Sébastien Salles-Lamonge
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2021 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 138
- სასტარტო გამოსვლები
- 113
- წუთები
- 9,885
- საშ. რეიტინგი
- 7.18
- შეფასებული გამოსვლები
- 130
შეტევა
- გოლები
- 19
- საგოლე პასები
- 21
- დარტყმები
- 137
- კარში დარტყმები
- 58
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 49
- დაბლოკილი დარტყმები
- 30
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 38
- საკვანძო პასები
- 246
პასები
- პასები
- 5660
- ზუსტი პასები
- 4701
- ჩაწოდებები
- 507
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 156
- გრძელი პასები
- 746
- ზუსტი გრძელი პასები
- 448
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 108
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 472
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 30
- დაკარგული ბურთი
- 133
დაცვა
- ართმევები
- 166
- ჩაჭრები
- 113
- ბურთის ამოტანები
- 37
- დაბრუნებული ბურთები
- 57
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 7635
- დაკარგული ბურთები
- 1746
- ჯარიმები
- 125
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 168
- თამაშგარეები
- 4
- ყვითელი ბარათები
- 10
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 9,885 წუთი, სულ 138 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.17
- საგოლე პასები
- 0.19
- დარტყმები
- 1.25
- კარში დარტყმები
- 0.53
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.45
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.27
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.35
- საკვანძო პასები
- 2.24
პასები
- პასები
- 51.53
- ზუსტი პასები
- 42.80
- ჩაწოდებები
- 4.62
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.42
- გრძელი პასები
- 6.79
- ზუსტი გრძელი პასები
- 4.08
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.98
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.30
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.27
- დაკარგული ბურთი
- 1.21
დაცვა
- ართმევები
- 1.51
- ჩაჭრები
- 1.03
- ბურთის ამოტანები
- 0.34
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.52
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 69.51
- დაკარგული ბურთები
- 15.90
- ჯარიმები
- 1.14
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.53
- თამაშგარეები
- 0.04
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 130 მატჩი 0.1
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.1- მონაწილეობით
- 10.358 მ
- გარეშე
- 11.36 მ
აუტები
+1.6- მონაწილეობით
- 18.759 მ
- გარეშე
- 17.26 მ
დარტყმები
-2.2- მონაწილეობით
- 12.359 მ
- გარეშე
- 14.56 მ
კარში დარტყმები
-1.5- მონაწილეობით
- 4.559 მ
- გარეშე
- 66 მ
ართმევები
-3.5- მონაწილეობით
- 15.559 მ
- გარეშე
- 196 მ
მოგერიებები
-1.6- მონაწილეობით
- 2.959 მ
- გარეშე
- 4.56 მ
ჩაჭრები
-0.5- მონაწილეობით
- 7.959 მ
- გარეშე
- 8.36 მ
თამაშგარეები
-0.0- მონაწილეობით
- 1.257 მ
- გარეშე
- 1.25 მ
კუთხურები
+0.1- მონაწილეობით
- 4.159 მ
- გარეშე
- 46 მ
ბარათები
-1.5- მონაწილეობით
- 1.856 მ
- გარეშე
- 3.36 მ
დრიბლინგები
-2.9- მონაწილეობით
- 6.759 მ
- გარეშე
- 9.76 მ
კარიდან დარტყმები
-1.6- მონაწილეობით
- 9.159 მ
- გარეშე
- 10.76 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 7.18
გოლები თვეების მიხედვით 3
ბოლო გამოსვლები 10
- Santos LagunaAtlético San LuisH1–290'
- Pumas UNAMAtlético San LuisA3–288'
- Club NecaxaAtlético San LuisH3–189'
- Club LeónAtlético San LuisA0–277'
- CD GuadalajaraAtlético San LuisH0–390'
- CF MonterreyAtlético San LuisA3–190'
- CF PachucaAtlético San LuisH1–190'
- Club AméricaAtlético San LuisA0–390'
- Club TijuanaAtlético San LuisH0–090'
- Tigres UANLAtlético San LuisA2–290'
130 სულ 138 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.