
საკვანძო პასები
28

პასები

პასები
310
ზუსტი პასები
233
ჩაწოდებები
33
ზუსტი ჩაწოდებები
5
გრძელი პასები
10
ზუსტი გრძელი პასები
2

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
38
მოგებული ორთაბრძოლები
84
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
13
დაკარგული ბურთი
32

დაცვა

ვარდნები
12
ჩაჭრები
7
ბურთის ამოტანები
8
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
692
დაკარგული ბურთები
270
ჯარიმები
20
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
22
თამაშგარეები
20
ყვითელი ბარათები
1
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,939 წუთი, სულ 47 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.23
საგოლე პასები
0.05
დარტყმები
1.76
კარში დარტყმები
0.60
კარს აცდენილი დარტყმები
0.79
დაბლოკილი დარტყმები
0.37
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.09
საკვანძო პასები
1.30

პასები

პასები
14.39
ზუსტი პასები
10.81
ჩაწოდებები
1.53
ზუსტი ჩაწოდებები
0.23
გრძელი პასები
0.46
ზუსტი გრძელი პასები
0.09

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
1.76
მოგებული ორთაბრძოლები
3.90
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.60
დაკარგული ბურთი
1.49

დაცვა

ვარდნები
0.56
ჩაჭრები
0.33
ბურთის ამოტანები
0.37
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
32.12
დაკარგული ბურთები
12.53
ჯარიმები
0.93
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.02
თამაშგარეები
0.93

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

44 გამოსვლა

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 2
სეზონები ყველა 4

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 44 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

Ħamrun Spartans FC მონაწილეობით და გარეშე Seth Paintsil

2 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 1

შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    მონაწილეობით
    10.52 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • აუტები

    მონაწილეობით
    102 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • დარტყმები

    მონაწილეობით
    82 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კარში დარტყმები

    მონაწილეობით
    32 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ვარდნები

    მონაწილეობით
    14.52 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • მოგერიებები

    მონაწილეობით
    6.52 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ჩაჭრები

    მონაწილეობით
    9.52 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • თამაშგარეები

    მონაწილეობით
    12 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კუთხურები

    მონაწილეობით
    22 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ბარათები

    მონაწილეობით
    3.52 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • დრიბლინგები

    მონაწილეობით
    9.52 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კარიდან დარტყმები

    მონაწილეობით
    52 მ
    გარეშე
    —0 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 3/9
  2. 11/9
  3. 17/9
  4. 8/10
  5. 16/10
  6. 29/10
  7. 10/8
  8. 17/8

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.63

გოლები თვეების მიხედვით

ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის

მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Seth Paintsil-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.

ბოლო გამოსვლები 10

44 სულ 47 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.